ویزای شینگن تضمینی

شینگنمحدوده ای است تشکیل شده از ۲۶ کشور که طی قراردادی رسمی ساکنین این مناطق ۲۶ گانه میتوانند آزادانه با یکدیگر رفت و آمد کنند.

این ویزا توسط مقامات مربوطه باتوجه به داشتن شرایط لازمه برای اشخاصی که خواهان دریافت ویزای شینگن هستند صادر میشود.

از26 کشور محدوده شینگن۲۲ کشور آن عضو اتحادیه اروپا و ۴ کشور دیگر عضو انجمن تجارت آزاد اروپا یا همان (EFTA) هستند.

امید میرود که به زودی انگلستان ، رومانی ، بلغارستان ،کرواسی ،قبرس و ایرلند نیز به این حوزه بپیوندند.

در این میان کشور هایی چون نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن اشتاین با وجود اینکه عضو این اتحادیه نیستند اما قرارداد شینگن را محترم میدانند.

سوالی که عموما برای متقاضیان پیش میاید این است که چه کسانی به این ویزا احتیاج دارند؟

که در پاسخ به این پرسش میتوان اینگونه گفت که ، تمامی کشور هایی که عضو این حوزه نیستند برای مجاز شدن به ورود در این کشور ها نیازمند اخذ ویزای شینگن هستند ، بجز برخی کشور ها که از این قانون مستثنی هستند .

با اخذ ویزای شینگن سفری خاطره انگیز ونوین را تجربه و رویا عبور از مرز ها را به واقعیت تبدیل کنید...

 ویزای تضمینی شینگن

ویزای شینگن 100درصد تضمینی چیست؟

امروزه بسیاری ازمسافران و دراصل متقاضیان  ویزا بر این باورند که خود نیز میتوانند اقدام به دریافت ویزای شینگن کنند اما باید به اطلاع برسانم که اگرافراد تمامی مدارک موردنیاز را برای ارائه به سفارت داشته باشند بازهم شانس اخذ ویزای آنها قطعی نمی باشد؛ زیرا در این امر شایان ذکر است که بخش کنسولگری سفارت از سه قسمت تشکیل میشود.

1-مصاحبه گر، شخصی که با شما مصاحبه میکند و هدف از سفر شمارا بررسی میکند.

2-کنسول،شخصی که مدارک اولیه شمارا با استناد به نظر شخص مصاحبه گر بررسی می کند.

3-سرکنسول،شخصی که باتوجه به نظر و توضیحات پرونده ای که دو نفر قبل نوشته اند مدارک را مجددأ چک و استعلام می کند و سپس تائید نهایی میکند.

بدین وسیله شرکت ما باتوجه به تجربه ی اخذ ویزا برای متقاضیان متعدد شرایطی را فراهم کرده است که میتوان اسم ویزای شینگن100 درصد تضمینی  را روی آن گذاشته ومسافربا اطمینان خاطر بیشتری اقدام به درخواست ویزا کند.

 

 وقت سفارت ایتالیا

تماس با ما

8 / 10
از 10 کاربر
ارسال نظر
طایی : اخذ ویزای شینگن تضمینی
10 0
سلام وقت بخیر خواستم بدونم ویزای تضمینی شینگن اولا چقدر هزینه داره بعد از چه کشوری درخواست میشه؟ممنونم
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام در حال حاضر شینگن فرانسه را انجام میدهیم و هزینه را لطفا تماس بگیرید.
یوسف : سلام با ۲۰۰ میلیون حساب بانکی بدون فیش ح ...
8 5
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام طبق قاعده کلی مدارک ویزا هر کدام در جای خود ارزش دارند و صرف داشتن موجودی حساب بانکی جهت گرفتن ویزای شینگن کفایت نمیکند. موفق باشید
لیلا : لطفن هزینه ویزای شینگن برا آلمان یه نفر ...
11 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
3 2
سلام ، شینگن فرانسه را انجام میدهیم لطفا جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.سپاس
maruan : پرسش درباره ویزا
3 0
سلام و درود سوال من این بود که اگر کسی بخواهد ویزای یکی از کشورهای اروپایی را بگیرد اما مثلا گردش حساب یا سند و .... را نداشته باشد باز هم میتواند؟ دختر من که ۲۱ سال سن دارد ولی هیچ سند یا گردش مالی انچنانی ندارد میتواند اقدام کند؟؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام و ارادت داشتن مدارک شینگن جهت اخذ ویزا اعزامی میباشد از جمله گردش حساب و شغل ، در غیر اینصورت سفارت جهت دادن ویزای شینگن مجاب نخواهد شد ضمنأ سن پائین پوئن مثبتی نمیباشد و متأسفانه منجر به ریجکتی میگردد.
صالح : پرسش ویزا شینگن
3 0
با سلام . بنده 17 سال سابقه بیمه در یک محل را دارم و متاهل هستم جهت اخذ ویزای شینگن با توجه به اینکه گردش مالی قوی و سند ملکی ندارم ایا امکان گرفتن ان هست و هزینش می شه بفرمایید چطوره؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام شرایط سنی خودتان را نفرمودید .سند ملکی هم برای درخواست ویزای شینگن فرانسه ضروری نمیباشد.
کامران : وقت سفارت
0 0
سلام وقت سفارت تک هم میگیرید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله امکان گرفتن وقت سفارتهای شینگن خصوصا فرانسه و ایتالیا مقدور میباشد
نسرین : ریجکت شدم از فرانسه
0 0
سلام، من 27 سالم هست و حدود 6ماه پیش با اینکه دعوتنامه کاری از یک شرکت معتبر فرانسوی داشتم و از ایران هم تمکن مالی و معرفی نامه شغلی ارائه داده بودم ریجکت شدم، الان دیگه هیچ دعوتنامه ای ندارم، چطور میتونم مجددا برای رفتن به حوزه شینگن اقدام کنم و مجددا ریجکت نشم!!! به من گفتن علت اش تجرد هست.
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام بهترین پیشنهاد ویزا یونایتد در حال حاضر اخذ ویزای ژاپن و سپس اقدام ویزای مجدد برای ویزای شینگن هست. با تجربیاتی که بدست آورده ایم این راه بهترین راه موجود در حال حاضر میباشد.
یونسی : شینگن
1 0
سلام امکانش هست بفرمایید اگر کسی ریجکت بشه چقدر از مبلغ شما برمیدارید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورت ریجکتی ویزای شینگن مبلغی از شما کسر نخواهد شد. فقط واریزی سفارت را خودتان انجام میدهید که قاعدتا سفارت بشما مبلغ را عودت نمیدهد.
لاله : شینگن
0 0
سلام.وقتتون بخیر.من تمام شرایط موجود در مورد مدارک مثل تمکن مالی و سند و… رو دارم.خودمم کارمند دولت هستم.خانم ۳۳ ساله و مجردم.با توجه به اینکه پاس اولی هستم(سفر خارجی نداشتم) چقدر احتمال دریافت شینگن رو دارم؟ دعوت نامه از سوییس هم دارم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام میتوانید اقذام کنید ولی دو مورد مهم که اولی سابقه سفر یا تراول هیستوری هست را ندارید و دوم مجرد بودن هم دلیل بازگشت از سفر را از دید سفارت ضعیف میکند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :