تماس کلیک کنید 02121000140

جاذبه های گردشگری

9 / 10
از 24 کاربر

بسیاری از کشورها هستند که با تمرکز بر صنعت توریسم توانسته اند درآمد خود را از این مسیر چندین برابر کنند. از طرف دیگر نیز هر روز شرایط سفر توریستی، اخذ ویزا، مهاجرت و حمل و نقل نیز آسان تر می شود. گردشگری اکنون تبدیل به یک صنعت بزرگ در بسیاری از کشورها شده است. بسیاری از نهادهای تصمیم گیر بر روی این موضوع در سال های گذشته تمرکز کردند اند و در حال افزایش توانایی ها و ظرفیت های خود برای جذب توریست هستند. در ادامه به بررسی بهترین کشورها برای سفر و جاذبه های گردشگری آن خواهیم پرداخت.

بهترین کشورها برای گردشگری

همانطور که می دانید هزینه نقش مهمی را در انتخاب مقصد سفر شما دارد، هیچ فردی دوست ندارد تمام پس انداز خود را صرف یک سفر چند روزه کند. بنابراین برای داشتن یک سفر عالی می بایستی هزینه های آن از جمله هزینه های محل اقامت، هزینه های رفت و آمد، هزینه های خورد و خوراک و بسیاری موارد دیگر مورد ارزیابی قرار گیرد. از جمله کم هزینه ترین کشورها برای ایرانیان می توان به ترکیه، هند، ویتنام، بلاروس و از این دست کشورها اشاره کرد. البته پارامترهای دیگری هم هستند که در انتخاب یک مقصد توریستی مناسب مورد ارزیابی قرار می گیرند که شامل آب و هوا، دسترسی آسان، جاذبه های گردشگری و تفریحی متنوع می باشد.

بهترین کشورها در قاره های مختلف

مطمئنا کشورهای اروپایی هم جزو بهترین کشورهای توریستی در قاره اروپا هستند که شامل فرانسه، ایتالیا، آلمان و جمهوری چک می شوند که مملو از جنب و جوش هستند. وجود موزه ها، زندگی شبانه، معماری جذاب و رستوران ها متنوع از مهمترین عوامل جذابیت این کشورها است. بر اساس بررسی های صورت گرفته 5 کشور برتر به لحاظ گردشگری شامل فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، بریتانیا و ترکیه می باشد.

در قاره آمریکا هم کشورهای زیادی به عنوان جذاب ترین کشورها برای گردشگری معرفی شده اند که شامل آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل و کلمبیا می باشد. تاریخ غنی، تمدن مختلف و آداب و رسوم مردم در این قاره موجب شده بسیاری از افراد شیفته سفر به کشورهای آمریکایی شوند.

در قاره آسیا نیز همانند دیگر قاره ها کشورهای زیادی برای سفر وجود دارد و جاذبه های گردشگری آن هر توریستی را به سمت خود جذب می کند، از خانه های ییلاقی و جنگل های جنوب شرق آسیا گرفته تا مراکز تفریحی و تجاری که در این کشورها وجود دارد. تایلند، ویتنام، کامبوج، هندوستان و چین جزء جذاب ترین کشورها برای گردشگری و در رتبه های برتر برای جذب گردشگر هستند.

اما چگونه به این کشورها سفر کنیم

خوشبختانه آژانس مسافرتی ویزایونایتد در سال های گذشته در زمینه اخذ ویزای کشورهای مذکور بسیار موفق عمل کرده و افرادی که قصد سفر به این کشورها را داشتند توانسته اند با اخذ ویزا بدون هیچ گونه مشکلی به این کشورها سفر نمایند. این مجموعه با داشتن تیم حرفه ای در این زمینه در خدمت شما عزیزان است. ویزایونایتد می تواند ویزای مورد نظر شما را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن برای شما اخذ نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده