ویزای شینگن تضمینی

با توجه به جذابیتی که ویزای شینگن دارد بسیاری از ایرانیان در صف اخذ ویزای شینگن هستند و هر روز نیز با یک چالش جدید در پروسه اخذ این ویزا مواجه می شوند. بسیاری از شرکت های مهاجرتی و مسافرتی با اهداف سودجویانه در صدد جذب مشتری هستند و با تبلیغات غیر واقعی می خواهند افراد بیشتری را جذب کنند. اما در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که هیچ ضمانتی برای اخذ ویزای شینگن وجود ندارد.

ویزای شینگن

منطقه شینگن متشکل از 29 کشور است که شهروندان آن می توانند بدون هیچگونه محدودیتی و بدون نیاز به اخذ ویزا در این کشورها تردد آزادانه داشته باشند. لازم به ذکر است که اگر شما عضو کشورهای شینگن نباشید و بخواهید به این کشورها سفر کنید می بایستی ویزای شینگن را دریافت نمایید. از طرفی سخت گیری های زیادی هم برای اخذ این نوع ویزا بخصوص برای ایرانیان وجود دارد. بنابراین با توجه به موارد گفته شده حتما می بایستی از اعتبار موسسه و آژانس هایی که ویزای شینگن را ارائه می دهند اطمینان داشته باشید.

نکته دیگری که می بایستی توجه کنید این است که تمام مواردی که توسط این مجموعه ها به شما گفته می شود می بایستی به صورت مکتوب روی کاغذ به شکل قرارداد نوشته شود تا امکان پیگیری حقوقی را نیز داشته باشد. هزینه اخذ ویزای شینگن نسبتا زیاد است و با توجه به این که بسیاری از موسسات قول عودت وجه را در صورت ریجکتی ویزا به شما می دهند می بایستی حتما به صورت مکتوب این موضوع را در قرارداد قید کنید که در صورت وجود مشکلات این چنینی، شما متضرر نگردید.

ویزای تضمینی شینگن بدون پیش پرداخت

یکی دیگر از توصیه هایی که به شما عزیزان داریم این است که موضوعی تحت عنوان ویزای تضمینی شینگن بدون پیش پرداخت نداریم زیرا تجربه و گفته های بسیاری از کلاینت های مهاجرت نشان داده است که موسسات در ابتدای پروسه اخذ ویزا از شما هزینه ای دریافت نمی کنند اما به علت اینکه در هرمرحله از اخذ ویزای شینگن نیاز به پرداخت هزینه می باشد شما می بایستی هزینه های آن را پرداخت کنید از این رو هیچ نوع ویزای تضمینی شینگن بدون پیش پرداخت نخواهیم داشت و این صرفا یک نوع کلاهبرداری محسوب می شود.

 
تماس با ما

8 / 10
از 10 کاربر
ارسال نظر
طایی : اخذ ویزای شینگن تضمینی
10 0
سلام وقت بخیر خواستم بدونم ویزای تضمینی شینگن اولا چقدر هزینه داره بعد از چه کشوری درخواست میشه؟ممنونم
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام در حال حاضر شینگن فرانسه را انجام میدهیم و هزینه را لطفا تماس بگیرید.
یوسف : سلام با ۲۰۰ میلیون حساب بانکی بدون فیش ح ...
8 5
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام طبق قاعده کلی مدارک ویزا هر کدام در جای خود ارزش دارند و صرف داشتن موجودی حساب بانکی جهت گرفتن ویزای شینگن کفایت نمیکند. موفق باشید
لیلا : لطفن هزینه ویزای شینگن برا آلمان یه نفر ...
11 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
3 2
سلام ، شینگن فرانسه را انجام میدهیم لطفا جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.سپاس
maruan : پرسش درباره ویزا
3 0
سلام و درود سوال من این بود که اگر کسی بخواهد ویزای یکی از کشورهای اروپایی را بگیرد اما مثلا گردش حساب یا سند و .... را نداشته باشد باز هم میتواند؟ دختر من که ۲۱ سال سن دارد ولی هیچ سند یا گردش مالی انچنانی ندارد میتواند اقدام کند؟؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام و ارادت داشتن مدارک شینگن جهت اخذ ویزا اعزامی میباشد از جمله گردش حساب و شغل ، در غیر اینصورت سفارت جهت دادن ویزای شینگن مجاب نخواهد شد ضمنأ سن پائین پوئن مثبتی نمیباشد و متأسفانه منجر به ریجکتی میگردد.
صالح : پرسش ویزا شینگن
3 0
با سلام . بنده 17 سال سابقه بیمه در یک محل را دارم و متاهل هستم جهت اخذ ویزای شینگن با توجه به اینکه گردش مالی قوی و سند ملکی ندارم ایا امکان گرفتن ان هست و هزینش می شه بفرمایید چطوره؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام شرایط سنی خودتان را نفرمودید .سند ملکی هم برای درخواست ویزای شینگن فرانسه ضروری نمیباشد.
کامران : وقت سفارت
0 0
سلام وقت سفارت تک هم میگیرید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله امکان گرفتن وقت سفارتهای شینگن خصوصا فرانسه و ایتالیا مقدور میباشد
نسرین : ریجکت شدم از فرانسه
0 0
سلام، من 27 سالم هست و حدود 6ماه پیش با اینکه دعوتنامه کاری از یک شرکت معتبر فرانسوی داشتم و از ایران هم تمکن مالی و معرفی نامه شغلی ارائه داده بودم ریجکت شدم، الان دیگه هیچ دعوتنامه ای ندارم، چطور میتونم مجددا برای رفتن به حوزه شینگن اقدام کنم و مجددا ریجکت نشم!!! به من گفتن علت اش تجرد هست.
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام بهترین پیشنهاد ویزا یونایتد در حال حاضر اخذ ویزای ژاپن و سپس اقدام ویزای مجدد برای ویزای شینگن هست. با تجربیاتی که بدست آورده ایم این راه بهترین راه موجود در حال حاضر میباشد.
یونسی : شینگن
1 0
سلام امکانش هست بفرمایید اگر کسی ریجکت بشه چقدر از مبلغ شما برمیدارید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورت ریجکتی ویزای شینگن مبلغی از شما کسر نخواهد شد. فقط واریزی سفارت را خودتان انجام میدهید که قاعدتا سفارت بشما مبلغ را عودت نمیدهد.
لاله : شینگن
0 0
سلام.وقتتون بخیر.من تمام شرایط موجود در مورد مدارک مثل تمکن مالی و سند و… رو دارم.خودمم کارمند دولت هستم.خانم ۳۳ ساله و مجردم.با توجه به اینکه پاس اولی هستم(سفر خارجی نداشتم) چقدر احتمال دریافت شینگن رو دارم؟ دعوت نامه از سوییس هم دارم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام میتوانید اقذام کنید ولی دو مورد مهم که اولی سابقه سفر یا تراول هیستوری هست را ندارید و دوم مجرد بودن هم دلیل بازگشت از سفر را از دید سفارت ضعیف میکند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :