تماس کلیک کنید 02121000140

جاذبه های گردشگری ویتنام

10 / 10
از 1 کاربر

در سفر به این کشور شما با تعداد زیادی از اماکن گردشگری در ویتنام رو به رو خواهید شد که شما را محو تماشای خودش می کند، فهرست بلند بالایی از میراث فرهنگی، جاذبه های معماری و کلی مکان های شگفت انگیز که این کشور را به مقصدی جذاب برای شما تبدیل می کند. برای سفر به این کشور نیازمند اخذ ویزای ویتنام هستید که ویزایونایتد آن را برای شما اخذ می نماید. در ادامه همراه ما باشید تا جاهای دیدنی ویتنام را به شما معرفی کنیم.

 شهر باستانی هوی آن

یکی از دیدنی ترین اماکن ویتنام شهر باستانی هوی آن است که با وجود جمعیت زیاد سالانه بسیاری از گردشگران به این شهر سفر می کنند. این شهر در کنار رودخانه زیبای تو بون واقع شده است و یکی از قدیمی ترین شهرهای جنوب شرق آسیا محسوب می شود. مغازه ها، سالن های مجلل، عمارت های رنگارنگ این شهر را به یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری ویتنام تبدیل کرده است.

برج «چام، پسر من»

اگر به شهر هوی آن سفر کردید می توانید از برج (چام، پسر من) دیدن نمایید. یکی از دیدنی های ویتنام که از زمان پادشاهی چامپیا وجود داشته همین برج است. در واقع این برج یک معبد هندو می باشد که در یک دره باریک قرار گرفته و با کوه های جنگلی احاطه شده است.

بازارهای شناور دلتای مکونگ

بازارهای شناور یکی از رنگارنگ ترین جاذبه های ویتنام است که در اطراف آن چشم انداز شالیزارهای برنج، مزارع وسیع و درختان موز، نارگیل و میوه های استوایی قرار دارد. پیشنهاد می کنیم در هنگام سفر به ویتنام حتما از دلتای مکونگ دیدن نمایید. با حضور در این بازار می توانید با مردم محلی در تعامل باشید و این یکی از جذاب ترین موقعیت های سفر برای بسیاری از افراد است.

شهر دانانگ

این شهر در شرق ویتنام قرار گرفته است و پایتخت گردشگری ویتنام محسوب می شود. در خود این شهر کلی جاذبه گردشگری وجود دارد که شامل کوهای مرمر، تونل های متعدد در زمان جنگ ، معابد و پل طلایی ویتنام یا دستان خدا می باشد. پل طلایی در تپه های بانا به همراه دو دست غول پیکر که یک پل را در خود جای داده اند قرار گرفته است. طول این پل در حدود 150 متر است و از 8 بخش تشکیل شده است. نکته جذاب دیگر اینکه برای رسیدن به این پل می بایستی سوار بر تله کابین تپه بانا شوید.

دریاچه هوان کیم

در کنار این دریاچه می توانید از آرامش و زیبایی بی پایان آن لذت ببرید. این دریاچه به عنوان یادگار ملی ویژه نام برده می شود. هوان کیم افسانه ای است که به معنی دریاچه شمشیر بازی است و برای گردشگران بسیار جذاب بوده و حتی محل آن برای هیچ کس تکراری نمی شود.

معبد کائو دای

کائو یکی از جذاب ترین و مقدس ترین اماکن در ویتنام است. کائودائیسم یک دین خاص در کشور ویتنام است که متشکل از کنفوسیوس، بودیسم، تائوئیسم و کاتولیک است. در ساختمان این معبد روزانه 4 نوبت نماز خوانده می شود و بازدیدکنندگان می توانند از این مراسم بازدید داشته باشند. همه این مکان ها بخش بسیار کوچکی از جاذبه های این کشور است مطمئنا دهکده نارگیل ها، روستای فرانسوی ها، شهر نین بین، خلیج هالونگ، خلیج بای تو لونگ، نها ترانگ، جزیره فوکوک و بسیاری جاذبه های دیگر شما را مشتاق سفر به این کشور می کند. برای اخذ ویزای ویتنام با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده