تماس کلیک کنید 02121000140

پیکاپ ویزا

9 / 10
از 87 کاربر

شاید اصطلاح پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت را شنیده باشید، در واقع به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزای اخذ شده متقاضی پیکاپ گفته می شود. البته توجه داشته باشید که حضور شما برای مصاحبه سفارت و یا انگشت نگاری الزامی است اما بعد از اعلام نتیجه می توانید پروسه الصاق ویزا را به یک کارگزار معتبر بسپارید. با توجه به اتلاف وقت و هزینه ای که این پروسه برای متقاضیان دارد، افراد این کار را به یک کارگزار معتبر و حرفه ای می سپارند.

در واقع زمانی که شما برای ویزای خود به کشوری که سفارت آن در ایران وجود ندارد می روید بعد از اعلام نتیجه ویزا دوباره مجبور هستید که یک بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل را گرفته تا ویزای الصاق شده خود را از سفارت مذکور دریافت نمایید. این پروسه توسط مجموعه های مسافرتی معتبر همچون ویزایونایتد انجام می شود.

خدمات پیکاپ ویزا

پیکاپ گذرنامه و یا پیکاپ ویزا خدمتی است که برای برخی کشورهایی که در ایران سفارت ندارند همانند آمریکا، کانادا و انگلستان انجام می شود. ارائه خدمات پیکاپ ویزا توسط موسسات و مجموعه هایی انجام می شود که از پلیس مهاجرت مجوزهای قانونی و لازم را کسب کرده اند. زیرا به همراه داشتن تعداد زیادی پاسپورت برای هر شخصی ممنوع بوده و منع قانونی دارد. خدمات پیکاپ ویزا در ویزا یونایتد دو بار در هفته به صورت منظم انجام می شود تا پروسه اخذ ویزای افراد سرعت بیشتری داشته باشد و بتواند این ویزا را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست متقاضیان برساند.

کشورهای هدف برای پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزای کادانا از ترکیه، پیکاپ ویزای کادانا از دبی، پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه، پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا، پیکاپ ویزای آمریکا از دبی و پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان، پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه، پیکاپ یک طرفه ویزای انگلیس از ترکیه، پیکاپ دو طرفه ویزای انگلیس از ترکیه و پیکاپ ویزای انگلیس از امارات بخشی از خدمات ویزا یونایتد می باشد که می توانید از آن بهره مند شوید.

خدمات اخذ ویزای شما از سفارت این کشورها معمولا بین یک تا دو سه هفته زمان می برد و مدارک مورد نیاز هم برای خدمات پیکاپ ویزا شامل کپی صفحه اول پاسپورت، رسید سفارت، اصل وکالت نامه به همراه ایمیل سفارت می باشد، البته در برخی موارد نیاز به مدارک اضافه تری هم می باشد.

پیکاپ ویزا در ویزایونایتد

خدمات پیکاپ ویزا در ویزا یونایتد در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهد شد. همچنین می توانید در طول پروسه پیکاپ ویزا ضمن تماس با کارشناسان ویزا یونایتد و ارائه کد ملی و شماره قرارداد خود از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوید. البته توجه داشته باشید که کارشناسان ویزایونایتد به صورت مستمر شما را در جریان روند پیکاپ پاسپورت قرار خواهند داد و ویزای پیوست شده نیز سریعا برای شما ارسال خواهد شد.

مجموعه های متعددی در کشور این نوع خدمات را ارائه می دهند اما با توجه به حساسیت این پروسه و نیاز به امنیت، دقت و سرعت پیشنهاد می کنیم خدمات پیکاپ گذرنامه خود را به تیم حرفه ای ویزا یونایند بسپارید. با توجه به حضور تیم حرفه ای و پرواز های مستمر برای خدمات پیکاپ ویزا، دفاتر برون مرزی، رابط سفارت و بسیاری ویژگی های ممتاز دیگر می توانید در این مسیر با داشتن سال ها تجربه امور مربوط به پیکاپ ویزای خود را به ما بسپارید.

تماس با ما

ارسال نظر و نظرات ثبت شده
م.ر جمشیدی :
34 2
از نظر زمانی اگر خودمون اقدام کنیم برای همین پیکاپ ویزا بهتره یا بسپاریم به کارگزار؟
مدیریت : سلام از لحاظ زمان بستگی به پر یا خالی بودن پروازها داره معمولا خودتان سریعتر اینکار رو انجام میتونید بدید ولی از لحاظ هزینه کاملا بضررتون خواهد بود. هزینه پرواز ، هزینه هتل،هزینه های غذا و هزینه های رفت و آمد به سفارت همه اینا رو متحمل خواهید شد. پس در مجموع پیشنهاد میکنیم همان پیکاپ رو انجام بدید و کار را به کاردان بسپارید.
ف خلج :
35 2
سلام ممكنه بگيد هزينه پيكاپ چقدر ميشه اژانسهاي مختلف قيمتهاي متفاوتي ميگن ممنون
مدیریت : سلام هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا 260.000 تومان هست
حامد :
9 1
سوالات و نظرات شما
مدیریت : سلام و عرض ادب معمولا یکهفته تا ده روز کاری پیکاپ پاسپورت برای ویزای کانادا طول میکشد
دينا :
7 0
سلام ما ويزاي مالتي رو دويافت كرديم و براي پيك آپ بايد پاسپورتمان را بفرستيم به سفارت كانادا، آيا ممكن است به ما ويزاي مالتي ندهند و ويزاي سينگل دهند؟ مدت ويزاي سينگل چقدر است؟ با سپاس
مدیریت : سلام نگران نباشید و بشما تبریک میگوئیم . معمولا به ایرانیان ویزای مولتی 5ساله تعلق میگیرد ولی در بعضی موارد ممکن است حتی ویزای سه ماهه بدهند البته است احتمال ضعیف است.
دينا :
5 0
ببخشيد در سوالي كه بالا پرسيدم اشتباها گفتم ما ويزاي مالتي دريافت كرديم، تصحيح ميكنم ما ويزاي توريستي از طريق دعوتنامه گرفتيم ، ممنون ميشم پاسخ دهيد، مرسي از توجهتون
مدیریت : سلام نگران نباشید و بشما تبریک میگوئیم . معمولا به ایرانیان ویزای مولتی 5ساله تعلق میگیرد ولی در بعضی موارد ممکن است حتی ویزای سه ماهه بدهند البته است احتمال ضعیف است.
فاطمه :
0 0
سلام. آیا شما در یزد دفتر دارید؟
مدیریت : سلام روز بخیر در حال حاضر در یزد دفتر نداریم . از طریق پست یا بار هوائی میتوانید برای ما ارسال کنید. با شرکت بار هوائی قرارداد داریم که هم سریع است هم هزینه پائینی دارد . تماس بگیرید در خدمت هستیم