ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

 

قدرت نمادها و سمبلهای یک سرزمین آنچنان تاثیر گذارند، که به سرعت می‌توانند سفری مجازی در ذهن ترتیب دهند. آن هم سفری که فقط با یک تصویر در ذهن آغاز می‌شود؛ سفر به یک شهر را در ذهن خود مجسم کنید، سفر به شهری‌که گذر زمان را از فراز برج ساعت آن می‌توان رویت نمود! شهر المان‌های قرمز، شهری‌ که سرخی کیوسک تلفن و اتوبوس‌های دو طبقه‌اش توجه هر‌گردشگری را به خود جلب می‌کند! شهری که در آن رانندگی با فرمان سمت راست، گردشگران را دچار سردرگمی می‌کند! شهری که در آن «مستر بین»  سوار بر مینی ماینرش در عین اینکه لبخند را‌ بر لب می‌نشاند، درس‌هایی از زندگی را هم  به ما می‌آموزد! بله شهر مذکور« لندن»، پایتخت بارانی اروپا و  قلب تپنده کشور انگلستان، و همچنین جزیره پهناور بریتانیاست. بریتانیا سرزمینی که در آن هملت، مکبث، شاه لیر، رومئو و ژولیت، و اتللو توسط «ویلیام شکسپیر» خلق شدند. به علاوه این سرزمین پهناور زادگاه «آگاتا کریستی»، خالق نخستین داستان‌های جنایی و معمایی جهان، است. داستان‌هایی که در آن شخصیت‌هایی همچون«خانم مارپل» و «هرکول پوآرو» مخاطب را تا پایان داستان میخکوب می‌کنند. درکنار نام آگاتاکریستی، نمی‌توان نام «سرآرتور کانن دویل» که خالق «شرلوک هلمز»، معروف‌ترین کارآگاه تخیلی جهان است، را از یاد برد. اگر اندکی از هنر فاصله بگیریم، نمادهای دیگر انگلستان را برای ایرانیان، در ورزش و به ویژه فوتبال می‌توان جستجو کرد؛ از تیم ملی فوتبال انگلیس که در جهان با لقب «سه شیرها» شناخته می‌شوند، تا مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلیس، معروف به «لیگ فوتبال جزیره»، که شنبه‌ها و یکشنبه‌ها علاقه‌مندان بسیاری را خانه‌نشین می‌کند.

 

ویزای انگلیس

 

همانطور که گفته شد، برج ساعت «بیگ بن»، بزرگ‌ترین برج ساعت جهان، در مجاورت ساختمان پارلمان بریتانیا به همراه اتوبوس‌های دوطبقه و کیوسک‌های تلفن قرمز رنگ از نمادهای معروف انگلستان و شهر لندن در دنیا می باشند. البته با اعلام دولت انگلستان در سال 2006، یک فنجان چای نیز به نماد ملی این کشور تبدیل شد. به علاوه دانشگاه‌های «کمبریج» و «آکسفورد» نیز از نمادهای بسیار معروف این کشورند، که به جرأت می‌توان گفت نامشان با کشور ا‌نگلستان برابری می‌کند.

 

ویزای انگلیس

 

با این مقدمه قصد داریم شما را با چگونگی سفر به انگلستان و  اخذ ویزای انگلستان آشنا کنیم، پس با ویزایونایتد همراه شوید. در همین ابتدا لازم است تفاوت انگلستان و بریتانیا را مورد بررسی قرار دهیم. چرا که بسیاری این دو مفهوم را یکسان می‌دانند. ولی واقعیت این نیست؛ در واقع انگلستان، کشوری در بریتانیای کبیر است، و خود زیر مجموعه بریتانیا به شمار می‌رود. بریتانیای کبیر نیز زیرمجموعه‌ای از پادشاهی متحد است و پادشاهی متحد خود زیرمجموعه‌ای از مجمع الجزایر بریتانیا می‌باشد. بریتانیای کبیر شامل کشورهای انگلستان، ولز و اسکاتلند است. در سال 1801 میلادی، با پیوستن ایرلند به بریتانیا، نام این پادشاهی به پادشاهی‌کبیر تبدیل شد. پس از تغییر و تحولات جنگ جهانی اول، ایرلند به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شد، و ایرلند جنوبی با نام جمهوری ایرلند استقلال یافت. در نتیجه از پادشاهی متحد جدا شد. با دانستن سه مفهوم مذکور به سراغ موضوع اصلی یعنی کشور انگلستان و اخذ ویزای انگلستان می‌رویم.

 

ویزای انگلیس

 

تاثیرگذارترین کشور جهان و قاره اروپا در همه عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، صنعتی، علمی، فرهنگی، تاریخی، ورزشی و... یاد می‌شود. بسیاری از صاحب‌نظران بر این باورند که آبهای اطراف این کشور از مستعمره شدن انگلستان در 1000 سال گذشته جلوگیری به عمل آورده است. از قرن هفدهم تا کنون کشورهای بسیاری تحت استعمار انگلستان بوده‌اند، که امروزه جزو برترین کشورهای جهان جهت مهاجرت با مقاصد مختلف به شمار می‌روند. از آن جمله می‌توان به آمریکا، کانادا و استرالیا اشاره نمود. البته آمریکا امروزه به کشوری کاملا مستقل تبدیل شده و ملقب به سرزمین رویاهاست. البته کشورهای کانادا و استرالیا در عین استقلال کامل همچنان زیر نظر انگلستان هستند. به گونه‌ای که بالاترین مقام اجرایی این دو کشور که نخست وزیر است، با تایید ملکه انگلستان بر کشور خویش حاکمیت دارد.

 

ویزای انگلیس

 

در سفر به انگلستان اگر به دنبال شهری زیبا، تاریخی و درعین حال پر رمز و راز هستید، طبیعتا بهترین گزینه لندن است. باید گفت سفر به شهرهای دیگر انگلستان از جمله منچستر، بیرمنگام و لیورپول که پس از لندن از مهمترین شهرهای این کشور به شمار می‌روند، علاوه بر زیبایی دارای قدمت تاریخی و جذابیت‌های مختلفی می‌باشند. البته ما در اینجا به واسطه اهمیت لندن درباره این شهر بیشتر صحبت می‌کنیم. لندن یکی از بزرگترین شهرهای اروپاست که قدمتی بیش از 2000 سال دارد. پیرو آنچه در مورد استعمار رومی‌ها گفته شد، اسناد تاریخی گواه برآن‌اند که این شهر به دست رومی‌ها بنا شده است. شهری که تا به حال سه المپیک را در سال های 1908، 1948 و 2012 میزبانی نموده، و جمعیتی در حدود 9 میلیون نفر را در خود جای داده است. در لندن اقوام مهاجر بسیاری با فرهنگ و زبان‌های متفاوت ساکن هستند. لندن با آب و هوای معتدل و مرطوب لقب پایتخت بارانی را به خود اختصاص داده است. چرا که در بیشتر اوقات شاهد بارش باران در این شهر هستیم. فرودگاه‌های هیترو، استانستد،گاتویک، لوتن و لندن‌سیتی از جمله فرودگاه‌های بین‌المللی این شهر هستند، که در ماه حدود یک میلیون نفر مسافر در آن جابه‌جا می‌شوند.. البته برای آنکه با ازدحام جمعیت در سفر به لندن مواجه نشوید، بهترین زمان فصل زمستان است. اگر سرمای هوا را در نظر نگیریم، زمستان در عین خلوت بودن، به لحاظ هزینه ها به ویژه هزینه اقامت در هتل بسیار مناسب است. از مهمترین جاذبه‌های گردشگری شهر لندن می‌توان به «بیگ‌بن»، «بنای پارلمان»، «برج لندن»، «تاور بریج»، «چشم لندن»، «رصدخانه رویال گرینویچ»، «کلیسای وست مینستر» و «کلیسای سنت پاول» اشاره نمود.

  

ویزای انگلیس

 

 سفر به انگلستان و اقامت در لندن تا حدودی پر هزینه است. البته شما هموطنان عزیز می‌توانید تور انگلیس شامل وقت سفارت انگلیس، اخذ ویزای انگلستان، بلیط پرواز رفت و برگشت، رزرو هتل را با مناسب‌ترین قیمت از مجموعه ویزایونایتد دریافت نمایید.

 

ویزای انگلیس

 

ویزای انگلیس مجوزی است که به فرد جهت ورود به کشور انگلیس داده می شود. ویزای انگلیس دارای انواع مختلفی می باشد که دارای اهداف مشخصی است که اعتبار آن ها نیز برحسب نوع ویزا متفاوت می باشد و قبل از تمام شدن تاریخ ویزا شما موظف خواهید بود کشور را ترک کنید و یا اینکه در بعضی شرایط خاص می توانید ویزای خود را تمدید کنید.

ویزای انگلیس

 

یکی از انواع ویزای انگلیس ویزای تحصیلی می باشد. انگلیس یکی از بهترین و محبوب ترین نقاطی است که افراد بسیاری علاقمند به تحصیل در آنجا می باشند. برای دریافت ویزای تحصیلی از کشور انگلستان باید شما توسط یک مرکز آموزش عالی حمایت مالی شوید.

ویزای انگلیسی کار یکی دیگر از انواع ویزای انگلیس می باشد. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد تا طبق شرایط و محدودیت هایی به طور قانونی در این کشور به کار مشغول شود.

ویزای ازدواج هم وقتی به متقاضی اعطا می شود که وی با یک شهروند انگلیسی ازدواج کرده باشد. زمان بررسی این ویزا بین 2 هفته تا 12 هفته زمان خواهد برد. در صورتی که درخواست ویزای ازدواج خارج از کشور انگلیس انجام شود ویزای همسر برای 33 ماه و اگر از داخل درخواست شود برای 30 ماه ویزا صادر خواهد شد.

اخذ ویزای انگلیس شهروندی دارای قوانین مشکلی است. کسانی که می خواهند شهروند این کشور شوند باید به مدت طولانی در این کشور مانده و سپس اقدام به دریافت اقامت دائمی کنند.

ویزای توریستی انگلیس که بیشترین متقاضی را در بین ویزاها دارد نیز شامل ویزای شش ماهه انگلیس، ویزای دو ساله انگلیس، ویزای پنج ساله انگلیس، ویزای ده ساله انگلیس می باشد که اگر اولین بار است که ویزای انگلیس اقدام می کنید بهتر است درخواست ویزای شش ماهه انگلیس را به سفارت بدهید و برای دفعات بعدی می توانید درخواست ویزاهای بلند مدت انگلیس را بدهید.

 

ویزای انگلیس

 

ویزاها در کل به سه دسته یک بار ورود، چند بار ورود یا مولتی و ویزای ترانزیت تقسیم می شوند. ویزای یک بار ورود برای فقط سه ماه معتبر می باشد. اگر در طول یک سال بیشتر از یک بار به انگلیس سفر کنید ویزای شما باید ویزای مولتی باشد. این ویزا برای مدت یک سال اعتبار داشته و هر ورود برای 30 روز می باشد و قابل تمدید نیست. ویزای ترانزیت نیز برای ورود به فرودگاه یک کشور برای رفتن به دیگر کشورها صادر می شود.

دریافت ویزای انگلیس شامل مراحل زیر می شود:

 • یک حساب کاربری در سایت سفارت انگلستان باز کنید
 • ویزای مورد نظر را با دقت انتخاب کنید.
 • فرم اطلاعات شخصی را برای هر شخصی که قصد اخذ ویزا دارد پر کنید.
 • با امضای الکترونیک اطلاعات را تایید کنید.
 • وقت سفارت را دریافت کنید.
 • هزینه های اخذ ویزای انگلیس را پرداخت کنید.
 • اطلاعات گذرنامه را ثبت کنید.

 

ویزای انگلیس

 

در ثبت اطلاعات باید نکاتی را رعایت کنید که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد

 • بعد از ثبت درخواست امکان ارسال اسناد یا اطلاعات دیگری را ندارید و تنها اسنادی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید مورد بررسی قرار می گیرد.
 • حتی الامکان ویزای خود را سه ماه قبل زمان مورد نظر برای رفتن به انگلستان درخواست کنید و چون ممکن است ویزا با کمی تاخیر صادر شود ملزومات سفر خود را بعد از دریافت ویزای انگلیس تایید کنید.

شما برای دریافت ویزای انگلیس مدارک زیر را نیاز دارید:

 • شناسنامه و کارت ملی
 • گذرنامه با اعتبار بیش از شش ماه از مدت سفر
 • پرینت سه ماه آخر از گردش حساب
 • دو قطعه عکس که دارای زمینه سفید باشد. لازم به ذکر است که عکس باید در ابعاد 3.5*4.5 تهیه شود.
 • مدارک مربوط به اشتغال (فیش حقوقی، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار )
 • سند و یا اجاره نامه املاک میزبان در انگلستان
 • اصل یا کپی از دعوت نامه ( دعوت نامه باید از بستگان درجه یک شما باشد.)
 • مدارک  برگ مالیاتی پرداخت‌شده و قبوض پرداختی مثل آب ، برق ، گاز از میزبان نیز مورد نیاز است.
 • واچر هتل ( در صورتی که بدون دعوتنامه سفر می کنید باید برای اخذ ویزای انگلیس ، برگه رزرو رسمی هتل در اروپا (واچر هتل) را داشته باشید.)
 • اگر با همسرتان سفر می کنید به مدارک ازدواج احتیاج دارید. به طور کلی در صورت تاهل نیاز به اصل عقدنامه و ترجمه آن دارید.
 • علاوه بر این برای دریافت ویزای انگلیس به پرینت برگه فرم درخواست و همچنین تاییدیه آن که توسط سفارت انگلستان قبل از آغاز مصاحبه ارائه می شود، نیاز دارید. 

توجه داشته باشید که همگی مدارک بالا باید ترجمه رسمی انگلیسی را نیز دارا باشند.

پکیج کامل ویزای انگلیس خدمتیست که ویزایونایتد انجام میدهد که شامل:

پر کردن فرم سفارت،تعیین وقت سفارت انگلیس، رزرو هتل (واچر معتبر و مورد تأیید سفارت)،رزرو بلیط ، بیمه مسافرتی را جهت مسافران عزیز بانجام میرساند . درصورت تمایل با ما تماس بگیرید.

نکته مهم اینکه سعی نکنید مدارک را قوی تر از چیزی که واقعا هست در مدت زمان اندک مانده به وقت مصاحبه نشان دهید به طور مثال آخرین مانده حساب و واریزی بالایی را در روزهای آخر قبل از مصاحبه انجام ندهید.

نکته مهم: با توجه باینکه سفارت انگلیس تاریخچه سفرهای قبلی(Travel History)را با اهمیت میداند بهتر است ویزای کانادا،ویزای شینگن،ویزای ژاپن یا دیگر ویزاهای معتبر را در پاسپورت خود داشته باشید.

 

ویزای انگلیس

 

چگونگی دریافت ویزای انگلیس

جالب است بدانید که عصر یخبندان بسیاری از تصمیمات سیاسی، مرزبندی‌های جفرافیایی و قوانین سفر را در عصر حاضر رقم می‌زند. تحقیقات علمی و تاریخی به عمل آمده از یک پل زمینی یا به عبارتی یک راه خشکی بین سرزمین بریتانیا و قاره اروپا در حدود 12هزار سال پیش خبر می‌دهد. پلی که در آخرین عصر یخبندان در اثر تغییرات اقلیمی جای خویش را به آب های دریای شمال ما بین قاره اروپا و سرزمین بریتانیا داد. پلی که اگر امروزه وجود داشت شاید پدیده «برگزیت»، موسوم به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در سال 2020 رقم نمی‌خورد، و شاید کشور انگلستان و دیگر کشورهای سرزمین بریتانیا شامل اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی علاوه بر اینکه یکی از اعضای اتحادیه اروپا بودند، از هم پیمانان شینگن نیز به شمار می‌رفتند، و در نتیجه آن گردشگران، تجار، دانشجویان و  به طور کلی متقاضیان سفر به بریتانیا، به جای اخذ ویزای انگلیس، متقاضی اخذ ویزای شینگن بودند. حقیقت این است که، اما و اگر کردن در برنامه‌ریزی سفر جایگاهی ندارند. در واقع لازمه یک سفر لذت‌بخش و خاطره انگیز، هدف‌گذاری و مهیا نمودن ملزومات آن سفر است. این در حالی است که اگر مقصد سفر شما کشور انگلستان باشد و قصد اخذ ویزای انگلستان را داشته باشید، برنامه‌ریزی برای سفر از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود، چرا که اخذ ویزای انگلیس نیازمند مشاوره و پیگیری‌های خاصی است که تیمی مجرب و کارشناسانی خبره را می طلبد. از این رو به شما توصیه می‌کنیم که با کارشناسان ما در مجموعه سفرهالیدی مشورت نمایید، تا با خاطری آسوده به انگلستان سفر کنید.

 

ویزای انگلیس

 

طبیعتا نخستین اقدام برای سفر ایرانیان به انگلیس اخذ ویزای انگلستان است. هدف از سفر به انگلستان تعیین‌کننده نوع ویزای انگلیس می‌باشد. ویزای انگلیس در انواع مختلف شامل توریستی، تجاری، تحصیلی و... صادر می‌شود. البته در این بحث ویزای توریستی مد نظر ماست. برای دریافت ویزای توریستی انگلیس می‌توانید با مراجعه به لینک های موجود در پایان این مطلب، به بخش اخذ ویزای انگلستان رجوع نموده، با آپلود اسکن پاسپورت که دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد، درخواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ویزایونایتد در اسرع وقت پیگیر اقدامات رزرو وقت سفارت جهت مصاحبه و انگشت‌نگاری خواهند بود. درحال حاضر دفاتر سفارت انگلستان در امارات، ترکیه و ایران پذیرای هموطنان عزیز هستند. به عبارتی هموطنان عزیز جهت اخذ ویزای انگلستان و انجام مصاحبه و انگشت نگاری باید به یکی از دفاتر کنسولگری انگلستان در تهران، استانبول، آنکارا، آنتالیا، دبی یا ابوظبی مراجعه نمایند. صدور ویزای انگلستان 15 الی 20 روز کاری به طول می‌انجامد. آنچه در زمان مصاحبه و انگشت‌نگاری می‌تواند در روند اخذ ویزای انگلستان موثر باشد، شاغل بودن و داشتن حرفه شفاف در کشور مبدا یعنی ایران است. به علاوه سابقه سفرهای متعدد، ویزای شینگن، سند ملکی، تمکن مالی و گردش حساب قابل ملاحظه از دیگر مواردی است که آفیسر سفارت انگلستان را برای صدور ویزای انگلستان قانع می‌کند. با وجود این، اخذ ویزای انگلستان به سبب اینکه از معتبرترین ویزاهای دنیا می‌باشد، می‌تواند بسیار با ارزش تلقی شود. تا جایی که این ویزا  می‌تواند بسترساز اخذ ویزاهای معتبر دیگری از جمله ویزای آمریکا، ویزای کانادا، ویزای استرالیا، ویزای دیگر کشورهای اروپایی و ویزای ژاپن شود.

 

ویزای انگلیس

 

انواع ویزاهای توریستی انگلستان، عبارت است از:

 

1-  ویزای توریستی 6 ماهه

 

2- ویزای توریستی 2 ساله

 

3- ویزای توریستی 5 ساله

 

4- ویزای توریستی 10 ساله

 

ویزای انگلیس

 

هموطنان عزیز جهت ثبت درخواست برای وقت سفارت انگلیس، می‌توانند به لینک های موجود در پایان این مطلب مراجعه نموده و با پرداخت امن آنلاین به صورت غیر حضوری، شهر مد نظر خود جهت مصاحبه و انگشت نگاری را مشخص نمایند. به علاوه برای پیگیری‌های بیشتر، کسب اطلاع از قیمت ها و تغییرات احتمالی با کارشناسان ویزایونایتد تماس حاصل نمایید.

 

ویزای انگلیس

 با ثبت آنلاین ویزای انگلیس در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

اخذ ویزای انگلیس

تماس با ما

9 / 10
از 200 کاربر
ارسال نظر
ف.ا.ق : سوال
56 6
آیا با اخذ ویزای انگلیس می توانم به کشورهای اروپایی دیگر (شینگن) هم بروم؟!؟
مدیریت : پاسخ
52 1
سلام در حال حاضر برای سفر به کشورهای عضو شینگن باید درخواست ویزای شینگن بدهید. انگلیس از شینگن خارج گردیده.
اع : ویزای تحصیلی
50 2
سلام خسته نباشید ی سوال داشتم...ویزای تحصیلی چند روزه میاد؟ایا راهی هست که زود تر ویزا تحصیلی گرفت؟!
مدیریت : پاسخ
46 1
سلام بطور معمول 3 ماه طول می کشد که حتی ممکن است بخاطر درخواست مدارک بیشتر این پروسه طولانی تر هم بشود. نه راهی نیست فقط باید منتظر جواب باشید.
افسون : تجديد پاسپورت انگليسي
41 2
سلام ميخواستم بدونم أيا امكان اين هست من در دبي پاسپورت انگليسي خودم و Renew كنم در سفارت انگلاستان در دبي اَي كار رو انجام ميدن؟
مدیریت : پاسخ
40 1
سلام در این مورد متأسفانه اطلاعی نداریم .
مصطفی : سوال
39 2
سلام ، من برای انجام عکاسی و تصویربرداری از یک سمینار خاص در سال انتهای سال ۲۰۱۸ نیاز دارم به انگلستان کمتر از یک هفته مسافرت کنم ، چه نوع ویزایی رو باید بگیرم !؟
مدیریت : پاسخ
39 4
سلام ویزای توریستی باید اخذ نمایید. از سمینار هم دعوتنامه داشته باشید.
لادن عباسیان : تاخیر در صدور ویزا
34 3
سلام من هیئت علمی هستم و برای یک دوره شش ماه با ساپورت دانشگاه برای فرصت مطالعاتی در انگلیس از طریق ایران اقدام کرده ام . شش هفته از ارسال مدارک می گذرد ولی خبری نیست به نظر شما غیر معمول نیست؟
مدیریت : پاسخ
35 0
سلام بطور معمول 20 تا 25 روز برای پاسخ دهی زمان لازم هست، بدلیل تغییر مکتن به پالادیوم در جواب دهی تاخیر افتاده. می توانید به دفتر vac در پالادیوم مراجعه کنید.
نسرین : ویزای دائم
36 4
سلام . همسرم تبعه انگلیس هستن . ما چند ماهه ازدواج کردیم . میخواستم بدونم برای گرفتن ویزا باید از کجا شروع کنیم ؟
مهران : عالی
49 6
سلام ویزای انگلیس نیاز به ارائه عکس دارد
مدیریت : پاسخ
32 1
سلام بله به عکس نیاز هست
هستی : تمکن مالی ویزای انگلیس
32 1
سلام ،برای ویزای انگلیس چه مبلغ تمکن مالی باید داشته باشیم؟
مدیریت : پاسخ
37 1
سلام، جهت اخذ ویزای انگلیس تمکن بالای 50میلیون نیاز هست.
نوروزیان : ویزای شینگن توریستی
30 1
سلام ویزای توریستی بدون دعوتنامه هم میشه ویزای انگلستان دریافت کرد، من ویزای یکساله شینگن هم دارم.
مدیریت : پاسخ
32 4
سلام بله با داشتن ویزای شینگن و بدون دعوتنامه برای ویزای انگلیس میشود اقدام نمود.
مریم سیادتی : درخواست ویزای توریستی
32 1
سلام من و همسر و پسرم دوسال پیش یه سفر به آلمان داشتیم و برای شینگن تو پاسپورت ما خورده و یک بار هم به ترکیه سفر کردیم و لی سفر به کشور دیگری تا کنون نداشتیم و دعوت نامه هم از کسی در انگلیس نداریم به نظر شما شانسی برا درخواست ویزای توریستی انگلیس داریم...ممنون
مدیریت : پاسخ
31 3
سلام جهت ویزای انگلیس میتوانید اقدام کنید . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ویزا یونایتد تماس حاصل فرمایید.
مریم : تمدید کردن ویزا
33 4
باعرض سلام من ویزای انگلیس راداشتم ولی به دلیل اینکه پدرم فوت شدن حالم خوب نبود وافسردگی گرفته بودم نرفتم ووقتش گذشت می خواستم سوال کنم میتونم از طریق این ویزا اقدام به گرفتن ویزای جدید بکنم
مدیریت : پاسخ
31 3
سلام بله میتوانید درخواست ویزای انگلیس نمائید. در صورت نیاز با کارشناسان ویزا یونایتد تماس حاصل فرمائید
میترا : درخواست ویزای توریستی
28 1
با عرض سلام ، من و همسرم و بچه 2 ساله برای ویزای انگلیس چقدر باید تمکن داشته باشیم؟و بدون ویزای شینگن و دعوت نامه امکان گرفتن ویزای توریستی انگلیس را داریم ؟
مدیریت : پاسخ
29 1
سلام تمکن حداقل 70میلیون به بالا و در صورتیکه قبلا ویزای شینگن نداشتید و دعوتنامه هم ندارید متاسفانه شانس زیادی برای گرفتن ویزای انگلیس ندارید.
الی : درخواست ویزای توریستی
28 2
با سلام همسر من حدودا 12 سال پیش به مدت 6 سال با ویزای دانشجویی در انگلیس اقامت داشته آیا مجددا میتونه برای انگلیس اقدام کنه در ضمن سابقه کار و بیمه و سند ملکی هم داره و آیا اقامت ایشان در گذشته کمکی به اخذ ویزای جدید میکنه؟
مدیریت : پاسخ
26 4
سلام شرایط همسر شما برای گرفتن ویزای انگلیس بسیار مناسب است و میتوانند ویزا دریافت کنند.درصورت کسب اطلاعات بیشتر با ویزا یونایتد تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمائی بیشتری نمایند. سپاس
پروانه : ویزای انگلیس
26 1
من برای ویزای انگلیس می خواستم اقدام کنم ولی از یک شرکت حقوق میگیرم واز یک شرکت دیگه بیمه برام رد میشه برای اقدام ویزا مشکلی پیش نمیاد
مدیریت : پاسخ
25 1
سلام جهت ویزای انگلیس باید از شرکتی که مشغول بکار هستید بیمه باشید در غیر اینصورت سوابق بیمه را ارائه ندهید.
آرش : ویزای انگلیس
24 0
من یک جوان 32 ساله هستم برای کار در انگلیس می توانم ویزا بگیرم
مدیریت : پاسخ
24 0
سلام جهت ویزای کار انگلیس مدارک فنی و مدیریت و حسابداری در اولویت است.
شقایق : ویزای انگلیس
22 1
من خانم هستم وتخصصی ورزش میکنم ایا می توانم ویزای ورزشی بگیرم برای ادامه تخصص ورزشیم
مدیریت : پاسخ
22 0
سلام ویزای انگلیس جهت ورزش وجود ندارد و نوع دیگری از ویزای انگلیس مانند ویزای انگلیس توریستی مولتی را میتوانید اقدام کنید.
سعید : ضمانت برای ویزای انگلیس
22 2
با سلام آیا شرکت شما برای دریافت ویزای انگلیس ضمانت مالی اخذ میکنه؟ من دو تا شنگن تو پاسپورت دارم و میخوام تابستون برم لندن . ولی نمیخوام علاوه بر هزینه های ضروری مبلغی هم بعنوان ضمانت بانکی نزد شرکت بزارم. آیا مقدوره؟ لطفا در صورت امکان پاسخ را بصورت ایمیل برایم بفرستید. ممنون
مدیریت : پاسخ
22 1
سلام خیر برای ویزای انگلیس ضمانت نامه بانکی لازم نیست.
مژان : ويزاي توريستي
22 0
باسلام من وهمسرم وپسر ١١ سالم چهارتا ويزاي شنگن داريم وشش باربه اروپا سفر كرديم كه دو سفر اخير با ويزاي مولتي آلمان بوده كه تا سال آينده هم اعتبار داره مدارك شغلي ومالي خوب وملك هم داريم البته ملك ومدارك مالي متعلق به من است ،آيا بااين سابقه ميتوانيم ويزاي مولتي انگستان بگيريم البته بدون دعوتنامه درصد اينكه به هرسه نفرمون ويزابدن چقدر است ممنون
مدیریت : پاسخ
22 0
سلام جهت اخذ ویزای انگلیس میتوانید با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره و در صورت نظر مساعد ویزا یونایتد اخذ ویزای انگلیس را با شما انجام خواهد داد.
سعید : ویزای انگلستان
22 1
سلام برای ویزای انگلیس از چند وقت قبل باید اقدام کرد که بتوانم 8 سپتامبر لندن باشم ( با یک هفته اقامت در لندن)؟ وقت سفارت انگلستان از زمان اعلام به موسسه شما چند روز طول میکشه؟ ( برای آماده کردن مدارک و ترجمه آنها) ممنون
مدیریت : پاسخ
22 0
سلام اگر ویزای فوری بخواهید که می توانیم از استانبول بگیریم می توانید هر زمان اقدام کنید ولی در تهران برای 1 ماه و نیم آینده وقت میدهد. معمولا یکهفته طول می کشد.
فرشته : ویزای انگلیس
22 1
با سلام من طی سه سال اخیر سه مرتبه ویزای شنگن گرفتم که آخرین با رویزای مولتی 3 ماهه بوده . احتمال گرفتن ویزای انگلستان برای من چقدر میتونه باشه با توجه به اینکه چند تا از آزانس های هواپیمایی به من گفتن که انگلستان ویزای توریستی نمیده. من شاغل هستم و مجرد و سابقه بیمه 16 ساله دارم.
مدیریت : پاسخ
20 1
سلام احتمال گرفتن ویزای انگلیس برای شما با توجه به شرایطی که دارید بسیار بالاست. ولی برای اطمینان بیشتر و اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای انگلیس لطفا با شماره 09356662362 تماس بگیرید.
سعید : ویزای انگلبس
20 0
با سلام مدت زمان برای دریافت وقت سفارت انگلیس چند روز است؟ اگر بخواهیم شهریور به لندن مسافرت نماییم چه زمانی بابد اقدام نمایبم؟ هزینه خدمات ویزای انگلیس چقدر است؟
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام مدت زمان وقت سفارت انگلیس از تهران 1 ماه و نیم آینده هست و هزینه اش 400 دلار می باشد و دریافت وقت سفارت انگلیس از استانبول فوری هست و هزینه آن 468 دلار می باشد.
مریم : ویزای انگلیس
20 1
سلام من کارمند هستم و دعوتنامه هم دارم. ایا سفارت انگلیس در تهران فعالیت میکنه‌؟ بویژه قسمت مربوط به ویزا.
مدیریت : پاسخ
22 0
سلام بله فعالیت دارد ولی برای 1 ماه و نیم آینده وقت سفارت انگلیس در تهران را میشود گرفت.
باقری : سلام .من برای فرصت مطا لعاتی دعوتنامه ا ...
24 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام لطفا سوال خود را در قسمت سوالات و نظرات مطرح کنید نه در قسمت عنوان بدلیل اینکه سوال شما کامل درج نمیشود.
سیاوش : ویزا توریستی
20 0
برای ویزای توریستی چقد تمکن مالی احتیاج داره. و این که من الان ساکن گرجستان هستم و کارت اقامت یگ ساله گرجستان دارم میتونم از گرجستان اقدام کنم یا باید بیام ایران
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام بهتر است از طریق واتسپ با شماره موبایل کارشناس انگلیس شرکت ، در تماس باشید . 09356662362
علی : ویزای توریستی
22 1
سلام. من سه تا شنگن دارم که اخریش مولتی 2 ساله س که همچنان معتبره. ویزای توریستی استرالیا رو هم دارم. اما متاسفانه یک ریجکتی از کانادا دارم. و به جز اون تقریبا 20 تا کشور هم سفر کردم. بنظرتون شانسی برای ویزای توریستی انگلیس دارم؟ در ضمن شانسی برای گرفتن وقت در تهران دارم؟
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام احتمالا با توجه به داشتن ویزای شینگن و استرالیا ، درخواست ویزای کانادای شما نباید ریجکت میشد ، ممکن است که اشتباهی در اپلای مدارک کانادای شما صورت گرفته و منجر به رد ویزای کانادا شدید. جهت اقدام ویزای انگلیس شانس دارید ولی بهتر است از تهران اقدام نکنید . در صورت تمایل میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمائی بهتری داشته باشید .
امیرحسین : ویزا برای ورود به کشور آدربایجان
21 0
با سلام وخسته نباشید.قرار بود واسه رفتن به آدربایجان وآستارا روادید لغو بشه ونیازی به ویزا نباشه.این کار انجام شد؟
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام در حال حاضر برای ورود به کشور آذربایجان اخذ ویزا الزامیست.
کیان کوچولو : ,سلام
20 0
سلام من و همسر و پسر یکساله ام قصد داریم یه سفر توریستی به فرانسه و آلمان بریم شرایط ویزای توریستی چی هستش؟ تا ب حال به کشورهای اروپایی سفر نکرده ام ممنون
مدیریت : پاسخ
20 1
سلام شرایط ویزای شینگن و مدارک لازم شامل داشتن مدارک شغلی و مدارک مالی میباشد. در صورت کارمند بودن پاسپورت +گواهی اشتغال بکار بهمراه سابقه بیمه و در صورت شغل آزاد جواز کسب یا مدارک شرکت + پرینت حساب بانکی +نامه تمکن مالی+سند ملکی +شناسنامه+عکس کلیه مدارک فارسی نیاز به ترجمه دارند. رزرو هتل و بلیط و بیمه مسافرتی نیاز هست.
Ati : اقامت
20 0
سلام آیا ما میتونیم اقامت دایم بگیریم
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام بله امکان گرفتن اقامت انگلیس وجود دارد. میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
فرشته : سلام
21 1
سلام من هیچ یک از شرایط و ندارم ولی دوست دارم به انگلیس بروم آیا راهی وجود دارد
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام جهت اخذ ویزای انگلیس نیاز به مدارک کافیست متاسفانه در غیر اینصورت امکان گرفتن ویزا وجود ندارد.
میلاد : اخذ ویزای توریستی
22 0
سلام من 24سالمه زیر دیپلم.تا حالا اروپا نرفتم.میخوام بدونم ایا ویزای توریستی به انگلیس بمن داده میشه.چقد هزینه میبره کلا.اگه میشه جوابو بهم ایمیل بزنین یا یه شماره تلفن بدین تلفنی بحرفم
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام متاسفانه امکان گرفتن ویزای انگلیس برای شما بسیار کم است.
Mahya : ویزا از طریق پناهندگی
20 0
سلام من وهمسرم وپسرم درترکیه زندگی میکنیم وحدود6ماه آینده از طریق سازمان ملل ب انگلستان میرویم وآنجا زندگی میکنیم.زمانی ک ب انگلستان برویم چند ماه طول میکشد تا بتوانیم ب ایران سفر کنیم وچقدر هزینه دارد.
مدیریت : پاسخ
19 0
سلام دوست عزیز سوالات پناهندگی در سایت پاسخ داده نخواهد شد.
امیر فواد : ویزای انگلیس
20 0
سلام. ایا درسته که برا ایرانیا گرفتن ویزای انگلیس خیلی سخته. یا خیلی احتمالش کمه که ویزای انگلیس به ایرانیا بدن؟
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام ویزای انگلیس را میتوانید اخذ نمائید در صورتیکه مدارک لازم را داشته باشید. نقص مدارک عامل اصلی ریجکتی هست. ضمنأ اینکه نحوه جمع آوری و شرایطش در تخصص کارشناس ویزا میباشد.
عرفان : بورسیه دانشجویی
21 1
با سلام. من بورسیه دانشگاه ملکه انگلستان در مقطع ارشد شدم و باید کارهای سفارت رو انجام بدم. قبلا هم چند بار اروپا رفتم. میخواستم بدونم برای اخذ ویزای انگلیس می تونم درخواس ویزای ۵ ساله بدم؟ چون قطعا برنامه دکتری وکار هم دارم .
مدیریت : پاسخ
21 3
سلام سوالات عمومی در اینجا پاسخ داده میشود و سوالات خاص را میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید . سپاس
علی اصغر : وقت از ترکیه یا ایران
22 0
با سلام . بنده برای جشنواره ای هنری به منچستر انگلیس دعوت شدم و بهمن اجرا دارم. برای گرفتن سریع ویزا از ایران اقدام کنم یا ترکیه؟ چقدر طول میکشه؟ سپاس
مدیریت : پاسخ
22 0
سلام با کارشناس ویزای انگلیس شرکت تماس بگیرید.
زینب : ویزای مهمان
20 0
سلام وقتتون بخیر.من دعوتنامه از برادرم دارم. بعنوان مدرس زبان هم فعالیت میکنم ولی فیش حقوقی و مدارک بیمه و شغلی ندارم...ولی سند ملک و آپارتمان به اسمم دارم... چقدر شانس رفتن دارم. ممنونم از پاسخ دهی تون
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام علاوه بر شرایط فوق سن و متأهل یا مجرد بودن و چندین مورد دیگر هم باید مشخص گردد. توصیه میکنم اگر مایل بودید تماس بگیرید یا از مشاوره رایگان حضوری استفاده کنید . لطفأ وقت ملاقات را با شرکت هماهنگ کنید . سپاس
سبا : انگشت نگاري
20 0
سلام . براي انگشت نگاريِ ويزاي توريستي انگليس، در ايران انگشت نگاري ميكنند يا در كشوري ديگه ؟ من شرايط رفتن براي انگشت نگاري ندارم ، نميشه از سفارت ايران باشه ؟
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام وقت سفارت انگلیس در تهران را هم انجام میدهیم.تماس بگیرید ، سپاس
دانیال : ۱.اقامت دائمی
21 0
با سلام و درود میخواستم ببینم چطوری باید اقامت دائمی انگلستان رابگیریم و این که مزایای گرفتن اقامت دائمی انگلیس چیه؟منظورم خونه و..... خواهش میکنم توضیح بدید.سپاس.
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام لطفأ تماس بگیرید . اقامت و مزایای اقامت و موارد دیگر را تلفنی سوال فرمائید . سوال شما خیلی کلی و گسترده هست.سپاس
حسن : پرواز ارتباطی
19 0
می خواستم ببینم از تهران فرودگاه امام پرواز ارتباطی وجود داره که اول بره لندن بعد بره مقصد مورد نظر؟
مدیریت : پاسخ
19 0
سلام برای ورود به فرودگاه لندن باید ویزای ترانزیت انگلیس داشته باشید.
پدرام پشتاره : ویزای توریستی انگلیس
17 0
با درود، آیا اقدام برای ویزای توریستی انگلیس از تهران در مقابل آنکارا یا دبی شانس گرفتن ویزای کمتری دارد یا بصورت کلی انتخاب محل سفارت در نتیجه ویزا تاثیری نداره ؟ ممنون میشم جواب بدین
مدیریت : پاسخ
17 0
سلام استانبول بهتر از همه هست ولی برای ویزاهای مولتی 5 ساله انگلیس اقدام از دبی گزینه بهتری میباشد.
فرناززحمتکشان : ویزای موالتی
11 2
سلام وقتتون بخیر.میخاستم ببینم باویزای مولتی انگلیس میشه کارکرد؟آیابرای ویزای مولتی هرکس بایدجدادرخواست دهدیایکی اززن یاشوهردرخواست دهدکافی است؟
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام و عرض ادب با ویزای توریستی اجازه کار در انگلیس داده نمیشود .هر شخصی قصد سفر دارد چه بصورت انفرادی یا خانوادگی میتواند درخواست ویزا نماید.
بهرام ابراهيمي : ويزاي انگليس
10 0
با درود و خسته نباشيد من نزديك به ١٠تا كشور سفر كردم شينگن فرانسه را تو پاس خودم دارم و با همسر و بچه نيز شينگن جمهوري چك دارم .براي مولتي كانادا نيز اقدام كردم خواهشا الان با اين نواسانات ارز بفرماييد ١.ارائه پرينت تمكن مالي چقدر بايد باشه ؟ ٢.ايا با اين سفرها ميتونم به انگليس توريستي سفر كنم ؟ ٣.هزينه اخذ ويزا از طرف شما براي هر نفر چقدر است ؟ ٤.خودم تنها اقدام كنم يا با خانواده ؟
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام و احترام 1. پرینت حساب شما اگر تنها اقدام میکنید بهتر است حداقل 100 میلیون باشد و با خانواده حداقل 200 میلیون 2. اگر مدارکتان کامل باشد شانس گرفتن ویزا را دارید 3.لطفا تماس بگیرید 4. این بستگی به مدارک شما دارد ولی بهرحال احتمال اینکه بتنهایی اقدام کنید و ویزا بدهند بیشتر است
شادی : ,ویزای انگلیس
10 0
سلام-من دوتا شنگن دارم و ویزای کانادا 5 ساله که 4 سال ازش اعتبار داره-برا انگلستان شانسی دارم اگه اقدام کنم؟ دعوت نامه هم میتونم از یه فامیل دور داشته باشم. تمکن مالی و سند هم دارم.در حال حاضر از تهران میشه اقدام کرد؟
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام و روز بخیر شانس زیادی برای گرفتن ویزا دارید .در صورتیکه زمان برایتان مهم نیست از تهران اقدام کنید ولی اگر میخواهید زودتر به نتیجه برسید بهتر است از ترکیه اقدام شود. در صورت تمایل تماس بگیرید.
علي باقري : سلام وقت بخير ، من داراي مدرك مهندسي عم ...
6 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام لطفأ عنوان پیغام را در عنوان نظر، و سوال خود را در قسمت سوالات و نظرات شما درج کنید . متأسفانه در قسمت عنوان نمیتوانید سوال خود را بنویسید چون محدودیت کاراکتر دارد.
هستی : ,ویزای انگلیس
6 1
اولین وقت سفارت انگلیس را از کدام کشور می توانید بگیرید ؟
مدیریت : پاسخ
6 1
سلام اگر منظورتان وقت فوری انگلیس هست از ترکیه و امارات میتوان گرفت ولی در حال حاضر سفارت انگلیس در تهران وقت فوری ندارد.
میثم : ویزای توریستی
6 0
درود بر شما، من و همسر و دو فرزند کوچکم یک ویزای شنگن از ایتالیا داریم و خودم قبلا به حدود 10 کشور از جمله آفریقا و برزیل سفر کردم و چند ویزای ترانزیت شنگن هم دارم، از نظر مدارک هم ملک دارم و هم تمکن مالی حدود 100 میلیون و هم کارمندم البته بصورت پیمانکاری (مثل اون دوستمون که در بالا فرمودن کار در یک شرکت و حقوق و بیمه از یک شرکت دیگه) ولی هیچ دوست و اقوامی در حال حاضر نداریم آیا امکان گرفتن ویزا برای کل خانواده هست یا فقط خودم شخصا اقدام کنم؟ ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام میتوانید از مشاوره حضوری رایگان شرکت استفاده کنید و در صورت تمایل قرارداد ببندید . در غیر اینصورت هم اطلاعات خوبی بدست خواهید آورد.
شری-شری : شینگن و توریستی انگلیس
6 0
سلام. من مشکل مالی ندارم ولی تا حالا اروپا نرفتم. ایا امکانش هست که همزمان برای ویزای توریستی انگلیس و شینگن اقدام کرد در یک دوره مثلا 30 روزه هم به انگلیس رفت و هم بقیه کشورهای عضو شینگن؟
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام جهت درخواست ویزای انگلیس مدارک شغلی و مالی و ملکی مورد نیاز هست . توصیه ما بشما نیز مشاوره رایگان حضوری میباشد. در صورت تمایل تماس بگیرید تا وقت مشاوره تعیین گردد.
مهسا : سلام روزتون بخير،من و همسرم دبي بوديم ١ ...
8 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام همراه گرامی لطفأ سوال کامل خود را در قسمت سوالات و نظرات شما درج نمائید.
مهرداد : ویزای ۵ ساله
9 0
سلام .من ویزای شنگن . ژاپن و کانادا دارم و همه هم اعتبار چندساله داره . میخواستم بدونم میتونم همون ابتدا دخواست ویزای ۵ ساله کنم .فقط ۱ موضوع که من ۳ سال پیش از المان قبل از ویزای کانادا درخواست ویزای انگلیس کردم که رد شدم
مهرزاد : ویزا انگلیس
9 0
سلام. من برادم سیتیزن انگلیس هست البته فکر کنم تو چندسال اخیر مشکل مالیاتی براش پیش اومده. خودم مدارکم کامل نیست( فقط ملک دارم که سندش حاظر نیست) متاهل هستم ، میخواستم راهنمایی کنید با این شرایط چطور میتونم ویزای انگلیس بگیرم و چقدر هزینه داره برام. ممنون
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام ظاهرا با این مدارک نمیتونید ویزای انگلیس بگیرید.
سما : ویزا انگلیس
7 0
سلام ببخشید من اگه سابق بیمه شش ماهه و نامه اشتغال به کار وپرینت بانکی داشته باشم همراه با دعوتنامه از انگلستان که من رو ساپورت مالی بکنه ایا شانسی برای قبولی ویزا انگلیس دارم در ضمن سند ملکی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام بیمه 6 ماهه زمان کمی هست و پرینت بانکی باید قوی باشه ضمنأ در آمد و سن و موارد دیگری هست که باید اطلاع داشته باشیم تا نظر قطعی بدیم
پيمان : ويزا انگليس
2 0
با سلام. من با 38 سال سن و 17 سال سابقه كار در يك شركت معتبر و بيمه كه علاوه بر گواهي حقوق پروانه كسب هم دارم با تمكن مالي خوب ولي فقط سفر به تركيه ، آذربايجان و ارمنستان تو پاسپورت دارم و بصورت مجردي براي ويزاي انگليس مي خوام اقدام كنم. سند خونه هم دارم. چقدر شانس ويزا شدن دارم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بهتر است اول شینگن بگیرید و سپس اقدام کنید ولی اگر بهمین حالت فعلی اقدام کنید حدود 20% از شانس شما بخاطر نداشتن ویزای شینگن کم میشود.
ز .سليماني : ويزا توريستي انگليس
1 0
سلام بنده يك ويزاي شينگن در پاسپورت دارم آيا شانس موفقيت در گرفتن ويزاي توريستي انگليس دارم؟ ميتونم از سفارت انگليس درايران اقدام كنم يا حتما بايد به تركيه رفت؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله در صورتیکه مدارک دیگری که جهت درخواست ویزای توریستی انگلیس نیاز هست داشته باشید میتوانید اقدام کنید. بله از طریق سفارت انگلیس در تهران هم میتوانید اقذام کنید ولی توصیه ما ترکیه هست بدلایل فنی.
مهرناز : ویزای انگلیس
1 0
من برای ویزای انگلستان اقدام کردم و متاسفانه رد شدم و دلایل مطرح شده اصلا قانع کننده نبود اول موضوع تجرد اون هم با سن 50! دوم مبلغی رو که به عنوان سپرده برای تمکن مالی در بانگ گذاشته بودم رو عنوان کردن از کجا آوردی با وجو این که من کارمندم و 40 میلیون مبلغ زیادی نیست! به چه روشی می تونم موضوع رو پیگیری کنم و به چه روشی می تونم ثابت کنم قصد من برگشت و فقط می خوام یه سفر کوتاه مدت برای دیدار برادرم و انگلستان داشته باشم؟ دعوتنامه داشتم، مدارک کارمندی داشتم، خونه داشتم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام شغل خود را نفرمودید و حقوق دریافتی؟ مدت زمان سابقه بیمه؟ سابقه سفر به شینگن دارید؟ تمام موارد فوق تاثیر در روند ویزا دارند.در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما تماس بگیرید.
محمد مجرد : جواب ویزا
1 0
سلام ببخشید میخواستم بدونم جواب ویزا اینگلیس در سفارت استانبول راهی داره به تاخیر بندازم ؟و ایا همچنان باید هزینه های ویزا قبل دوباره پرداخت بشه و سفارت ترکیه هم دوباره باید بروم؟ و خانمم اینگلیس هست و دعوت نامه فرستاده بنده بعداز چند روز رسیدم اینگلیس میتوانم دوباره برگردم به ایران؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام پس از مصاحبه و انگشت نگاری نمیتوانید جواب را بتاخیر بیاندازید و فقط قبل از انگشت نگاری تاریخ مصاحبه را میتوانید عوض کنید. برای گرفتن جواب هم چون پاسپورت در سفارت هست و شما احتمالا با برگه خروج برگشتید میتوانید از شرکتهائی که در این زمینه فعالیت دارند بخواهید پاسپورت را برای شما از سفارت انگلیس تحویل بگیرند و ارسال کنند.
کیوان : ویزای انگلیس
2 0
سلام شغل من مدیریت استخر هست ک بصورت مزایده ای میزنم و قرارداد با تریبت بدنی دارم 2 تا سوال دارم اول این که حساب بانکی من بالای 400 میلیون گردش در سال هستش و موجودیمم بالای 200 میلیون فقط حساب چون شریک دارم حساب مشترک هستش این میتونه برام مشکل ساز باشه؟؟2 این ک سابقه بیم ب صورت کارگری رد میشه؟؟مشکلی ک نداره؟؟یا اگه داره اصلا رو نکمک سابقه بیمه رو
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام حساب مشترک مشکلی برای شما ایجاد نمیکند هر چند بهتر بود اشتراکی نباشد و سابقه بیمه شما با. توجه باینکه کارگری رد شده درآمد شما را که بیش از اینست زیر سوال خواهد برد پس بهتر است ارائه ندهید.
محمد : قیمت ویزای انگلیس
3 0
سلام هزینه ویزای انگلیس چنده؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام هزینه ویزای انگلیس بنابر نوع ویزا و فوری و عادی بودن متغیر است.مدت زمان ویزای درخواستی ،بطور مثال ۶ ماهه و یا بیشتر نیز در قیمت ویزای انگلیس تفاوت دارد . برای کسب استعلام قیمت هر نوع ویزای انگلیس میتوانید با ویزا یونایتد تماس بگیرید.
كاظم زاده : ممنون از اينكه سوالهاى ما را جواب ميدهين
1 1
سلام،من انگليس زندگى ميكنم و در نظر دارم براى خاله خودم دعوتنامه بفرستم ،سوال بنده اين است ،ايا خاله فاميل دست اول به حساب ميايد يا خير؟ ايا بخش سفارت انگليس در ايران در حال حاضر فعال است يا خير ممنون
مدیریت : پاسخ
2 1
سلام بله شما میتوانید برای خاله خودتان دعوتنامه انگلیس بفرستید و ایشان جز خویشاوندان نزدیک محسوب میشوند.سفارت انگلیس در حال حاضر در تهران مشغول به کار است.از لطفی که به ما دارید سپاسگزارم
سمیه : ویرا انگلیس
0 1
سلام من یک سال پیش برای ویزای کانادا درخواست دادم و رد شد. الان دانشجوی سال اول فوق لیسانس در روسیه هستم و میخواهم برای تابستان دعوتنامه شرکت در کنفرانس بگیرم برای ویزای انگلیس درخواست بدهم. آیا امکان ریجکت شدن وجود داره؟ حداقل مدارک مورد نیاز با توجه به اینکه دانشجو هستم و باید روند درخواست ویزا راحت تر باشه چی هست؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام نوع ویزای درخواستی شما توریستی میباشد و شرایط ویزای دانشجوئی کاملا متفاوت هست پس باید مدارک لازمه ویزای توریستی را داشته باشید.
Minoo : سؤال
0 0
با سلام مادر من از ايران دوبار اقدام كرده كه بياد انگلستان براى ديدن دختر و دامادشون ولى دوبار هم رد شده، ايشون قبلا دوبار اومدن انگلستان همراه پدرم، ولى الان پدرم فوت شدن . آيا شما مى تونيد براى ويزا گرفتن ٦ ماه ى مأدرم كمك كنيد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام تماس بگیرید راهنمائیتان خواهیم کرد.
لیلا : ویزای توریستی انگلیس
0 0
من قصد گرفتن ویزای توریستی انگلیس دارم ولی پشتوانه مالی خوبی ندارم ولی یکی از دوستام که انگلیسی هست قصد پرداخت هزینه های من را دارد. امکان گرفتن ویزای برای بنده هست. تحصیلاتم در هند بوده .
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله این امکان وجود دارد .میتوانید با دعوتنامه از طرف ایشان برای ویزای توریستی انگلیس اقدام کنید.
ارش : ویزا انگلیس
0 0
با سلام من از سفارت انگلیس یه بار ریجکت شدم زمان مورد نیاز برای ارسال مجدد دعوتنامه چند مدت است؟ و اینکه من برای بار اول که درخواست دادم شرایطم بدین شکل بود: مرد 42 سال مجرد و از خواهرم دعوتنامه داشتم سوالم این هست که با انجام صیغه موقت می توانم به عنوان متاهل اقدام کنم و سوال دومم این است که من مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم فقط پرینت حساب بانک رفاه و مدرک تمکن مالی بانک رفاه که مستمری را به این حساب واریز می کنند کفایت می کند؟
مدیریت : پاسخ
0 2
سلام سفارت انگلیس کلیه مدارک را بدون استثنا نیاز دارد توصیه میکنیم به قسمت ویزای انگلیس در سایت مراجعه کنید و مدارک لازم را مرور کنید.
هوشمندان : شركت در تشيع جنازه پدر
2 0
سلام پدر همسرم ١٠ فروردين ٩٨ فوت شده ايشان اقامت انگليس را داشتند سئوال اين است باتوجه به اينكه مراسم تشيع جنازه حدوداً ١٤ روز ديگر انجام ميشود ميتوانم ويزاي فوري براي همسرم بگيرم تا بتونه در تشيع جنازه پدرش شركت كنه ممنون ميشم پاسخ بديد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام تسلیت عرض میکنیم ولی در این مدت محدود بسختی میتوان ویزا گرفت.
پری : سوال
0 0
سلام در چک لیست سفارت منظور از اینکه مدارکی که نشان دهد کجا زندگی می کنید چیست؟ من همراه خانواده در منزل پدری زندگی می کنم و سند آن به نام پدر هست
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شما باید گزینه زندگی با خانواده یا همان family را انتخاب کنید
آ.ب : ویزای توریستی
0 1
سلام من به همراه خانوادم حدود ۱۰ سال پیش به انگلیس سفر کردیم و به ترکیه و امارات هم سفر داشتیم ولی حدود چند سال پیش یک ریجکتی از انگلیس گرفتیم برای اقدام دوباره لازمه که شنگن داشته باشیم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام در صورتیکه انگلیس رفتن قبلی شما به بیش از ده سال پیش برمیگردد قطعا بهتر است تراول هیستوری یا همان سابقه سفرهای خود را با چند سفر مطرح مثل شینگن یا ژاپن بهبود بخشید و سپس اقدام به درخواست ویزای انگلیس نمائید.
فرزاد : وسواس تحصیلی دائم
0 0
سلام من ميخوام برای ادامه تحصيل به انگلستان مهاجرت کنم چه نوع ویزایی لازمه
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام نوع ویزای تحصیلی انگلیس را باید انجام دهید.
آرمین : ویزای توریستی
0 0
سلام من مدارکم کامل هست فقط تا حالا اروپا نرفتم امکان دادن ویزا ی توریستی به من چقدر هست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شرایط سنی علاوه بر مدارک نقش بسزائی دارد . داشتن سفرهای خارجی قبلی هم بسیار موثر است.
جلال ش : ویزاکار
1 0
سلام بنده چهارتامدرک بین المللیماساژ ترجمه شده هم ایرانی هم بزنبان انگلیسی دارم بعلاوه مدرک قهرمانی استانی درضمن درانگلیس یک فامیل دور وی دوست دارم ک برام دعوتنامه بفرستن بنظرتون میتونم راحت ویزای کاری بگیرم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در زمینه ویزای کار انگلیس در حال حاضر فعالیتی نداریم.
مسافر : انگلیس
0 0
سلام. در صورت نداشتن سابقه سفر، یعنی پاسپورت کاملا سفید و نداشتن بیمه شانسی برای دریافت ویزا هست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ویزای انگلیس شاید مشکلترین ویزای حال حاضر دنیا باشد و باحتمال زیاد متاسفانه نتوانید ویزا بگیرید ولی هیچ ویزائی را نمیتوان قطعی رای داد که رد یا قبول میشود.
افروز : هزینه ویزای انگلیس
0 0
سلام روز بخیر ،در رابطه با هزینه ویزای توریستی انگلیس میخاستم بدونم؟ امکانش هست بگید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر هزینه ویزای 6ماهه انگلیس 250 دلار توسط شرکت ویزایونایتد انجام میگردد.
پريسا : ....
0 0
سلام خيته نباشيد من يك بار اقدام كرده بودم براي گرفتن ويزاي انگليس اقدام كرده بودم ولي متاسفانه رد كردن دوحالي كه پدرم مقيم لندنه و ١٥ ساله اونجا زندگي ميكنه و دليل رد كردن هم اين بود كه افير بيان كرده بود ما مطمعن نيستيم اگه بري به كشور مبدا برميگردي يا نه بعضيا گفتن چون بار اول بوده كه ميخواي از كشور خارج شي و اقدام كردي رد كردن به نظرتون احتمال اينكه تو بار دوم ويزا بدن هست ؟ با توجه به سرايطي كه دارم ؟ دوتا هم دعوت نامه ي معتبر داشتم .
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر ویزای انگلیس یکی از مشکلترین ویزاهای حال حاضر میباشد و نیاز به مدارک کامل و قوی میباشد. ازجمله شغل خوب ،پرینت و تمکن مالی،سابقه سفرهای خوب خارجی،سند ملکی میباشد.
سارا : درخواست ویزای دوساله انگلیس
0 0
با سلام من سابقه یک ویزای شینگن و دو ویزای شش ماهه انگلیس دارم. خانواده همسرم اونجا هستند و همسرم هم دو رگه با پاس انگلیسی هست که ایران زندگی میکنیم. میتونم برای ویزای دوساله درخواست بدم. ما سالی یکبار میریم برای دیدن خانواده همسرم. امکانش هست رد کنن.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و روز بخیر اگر ویزاهای انگلیس و شینگن جدیدا گرفتید شانس زیادی برای گرفتن ویزای انگلیس دارید.
اسماعيلي : ويزاي انكلستان
1 0
سلام وقت بخير . اقامت يكساله ( TRP ) اسلواكي ( با ثبت شركت ) رو دارم كه جزو شنكن هست . اقامت 2 ساله دبي رو هم دارم. اقدام ويزاي انكليس از دبي راحتتره يا ايران با توجه به حساب بانكي ضعيفي كه در دبي دارم. متاهلم 2 فرزند دارم كه مقيم دبي هستيم.در ايران بيمه ندارم ولي ملك 300 تا 400 تومني به نامم هست و تهيه تمكن ماتي از بانك ملي تا 150 مليون مقدوره.لطفا راهنمايي كنيد. تشكر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر میتوانید هم از ایران اقدام کنید هم از دبی و مدارک ایران و دبی را بهمراه هم ارائه دهید. ترجیحا بهتر است از دبی اقدام کنید یا وقت مصاحبه را دبی تعیین کنید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید.
رضاکریم زاده : سوال
1 0
سلام . من میخوام به مدت بلندمدت ازایران برم به انگلیس.حداقل5.یا10ساله که بتونم برگردم ویزای شیگن هم ندارم نمیدونم چطوری تهیه کنم. هدفم کارکردن. هزینه رفتن هم بهم بگین ممنونتون میشم.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر سفارت انگلیس در صورت داشتن مدارک کافی ویزا میدهد. ویزای بلند مدت هم برای افرادیست که چندین بار قبلا ویزای انگلیس گرفته باشند. راههای دیگر در زمینه کاری ما نیست.
شهاب : ویزا انگلیس
1 0
سلام ببخشید من با داشتن ۷ تا ویزا شنگن ( و در حال حاظر شنگن ۲ساله) و ویزا ۵ ساله کانادا از طریق اقدام از دفتر vfs تهران ، متاسفانه ریجکت شدم ، آیا به طور کلی مجدد از تهران اقدام کنم یا استانبول و یا از داخل کشورهای اروپایی مثل هلند یا فرانسه؟؟؟ ممنون.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر بسیار از بابت ریجکتی ویزای انگلیس شما متاسفیم . بهتر است در وهله اول از کشورهای اروپائی و در وهله دوم از ترکیه اقدام کنید. متاسفانه آمار ریجکتی از تهران زیاده!
سمیرا : تمدید ویزای انگلیس
1 0
سلام من یک ویزای شش ماهه توریستی انگلیس بصورت مولتی دارم. منتها بدلیل مسایل کاری بایستی هفتم مارچ 2020 اونجا باشم در صورتیکه اعتبار ویزای من تا دوم مارچ هست.راهی برای تمدید هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر نه متاسفانه و باید ویزای جدید انگلیس اقدام کنید.
محسن : ریجکتی
1 0
سلام من دوبار ریجکت شدم دیگه شانسی هست برای گرفتن ویزای انگلیس تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شرایطتان اگر تغییر کند و بهتر شود میتوانید اقدام کنید.
حسین هستم : سلام
0 0
ویزا انگلستان حزینش چقد هست
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام. ویزای توریستی مولتی 6 ماهه 250 دلار است.
محمدی : تحصیل
0 0
با سلام من 27 ساله ام و از دانشگاه برای فوق لیسانس پذیرش از بیرکبرک گرفتم. تمکن مالی لازم رو برای تایم ای که باید فوق بخونم رو دارم. اما خیلی میترسم چون همه میگن انگلیس همه رو رد میکنه. به نظرتون احتمال اینکه بهم ویزا بده چقده؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله همینطوره ویزای انگلیس یکی از سختترین ویزا ها را دارد ولی انشاله ویزا بگیرید.
مژگان : ویزای انگلیس
1 0
سلام دختر خاله من شهروند انگلیس هست طی دعوتنامه و نامه سه پزشک متخصص انگلیس که ایشان احتباح به عمل جراحی دارند و تنها هستن و مدارک سندی و تمکن مالی و خود اشتغالی دارم ایا به نظر شما با توجه به شرایط ایشان امکان ویزا شدن هست ؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام نیاز به بررسی و چک مدارکتان داریم تا بتوانیم احتمال گرفتن ویزای شما را اعلام کنیم.
مهناز : ویزای انگلیس
0 0
سلام. من دوتا ویزای شینگن طی دوسال اخیر دارم و سابقه سفرهای دیگه هم خوبه، خواستم بدونم میتونم برای ویزای چند ماهه انگلیس اقدام کنم ویا فقط توریستی میتونم بگیرم، بهر حال با توجه به شرایط من، چه شانسی دارم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر ویزای ششماهه توریستی انگلیس میتوانید اقدام کنید.
علی : ممنوعیت صدورویزای کار برای ایرانیان
0 0
سلام وقت بخیر ایا صحت داره که چند ماهیست که صدور ویزای برای ایرانیان از سوی انگلیس با مشکل مواجه شده به دلیل مشکلات سیاسی اخیر بین دو‌ کشور؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام .انگلیس ویزای کاری صادر نمیکند
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و درود سفارت انگلیس شرایط آسانی برای گرفتن ویزا ندارد ولی اگر مدارک کامل باشد احتمال گرفتن ویزا در حال حاضر وجود دارد.
محمدرضا : ویزا کار
1 1
من میخوام ویزا کار پرستاری بگیرم انگلیس یا هر کشور اروپایی که راحت‌تر میدن لطفا راهنماییم کنید
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر شرایط خود را کامل توضیح ندادید مثل سن و سابقه کار .در صورت امکان تماس بگیرید.
معراج : ویزای مولتی شینگن
1 0
سلام خسته نباشید،با ویزای مولتی شینگن میشه وارد خاک انگلیس شد؟؟من شنیدم انگلیس قرار داد بسته و با ویزای مولتی شینگن به مدت 24ساعت وارد خاک انگلیس شد،درسته؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلامت ممنون زنده باشید. خیر با ویزای مولتی شینگن به هیچ عنوان نمی تونید وارد خاک انگلیس شوید و حتما باید ویزای ترانزیت بگیرید.
ارشیا : زندگی و ویزای انگلیس
1 0
سلام من فعلا در ترکیه ساکن هستم و خاله ی من در لندن زندگی میکنم که حدود ۲۰ سال هست که ساکن لندن هستن خواستم بپرسم منی که الان کلاس هشتم هستم به چه صورت میتوان به لندن برم و اقامت داشته باشم و تقریبا حدودن ۱۳هزار پوند دارم چگونه میشه راحت برم ممنون میشم جواب بدین
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر در حال حاضر شرایط شما فقط برای ویزای تحصیلی انگلیس مساعد هست.
شهرام اکبری : دعوتنامه انگلیس
1 0
سلام خواهرم از انگلیس دعوتنامه برای خودم همسرم و پسر 15 سالم فرستاده با توجه به اینکه تا بحال خارج از کشور نرفتیم ولی با داشتن ملک و فیش حقوقی و سابقه بیمه و 150 میلیون حساب بانکی ....شما چقدر احتمال میدید که ویزا رو بگیرم ؟؟؟ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام دعوتنامه بستگان درجه یک برای ویزای انگلیس کمک زیادی میکند ولی در نظر داشته باشید که انگلیس در مورد ویزا سختگیریهای خاصی دارد
زهرا صادقی : ویزای ازدواج انگلیس
1 0
سلام من همسرم اقامت انگلیس داره،کارای منو انجام داده، امروز مدارکم را تهران توی نمایندگی سفارت تحویل دادم ،میخاستم بدونم چقدر طول میکشه جواب ویزام بیاد، ویزای ازدواج
مدیریت : ویزایونایتد
1 0
باسلام و وقت بخیر، 15الی20 روز کاری
حسین : ویزا
1 0
سلام خواستم بدونم ویزای انگلیس توی تهران صادر میشه؟؟
مدیریت : ویزا یونایتد
1 0
باسلام وقت بخیر برای شما وقت سفارت می گیریم و شما تشریف می برید به سفارت جهت انگشت نگاری.
کتی : با سللم
1 0
من و همسر و دخترم میخوایم ویزای توریستی انگلستان رو بگیریم از ابتدا چه کارهایی رو باید انجام بدیم و هزینه اش چقدر است با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام لطفا بخش ویزای انگلیس را مطالعه فرمايید و پس از آن در صورت نیاز سوال فرمایید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :