تماس کلیک کنید 02121000140

جاذبه های گردشگری صربستان

10 / 10
از 3 کاربر

صربستان از کشورهایی است که تعداد زیادی کوه که تعداد آنها به ۱۵ کوه میرسد و ارتفاع بالای ۲۰۰۰ متر دارند و ۵ پارک ملی آن را تبدیل به جواهر گردشگری کرده است. موقعیت جغرافیایی بسیار زیبا و همچنین همسایگی با یونان و ترکیه باعث شده تا تعداد گردشگران به دلیل سهولت رفت و آمد، افزایش یابند.

جاذبه های گردشگری صربستان نیز فراوان است که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

یکی از بهترین و خوش آب و هوا ترین مناطق که از جاذبه های گرشگری صربستان به شمار میرود منطقه کوپائونیک است که بیش از ۲۰۰ روز آفتابی داشته و از همین رو میتواند یکی از بهترین جاذبه های گردشگری صربستان به شمار رود. این منطقه در واقع بهشتی در کشور صربستان است.

جاذبه های گردشگری صربستان

منطقه کوهستانی میروک که رودخانه دانوب نیز از میان آن عبور میکند و در حدود ۳۰۰ کیلومتر مربع نیز وسعت دارد از یکی از بهترین جاذبه های گردشگری صربستان است که به بهشت گمشده معروف است. کوهستان میروک یکی از ۵ پارک ملی صربستان است که در سال ۱۹۷۴ به ثبت رسید. علاوه بر هوای مطبوع و عالی این منطقه میتوان از رودخانه دانوب بمنظور شنا، قایقرانی و کلیه تفریحات آبی فراهم شده استفاد ه نمود.

یکی از بهترین شهرها و چشم و چراغ صربستان بلگراد است که باغ وحش بلگراد نیز در آن واقع شده و از جاذبه های گردشگری صربستان محسوب میشود  که تعدا د زیادی از حیوانات نایاب و کمیاب را در خود جای داده است. مساحت باغ وحش بلگراد حدود ۱۴ هکتار بوده و در سال ۱۹۳۶ تاسیس شد.

جاذبه های گردشگری صربستان

از کشورهای پیشرو و پیشتاز در اجرای فستیوال ها و کنسرتهای موسیقی صربستان است که همین موضوع باعث گرد آمدن گروه های موسیقی بسیاری به صربستان شده است. گروه های موسیقی در ایام مسافرت ها به صربستان آمده و تعداد گردشگران زیادی را به خود جلب میکنند که همین موضوع باعث شده تا یکی از جاذبه های گردشگری صربستان باشند.

گلوباگ از جاذبه های گردشگردی صربستان محسوب میشود که در جوار رودخانه دانوب واقع شده و به دلیل اهمیت تاریخی که برخوردار است باعث شده تا گردشگران زیادی هر ساله از کشور های مختلف دنیا به صربستان سفر کرده و از این منطقه بسیار زیبا دیدن کنند. از بقایای این منطقه تاریخی میتوان به قلعه گلوباگ اشاره کرد که زمانی به عنوان قلعه نظامی از آن استفاده می شد.

جاذبه های گردشگری صربستان

از دیگر مکان های دیدنی بلاسرکوا میباشد که اغلب گردشگران به دلیل طبیعت بسیار زیبایش از آن دیدن میکنند و از جاذبه های گردشگری صربستان محسوب میشود. موقعیت جغرافیایی و همچنین آب و هوای این منطقه به گونه ایست که باعث رشد و نمو انواع گیاهان در این منطقه شده است. دریاچه هایی که در این منطقه ایجاد شده اند روزانه بیش از ۱۰ هزار نفر را مجذوب خود میکند که برای دیدن از این دریاچه زیبا به این منطقه آمده اند.تفریحاتی همچون قایق سواری و شنا در این دریاچه صورت میگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر به صربستان و مراحل اخذ ویزای صربستان می توانید با کارشناسان ما در ویزا یونایتد تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده