تماس کلیک کنید 02121000140

جاذبه های گردشگری آلمان

10 / 10
از 5 کاربر

برای بسیاری از مردم که تا کنون به آلمان سفر نکرده اند و جاذبه های آلمان را از نزدیک ندیده اند، این کشور را به عنوان یک کشور صنعتی تصور میکنند. اما بر خلاف تصور باید بگوییم جاذبه های آلمان در نوع خود بینظیر است و سالیانه تعدا زیادی گردشگر را از سراسر دنیا به خود جذب میکند.همانطور که میدانید جاذبه های آلمان همانند سایر کشورها فقط در یک شهر محدود نمیشود. میتوان گفت بیشتر شهرهای آلمان از جاذبه های گردشگری برخوردار هستند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.یکی از شهرهای آلمان که از جاذبه های گردشگری آلمان به شمار میرود، برلین است. در ابتدای ورود به برلین با یک شهر مدرن مواجه خواهید شد ولی هنگامی که بیشتر در داخل شهر به گشت و گذار بپردازید متوجه قصرهای باروک در این شهر خواهید شد که نشانگر قدمت طولانی این شهر میباشد. یکی از بزرگترین و بهترین باغ وحش های جهان نیز در این شهر واقع شده است.

جاذبه های گردشگری آلمان

جاذبه های آلمان فقط به شهر برلین ختم نمیشود. مونیخ از شهر های آلمان میباشد که میتوان گفت در طول جنگ جهانی دوم به طور کامل از بین رفت و امروزه بستر مناسبی برای گردشگران ایجاد کرده تا از جاذبه های گردشگری این شهر بازدید کنند. 

شهر هامبورگ یکی دیگر از جاذبه های گردشگری اروپا میباشد که در واقع دومین شهر بزرگ وپر جمعیت این کشور نیز به شمار میرود. شهر هامبورگ از جاذبه های گردشگری آلمان است که به دلیل وجود کانال و رودخانه های فراوان به آن لقب ونیز شمال داده اند.

بسیاری از شهرهای دیگر مانند درسدن، فرانکفورت، کلن، دوسلدورف، هایدلبرگ و نورنبرگ وجود دارند که از جاذبه های گردشگری آلمان به شمار میروند.

جاذبه های گردشگری آلمان

اگر قصد بازدید از جاذبه های آلمان را دارید بهتر است از تور آلمان که در بسیاری از آژانس های مسافرتی برگزار میشود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید تور آلمان را رزرو کنید باید به آژانس های مسافرتی و یا به وب سایت آنها مراجعه کرده و از شرایط کامل آنها مطلع شوید. برخی از آژانس های مسافرتی نیز تور آلمان را به صورت لحظه آخری و یا دقیقه نود برگزار میکنند که معمولا در این نوع تورها قیمت ها پایینتر بوده و برای افرادی که به دنبال تور ارزان قیمت هستند بسیار مناسب میباشد.

برای بازدید از جاذبه های گردشگری آلمان و مسافرت به این کشور ابتدا باید ویزای شینگن را اخذ کرده باشید. با داشتن ویزای شینگن میتوانید به کشورهایی که عضو معاهده شینگن میباشند سفر کنید. به طور کلی سه نوع ویزای شینگن وجود دارد که برای مقاصد گوناگون صادر میشود. نوعی از ویزای شینگن که به آن نوع A‌ میگونید برای پرواز به یکی از فرودگاه های کشورهای حوزه شینگن مناسب میباشد و پس از آن باید کشور را به مقصد دیگری که عضو معاهده شینگن نباشد ترک کنید. ویزای شینگن نوع B وجود دارد که از طریق آن میتوانید برای مدت ۵ روز از کشور عضو شینگن عبور کنید. ویزای شینگن نوع C‌نیز برای اقامت کوتاه مدت در یکی از کشورهای عضو شینگن صادر میشود.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده