ویزای شینگن

ویزای شینگن سندیست که با صدور آن به وسیله ی مقامات مربوطه برای اشخاصی که علاقمند به سفر و یا بازدید از کشورهای عضو شینگن هستند ؛ این امکان را ایجاد میکند.

ویزای شینگن
محدوده ی شینگن متشکل از 26 کشورست که طبق قراردادی توافق کرده اند تا ساکنینشان در دیگر کشورهای عضو شینگن همچون کشوری آزاد تردد  داشته باشند.
22 کشور از این مجموعه ی 26 عددی عضو اتحادیه اروپا و 4 کشور دیگر آن عضو انجمن تجارت آزاد اروپا یا همان (EFTA) هستند.

نقشه شینگن
محدوده شینگن اکثر مناطق این قاره سبز را در بر میگیرد به جز انگلستان ، رومانی ، بلغارستان ، کروواسی ، قبرس و ایرلند که امید است به زودی به این مجموعه ملحق شوند. در این میان کشورهایی از جمله : نروژ ، ایسلند ، سوئیس و لیختنشتاین هستند که با وجود اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند ولی جزئی از کشورهای شینگن محسوب میشوند و سیاست تردد آزاد را محترم می شمارند.

انحادیه اروپا VIS(ویزا اینفورمیشن سیستم) یکی از عظیم ترین بانکهای اطلاعاتی جهان است که از سال2007 شروع به فعالیت خودکرده است؛که از طریق آن میتوان به اطلاعات تمامی متقاضیان ویزای شینگن از هر کشوری دستیابی پیداکرد.
در پاسخ به این سوال که چه کسانی برای تردد در کشورهای عضو شینگن، به ویزای شینگن نیاز دارند باید گفت که، تمامی کشورهایی که عضو شینگن نیستند نیاز به اخذ ویزای شینگن دارند. البته برخی کشورها از این قانون مستثنی بوده و با وجود اینکه عضو کشورهای این حوزه نیستند نیازی به اخذ ویزا برای تردد در محدوده شینگن را ندارند.
با اخذ ویزای شینگن سفری به یادماندنی و مطمئن به کشورهای شینگن داشته باشید.


  • ویزای عادی شینگن یا همان USV:

با توجه به چگونگی و هدف مسافرت، اقسام متفاوتی از ویزای شینگن وجود دارد. با اخذ این ویزا می توانید جهت ترانزیت و یا اقامت در کشورهای عضو شینگن در بازه زمانی مشخص از آن بهره ببرید.
با توجه به این موضوع ویزای عادی خود به سه دسته B,A و C تقسیم می شود.

  • ویزای شینگن نوع A :

این نوع ویزا به دارنده ی آن اجازه می دهد تا در محدوده فرودگاهی وارد شده و جهت تغییر پروازش به مقصد مشخص دیگری اقدام نماید.

  • ویزای شینگن نوع B :

ویزای نوع B به شما این اجازه را می دهد تا برای مدت زمان نهایتاً 5 روز در کشورهای عضو شینگن تردد داشته باشید. در صورتی که کشور مقصد عضو کشورهای شینگن نباشد. این ویزا تنها به منظور ترانزیت صادر میگردد؛ نه برای اهداف تجاری ، گردشگری و یا حتی دید و بازدید.

  • ویزای شینگن نوع C :

این نوع ویزا برای بازه زمانی کوتاهیست که نهایتا به 90 روز می رسد و به دارنده اش این اجازه را می دهد تا با توجه به اعتبار ویزا و هدف سفرشان به کشورهای شینگن تردد نمایند؛ که خود به سه دسته تقسیم می شود:
یکبار ورود ، دوبار ورود و چندبار ورود
ویزای یکبار ورود:
که به دارنده آن اجازه ورود به محدوده شینگن را تنها و تنها برای یکبار می دهد.
ویزای دوبار ورود:
دارنده ی این ویزا اجازه دارد تا دوبار وارد حوزه ی شینگن شود ، بدین معنا که می تواند وارد شود، خارج شود و مجدد وارد شود که پس از آن ویزا منقضی می گردد.
ویزای چندبار ورود :
که دارنده اش را برای ورود و خروج های متعدد مجاز می کند ، البته برای بازه زمانی 90 روزه در نصف سال که از لحظه ورودش به محدوده شینگن محاسبه می شود.

کشورهایی که مسافر پس از اخذ ویزا می تواند به آنها وارد شود شامل: اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، لهستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لیتوانی ، لتونی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، مجارستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد و سوئیس می شود.

  • ویزای معتبر منطقه خاص (تعیین شده):

این نوع از ویزا به شما اجازه ی سفر تنها به کشور صادر کننده ی ویزای شینگن را می دهد یا در برخی موارد بعضی از کشورهای دیگر شینگن که در ویزای مربوطه لحاظ شده. به غیر از کشورهای لحاظ شده در این ویزا ، الباقی کشورهای شینگن اجازه ورود به مسافر نمی دهند.

  • ویزای شهروندی (ملی):

ویزای شهروندی برای موارد خاصی چون کسانی که قصد تحصیل ، کار و یا اقامت دائم در یکی از کشورهای عضو شینگن را دارند ، صادر می شود.این ویزا می تواند به صورت یکبار ورود نیز برای کسانی که قصد اقامت و یا کاری مشخص را برای مدتی معلوم دارند و پس از آن قصد بازگشت به کشورشان را دارند صادر شود .

 

ویزای شینگن خود را به مشاورین و متخصصین حرفه ای بسپارید.افرادی که به دنبال دریافت ویزای شینگن فوری میباشند نیز با فراغ بال این مهم را به افراد مجرب در این زمینه بسپارند تا با کمترین دغدغه و اتلاف وقت ویزای شینگن خود را در دست بگیرند.

 

تماس با ما

9 / 10
از 226 کاربر
ارسال نظر
بي نام : ويزاي شنگن چه محدوديتي داره؟
26 1
سلام ممنون از توضيحاتتون بسيار عالي و پر محتوا بود اما يه سوالي برام پيش اومده با گرفتن ويزاي شينگن براي سفر به كسور هاي مختلف از چه روشي ميشه استفاده كرد كه هم كم هزينه باشه هم اذيت نشيم؟
مدیریت : پاسخ
25 1
سلام شما لطف دارید. در مورد سفر از کشوری به کشور دیگر عضو شینگن آزادانه میتوانید بوسیله ترن، هواپیما،اتوبوس، .... مسافرت نمائید.البته با توجه به فصل سفر و وسایل سفرتان گاها هزینه های ترن و بعضا هواپیما مناسبتر میباشد با تشکر
مجهول : سوال
22 1
با ویزای شینگن میتونم کل اروپارو برم یا محدود به همین چنتاس
مدیریت : پاسخ
20 0
سلام با ویزای شینگن به 26کشور اروپائی میتوانید سفر کنید که لیست این کشورها در سایت میباشد. کشورهایی که مسافر پس از اخذ ویزا می تواند به آنها وارد شود شامل: اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، لهستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لیتوانی ، لتونی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، مجارستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ،لیختن اشتاین، سوئد و سوئیس می شود.
پرهام : سوال
16 0
با سلام و عرضه ادب اینجانب ساکن کشور آلمان می‌باشم و شغلم آزاد هست دعوت نامه نمیتونم برای مادر و برادرم بفرستم. مادر و برادرم با ویزا توریستی اتریش یا فرانسه یا ایتالیا تصمیم دارن برای دیدن و بازدید بیان آلمان سوال من از شما من اطلاع دارم که صدور ویزا شینگن برای هر کشوری که باشه مسافر مستلزم رعایت قانون شینگن باید باشه یعنی‌ باید از لحاظه قانونی و درست ورود کنه به کشور صادر کنند ویزا بعد از اونجا پروازشو عوض کنه به مقصد آلمان ولی‌ با این حال چون مادر بنده سنشون بالا هست و براشون سخت هست که این مسیر طی‌ کنن به خاطره طولانی شدن مسیر راه ما ترجیح میدیم که مادر و برادر بنده از تهران مستقیم به آلمان پرواز کنن آیا به نظر شما پلیس کنترل پاسپورت ببین ویزا برای آلمان نیست اجازه ورود به خاک آلمان میده یا مسافر دیپورت می‌کنه به کشور صادر کنند ویزا بد از دوباره مسافر باید از اونجا برگرده به آلمان ؟ شانسی‌ هست به نظر شما ؟ لازم به ذکر هست مادرم ۳ تا ویزا شینگن آلمان در پاسپورت داره ولی‌ برادرم فقط به ترکیه و دوبی سفر کرده برادرم مجرد و ۳۳ ساله می‌باشد. شما چه راهی‌ پیشنهاد می‌کنید ؟ با تشکر پرهام
مدیریت : پاسخ
17 2
سلام ، طبق قانون حوزه شينگن مسافر ميتوانيد پس از دريافت ويزاى شينگن به ٢٦ كشور اروپائى سفر كند مشروط براينكه ورود اوليه از كشور صادر كننده ويزا باشد در غير اينصورت ممكن است مشكل براى مسافر ايجاد گردد.ضمنا پروازهاى بين كشورها را از ايران خريدارى كنيد كه بتوانندبراحتى با كوتاهترين زمان به آلمان برسن. ممنون
مهران : سوال
16 0
با سلام مادرم 3 ویزا شینگن المان در پاسپورتش داره 3 بار به المان سفر کردن ایا میتوانن درخواست ویزا مولتی 2 یا 3 ساله بکنن و با اون ویزا حداکثر تا چه مدت میتونن در المان بمانن ؟ با تشکر
مدیریت : پاسخ
15 0
سلام، امکان درخواست وجود دارد البته بهتر هست ابتدا ویزای حداکثر یکساله درخواست دهید و البته سه ویزای قبلی ایشان باید حداکثر ظرف سه سال اخیر گرفته شده باشد موفق باشید
اسلامی : سلام
15 1
من امروز از یونان رجکت شدم.خیلی های دیگه رو ریجکت کردن حالا میخواستم بدونم میتونم برای فراسه اقدام کنم ؟
مدیریت : پاسخ
17 0
سلام ترجیحاً و تاکیداً بهتر هست که قبل از شش ماه اقدام مجدد برای ویزای شینگن انجام ندهید و پس از اینزمان بهتر هست از سفارت یونان که ریجکت شدید اقدام نکنید و از سفارت دیگر عضو شینگن درخواست دهید
م. رجبی : ویزای شینگن توریستی
14 0
و یه سوال دیگه داشتم، البته سپاس از پاسخگویی شما؛ می خواستم بدونم ویزای شینگن تورستی هم داره و اینکه شرایط استفاده ازش و هزینه این ویزای شینگن چه قدر است؟
مدیریت : پاسخ
17 2
سلام مجدد بله ویزای توریستی شینگن هم جزئی از خدمات شرکت ما میباشد که هزینه ویزای تضمینی 500 یورو بهمراه ضمانت نامه بانکی میباشد. مدت زمان اعتبار ویزای توریستی معمولاً یکماه و حداکثر مدت زمان اقامت 15 روز میباشد. البته ویزای شینگن برای بارهای دوم به بعد میتواند مولتی با مدت زمان بیشتر باشد.
علیزاده : مدت اعتبار ویزای شینگن
12 0
هر یک از ویزای های شینگن دارای چه مدت اعتبار و چندبار اجازه سفر به محدوده شینگن هستند؟ لطف می کنید اگر پاسخ بدهید
مدیریت : پاسخ
11 1
سلام لطفا به سایت مراجعه و در قسمت ویزای شینگن جواب سوال خود رابیابید . با سپاس
سارا : ويزاي مولتي
10 0
سلام من ويزاي مولتي سه ماهه و شش ماه قبلا گرفتم و الان تمام شده است حالا ميخوام ويزاي يکساله مولتي که حداکثر بتوانم 90 روز بمانم را بدهم نميدونم درست است يا نه که همون فرم معمولي درخواست ويزاي توريستي نوع C را پر کنم يا نه؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله همان ویزای شینگن نوع C را پر کنید .ترجیح بهتر اینست که از آخرین سفارتی که ویزا دریافت کردید درخواست بدهید. موفق باشید
سمیرا : ترجمه مدارک
8 0
سلام برای درخواست شنگن از سفارت فرانسه (پالادیوم) مدارک نیازی به ترجمه ندارند؟ چون موقعی که سفارت در نوفل لوشاتو بود مدارک احتیاجی به ترجمه نداشتند. میخواستم ببینم که روند کار به همان صورت قبل میباشد؟ممنون
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام سلام در حال حاضر جهت ویزای شینگن فرانسه کلیه مدارک بزبان فرانسه یا انگلیسی باید ترجمه شوند . روند قبلی تغییر زیادی کرده. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت نیاز تماس بگیرید
نرمين : با سلام
8 0
براي ويازي فرانسه سوابق بيمه تامين اجتماعي لازمه،؟؟ما اولين بارمونه شبنگن ميگيريم ايا احتمال مثبت بودن ويزامون كم هست ؟و گفتن بايد تامين اجتماعي حتما ببرين درسته؟؟در برخي جاها شنيدم كه فرانسه به ويزاي اولي ها جواب مثبت نميدن جديدن اين درسته؟؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام در صورتیکه کارمند هستید سابقه بیمه الزامیست .در صورتیکه مدارک کامل باشه احتمال گرفتن ویزا حتی برای بار اول هم امکان داره. مدارک ویزای شینگن قطعا باید کامل باشد تا افسر پرونده مجاب گردد که شما واجد دریافت ویزای شینگن هستید.
آزیتا : راهنمایی
9 0
با سلام میخواستم ببینم اگه دعوتنامه از آلمان داشته باشیم و شما هم ضمانت نامه بگیرید میتونم برای پسرم ویزای شینگن بگیرم که دو هفته بره آلمان و هزینه اش چقدر میشه ؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام سئوالتان خیلی کلی بود از جمله اینکه ویزای شینگن شرایط و مدارکی نیاز دارد و ضمنا نفرمودید پسر شما چندساله هستن. بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بیشتر راهنمائی کنند.ممنون
مهشید : ویزای توریستی شینگل
11 0
سلام ،ضمن عرض تشکر میخاستم بدونم . ویزای توریستی شینگل فرمودین برای هر فرد۵۰۰ یورو هست، ضمانت نامه بانکی باید هر نفر چقدر سپرده بانکی میباشد،، واینکه من و دخترم سپرده مشترک داریم آیا میتوان از یک حساب مشترک ضمانت نامه بانکی برای دونفرمون ارائه بدیم با تشکر و سپاس از پاسختون
شادی : سلام
13 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
13 2
سلام ،لطفأ سئوال خود را مطرح نمائید.
یاسی : ویزای مولتی ۱ ساله
9 0
ببخشید با ویزای مولتی یک ساله از فرانسه بار اول با پرواز austrian رفتیم پاریس ترانزیت وین بود که مهر ورود از وین خورد ولی بار دوم از نیس فرانسه وارد شدیم ممکنه اشکال بگیرن اولیو؟ البته بلیطشو دارم با مهر آژانس که وارد فرانسه شدم. به اضافه اینکه مولتی یکساله رو خود سفارت فرانسه داد. بخوام خودم درخواست مولتی یکساله بدم باید مدت اقامتو بزنم ۹۰ روز در سال؟ ممنون میشم به این دوتا سوالم جواب بدید.
مدیریت : پاسخ
8 1
سلام سئوال اول شما کامل نبود چون اگر پرواز کانکشنی گرفتید نیاز نبود مهر ورود وین بخوره مگر اینکه خودتان خواسته باشید خارج بشید. در هر صورت مشکلی نیست. در مورد مدت اقامت هم تا 120 روز میتوانید بزنید ولی باید دلیل قانع کننده هم برای سفر داشته باشید.
علی : شینگن
8 1
سلام ، آیا ارائه سند خانه 3 دنگ مورد قبول است یا حتماً باید 6 دنگ باشه، و همچنین آیا باید برای همسرم که خانه دار است یک سری از مدارک شغلی خودم را کپی بگیرم یا ارائه اونها از طرف خودم برای هر دومون کافیه؟ همچنین آیا ارائه تمکن مالی از طرف سرپرست خانواده کافیست یا هر یک از اعضا باید پرینت حساب داشته باشند؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام ارائه سند ملکی جهت ویزای شینگن فرانسه ضرورت ندارد و جهت کشورهای دیگر حوزه شینگن سه دانگ هم قابل قبول هست ولی قوی نیست. اگر باتفاق اقدام کردید نیازی به کپی اضافه مدارک شغلی نیست. فقط پرینت حساب شما کافیست ولی اگر همسرتان پرینت مالی دارند بهتر هست به مدارک اضافه کنید.
علی : ویزای شینگن
7 0
سلام، آیا برای ویزای شینگن سند 3 دنگ میشه ارائه داد یا حتماً باید 6 دنگ باشه؟ وهمچنین آیا تمکن مالی یک نفر برای همه خانواده کافیه یا همه باید پرینت حساب داشته باشند؟ همچنین من همسرم خانه داره آیا باید مدارک شغلی خودم رو برای اون هم کپی بگیرم یا یک سری که خودم ارائه می دم برای هردومون کفایت می کنه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام ارائه سند ملکی جهت ویزای شینگن فرانسه ضرورت ندارد و جهت کشورهای دیگر حوزه شینگن سه دانگ هم قابل قبول هست ولی قوی نیست. اگر باتفاق اقدام کردید نیازی به کپی اضافه مدارک شغلی نیست. فقط پرینت حساب شما کافیست ولی اگر همسرتان پرینت مالی دارند بهتر هست به مدارک اضافه کنید.
علی : ویزای شینگن
7 1
سلام ، ممنون از پاسخ کاملتون، یک سوال دیگه داشتم و اون اینکه من حساب اصلیم یک سپرده است که از افتتاحش 5 ماه می گذره ولی به من گفتن که باید پرینت 6 ماهه بیارم، آیا مشکلی وجود داره و راه حل چیست؟ در ضمن من قصد ویزای شینگن از سفارت اسپانیا رو دارم. سپاسگذارم
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام ممنون از لطفتون حساب سپرده هم خوب هست ولی برای اسپانیا 6 ماه باید باشد و برای فرانسه 3 ماه کافی هست.
سعید : ویزای شینگن
8 0
با سلام . اگر به کشور تایلند سفر کرده باشیم برای گرفتن ویزای شینگن یا ورود به امریکا به مشکل برمیخوریم؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام خیر مشکلی ندارد.
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام خیر مشکلی ندارد.
رامین : با سلام
7 1
سلام. من برای شرکت در کلاس آموزشی مربوط به کارم از یه شرکت آلمانی دعوت نامه گرفتم و با توجه به اون ویزای 10 روزه به من دادن. اما شرکت آلمانی بعد یکماه اطلاع داد به علت مشکلات فنی کلاس به تعویق افتاده که با توجه به زمان ویزا وقتش میگذره. سوال من اینه که اگه من وارد حوزه شینگن نشم و بعدا برخوام برای ویزا از سفارت آلمان اقدام کنم به مشکل میخورم ؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام معمولأ بهتر است از ویزای خود استفاده کنید چون این موضوع زیاد خوشایند سفارتها نیست.
رامین : request
7 0
با سلام. من از طرف یه شرکت آلمانی برای شرکت در کلاس های آموزشی مربوط به کارم دعوت نامه گرفتم و با توجه به اون ویزای شینگن 10 روزه به من دادن. اما بعد یک ماه شرکت آلمانی بهم گفت که به علت مشکلات فنی کلاس ها به تعویق افتاده. من سوالم اینه که اگر من با این ویزایی که دارم وارد حوزه شینگن نشم، برای سریه بعد که درخواست ویزا کنم از سفارت آلمان به مشکل میخورم یا نه؟ ممنونم
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام معمولأ بهتر است از ویزای خود استفاده کنید چون این موضوع زیاد خوشایند سفارتها نیست.
سليمي : ويزاي مولتي
7 0
من ٣ شنگن دارم ٢ تا فرانسه ١ ايتاليا كه اخرين از فرانسه و ٨ ماه قبل و يك بار ورود بوده. الان مجدد دارم از فرانسه اقدام ميكنم. اول اينكه مشكلي نيست كه پشت هم از فرانسه اقدام ميكنم و دوم اينكه اگر درخواست مولتي بدم و فرضا دربند ٢٥ بزنم ٣٣ روز در ٧ ماه ايا ممكنه بدليل نداشتن دليل درخواست مولتي كلا ريجكت كنن يا يكبار ورود ميدن؟ ممنونم
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام ، صرف داشتن ویزای شینگن در حالت عادی دلیل درخواست ویزای مولتی نمیگردد. معمولأ باید فاصله دریافت ویزاهای شینگن در یکسال دو یا سه بار باشد که تشخیص دهند شما کثیرالسفر هستید تا با درخواست ویزای مولتیپل شما موافقت گردد. پیروز باشید
سمانه : ويزاي آلمان
9 0
سلام، من موفق به گرفتن ويزاي شنگن از آلمان شدم.اما ميخواستم بدونم آيا قانون خاصي وجود داره كه بعد از ورود به آلمان حتما بايد مثلا ٥ روز در آلمان بمونم و بعد برم به بقيه كشورهاي حوزه شنگن؟ يا همچين چيزي نيست؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام نه چنین چیزی نیست و لازم نیست لزوما 5 روز در آلمان اقامت داشته باشید.
سیاوش : اقامت فرانسه
7 0
سلام ممنون از پاسخ های مشروح شما. من وهمسر و دخترم ویزا مولتیبل فرانسه را داریم.همچنین خانه ای در سال ۲۰۱۴ در فرانسه خریدیم مالیات خانه را به طور مرتب پرداخت می کنیم.نیاز به اقامت فرانسه برای زندگی کردن درانجا را داریم. لطفا در صورت امکان به ما کمک کنید و برای این مورد هزینه را بفرمایید. با سپاس
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام خرید ملک در اروپا منجر به اقامت نمیشود . در صورتیکه تصمیم و اراده کامل دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپاس
ارصلان حسامی : سفرتوریستی
8 0
سلام من میخوام براسفر۵روزه به المان ویزابگیرم دقیقاچه ویزایی بگیرم
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام نوع ویزای توریستی را باید اقدام کنید.
مصطفی : ویزا
7 0
با سلام. من میخواستم بدونم شما یا کسی دیگه ای هست که بتونه ویزای شینگن جور کنه. هزینه ش چقدر میشه؟؟ من برای کار دیگه ی میخوام ویزا.
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام لطفأ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمائی کنند. سپاس
ویدا : ویزای انگلیس یا شینگن
7 0
عموی همسر بنده مقیم انگلستان هستند و ما میخواستیم برای ویزای توریستی انگلیس با دعوت نامه اقدام کنیم. – از 6دانگ سند ملک هرکدوم 2 دانگ سند خونه داریم.مجموعا 4 دانگ. – 30سالمونه . – مجموع سابقه کارمون هرکدوم حدود 8.9 سال هست.البته بیمه همسرم 6 ماه است دوباره وصل شده و وقفه 10ماهه داشته . خودم هم چند سال پیش از بیمه بیکاری استفاده کردم. – گردش حساب بانکی همسرم خوبه یعنی حدود 300 میلیون در ماه- ولی مانده حدود 20.30 میلیون.حساب خودمم حدود 15-20 میلیون. – فقط سابقه یکبار سفر به ترکیه در سال گذشته داریم. – شینگن نداشتیم تاحالا. نمیدونیم اگه برای انگلیس اقدام کنیم احتمال به نتیجه رسیدنمون هست یا نه حتما اول برای شینگن اقدام کنیم بعد برای انگلیس؟ اگر اول شینگن باید بگیریم باتوجه به شرایطمون از طریق کدام سفارت اقدام کنیم تا راحت بتونیم شینگن بگیریم؟ ایتالیا؟ اسپانیا ؟ فرانسه؟ چک؟هلند؟ … و چه مدت زمانی قبل از سفر باید اقدام کنیم؟ و سوال آخر اینکه موجودی حساب هردومونو باید ارائه بدیم یا یکی کفایت میکنه؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام چون سوالات متعددی دارید پیشنهاد میکنم با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان مشاوره نمائید. موجودی حساب خوبی ندارید و در صورتیکه شاغل هستید پرینت حساب هر دو نفر لازم هست.
مينا : ريجكت شدن
8 1
سلام من مهر ٩٦ با داشتن گواهي منابع انساني ايران خودرو مبني بر ١٥ سال سابقه كار، ارائه فيش حقوقي، ارائه سابقه بيمه تامين اجتماعي، ارائه سند ملكي خودم، داشتن دعوتنامه از دوستم متاسفانه از سفارت ايتاليا ريجكت شدم. تاكي بايد منتظر باشم و كلا چه كار بايد كرد؟ بعضي آژانسها ميگن بايد يك تا دو سال دست نگه داري. نكته جالب اين بود كه شما احتمال داره برنگردي و توجيه نكردي اونجا براي چي ميري؟ در حالي كه من ميخواستم بيست روز پيش خانواده دوستم باشم و فيش حقوقي همسر دوستم هم ضميمه مداركم بود.
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام پس از 6 ماه میتوانید از سفارت دیگری اقدام کنید ،توصیه اکید اینست که با کارشناسان ما مشورت نموده تا بهترین راه را بشما معرفی کنند.
مالک : سفر به عراق و ویزای شینگن
7 0
با سلام و خسته نباشید درسته اگه سفر به عراق داشته باشی ویزای شینگن نمیدن؟
مدیریت : پاسخ
8 1
سلام و روز بخیر جهت دریافت ویزای شینگن بهتر است که سفر به عراق نداشته باشید ولی موارد زیادی بوده که با وجود سفر مسافر به عتبات شرکت ما ویزای شینگن درخواست و دریافت نموده. موفق باشید
فرهاد : سفر با خودرو شخصی به اروپا
7 0
سلام و عرض ادب و احترام سال نو مبارک من سه فرزند دارم که دختر بزرگم 18 ساله و دانشجو هست در قالب ویزای شینگن خانوادگی میتونم اقدام کنم یا بایستی برای دخترم جدا تقاضانامه پرکنم کنم و مدارک ببرم در ضمن برای سفر با خودرو شخصی برنامه ریزی کردم
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام سال نو مبارک جهت ویزای شینگن میتوانید خانوادگی اقدام کنید و بستگی به سفارتی که اقدام میکنید میتوانید دخترتان را هم با پرونده خودتان وارد کنید. بطور مثال در مورد سفارت فرانسه امکانش وجود دارد.
عماد : ویزای شینگن برای ۱۸ سال
7 0
سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و معافیت تحصیلی دارم برای گرفتن ویزای شینگن برای سفر به المان امکانش هست با گذاشتن پول یا وثیقه بهم ویزا میدن؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام شما جهت اقدام ویزای شینگن بهتر است بهمراه پدر یا مادرتان اقدام کنید در غیر اینصورت شانس کمی برای گرفتن ویزای شینگن دارید.
هاشم : ویزای شینگن ارزان
7 1
ویزای شینگن ارزان هم دارید؟من برای چند روز میخوام برم و برگردم تا برای ویزای کانادا اقدام کنم
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام ویزای شینگن ارزان را همین الان هم میتوانید از ویزا یونایتد خریداری کنید. قیمتها را مقایسه کنید .
ندا : اخذویزا
7 3
سلام خداقوت من میخواستم برای مدت یک ماه ب آلمان سفر کنم وتا ب حال از ایران خارج نشدم مداراک مورد نیازی ک لازم دارم چی هستش واینکه اونجا اقوام هست ونیازی ب هتل ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام مدارک مورد نیاز ویزای شینگن آلمان داشتن پرینت حساب مالی خوب ، گواهی اشتغال به کار با سابقه بیمه و داشتن سند ملکی از مدارک اصلی میباشد. اگر دوستتان دعوتنامه بفرستند میتوانید رزرو هتل نگیرید در غیر اینصورت گرفتن رزرو هتل الزامیست
ندا : راهنمایی
7 0
سلامی دوباره ببخشید من فقط حساب بانکی خوب دارم و دعوت نامه امکان رفتن دارم
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام جهت اخذ ویزای شینگن و ویزای کانادا به مدارکی دال بر داشتن شغل نیاز میباشد. موفق باشید
ملیکا : روال ویزای شینگن
7 0
سلام روال ویزای شینگن چقدر طول میکشه و هزینش برای خانواده 4 نفره چقدر هستش؟
مدیریت : پاسخ
7 2
سلام معمولا پروسه زمانی ویزای شینگن با توجه به سفارتهای اروپائی بین 2 تا 3 ماه از ابتدا تا انتها زمان نیاز هست و ابتدا باید وقت سفارت بگیرید و جهت استعلام قیمت با کارشناسان ویزا یونایتد تماس بگیرید.
رحمانی : وقت فوری فرانسه
7 0
سلام ایا برای فرانسه وقت فوری هم میشه گرفت؟اگر میشه اولین وقت فوری برای چه تاریخی هستش ؟ با سپاس
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام در صورت درخواست وقت فوری شینگن لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مسعود هنرمند : سوال
7 0
مسلام اگر كسي ويزا شنگن از يك كشور بگيره ميتونه ورودش به كشور ديگه ايياز حوزه شنگن باشه مثلا ويزا از فرانسه و ورود به ايتاليا
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام خیر باید ورودتون به حوزه شینگن از همون کشوری باشد که ویزا را برای شما صادر کرده است.
شاداب خانی : گردش حساب مشترک
8 0
با سلام من برای سفارت سوئد نامه تمکن مالی بردم اما اونها گردش حساب هم خواستن و حساب من مشترک هست اگه گردش حساب مشترک باشه مشکلی ایجاد میشه ؟! حساب برای من هست اما به خاطر بعضی قوانین با برادرم شریک شدم تا زمانیکه دسترسی نداشتم ایشان اختیارات داشته باشد ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام گردش حساب باید بصورت جداگانه باشد.
نادری : شینگن مولتی
7 1
سلام در صورتی که محل اقامت اوکی باشد تنها پرواز و ویزا نیاز باشد آیا گرفتن ویزا حتی برای مدت 10 الی 20 روز به صورت مستقیم از سوی خود شخص امکان پذیر است ؟ و در صورت امکان مراحل انجام به چه ترتیبی است؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله می توانید با مراجعه به سایت و فرستادن ایمیل درخواست وقت نمایید و منتظر پاسخگویی از طریق ایمیل برای دادن وقت سفارت باشید. زمانی که برای انگشت نگاری مراجعه کردید یک بازه زمانی 2 هفته ای لازم هست برای دریافت ویزا. ولی می توتنید برای اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی با دفتر با شماره 02188522362 و یا با شماره همراه کارشناس ویزای شینگن 09358882362 تماس حاصل نمایید.
سهراب : ویزای کانادا
7 0
سلام یه سوال داشتم آیاباویزای شینگن میشه برای کانادا راهی داره
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام اگر منظورتان اینست که با ویزای شینگن میتوانید وارد کانادا شوید خیر ولی اگر علاوه بر داشتن ویزای شینگن مدارک لازم ویزای کانادا را دارید میتوانید برای ویزای کانادا اقدام کنید
طناز : ويزاي شنگن
7 0
با سلام من بكبار ويزاي ١٤روزه بلژيك را گرفتم امسال بعد از ٩ماه دوباره ميخوام به مدت يك ماه از همون كشور تقاضا كنم بنظر شما به من ويزا داده ميشه؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام گرفتن ویزای شینگن برای بار دوم بمراتب از بار اول آسانتر میباشد ولی در آماده سازی مدارک دقت لازم را انجام دهید.
پروانه : اقامت ۵ ساله
7 1
سلام سوالی داشتم به ما گفتن با گرفتن ویزای شینگن اگر به طور متوالی ۳تا ده روز در کشورهای عضو شنگن اقامت کنید میتوانید ویزای ۵ ساله برای کشوری مثل کانادا بگیرید تا چه حد این مورد درست هست ممنون از توجهتون
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام منظورتان را دقیقأ متوجه نشدم .داشتن ویزای شینگن و سفر به کشورهای شینگن شانس گرفتن ویزای شما را بالا میبرد . اگر پاسخ خود را بدرستی نگرفتید سوالتان را واضحتر مطرح کنید یا با ما تماس بگیرید.
سحر : ویزای شنگن
7 0
سلام-من کارمند هستم - نمیخوام اداره مون بفهمند که به ارو پا سفر میکنم و میخوام ویزای شینگن بگیرم-از طریق همسرم میتونم؟ ایشون حساب گردش دارن و و شغلشون هم آزاد هست مغازه ندارن خرید و فروش میکنن-امکانش هست یک هفته برم اروپا و ویزای شینگن بگیرم؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام با شرایط شما امکان گرفتن ویزای شینگن ، ضعیف هست
شهره : ویزای شینگن
7 1
سلام‌ من‌مجرد و ۲۸ ساله هستم‌ و هیچ ویزایی توی پاسم نخورده‌ و میخوام ویزای شینگن از سفارت ایتالیا یا فرانسه بگیرم همه مدارم کامل و خوب هستند به نظرتون به من ممکنه ویزا شینگن بدن یا صد در صد رد میشه
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام همانطور که گرفتن ویزای شینگن 100٪ نیست نگرفتن ویزا هم 100%نیست.
ونوس : ويزاي شينگن آلمان
7 0
سلام وقت به خير ببخشيد مي خواستم بدونم ويزاي شما ١٠٠درصد تضمينيه؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام هرچند شاید عبارت ویزای تضمینی را همه بکار میبرند ولی واقعیت اینست که تجربه نشان داده که گرفتن ویزا هیچوقت حتمی نیست اما عواملی مثل تجربه و دانش کافی و ارتباطات اقدام کننده ، در صد شانس گرفتن ویزا را بالا خواهد برد.
پريسا : ويزا
7 0
با سلام من و مادرم قصد رفتن به فرانسه براي ديدن خواهرم كه امريكا زندگي ميكند را داريم با وجود اينكه پدرم ايران است و من دانشجو هستم اي ويزا به ما تعلق ميگيرد
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام برای گرفتن ویزای شینگن به قسمت مدارک ویزای شینگن مراجعه فرمائید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
انصار : ویزای شنگن
7 1
با سلام و خسته نباشید.خواستم بپرسم اگه ویزای شنگن ۹۰ روزه بگيريم.چند روز یا چند ماه میتونیم تو کشور مقصد اقامت داشته باشيم? و آیا ویزای ۶ ماهه هم وجود دارد یا فقط سه ماهه هست?? ممنونم
گلالی : اعتبار گواهی شغلی ووقت سفارت
7 0
باسلام ،من برای کریسمس میخوام فرانسه باشم ،مدارکم وتمکن مالیم برای سه ماه دیگه تکمیل میشوند برای وقت سفارت کی باید اقدام کنم وتا آن زمان چه کارهایی را باید نجام دهم تقریبا 5ماه مونده به کریسمس ،گواهی شغلی چند ماه معتبر می باشد
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام معمولأ از سه ماه قبل از سفر بهترین حالت میباشد.تمکن مالی و پرینت حساب بانکی باید جدید باشد و مدرک شغلی هم کمتر از یکماه باشد.
شاهرخ : سوال
7 0
سلام و عرض ادب.من از اسلواکی ویزا شینگن گرفتم برای دیدن برادرم در اتریش با یه پرواز اتریشی میرم که در فرودگاه وین توقف داره آیا میشه از فرودگاه وین خارج بشم ؟یا حتما باید پرواز رو ادامه بدم و به اسلواکی برم واز آنجا برگردم به اتریش؟؟؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام طبق توافق کشورهای شینگن از هر کشور عضو شینگن ویزا دریافت کنید ورود باید از همان کشور صادرکننده باشد ولی برای خروج میتوانید از تمام کشورهای عضو شینگن خارج شوید
روزبه : ورود دوم
1 1
با سلام و وقت بخیر من ویزای شینگن مالتیپل از ایتالیا دارم. مرتبه اول به ایتالیا سفر کردم و به ایران برگشتم. آیا در مرتبه دوم می توانم مستقیم به فرانسه سفر کنم؟ یا در مرتبه دوم نیز باید ابتدا به کشور ایتالیا ورود کنم؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و عرض ادب این بستگی به کشور فرانسه دارد که اجازه ورود بدهد یا خیر و در صدور ویزای شینگن بعدی شما از ایتالیا ممکن است تاثیر منفی بگذارد.
سیامک بخشی : اخذویزای شینگن
0 0
سلام بنده دخترم دانشجودرمجارستان است کارت اقامتش یکماه دیگرصادرمیشودمن میخواهم ازطریق ویزای شینگن تااواسط شهریورنزدایشان بروم ایا ازطریق دفترشمااین امرامکان داردیاخیرباتشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام متأسفانه با توجه به های سیزن و زمان کم این امکان وجود ندارد . تاریخ سفر خود را از 3-4 ماه قبل باید مشخص نمائید.
بهاره : ويزاى شينگن توريستى
0 0
با سلام، ميخواستم بدونم آيا با ويزاى شينگن نوع c يكبار ورود از كشور ايتاليا ، ميتوان در مدت اعتبار ويزا از كشور ايتاليا به چند كشور اروپايى ديگر سفر كرد ؟ منظورم اين است كه چون يكبار ورود است آيا امكان خارج شدن از ايتاليا و سفر به چند كشور اروپايى و بازگشت دوباره به ايتاليا هست ؟ با تشكر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلامویزای نوع c که اکثر ایرانیان عزیز این نوع ویزا را دریافت میکنند در سه حالت میباشد. یکبار ورود ، دو و یا مولتیپل اینتری( ورود متعدد). در نوع اول سینگل اینتری یا یکبار ورود فقط اجازه دارید به کشور صادر کننده ویزا وارد شوید ولی میتوانید به کشورهای دیگر عضو شینگن سفر کنید مشروط به اینکه از مهلت ویزای شما باقی مانده باشد و پس از خروج از محدوده شینگن باید جهت سفر مجدد ویزای جدید بگیرید .
بهاره : شينگن توريستى
0 1
با سلام ، ميخواستم بدونم آيا با داشتن ويزاى نوع c يكبار ورود از كشور ايتاليا ، ميشه در مدت اعتبار ويزا پس از ورور به ايتاليا به كشورهاى آلمان و فرانسه هم سفر كرد و مجددا وارد ايتاليا شد ؟ آيا اين" يكبار ورود " مشكلى براى سفر به ساير كشورها ايجاد نميكنه ؟ و يا اينكه براى سفر به كشورهاى ديگه نياز به ويزاى مولتى است ؟ با تشكر.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلامویزای نوع c که اکثر ایرانیان عزیز این نوع ویزا را دریافت میکنند در سه حالت میباشد. یکبار ورود ، دو و یا مولتیپل اینتری( ورود متعدد). در نوع اول سینگل اینتری یا یکبار ورود فقط اجازه دارید به کشور صادر کننده ویزا وارد شوید ولی میتوانید به کشورهای دیگر عضو شینگن سفر کنید مشروط به اینکه از مهلت ویزای شما باقی مانده باشد و پس از خروج از محدوده شینگن باید جهت سفر مجدد ویزای جدید بگیرید .
مجید : سند مالکیت
0 1
سلام , میخواستم بدونم برای گرفتن ویزای شینگن گذاشتن سند مالکیت به این معنا میباشد که اگر ما قصد موندن و برنگشتن را داشته باشیم , ملک را توقیف میکنند؟؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام اگر منظورتان سفارت هست که هیچ سفارتی اصل سند را گرو نگه نمیدارد.
Goudarzi : ویزا فرانسه
0 0
سلام من برای ویزای فرانسه اقدام کردم به همراه نامزدم البته اسممون تو شناسنامه هم نیست من شینگن اولی هستم و شغلم آتش نشانه نامزدم شینگن و اقامت آلمان داشته مدارک شغلیمم کامل دادم به نظرتون احتمال ویزا شدنم چند درصده اگه ریجکت شدم از کجا دوباره اقدام کنم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شانس گرفتن ویزای نامزدتان بیشتر است ولی آرزو میکنیم هر دو نفر ویزا بگیرید.
بهار : ورود دوم
0 0
سلام من ویزای مالتیپل یک ساله ایتالیا دارم. بار اول ورودم به ایتالیا بود، ایا برای بار دوم میتونم وارد بلژیک یا المان بشم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله این امکان وجود دارد ولی در ویزاهای بعدی ایتالیای شما ممکن است تاثیرگذار باشد.
غزاله : شنگن توریستی
0 0
با سلام و عرض خسته نباشید از مطالب مفیدتون بسیار سپاسگزار هستم،سوالی داشتم که ممنون میشوم راهنماییم کنید. من و همسرم قصد داریم که برای بار دوم به کشورهای حوزه ی شنگن سفر کنیم،با توجه به اینکه ۲ سال پیش یک‌دعوت نامه از اتریش داشتیم و ویزایمان را کرفتیم و طی این ۴ سال تقریبا هر ۳ ماه سفر داشته ایم،و ویزاهای کشورهایی مثل اتریش،آفریقای جنوبی،۲ بار روسیه،و‌کشورهای یدون ویزا مانند مالزی،اندونزی،سریلانکا،قبرس،و حدود ۱۳ بار ترکیه رفته ایم،امکان پذیرفته شدن ما بالا هست به نظرتون؟سند ملکی و تمکن مالی هم اوکی هست،فکر‌میکنم travel historyبدی نداشته باشیم،ممنون از راهنماییتون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله با توجه به تراول هیستوری خوب احتمال گرفتن ویزای شینگن را دارید فقط شغل، خصوصا همسرتان را در حال حاضر نفرمودید چون بسیار مورد نظر سفارت هست.
رضا : ویزای مولتی
0 0
با درود. آخرین بار سال 2015 از سفارت اسپانیا شینگن گرفتم. اگر امسال درخواست مولتی بدم رد میشه؟ کلا ویزا رد میشه یا فقط سینگل میدن؟ پیشنهاد میکنید مولتی درخواست ندم و ممکنه بخاطر مولتی، سینگل هم رد کنن یا تاثیری نداره؟ مدت سفرم هم 14 روز هست. با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با توجه به اینکه ۲۰۱۵ ویزا گرفتید سفارت لزومی نخواهد دید ویزای مولتی صادر کند . معمولا ویزای مولتی برای افرادی صادر میشود که قبلا چند ویزای شینگن متوالی داشته باشند در فاصله زمانی کم.یعنی متوجه شوند شخص کثیر السفر بوده.
بهار : مدت زمان شنگن
1 0
با درود. درخواست ویزای شینگن 14 روزه از سفارت اسپانیا رو دارم. وچر هتل و کلیه مدارک سفر در شهرها و بلیط رفت و برگشت 14 روزه رو هم دارم. ممکن است سفارت 15 روزه یا بیشتر صادر کند یا دقیقا بر مبنای تاریخ بلیط اجازه اقامت میدهد؟ با سپاس
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام معمولا بر اساس تاریخ تنظیم شده سفر شما اینکار انجام میگردد ولی در مواردی ممکن است تاریخ ویزا با تاریخ بلیط و هتل شما مطابق نباشد. سفارتها مختارند بر اساس صلاحدید حتی مدت زمان پاسخگوئی را بر اساس بررسیهای بیشتر ، طولانی کنند یا مدارک بیشتری را درخواست نمایند.
سفورا ق. : ارائه بلیط سفرهای شهری اروپا؟؟
1 0
ضمن عرض سلام و تشکر بابت سایت خوبتون. ممنونم از وقتی که میگذارید. یک سوال: میخواستم بدونم تو مدارک سفر ارائه بلیط قطار یا اتوبوس بین شهری ضروری هست؟ پرواز برگشت من ( قطر ایرویز ) از آمستردام هست ولی اقامت من در شهر آیندهون هلند هست.در حالی که دوستم منو میرسونه فرودگاه آمستردام. نمیخوام بیخود هزینه کنم. آیا واسه سفارت ها فقط بلیط رفت و برگشت اصلی مهمه و یا اینکه مثلا مسیر یکساعته شهرها هم باید حتما بلیط بین شهری ارائه داد؟ قطرایروز پرواز از آیندهون نداره و مجبورم برم آمستردام. به نظر شما این مهمه واسه سفارت هلند مثلا؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام برای سفرهای بین شهری در اروپا نیازی به ارائه مدارکی مثل بلیط هواپیما ،قطار یا اتوبوس نیست فقط ارائه بلیط رفت و برگشت تهران به هلند ضروریست.
تورج مجیدزاده : ویزای شینگن
0 0
با سلام من و همسرم ۲ ماه پیش از فرانسه اقدام کردیم ولی به همسر من ویزا ندادند چون اولین با بود ولی من گرفتم میخواستم ببینم امیدی هست که شما بتوانید کمک کنید برای همسرم ویزای شینگن از هر کشوری که می تونید بگیرید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام واقعا متاسفم ولی بهتر است تا 1 ماه دیگر صبر کنید و بعد اقدام کنید . البته اینبار نیز بهتر است با هم اقدام کنید.
علیرضا : ویزای شینگن خانوادگی
0 0
سلام من برای سفر توریستی به فرانسه نیاز به ویزای شینگن دارم. تا حالا شینگن نداشتم. عضو هیئت مدیره شرکت با 20 سال سابقه هستم و همسرم نیز کارمند هستند و یک پسر 13 ساله دارم و چندین سند ملکی و گردش حساب بانکی خوبی دارم. و به کشورهای چین، روسیه، تایلند، مالزی، سنگاپور، دبی و ترکیه سفر کردم. آیا با این توضیحات امکان و شانس دریافت ویزای خانوادگی(هر سه نفر) را دارم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام با توضیحات شما شانس زیادی دارید که بتوانید ویزای فرانسه را دریافت کنید ولی میتوانید از خدمات مشاوره حضوری رایگان ما استفاده کنید تا اطمینان بیشتری حاصل گردد.
ندا : سوال شينگن
0 0
سلام من براي شينگن هلند وقت گرفتم با پسر ١٦سالم براي تعطيلات عيد قصد سفر داريم همه مدارك مبني بر شاغل بودن من و بيمه وحساب سپرده و برگ سهام شركت فولاد و سند ملكي چندتا دارم من خانم ٤٢ساله هستم وهمچنين حدود ١٠تا سفر تركيه دبي تايلند ارمنستان داشتم به نظرتون ويزا به من ميدن؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام شرایط نسبتا مناسبی دارید البته الان شرایط ویزای شینگن برای افرادی که قبلا شینگن نداشتند کمی دشوار است.
پریا : اعتبار ویزا
0 0
همیشه برای بار اول اعتبار ویزا یک ماه هست؟ برای سوئد چطوری هست؟ اعتبار ویزا برای بار اول چند وقتس؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله ویزای شینگن برای بار اول یکماهه اعتبار و حداکثر 15 روز اقامت را دارد ولی برای مراجعات بعدی میتوان ویزای مدت دار گرفت.ویزای شینگن سوئد هم از این قاعده مستثنی نیست.
رها : سفرهای متعدد بین شهرهای اروپا
0 0
سلام. آیا بعد از گرفتن شینگن، سفرهای زمینی مختلف به شهرهای اروپا و ثبت مهرهای ورودی در مرز هر کشور میتونه سابقه خوبی برای شخص محسوب بشه؟ یا همون یکبار شینگن برای سفارت مهمه ؟! ممنون از وقتی که میگذارید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ویزای شینگن ،جهت کشورهای عضو شینگن میباشد و ورود به کشورهای دیگر عضو بدون ثبت مهر ورود و خروج است.
مسعود م. : مدت اقامت
0 0
با درود. قبلا یکبار شینگن داشتم و هفته قبل از سفارت اسپانیا درخواست ویزای سینگل 13 روزه کردم. اینکه میگن مثلا مدت اقامت توی کشوری که ازش ویزا درخواست میشه باید بیشتر از اقامت در کشورهای دیگه اروپا باشه درسته؟؟؟ مثلا سفر من 5 روز به اسپانیا هست و بعدش 8 روز به فرانسه میرم. تمام مدارک هتل و بیمه و پرواز هم اوکی هست. ممکنه سفارت ایراد بگیره و بگه چرا تو اسپانیا کمتر میمونی؟! بیشتر برای ویزای مولتی این حالت پیش میاد؟ تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام معمولا و ترجیحا سفارت هر کشور مایله که توریست ،بیشتر در کشور متبوعش توقف داشته باشه تا کشور ثالث دیگری
یونسی : ویزای شنگن توریستی
1 0
سلام روزبخیر من از طریق آژانس شما برای ویزای توریستی شنگن، از فرانسه یا آلمان میتونم اقدام کنم؟ ویزای توریستی انفرادی هم میگیرید؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله ویزای شینگن را هم انجام میدهیم .
ميعاد : مدت سفر
1 0
باسلام، جهت ديدار با دايي خود اقدام به اخذ ويزا كردم، ، ايشون موقعيت بسار خاصي به لحاظ شغلي دارند يكي از مديران يك شركت خودرو سازي آلماني هستند و برام دعوت نامه و ساپورت مالي داده اند، خودم هم سند منزلم سابقه ١١ ساله بيمه، نامه از اتحاديه صنفي و گردش سه ماهه مالي حدود پنجاه تومان ارائه دادم با توجه به مجرد بود و سن ٣٧ سالم، درخواست٧٨ روز ويزا براي اولين بار دادم، به من، الان از سايت شما متوجه شدم اين تعداد روز به من احتمالا ويزا نخواهند داد! ايا دوباره با تعداد روز كمتر بايد درخواست بدم؟ و اصلا احتمال داره ريجكت نشم؟،
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله احتمال دارد که ریجکت نشوید ولی احتمال اینکه بشما ویزای ۷۸ رپزه بدهند ضعیف است . ممکن است حداکثر ۱۵ روز اقامت بدهند .
حمید : ویزای شینگن پس از ویزای عراق
0 0
سلام. ماه گذشته از سفارت ایتالیا ویزا گرفتم و مسافرتم به اروپا انجام شد. بدون هیچ مشکلی. حالا برای ماموریت کاری بایست به عراق برم. سوالم اینه که ویزای عراق میتونه روی ویزای بعدی شنگن اثر منفی بذاره؟ قصد سفر به استرالیا هم دارم. اونجا هم میتونه مشکل ساز باشه؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام در مورد ویزای شینگن تاثیری ندارد و معمولل مشکلی ایجاد نمیکند ولی در مورد استرالیا اطلاعی نداریم.
سینا : ارایه سند و مدارک مالی در کشوری به جز کش ...
0 1
با سلام ایا ارایه سند مالکیت و مدارک شغلی در کشور دیگر قابل قبول است ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام متوجه سوالتان نگردیدم ولی اگر جهت ویزا میخواهید اقدام کنید بله میتوانید مدارک خود را برای سفارت، در کشور دیگری ارائه دهید.
احمد : توالی ویزای شنگن
0 0
سلام، میخواستم بدونم اگه از سفارتی مثل ایتالیا ویزای 1 ماهه بگیریم، و بعد برگردیم ایران، چه مدت بعدش اجازه داریم از یه کشوره دیگه ی عضو شنگن (مثل هلند) مجددا درخواست ویزای شنگن بکنیم ؟ آیا قانون وجود داره که محدود بکنه درخواست مجدد ویزای شنگن رو؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام شما بلافاصله هم می توانید برای ویزای شینگن از سفارت دیگه اقدام نمایید و هیچ محدودیتی ندارد. موفق باشید.
مریم : ورود به کشور دیگه ای غیر از کشوری که ویز ...
0 0
ما دو بار ویزای شینگن از ایتالیا گرفتیم. می خواهیم چک و‌نجارستان و اتریش بریم می تونیم از ایتالیا ویزا بگیریم ولی جای دیگه بریم؟مشکل ایجاد میشه برای ورود؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام اگر در بو ورود از ایتالیا باشه و بعد به کشورهای دیگر عضو شینگن بروید مانعی نداره ولی اگر بدو ورود از کشوری غیر از صادرکننده ویزا باشه امکان داره از ورود ممانعت کنند یا در ویزاهای شینگن بعدیتان کشور صادر کننده قبلی مثلا ایتالیا که متوجه شود شما در بدو ورود بطور مثال از اتریش ورود کردید ویزا ی جدید صادر نکند.
رهبر : ویزای شینگن مالتیپل
0 0
سلام. در صورت درخواست ویزای مالتیپل شینگن، فرد دعوت کننده باید برای چه مدت زمانی دعوت نامه بفرسته؟ برای چه مدت زمانی پذیرا باشه؟ می تونه توی فرم دعوت نامه بنویسه مثلا 120 روز طی دوسال؟ تاریخ رفت و برگشت بلیط چطور؟ فرقی نداره چه زمانی باشه؟
سامان : سلام
0 0
سلام من یک شینگن نوع c برای ایتالیا ۱۰ روزه داشتم الان یک شینگن نوع c سه ماهه برای فرانسه دارم بعد از اتمام ویزای ۵ ساله میتونم بگیرم؟ اگر نه چه مدت بهم تعلق میگیره؟ممنون از لطفتون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر با شرایطی که در حال حاضر دارید بهتر است بیش از دوساله شینگن درخواست نکنید. ویزای بعدی را هم ترجیحا از فرانسه اقدام کنید.
جواد : ویزای شینگن بار دوم
0 0
سلام من عید نوروز به همراه همسر و دخترم یک تور مسافرتی دو هفته ای به چند کشور اروپایی گرفتیم که کشور ورودی ما سوییس بود. همسرم خانه دار ولی من شغل با درآمد بالا دارم و تمام مدارک مورد نیاز را هم ارایه دادیم.آژانس یک ضمانتنامه سنگین هم از ما گرفت و مسافرت به خیر و خوشی تمام شد. نوروز ۹۹ من ما می خواهیم یک سفر دو هفته ای توریستی به ایتالیا و یونان داشته باشیم. از طرفی نمی خواهم از طریق آژانس برویم و می خواهم فقط ویزا برایمان گرفته شود. به نظر شما احتمال گرفتن ویزای شینگن از ایتالیا برای ما چقدر است؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر دوست عزیز کار را به متخصص کار بسپارید در غیر اینصورت اگر ریجکت شوید پوئن منفی برای شما در حوزه شینگن حداقل برای مدت پنجسال ثبت خواهد شد.
سحر : ويزاي شينگن
0 0
سلام ميخواستم بپرسم همسر من كه سيتيزن اتريش هست اما ايران زندگي ميكنه و در اونجا كار نميكنه ميتونه براي ويزا براي من اقدام كنه يا خير؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر سوالتان را دقیقتر شرح دهید. ایشان برای شما ویزا اقدام کنند؟ چه نوع ویزائی منظورتان هست؟ از ایران برای شما اقدام کنند یا از همان اتریش؟کمی بیشتر توضیح دهید.
حشمتی : شینگن
0 0
سلام من شینگن دوم از ایتالیا گرفتم سوالم اینه آیا می تونم ورودم از هلند باشه؟ چقدر احتمال داره مانع ورودم بشن؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر معمولا ایراد میگیرن ولی این به شانس شما و مامور چک گذرنامه در کسور مورد نظر برمیگردد.
سارا پناهی : اخذ ویزای اول از فرانسه
0 0
با سلام من شنیدم امکان اخذ ویزای اول از فرانسه مقدور نیست آیا درسته؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر در حال حاضر اکثر کشورهای عضو شینگن بسختی ویزا میدهند و فرانسه هم بیشتر از کشورهای دیگر این مورد را مد نظر قرار میدهد. سابقه سفرهای قبلی و شینگن برای سفارت فرانسه بسیار مهم است.
ایمان : ورود به شینگن بعد از اولین ورود
0 0
وقت بخیر. آیا با داشتن ویزای مولتی یکساله باید هربار اول به کشوری که از آن ویزا گرفتیم برویم و از آنجا به کشور دیگر سفر کنیم یا فقط بار اول کافیست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر الزامی برای بارهای بعدی برای ورود به حوزه شینگن از همان کشور صادر کننده نیست. همان بار اول کافیست ولی اگر تفاوتی برایتان نمیکند بهتر است از همان کشور وارد شوید.
ایمان : ورود به کشورهای شینگن بعد از بار اول
0 0
با سلام، آیا برای بار دوم به بعد هربار باید اول به کشور صادر کننده ویزای شینگن بروم بعد به کشور دیگری در شینگن سفر کنم؟ یا بعد از بار اول از تهران می توانم به هر کشوری در شینگن بروم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و روز بخیر بهترین حالت اینست که از هر کشور حوزه شینگن که ویزا گرفته اید از همان کشور ورود کنید البته ممکن است اگر اینکار را بکنید مشکلی پیش نیاید ولی بالطبع کشوری که صادر کننده ویزای شینگن شماست انتظارش این باشد که شما از کشورش بازدید کنید و ممکن است در درخواستهای بعدی شما از همان کشور مشکل ایجاد کند.
عباس : شینگن
0 0
سلام . میخواستم ببینم اگرفردی اقامت ترکیه رو داشته باشد و بخواهد برا شینگن اقدام کند از ایران بهتر است یا ترکیه؟ چون پاسپورت یک ماه در سفارت میماند و این برای برگشت به ترکیه مشکل است . و این که سند ملکی باید به اسم طرف باشد یا اعضای درجه یک هم قبول است؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و روز بخیر از همان ترکیه برای ویزای شینگن اقدام کنید بهتر است. موفق باشید
Mahi : ویزای شنگن
0 0
سلام خسته نباشید من اگه ویزای شنگن ایتالیا بگیرم به محض اینکه برسم ب کشور ایتالیا میتونم از خود فرودگاه ایتالیا بلیط بگیرم برای بلژیک یا فرانکفورت؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با گرفتن ویزای کشورهای حوزه شینگن پس از ورود به کشور صادر کننده ویزا میتوانید به هر کشور عضو شینگن سفر کنید.
پژمان : اتمام پاسپورت
0 0
من برای اولین بار ویزا توریستی به آلمان را گرفته ام و از طرفی دیگر بعد از سفر به آلمان پاسپورت بنده Expired میشود. حال بنده نگران هستم که بعد از تعویض پاسپورت و ابطال پاسپورت قبلی، نتوانم مدارکی دال بر سفر در گذشته نشان داده و ویزا دوم از سفارت بگیرم. آیا میتوان بعد از سفر ویزا را به پاسپورت جدید انتقال داد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام خیر امکان انتقال ویزا به پاسپورت جدید وجود ندارد.
پژمان : اتمام مدت زمان پاسپورت
0 0
من برای اولین بار ویزا توریستی به آلمان را گرفته ام و از طرفی دیگر بعد از سفر به آلمان پاسپورت بنده Expired میشود. حال بنده نگران هستم که بعد از تعویض پاسپورت و ابطال پاسپورت قبلی، نتوانم مدارکی دال بر سفر در گذشته نشان داده و ویزا دوم از سفارت بگیرم. آیا میتوان بعد از سفر ویزا را به پاسپورت جدید انتقال داد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام.بیازی به انتقال مدارک در پاسپورت جدید نیست شما برای اخذ ویزای جدید پاسپورت قبلی خودرا روی مدارک باید ارایه بدید به سفارت مربوطه
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز پاسخ شما داده شد.
امیر : تاریخچه سفر
0 0
hi my wife, my son and I need to complete our travel history for getting Canadian visa. which one is a more proper and cheap way? an Ireland visa or schengen visa? we have just a travel to Turkey up to now. thank you
مدیریت : پاسخ
0 0
HI THERE, ACCORDING TO YOUR CONDITION, SCHENGEN VISA IS A GOOD CHOICE. BUT PLEASE NOTE THAT HOLDING A SCHENGEN VISA AND HAVING A TRAVEL TO TURKEY STILL MAY NOT BE ENOUGH FOR RECEIVING CANADIAN VISA AND IT IS BETTER TO HAVE MORE TRAVEL HISTORY THAN THESE 2 COUNTRY.
بی نان : ویزا شینگن چقد طول میکشه؟
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام از زمانی که وارد سفارت برای انگشت نگاری بشید معمولا ۱۵ تا ۲۰ روز بعد جواب ویزای شینگن شما آماده میشود.
فریبا : بلیط خروج از شینگن
0 0
با سلام و سپاس از پاسخهای خ.ب و کامل شما یک سوال دارم که اگر پاسخ دهید ممنون میشم، آیا الزامیست کسی که ویزای شینگن توریستی یا کاری دارد،در پایان سفر از کشوری که ویزا را دریافت کرده است خارج شود؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و روز بخیر و تشکر برای ویزای شینگن مهم اینست که از کشوری که ویزا صادر کرده وارد شوید اما برای خروج تفاوتی نمیکند از کدام کشور عضو شینگن خارج شوید و مشکلی ندارد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :