پیکاپ ویزا

همواره برای سفر به دیگر کشورها نیاز به اجازه آن کشور برای ورود می باشد که این اجازه از طریق اخذ ویزای آن کشور کسب می گردد؛ حال آنکه برای ورود به برخی کشورها هم احتیاجی به ویزا نیست، همچون ترکیه، صربستان، ارمنستان و ... البته شایان ذکر است که این بدان معنی نمی باشد که که عبور از مرز این کشورها بدون نظارت مقدور می باشد بلکه برای سهولت امر ویزای بدو ورود در گذرنامه مسافر خواهد خورد.

برای آن دسته از کشورهایی که نیاز به روادید برای ورود به کشورشان را دارند الزامیست که مسافران به سفارت آن کشور در ایران مراجعه کنند؛ همانند کشورهای حوزه شینگن که آنرا با عنوان ویزای شینگن می شناسند.

کشورهای دیگری نیز وجود دارند که برای اخذ ویزایشان لازم است به کشور واسطه ای مراجعه کرد، به عنوان مثال برای اخذ ویزای کانادا باید به کشور واسطه ای چون ترکیه، امارات، ارمنستان و ... مراجعه کرد.

 

پیکاپ ویزا


برای ورود به کشورهای دسته اول هیچ مشکلی نیست اما برای کشورهای دسته دوم حتما لازم است برای مصاحبه و اقدامات لازم به کشور واسط سفر کنند که ناگزیر به صرف زمان و هزینه می باشید، مانند ویزای کانادا.

پس از طی مراحل در صورتی که با ویزای شما موافقت شود تنها مرحله الصاق ویزا به پاسپورت باقی می ماند.


اقدام برای پیکاپ پاسپورت


خبر خوش آنکه برای الصاق ویزا به پاسپورت لازم به مراجعه حضوری و صرف زمان و هزینه مضاعف نیست شما می توانید با انتخاب یک کارگزار قابل اعتماد و ارائه پاسپورت خود و مدارک لازم، این کار را انجام دهید.بطور مثال زمانی که شما برای انگشت نگاری ویزای کانادا به یکی از کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان مراجعه می کنید بعد از دریافت نتیجه ویزا می توانید پاسپورت خود را به کارگزار بسپارید تا زحمت شما را کمتر کنند. این عمل هیچ منع قانونی ندارد و کارگزار می تواند مدارک و پاسپورت شما را به کنسولگری مربوطه در کشور واسط ارسال کرده و ویزای شما را دریافت کند و پاسپورت را به شما تحویل دهد.


فرآیند ارسال پاسپورت، الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شخص را اصطلاحا "پیکاپ پاسپورت" گویند.

کلیه خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا و انگلیس با دوبار ارسال در هفته انجام میگردد.

 

تماس با ما

9 / 10
از 87 کاربر
ارسال نظر
م.ر جمشیدی : زمان پیکاپ
34 2
از نظر زمانی اگر خودمون اقدام کنیم برای همین پیکاپ ویزا بهتره یا بسپاریم به کارگزار؟
مدیریت : پاسخ
34 2
سلام از لحاظ زمان بستگی به پر یا خالی بودن پروازها داره معمولا خودتان سریعتر اینکار رو انجام میتونید بدید ولی از لحاظ هزینه کاملا بضررتون خواهد بود. هزینه پرواز ، هزینه هتل،هزینه های غذا و هزینه های رفت و آمد به سفارت همه اینا رو متحمل خواهید شد. پس در مجموع پیشنهاد میکنیم همان پیکاپ رو انجام بدید و کار را به کاردان بسپارید.
ف خلج : هزينه پيكاپ
35 2
سلام ممكنه بگيد هزينه پيكاپ چقدر ميشه اژانسهاي مختلف قيمتهاي متفاوتي ميگن ممنون
مدیریت : پاسخ
34 2
سلام هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا 260.000 تومان هست
حامد : سلام خسته نباشید بعد از قبول شدن ویزا و ...
9 1
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
10 1
سلام و عرض ادب معمولا یکهفته تا ده روز کاری پیکاپ پاسپورت برای ویزای کانادا طول میکشد
دينا : پيك آپ
7 0
سلام ما ويزاي مالتي رو دويافت كرديم و براي پيك آپ بايد پاسپورتمان را بفرستيم به سفارت كانادا، آيا ممكن است به ما ويزاي مالتي ندهند و ويزاي سينگل دهند؟ مدت ويزاي سينگل چقدر است؟ با سپاس
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام نگران نباشید و بشما تبریک میگوئیم . معمولا به ایرانیان ویزای مولتی 5ساله تعلق میگیرد ولی در بعضی موارد ممکن است حتی ویزای سه ماهه بدهند البته است احتمال ضعیف است.
دينا : پيك آپ
5 0
ببخشيد در سوالي كه بالا پرسيدم اشتباها گفتم ما ويزاي مالتي دريافت كرديم، تصحيح ميكنم ما ويزاي توريستي از طريق دعوتنامه گرفتيم ، ممنون ميشم پاسخ دهيد، مرسي از توجهتون
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام نگران نباشید و بشما تبریک میگوئیم . معمولا به ایرانیان ویزای مولتی 5ساله تعلق میگیرد ولی در بعضی موارد ممکن است حتی ویزای سه ماهه بدهند البته است احتمال ضعیف است.
فاطمه : پیک اپ
0 0
سلام. آیا شما در یزد دفتر دارید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر در حال حاضر در یزد دفتر نداریم . از طریق پست یا بار هوائی میتوانید برای ما ارسال کنید. با شرکت بار هوائی قرارداد داریم که هم سریع است هم هزینه پائینی دارد . تماس بگیرید در خدمت هستیم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :