تماس کلیک کنید 02121000140

ویزای برزیل

10 / 10
از 11 کاربر

برزیل یکی از کشورهای بزرگ و پرجمعیت آمریکایی محسوب می شود که سالانه مسافران زیادی را از اقصی نقاط ایران به سمت خود جذب می کند. این افراد می توانند با سفر به این کشور از سواحل بی نظیر و زیبای برزیل به همراه ورزش های ساحلی و جشن های خانوادگی بهره مند شوند. علاقه مندان به حیات وحش و کارناوال های معروف در دنیا می توانند با سفر به این کشور از مزایای آن بهره مند شوند. وجود جنگل های بارانی آمازون در کنار بناهای تاریخی و آثار معماری لذت منحصر به فردی را برای شما فراهم می کند.

سفر به برزیل

آب و هوای این کشور استوایی است و به لحاظ نوع آب و هوا همانند شمال ایران می باشد و در بیشتر روزهای سال بارانی است. ساعت رسمی این کشور 5 ساعت و نیم از ایران جلوتر است و با مساحتی در حدود 8.5 میلیون کیلومتر مربع، بیش از 215 میلیون نفر جمعیت دارد. دین در این کشور آزاد است و بر اساس نوع سلیقه افراد دین مشخص می شود. زبان مردم این کشور پرتغالی است. در این کشور پردرآمدترین مشاغل در حوزه گردشگری است. مردم این کشور عاشق رنگ های زرد و آبی هستند و بیشتر آنان این رنگ ها را به تن می کنند. از دیدنی های این کشور می توان به کارناوال ریو، ریودوژانیرو، برازیلیا، فلوریانوپلیس، فرناندو دی نوروها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. برای سفر به این کشور می بایستی ویزای برزیل را دریافت نمایید که در ادامه فرایند اخذ ویزای این کشور را توضیح خواهیم داد.

اخذ ویزای برزیل

سفر به برزیل قوانین خاص خودش را دارد و بر اساس هدف و شرایطی که دارید می بایستی ویزای برزیل را دریافت نمایید. این ویزاها شامل ویزای ترانزیت، ویزای کاری، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی و انوع دیگر ویزاها می باشد. اما اگر قصد سفر تفریحی و گردشگری به برزیل را دارید می بایستی ویزای توریستی برزیل را دریافت نمایید. این نوع ویزا تنها برای افرادی که قصد سفر کوتاه مدت دارند، می باشد. مدت اعتبار ویزای توریستی 90 روز است و شما می توانید حداکثر به مدت 30 روز در این کشور حضور داشته باشید.

برای اخذ ویزای برزیل نیازی به مراجعه حضوری نیست و شما می توانید با ورود به سایت سفرهالیدی به صورت الکترونیکی و با پرداخت هزینه ویزای برزیل، این ویزا را اخذ نمایید. بهتر است دو ماه قبل از سفر خود این ویزا را دریافت نمایید. بررسی مدارک ویزا یک هفته زمان می برد و به صورت کلی می توان این ویزا را طی 20 روز کاری دریافت نمود. مجموعه ویزا یونایتد با همکاری سفر هالیدی می تواند در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ویزای شما را دریافت نماید.

شرایط اخذ ویزای برزیل

برای اخذ ویزای برزیل می بایستی پاسپورت خود را با اعتبار 6 ماهه، دو قطعه عکس، گواهی اشتغال به کار، تمکن مالی، ضمانت نامه بانکی به همراه گردش 6 ماهه حساب را ارائه دهید و با پرداخت هزینه اعلام شده در سایت سفر هالیدی ویزای خود را اخذ نمایید. توجه داشته باشید که سابقه سفرهای خارجی در منطقه شینگن مانند کانادا، انگلیس، ژاپن، آمریکا و کشورهای این چنینی تاثیر مثبتی در پروسه اخذ ویزای شما دارد. توجه داشته باشید که اخذ ویزای این کشور تضمینی نیست و اخذ ویزای هیچ کشوری را نمی توان 100 درصد تضمین کرد. همچنین تمکن مالی که برای اخذ ویزای این کشور می بایستی ارائه دهید نیز رقم مشخصی ندارد اما بهتر است حداقل 70 میلیون تومان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 با ثبت آنلاین ویزای برزیل در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید


اخذ ویزای آنلاین برزیل

تماس با ما

ارسال نظر و نظرات ثبت شده