تماس کلیک کنید 02121000140

جاذبه های گردشگری فرانسه

10 / 10
از 7 کاربر

فرانسه از کشورهای مطرح در صنعت گردشگری به شمار میرود و اکثر افرادی که به فرانسه سفر کرده اند به حدی از جاذبه های گردشگری فرانسه لذت برده اند که تمایل دارند تا دوباره از این کشور زیبا و دوست داشتنی دیدن کنند. قلب فرانسه یعنی پاریس از معروفترین و بهترین شهرهای فرانسه به منظور گزدشگری محسوب میشود. در ادامه با برخی از جاذبه های فرانسه آشنا میشویم:

موزه لوور

موزه لوور پاریس یکی از جاذبه های گردشگری فرانسه که قدمتی طولانی دارد و از محبوبیت بالایی نزد گردشگران و همچنین در شبکه های اجتماعی برخوردار است. این موزه از جاذبه های فرانسه است که محبوبیت آن حتی از موزه مدرن نیویورک نیز بیشتر است.

جاذبه های گردشگری فرانسه

کلیسای جامع نوتردام

یکی از کلیساهای معروف جهان و از جاذبه های گردشگری اروپا که در پاریس واقع شده و شاهد تاج گذاری ناپلئون نیز بوده کلیسای جامع نوتردام است. این کلیسا یکی از جاذبه های اروپا و همچنین جاذبه های فرانسه محسوب میشود که در شهر نوتردام واقع شده و به دلیل رمان گوژپشت نتردام از محبوبیت بالایی برخوردار است.

طاق پیروزی فرانسه

از ساختمان ها و سازه های معروف و تاریخی شهر پاریس که به عنوان یک سمبل نیز برای مردم فرانسه محسوب میشود طاق پیروزی فرانسه است. جالب است بدانید طاق فرانسه یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری فرانسه است که در طی سالیان طولانی و حدود ۱۰۰ سال از بزرگترین طاق های سراسر دنیا بوده است. این طاق به عنوان یابودی برای کشته شدگان جنگ های فرانسه مانند جنگ های ناپلئون و انقلاب کبیر فرانسه بنا شده است.

جاذبه های گردشگری فرانسه

کاخ ورسای

از بزرگترین کاخ های سلطنتی فرانسه و بهتر است بگوییم سراسر جهان که از جاذبه های گردشگری فرانسه نیز هست،  کاخ ورسای است. کاخ ورسای در شهری در نزدیکی فرانسه به نام ورسای واقع شده است. این کاخ که از پربازدیدترین جاذبه های فرانسه نیز هست در زمان انقلاب کبیر فرانسه محل زندگی بسیاری از شاهزادگانی بود که پس از انقلاب فرانسه به پاریس تبعید شده بودند.

پل میلائو

از جمله جاذبه های فرانسه که شاید برای برخی نا آشنا باشد ولی یکی از بهترین مناطق دیدنی فرانسه به شمار میرود که باید از آن دیدن نمود، پل میلائو است. پل میلائو از شگفت انگیزترین پل ها و جاذبه های گردشگری فرانسه است که ارتفاع آن توانسته رکورد دار ارتفاع در میان بسیاری از پل های جهان باشد.پل میلائو جزو آثار تاریخی فرانسه به شمار نمیرود و در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد اما جاذبه های این پل باعث شده تا گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

جاذبه های گردشگری فرانسه

برج ایفل

برج ایفل از جاذبه های فرانسه است که دیگر کمتر کسی میتوان پیدا کرد که این برج تاریخی را نشناسد. برج ایفل از مهمترین نمادها و جاذبه های گردشگری فرانسه است که در شهر پاریس یعنی قلب فرانسه واقع شده است. ساخت این بنای تاریخی در سال ۱۸۸۷ شروع و در سال ۱۸۸۹ پایان یافت. برج ایفل برای صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد که به منظور نمایشگاه جهانی مورد استفاده قرار گرفت.

اگر قصد سفر به فرانسه و دیدن جاذبه های گردشگری فرانسه را دارید در قدم اول باید ویزای شینگن را اخذ کنید. در واقع به منظور وضع یکسری مقررات مرزی بین کشورهای اروپایی، پیمان نامه ای به نام شینگن و در قالب ویزای شینگن تنظیم شد. مطابق همین پیمان نامه تمامی مسافرانی که قصد دارند به برخی کشورهای اروپایی از جمله فرانسه سفر کنند باید ویزای شینگن را اخذ کنند. 

ارسال نظر و نظرات ثبت شده