تماس کلیک کنید 02121000140

جاذبه های گردشگری کنیا

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از بهترین کشورها برای گردشگری و ماجراجویی در آفریقا کشور کنیا است با ورود به این کشور می‌توانید شاهد جذاب‌ترین اماکن دیدنی و گردشگری باشید. بیشتر گردشگران با ورود به این کشور دچار بهت زدگی می‌شوند؛ حیات وحش بسیار متنوع، قبایل آفریقایی و آداب و رسوم آنها و بسیاری موارد دیگر این کشور را به یکی از جذاب‌ترین مقاصد تفریحی در آفریقا تبدیل کرده است. همانطور هم که قبلاً به آن اشاره کردیم برای سفر به این کشور نیازمند اخذ ویزای کنیا هستید که می‌توانید آن را از طریق ویزا یونایتد اخذ نمایید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات تکمیلی در رابطه با جاذبه های گردشگری کنیا را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

پارک جنگلی ماسایی مارا

این پارک یکی از باشکوه‌ترین پارک‌های بزرگ در جهان است که به عنوان برترین اماکن دیدنی کنیا ثبت شده است این پارک با تانزانیا دارای مرز مشترک است مارا در زبان مردم کنیا به معنای افق دوردست است در این پارک گردشگران شاهد انواع و اقسام حیوانات و گونه‌های جانوری هستند. اصلی‌ترین نوع جانداران در این پارک شیر، یوزپلنگ، پلنگ و غزال تامسون است؛ همچنین آب و هوای این پارک در بیشتر سال ملایم و معتدل است.

پارک ملی آمبوسلی

به این پارک بام آفریقا نیز گفته می‌شود که یکی از محبوب‌ترین پارک‌های توریستی در کشور کنیا است بزرگترین منبع گورخر و فیل در این پارک قرار دارد از دیگر حیوانات موجود در این پارک شامل شیر، یوزپلنگ، زرافه، غزال و بیش از ۶۰۰ گونه پرنده است عاشقان حیوانات برای سفر خود این پارک را انتخاب می‌کنند.

جزیره لامو

شهر قدیمی لامو از میراث جهانی یونسکو است و یکی از جاهای دیدنی کنیا محسوب می شود. ریشه زندگی در این سکونتگاه به قرن دوازدهم برمی‌گردد با قدم زدن در کوچه های پرپیچ و خم آن می ‌توانید فرهنگ غنی تجاری کنیا را مشاهده کنید. جالب اینجاست که اکثر مردم این جزیره مسلمان هستند و زنان لباس سنتی بر تن می‌کنند.

دریاچه ویکتوریا

یکی دیگر از بزرگترین اماکن و جاذبه‌های دیدنی کشور کنیا دریاچه ویکتوریا است که در مرز کنیا، تانزانیا و اوگاندا قرار دارد. گردشگران در این دریاچه می‌توانند قایق سواری کنند و به ماهیگیری بروند و از جزایر متعدد آن دیدن نمایند. بازارهای سنتی ماهیگیری یکی از جذابیت‌های اطراف این دریاچه است.

پارک ملی دروازه جهنم

 از اعجاب انگیزترین اماکن روی زمین دروازه جهنم است؛ که فعالیت‌های خاص زمین در این منطقه باعث ایجاد چشمه‌ های آب گرم، دریچه ‌های بخار و صخره‌های بلند شده است. گردشگران می توانند بین این کوه‌ها قدم بزنند، دوچرخه سواری و یا صخره نوردی کنند و نکته هیجان انگیز دروازه جهنم این است که در طول مسیر ممکن است گردشگران با گاومیش‌ها و گورخرها برخورد داشته باشند.

البته که اماکن گردشگری و جاهای دیدنی کنیا به همین چند مورد ختم نمی‌شود و جاذبه‌های گردشگری بسیاری همچون ساحل دیانی و موارد دیگر برای انواع تفریحات، غواصی و موج سواری وجود دارد. این کشور جذاب هر سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند چه عاشق طبیعت باشید چه تاریخ یا صرفاً به دنبال یک تعطیلات، پیشنهاد ما به شما سفر به کنیا است. با سفر به این کشور می‌توانید غذاهای لذیذ و فرهنگ غنی مردم این کشور را تجربه نمایید. به منظور سفر به این کشور کافیست ویزای کنیا را اخذ نمایید جهت ارتباطات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده