ویزای کانادا

برای چندین دهه متوالی پیش از جنگ جهانی دوم و پس از آن، ایالات متحده آمریکا سرزمین فرصت ها و به حقیقت پیوستن رویا ها بود، البته هنوز هم آمریکا با وجود بحران های اقتصادی، نژاد پرستی‌ها، مالیات های کلان، جنگ‌ها از ویتنام گرفته تا هیروشیما و ناکازاکی و بالاخره حوادث یازده سپتامبر و به آتش کشیده شدن خاورمیانه از عراق تا سوریه همچنان سرزمین رویاهاست. چرا که آمریکا همواره سرزمین ترین هاست. ترین ها در آمریکا فقط شامل برترین ها نیست، بلکه تلخ ترین‌ها نیز در این سرزمین در کنار بهترین ها جای دارد. اما به راستی چرا باید چنین باشد؟ چرا سرزمین رویاها اینگونه است؟ آیا می‌توان سرزمینی یافت که در عین صلح طلبی، به دور ازخشونت های اجتماعی، مکانی امن برای به وقوع پیوستن رویاها باشد؟ باید بگوییم که بله بالاخره از بین این خاکسترها سیمرغی ظهور می‌کند و در فاصله تنها حدود 500 کیلومتر در شمال آمریکا، سرزمینی از کوه یخ ملقب به «سرزمین سفید شمالی» با «شربت افرا» و «گوزن شمالی» پدیدار می‌شود. این سرزمین کانادا، سرزمین رویاها و فرصت هاست. سرزمینی که در عین همجواری با آمریکا به دور از خشم و برتری نژادی است. کانادایی‌ها در عین همزیستی با ملت‌‌های مختلف جهان عاری از هرگونه تبعیذهای نژادی و فرهنگی هستند.کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان است و همواره جز سه کشور برتر جهان از آن یاد می‌شود. به علاوه این سرزمین به لحاظ کیفیت زندگی رتبه نخست جهان را داراست. از خیابان‌های بین‌المللی تورنتو گرفته تا قلل سر به فلک کشیده کوه‌های راکی، همچنین طبیعت بکر و مثال زدنی کانادا و زیبایی‌های خیره‌کننده آبشار نیاگارا همگی سبب شده تا گردشگران خارجی و اهالی سفر حتی یکبار هم که شده سفر به کانادا و اخذ ویزای کانادا را تجربه نمایند. کمتر کسی را در جهان می‌توان یافت که با جاذبه‌های خیره‌کننده کانادا آشنا نباشد. برج «سی‌ان» که در سال 1976 میلادی به بهره برداری رسید و سومین برج مخابراتی جهان به شمار می‌رود در کنار طولانی‌ترین خیابان جهان موسوم به خیابان«یانگ» که با طول 86 کیلومتر کانادا را به آمریکا پیوند می‌دهد، هر دو در شهر زیبای تورنتو قلب تپنده کانادا جای دارند. فارغ از جاذبه های متعدد در این کشور، یکی از جذابیت هایی که بسیاری از گردشگران را مجذوب خود می‌نماید ادب اجتماعی و اخلاق‌مداری کانادایی‌هاست. کانادایی‌ها خصوصیات اخلاقی مانند منعطف بودن، اعتقاد به برابری و احترام به همه افراد را در صدر ارزش‌های انسانی قرار می‌دهند. در واقع این ارزش ها هستند که کانادا را به عنوان مکانی دوستانه، صلح طلب و امن برای زندگی تبدیل کرده است. جالب‌تر اینکه برخی از کمدین‌های معروف دنیا استدلال‌های کانادایی‌ها را به دلیل مودب بودن بیش از حد نقد می‌کنند.

 

ویزای کانادا

 

با نگاهی اجمالی به برنامه‌ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت دولت کانادا برای جذب مهاجران کارآمد، همچنین رشد و توسعه اقتصادی و صنعتی، می‌توان دریافت که این سرزمین، به محیطی جهت رشد و پویایی بشر در آینده‌ای نه چندان دور تبدیل شده است. در این بخش قصد داریم تا شما را با کشور کانادا، آن هم با معرفی حقایقی جذاب در مورد این سرزمین بیشتر آشنا کنیم.

 

ویزای کانادا

 

کانادا یک دموکراسی پارلمانی فدرال و یک سلطنت مشروطه است، به گونه‌ای که همچنان ملکه الیزابت دوم، ملکه بریتانیای کبیر  در تعیین ریاست جمهوری کانادا نقش دارد. این کشور به طور رسمی، کشوری دو زبانه محسوب می‌شود و دو زبان انگلیسی و فرانسوی زبان‌های رسمی این سرزمین به شمار می‌روند. شهر«اوتاوا» پایتخت سیاسی کانادا و شهر«تورنتو» به عنوان پایتخت اقتصادی این کشور هستند. دلار کانادا که نسبت به دلار آمریکا از ارزش کمتری برخوردار است به عنوان پول رایج این کشور محسوب می‌شود. «ایالت کبک » که شهر«مونترال» مرکز آن می‌باشد، از ایالت های فرانسوی زبان و فرانسوی نشین کانادا یکی از مقاصد محبوب برای سفر توریستی و مهاجرت در بین هموطنان عزیز می‌باشد. تورنتو بزرگترین کلان شهر کانادا با بیش از 6 میلیون نفر جمعیت است و  مونترال با بیش از 4 میلیون نفر جمعیت، دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان پس از شهر پاریس پایتخت کشور فرانسه می‌باشد. جالب است بدانید بیشترین گردشگران خارجی کانادا را فرانسوی‌ها، بریتانیایی‌ها و آمریکایی‌ها تشکیل می‌دهند. در مقابل کانادایی‌ها علاوه بر آمریکا بیشتر به کشورهای مکزیک و کوبا سفر می‌کنند. کانادایی‌ها علاوه بر سفر به ورزش هم بسیار علاقه مندند. هاکی روی یخ ورزش ملی زمستانی کانادا محسوب می‌شود و همانطور که فوتبال در بین بریتانیایی‌ها حکم مرگ و زندگی است، هاکی در بین کانادایی‌ها بسیار پرطرفدار و جذاب است.

 

ویزای کانادا

 

کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان شناخته شده که سالیانه افراد با اهداف متفاوت وارد این کشور میشوند.چند سالیست که ویزای کانادا برای ایرانیان پنج ساله صادر می گردد و قبل از این، مدت زمان ویزای کانادا بسیار کمتر بود.ایرانیان بسیاری درخواست ویزای کانادا را خواه از طریق توریستی یا کاری و تحصیلی و یا سرمایه گزاری به انجام رسانده اند.

 

نقشه کانادا

اگر شما نیز در زمره ی این افراد می باشید در وهله ی اول ملزوم به مشخص کردن موضع خود برای اخذ ویزای کانادا میباشید.

از انواع ویزاهایی که برای مهاجران صادر میشوند:

  • ویزای توریستی
  • ویزای شغلی
  • ویزای سرمایه گذاری
  • ویزای تحصیلی را میتوان نام برد.

متداول ترین نوع ویزایی که به طور معمول برای صدور ویزای کانادا تقاضا میشود نوع توریستی اش میباشد که در زیر به شرح آن خواهیم پرداخت.

(نمونه ای از ویزای پنج ساله کانادا)

 

ویزای کانادا

 

ویزای کانادا اعتباری 10 ساله دارد ولی با توجه به اعتبار 5 ساله ی گذرنامه های ایرانی این ویزا با توجه به اعتبار پاسپورتتان صادر میگردد ، بدین معنی که اگر گذرنامه ی شما تنها 2 سال اعتبار داشته باشد ویزای کانادا نیز برای شما 2 ساله صادر می گردد.
پس با توجه به اعتبار 5 ساله ی پاسپورت ایران می گوییم ، ویزای کانادا اعتبار ۵ ساله دارد و به شما فرصت اقامت شش ماهه را در هر بار ورود میدهد.با توجه به شرایط خاص و مورد نیاز هر فرد این ویزا را میتوان در انواع

  •  سینگل
  •  مولتی
  •  سوپر ویزا

اخذ نمود.در حالت سینگل تنها  یک بار حق ورود به کشور کانادا را دارید که میتواند از یک روز تا شش ماه به طول بیانجامد.
در نوع مولتی شما مجاز به ورود به خاک این سرزمین بیش از یک بار هستید اما نکته حائز اهمیت این است که هر ورود نباید بیش از شش ماه به طول بیانجامد.
در ویزای نوع سوپر مدت اقامتتان از شش ماه به دو سال تغییر خواهد کرد .
اما دانستن این اطلاعات برای اخذ ویزای کانادا مکفی نیست.
برای اخذ ویزای تضمینی کانادا شما نیاز به مشاورین و کارشناسان مجرب در این زمینه دارید چراکه مسیر اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان مسیر تقریبا ناهمواریست و شما نیازمند متخصصانی هستید که به شما مشاوره دقیق و کاملی ارائه دهند و با همراهیتان مسیر  پیش رو را برایتان هموارتر و سریع تر نمایند.

 

اخذ ویزای کانادا

 

حال اگر قصد سفر به کانادا را دارید چه به جهت توریستی یا دیدار اقوام و آشنایان، تحصیل یا تحقیق و غیره، فرقی نمی کند، کاری که باید انجام دهید یکسان است. جمع آوری یکسری مدارک ، ترجمه آنها و ارائه آن به ما هست. ما مدارک  را با دقت بررسی کرده و اگر احتیاج به مدارک بیشتر بود شما را در جریان قرار می دهیم. فرم های لازمه را تکمیل کرده و وجوه لازم را پرداخت می نماییم، پس از این مراحل نامه انگشت نگاری دریافت می گردد و به شما تحویل می دهیم. شما یک ماه فرصت دارید که برای انگشت نگاری به کشورهای که دفاترVFS  بیومتریک دارند، مانند ترکیه، امارات، ارمنستان یا کشورهای دیگر که سفارت کانادا در آن جا مستقر است مراجعه نمایید.

کانادا در حال حاضر احتیاج به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری را در هر روز و هر زمان که در این یکماه فرصت دارید می توانید انجام دهید. توجه نمایید که ویزای توریستی کانادا مصاحبه ندارد.

پس از طی این مراحل بررسی پرونده شما توسط افسران صورت می گیرد، که ممکن است در این زمان هم احتیاج به مدارک بیشتر باشد که درصورت درخواست ما به شما اعلام می کنیم، و باید منتظر جواب آن باشیم که ممکن است از یک روز تا چند ماه به طول بیانجامد. در صورت منفی بودن جواب، نامه رد ویزا که دلایل آن ذکر شده به شما تحویل داده می شود.

با بررسی دلایل رد شدن ویزای کانادا و برطرف کردن موارد اشکال ، می توانید مجددا اقدام به درخواست ویزای کانادا نمایید و امیدوار باشید که این بار ویزای خود را دریافت کنید.

ضمنا نکته بسیار مهم اینست که چون پاسپورت مسافر نزد سفارت کانادا به امانت نمی ماند در صورت رد ویزای کانادا مهر ریجکتی در پاسپورت درج نمی گردد.

در صورت مثبت بودن جواب، گذرنامه از شما دریافت شده و جهت الصاق ویزا به سفارت کانادا ارسال می شود. مرحله فرستادن گذرنامه به سفارت و برگشت آن "پیکاپ" گفته می شود.

 

مدارک  ویزای کانادا

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کانادا

1.کپی از تمام گذرنامه های جدید و قدیم (صفحه ی اول + صفحات مهر و ویزا خورده)

2.ترجمه رسمی شناسنامه( مهر دادگستری و مهر امورخارجه)

3.ترجمه رسمی مدارک شغلی ( نامه اشتغال به کار، بیمه ، مالیات، آخرین فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کار و مدارک مربوط به نوع کار متقاضی)

4. مدارک بانکی و مالی بصورت لاتین(تمکن مالی ، گردش سه ماه یا شش ماه)

5.ترجمه اسناد ملکی

6.عکس پرسنلی ( پشت زمینه سفید، بدون روتوش، 3.5*4.5)

7.در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج

8.سفرهای خارجی و داشتن ویزای شینگن در سه سال اخیر

 

اخذ ویزای کانادا

 

چگونگی اخذ ویزای کانادا

بدون شک اخذ ویزای کانادا به سان برخی از کشورها مثل امارات، قطر، چین، روسیه و کشورهایی در این رده نمی‌باشد. در واقع اخذ ویزای توریستی کانادا همچون ویزای شینگن، ویزای انگلیس، ویزای آمریکا و ویزای استرالیا نیازمند گرفتن وقت سفارت و انجام انگشت نگاری است. به علاوه اخذ ویزای کانادا علاوه بر ارائه سند ملکی معتبر، گواهی اشتغال به کار، تمکن مالی و گردش حساب قابل ملاحظه، ملزم به داشتن سابقه سفر یا به اصطلاح«تراول هیستوری» قابل توجه است. به گونه‌ای که اگر در گذرنامه شخص متقاضی اخذ ویزای کانادا حداقل یکی از  ویزاهای کشورهای حوزه شینگن، انگلیس، آمریکا، استرالیا باشد مسیر و روند اخذ ویزای کانادا هموارتر خواهد شد. جالب است بدانید که داشتن ویزای کشورهای آسیای شرقی مدرن و ثروتمند همچون ژاپن، کره جنوبی، هنگ‌کنگ و سنگاپور در پاسپورت شما تاثیر به‌ سزایی در اخذ ویزای کانادا دارد. البته آنچه ما پس از سال‌ها فعالیت در مجموعه ویزایونایتد تجربه کرده‌ایم این است که در بین این کشورها، ویزای ژاپن از همه معتبرتر و موثرتر خواهد بود. تا به امروز بسیاری از هموطنان با اخذ ویزای ژاپن که به مراتب دریافت آن راحت تر از ویزاهایی مثل شینگن و انگلیس است، موفق به اخذ ویزای کانادا شده‌اند. پس پیشنهاد می‌کنیم ضمن یک سفر توریستی به سرزمین آفتاب کشور ژاپن مسیر اخذ ویزای کانادا را هموارتر نمایید.

 

ویزای کانادا

 

ویزای توریستی کانادا به صورت پنج ساله مولتی به دو صورت همراه با دعوتنامه یا بدون دعوتنامه صادر می‌گردد. مدت زمان صدور ویزای کانادا بین 90 تا 120 روز به طول می‌انجامد. داشتن برنامه برنامه سفر شامل بلیط رفت و برگشت پرواز، رزرو هتل، بیمه مسافرتی و همچنین برنامه مشخص برای بازدید از جاذبه‌های کانادا سبب می‌شود تا اعتماد و اطمینان آفیسر سفارت را درحین مصاحبه با شما افزایش یابد. در نتیجه بدون شک و تردید با اطمینان کامل از اینکه مسافر به کشور مبدا خویش بازمی‌گردد، پرونده وی را مورد بررسی قرار می‌دهد. جالب است بدانید که نداشتن دعوتنامه تاثیر منفی در روند اخذ ویزای توریستی کانادا ندارد ولی همراه داشتن دعوتنامه می‌تواند این روند را بهبود بخشد. دارندگان ویزای پنج‌ساله مولتی کانادا قادر هستند تا در مدت پنج سال به صورت متعدد سفر نمایند. ضمنا با هر بار ورود به خاک کانادا تا 6 ماه در این کشور می‌توان اقامت نمود. از آنجایی که کشور کانادا هم، به سان ایالات متحده آمریکا در کشور عزیزمان ایران دارای دفتر سفارت و بخش کنسولگری نمی‌باشد، متقاضیان عزیز برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری لازم است تا به کشور ثالث مثل ترکیه یا امارات برای انجام این امور سفر نمایند. ویزای کانادا معمولا ریجکتی ندارد و به اصطلاح این ویزا «ریفیوزد» یا رد موقت می‌شود، در این شرایط جای هیچگونه نگرانی نیست و متقاضی می‌تواند نواقص و اشکالات مربوط به مدارک و پرونده خود را برطرف نموده و بدون انجام انگشت نگاری مجدد برای اخذ ویزا اقدام نماید.جالب است بدانید که با یک مرتبه انگشت نگاری در سفارت کانادا اطلاعات شما به مدت 10 سال در این سیستم ذخیره می‌گردد و در صورت مراجعه مجدد به سفارت نیاز به انگشت نگاری مجدد نیست.

 

ویزای کانادا

 

شما هموطنان عزیز می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز به صورت غیرحضوری جهت ثبت درخواست برای رزرو وقت سفارت کانادا و اخذ ویزای توریستی این کشور به سایت سفرهالیدی مراجعه نموده و با پرداخت امن و آنلاین در کوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت نمایید. ضمنا مجموعه ویزایونایتد کلیه مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح دریافت نموده و قابل استعلام نیز می‌باشد. از این رو شما هموطنان عزیز می‌توانید با آسودگی خاطر از طریق  لینک زیر انواع خدمات سفر به کانادا را دریافت نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران ما در مجموعه ویزایونایتد تماس حاصل نمایید.

 

اخذ ویزای کانادا

 

توضیح مهم : جایگزین نمودن چند سند ملکی یا پرینت مالی قوی تر به جای مدارک شغلی باعث نمی شود مدارک کامل تلقی شود. بطور مثال اگر مدرک شغلی نداشته باشید و پرینت مالی قوی داشته باشید باید برای سفارت مشخص شود که منبع درآمد شما از کجا بوده است.

 

مسافرین عزیز میتوانند در صورتیکه ویزای ژاپن داشته اند، این ویزا را جایگزین ویزای شینگن نمایند.

 

اخذ ویزای کانادا

تماس با ما

 

9 / 10
از 274 کاربر
ارسال نظر
مصطفی : ویزای 5 ساله کانادا
47 3
در صورتی که موفق بشیم ویزای کانادا را به صورت 5 ساله توسط شما اخذ کنیم، چه تعداد سفر به این کشور می توانیم داشته باشیم؟
مدیریت : پاسخ
43 2
سلام پس از دریافت ویزای 5ساله کانادا محدودیتی برای رفت و آمد ندارید مشروط بر اینکه هربار سفر شما به کانادا بیش از 6ماه نباشد مگر در موارد خاص
سعیدی : ویزای کانادا برای کار یا تحصیل
35 2
اگر موفق بشیم ویزای کار کانادا یا ویزای تحصیل در کانادا را بگیریم، آیا به راحتی میتوانیم ویزای کانادا را به صورت دائم دریافت کنیم؟
مدیریت : پاسخ
31 2
سلام، ويزاى كار كانادا(اسكيل وركر)خودش يك نوع ويزاى اقامت كاناداهست و در مورد ويزاى دانشجوئي كانادا هم تا زماني كه مشغول تحصيل هستيد ميتوانيد در كانادا بمانيد و پس از آن يا بايد ويزاى خود را تبديل به ويزاى كار يا سرمايه گذارى كنيد تا بتوانيد در اين كشور بمانيد.
کریمی : واریز هزینه
25 2
سلام،واریزی هزینه ویزا حتما باید بصورت آنلاین باشد؟
مدیریت : پاسخ
23 2
سلام، امکان پرداخت هزینه بیومتریک ویزای کانادا در بانک نیز وجود دارد ولی مثلا در آنکارا حتما باید شخصی که در آنجا مقیم هست واریزی را انجام دهد و امکان پرداخت بانکی در ایران وجود ندارد.
م. رجبی : ویزای کانادا تورستی
22 4
اگر بخواهم سفر تفریحی برم کانادا ، ویزای کانادا شرایطش چه گونه است؟ چقدر هزینه داره و چند روز میتوانم با این ویزا کانادا در اونجا بمونم؟
مدیریت : پاسخ
22 3
سلام برای اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کانادا می توانید به سایت مراجعه نمایید هزینه ویزا با دعوتنامه و بدون دعوتنامه متغییر است. با ویزای کانادا با تایید افسر مرزی حداکثر تا 6 ماه می توانید در کانادا اقامت داشته باشید و پس از 6 ماه خارج و در صورت تمایل مجدد وارد شوید.
هما رهبر : تجدید پاسپورت برا ی افزایش اعتبار
26 1
مدت اعتبار پاسپورت من 2 سال است و با همان انگشت نگاری ویزای کانادا را در اسانبول انجام دادم . اگر پاسپورت ام را تجدید کنم که مدت آن 5 سال بشود وپاسپورت جدید را برای پیکاپ ویزا ارسال کنم اشکالی پیش نمی آید؟ یا با همان پاسپورت اول که اعتبارش کمتر است باید اقدام کنم؟ راهی برای اعلام پاسپورت تجدید شده به خدمات ویزای توریستی کانادا در استانبول هست؟
مدیریت : پاسخ
28 8
سلام میتوانید پاسپورت جدید بگیرید و پاسپورت قبلی و جدید را به سفارت جهت دریافت ویزا ارائه دهید تا لیبل ویزا در پاسپورت جدیدتان درج گردد.
جواهری : چگونه ویزای کانادا بگیریم
22 3
اگر تمام مدارکی که فرمودید را داشته باشیم و حدود هزینه ای که گفتید را پرداخت کنیم آیا میشه ویزای کانادا واقعا گرفت؟ یا به جز این مدارک چیز دیگه ای باید برای گرفتن ویزای کانادا باید داشت؟
مدیریت : پاسخ
19 1
بله اینکار ممکن هست با دقیق و درست پرکردن فرمها و دعوتنامه قوی امکان گرفتن ویزا بالاست .تجربه و دقت عامل مهمی در پروسه دریافت ویزای کانادا میباشد. پیروز باشید
حسینی : ویزای کانادا
19 2
اگر کسی ویزای شینگن نداشته باشد نمی تواند برای ویزای توریستی یا تحصیلی اقدام کند؟
مدیریت : پاسخ
21 1
سلام امکان گرفتن ویزا وجود دارد ولی شانس کمتری خواهید داشت.
اعتمادیان : شرکت ویزا کار خوب کانادا
17 0
با تشکر از سایت خوبتون و توضیحات کاملتون درباره ویزای کانادا و سایر ویزا ها . بسیاری از سوالاتم را پاسخ داده بودید. کمال تشکر را از مدیرت مجموعه ویزا کار شما دارم.
مدیریت : پاسخ
19 1
سلام عرض ادب و احترام وسپاس از شما. موفق و پیروز باشید
مهرانا : باسلام،
20 1
با سلام، من رسید سفارت و بعد از انگشت نگاری گم کردم،حالا چه مشکلی پیش میا و باید چکار کنم؟
مدیریت : پاسخ
17 5
سلام نگران نباشید .جواب سفارت کانادا از طریق ایمیلی که ثبت نام کردید ارسال میشود و نیازی به رسید نیست.منتظر جواب باشید و کار خاصی نکنید. موفق باشید
اشکان : ورود به کانادا
15 2
با سلام و احترام من 2 سال پیش ویزای 5 ساله کانادا گرفتم ولی به علت مشغله کاری هنوز نرسیدم برم و میخوام این تابستون سفر کنم آیا به دلیل اینکه 2 سال از ویزای من گذشته برای وروود به کانادا مشکلی برام پیش نمیاد؟
مدیریت : پاسخ
20 1
سلام ، شما میتوانید از ویزای کانادا خود استفاده کنید.
سیاوش : درخواست مجدد ویزا
15 1
سلام.من پارسال در حالی که 1 سال و نیم از اعتبار پاسپورتم مونده بود برای یه کنفرانس در کانادا اپلای کردم و دعوتنامه گرفتم و تونستم ویزای مالتیپل تا پایان تاریخ پاسپورتم بگیرم. و یک سفر رفتم کانادا و برگشتم الان با اینکه 6 مال از اعتبار پاسپورت و ویزام مونده میخام دوباره برای کنفرانس کانادا اپلای کنم.مشکلی نیست که من با اینکه الان ویزا دارم بخوام برای 1 کنفرانس که 1 ماه بعد از پایان ویزام برگزاز میشه اپلای کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
14 2
سلام متاسفانه نمی تونین از این ویزا بعد از انقضای پاسپورت استفاده کنین و همزمان با انقضای پاسپورت تمام میشود. شما بایست قبل از فرستادن پاسپورت برای الصاق ویزا تمدید میکردید تا 5 ساله مولتیپل دریافت کنید.
hossein : سوال
16 2
سلام، ویزای شیگن چه ربطی به کانادا دارد مگر از شینگن استعلام میگیرند؟
مدیریت : پاسخ
13 2
سلام ویزای شینگن برای کانادا اعتبار بالایی دارد به این دلیل مهم هست که بدانند شما چقدر اهل سفر هستید و بعد از سفر اروپا برگشت داشته اید.
علیرضا : سفربلافاصله ضروری هست؟
13 1
سلام اگر ویزا صادر شد باید حتما یک سفر داشته باشیم ؟مثلا میشود بعداز 2 سال بعداز صدور ویزا سفر رفت یا بلا فاصلا باید یک بار به کانادا رفت؟
مدیریت : پاسخ
15 2
سلام ، پس از صدور ویزای کانادا نیازی نیست بلافاصله وارد کانادا شوید ولی بهتر هست که 2سال هم طول نکشه هر چند منعی وجود نداره.
محمد : زمان صدور ویزا
15 1
سلام و خسته نباشید. ببخشید بنده در تاریخ 26 مهر 96 به vfs برای ویزای مولتی مراجعه نموده و انگشت نگاری شده ام و حدود 3 ماه و 5 روز هست که نتیجه مشخص نشده است. چه مدت زمان طول میکشه تا جواب ویزا بیاد؟ تشکر و سپاس
مدیریت : پاسخ
13 2
سلام بطور معمول 90 روز طول می کشه ولی ممکنه در مواردی طولانی تر هم بشود. شما ذکر نکرده اید چه نوع ویزای اقدام کرده اید.
سید مصطفی سعادت : سلام بند از اتباه افغانستان هستم من میتو ...
20 2
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
15 2
سلام بله میتوانید ولی باید از طریق سفارت کانادا در کشور خود اقدام کنید. البته شرایط دریافت ویزای کانادا برای اتباع افغانستان با ایرانیان متفاوت هست.
زینب : ویزای کانادا
12 0
سلام ، من و همسرم برای ویزای ۵ ساله کانادا حدود ۶ ماه پیش اقدام کردیم اما وقتی track number رو جستجو میکنم not found میگه و هنوز جواب نیومده ، هنوز باید صبر کرد؟
مدیریت : پاسخ
20 5
سلام لطفأ بنویسید که خودتان برای ویزای توریستی 5ساله کانادا اقدام کردید یا دفتری برای شما اقدام کرده؟
رضا : ممنون از راهنماییهای سا،نده تون
19 3
سلام لعد از اخذ ویزا وسغر به کنادا تکلیف تحصیل فرزندمان چگونه است من یک دحر هفت ساله ویک دختر دوماهه دارم
مدیریت : پاسخ
12 1
سلام در صورتیکه با ویزای توریستی باشید هزینه تحصیل فرزندتان بعهده خودتان میباشد و اگر ویزای اقامتیست بعهده دولت فدرال کانادا میباشد.موفق باشید
كاميار آقايي : سوال
12 0
سلام ميخواستم بپرسم با ويزاي كانادا به چه كشور هاي ديگه اي سفر كرد ؟
مدیریت : پاسخ
13 6
سلام ویزای کانادا مختص کشور کاناداست و فقط میتوانید به این کشور سفر کنید.
شمیلا : ویزای شغلی
12 2
سلام.من با مدرک کارشناسی ارشد طراحی دوخت.وداشتن ۴۲ مدرک در زمینه ی خیاطی.و ۲۷ سال سابقه کار.میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
11 2
سلام در حال حاضر در زمینه ویزای کار کانادا متأسفانه فعالیتی نداریم.
علیرضا : ویزای آموزشی
11 1
سلام آیا از طریق ثبت نام در آموزشگاه های زبان انگلیسی کانادا می توان ویزا جهت آموزش زبان دریافت کرد و بعد از دریافت آیلتس در خواست اقامت دائم داد؟
محمد شاکر : تمدید گذرنامه
13 0
آیا بعد اینکه در vfs جهت ویزای کانادا انگشت نگاری کردیم امکان تعویض گذرنامه جهت گرفتن ۵ ویزا هست؟
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام بله مشکلی نیست. بعد از تعویض پاسپورت برای دریافت ویزا پاسپورت قدیمی و پاسپورت جدید رو با هم ارسال کنید برای درج ویزا در پاسپورت جدید. موفق باشید.
شیدا : صدور ویزای توریستی
13 0
سلام من و همسرم از طریق یک موسسه برای ویزای توریتی اقدام کردیم تا دیروز تو سایت که اطلاعات رو میزدم میزد در حال بررسی است ولی از دیروز میزنه رکوردی پیدا نشد! مشکلی هست یعنی؟ چون ایمیل خودمون رو ندادیم فقط ایمیل موسسه هست آیا ممکنه ما میزنیم چیزی نیاد و فقط ایمیل بشه؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
12 1
سلام اون چیزی که شما با اون چک می کنید یک شماره هست که از طرف vfs به شما موقع انگشت نگاری داده شده و با اون نمی تونید مراحل دقیق رو ببینید. جواب اصلی در اپلیکشن داده میشود که دست موسسه است. به ایمیل هم جواب فرستاده نمی شود فقط زمانی که آماده میشه ایمیل میزنن که اپلیکشن رو چک کنید.
مانا : ویزا و تعویض پاسپورت
12 2
سلام وقتتون بخیر من و همسرم برای ویزای تحصیلی و کاری اقدام کردیم، بیومتریک رو در تاریخ 1 آبان 96 انجام دادیم ولی هنوز مدارک در حال بررسی هست! الان بیشتر از سه ماه! چقدر زمان میبره تا جواب برای ما ارسال بشه!؟ و سوال دیگه اینکه پاس من 4 سال اعتبار داره اما برای همسرم 2 سال، دفاتر پلیس+10 به ما گفتن باید کمتر از یکسال اعتبار داشته باشه و یا مخدوش باشه تا عوضش کنیم، الان اگر ویزا دوساله توی پاس همسرم بخوره ما مشکلی پیدا نمی کنیم؟ ممنون از راهنمایی تون
مدیریت : پاسخ
11 1
سلام روز بخیر در مورد زمان فقط باید صبر کنید و کار خاصی انجام ندید. اگر میخواهید تعویض پاسپورت کنید مستقیم به اداره گذرنامه مراجعه کنید. اگر سئوال بیشتری داشتید مجدد مطرح نمائید. موفق باشید
مونا : استعلام مدارك شغلي
13 0
سلام ايا مدارك ارسالي به سفارت كانادا براي ويزاي توريستي استعلام گرفته ميشود
مدیریت : پاسخ
11 1
سلام قطعأ مدارک شما جهت ویزای توریستی کانادا بررسی میگردند.
اردشیر : پیگیری ویزا کاناد
13 1
سلام اینجانب و همسر جهت امور انگشت نگاری ویزای توریستی در تاریخ 19 دسامبر 2017 به دفتر VAC استانبول مراجعه و پس از پایان انگشت نگاری رسیدهای بیومتریک را دریافت کردیم که برای هرکدام شماره پیگیری دارد.از سایت VFSglobal Turkey با استفاده از شماره پیگیری وضعیت هر دومون را کنترل و پیغام زیر را نشان داد. Your processed passport has been forwarded to the Canada Visa Office,Ankara on 19/12/2017 اما ابتدای هفته که مجدد(چندبار) وضعیت را کنترل کردم پیام زیر را برای هر دو ما می دهد : No Record Found لذا خواهشمند است بفرمائید که آیا در وضعیت پرونده ما تغییری ایجاد شده؟ و مشکلی نیست ؟ با تشکر فراوان
مدیریت : پاسخ
15 0
سلام وقت بخیر در این سایت مراحل کامل رو نشون نمیدن فقط اطلاع دادن که پرونده شما به سفارت کانادا فرستاده شده جهت بررسی، شما باید از جایی که اقدام کرده اید پیگیری کنید که جواب داده اند یا خیر.
اردشیر : پیگیری ویزا توریسیتی
12 1
در ادامه سوال قبل ، ما از طریق موسسه اقدام کردیم و دسترسی به اطلاعات پرونده برای پیگیری مستقیم هم نداریم.
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام بله شما بصورت مستقیم نمی توانید و فقط خود موسسه می تواند ولی درصورتیکه جوابی صادر شود به شما اعلام می کنند.
homan : ويزاي
13 1
سلام من در تاريخ١٩ مهر ٩٦ به سفارت استانبول جهت ويزاي كانادا اقدام كردم اما متاسفانه هنوز بعد از ٥ ماه در سايت چك ميكنم ميزنه در حال بررسي. ايا اين زمان غير معقول نمي باشد؟
مدیریت : پاسخ
14 0
سلام متاسفانه این اواخر بررسی و صدور ویزاها طولانی شده.
مجید : نداشتن ویزای شینگن
12 2
سلام. وقت بخیر به نظر شما آیا ممکنه شخص مجردی که بدون داشتن ویزای شینکن توانسته ویزای کانادا رو بگیره، در فرودگاه ترکیه بنا بر همین دلیل واسش مانع تراشی بکنن و مانع سوار شدنش به هواپیما بشن؟
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام نه به هیچ عنوان، وقتی کشور اصلی ویزا را صادر می کند کشور ثالث حق دخل و تصرف ندارد.
کورش : ماندن بىشتر شش ماه وىزاى پنج ساله
14 2
سلام مادرم وىزاى پنج ساله دارد و اىن بار سوم است ب کانادا مداىد .ولى به دلاىل مشکلى قصد ماندن ب مدت هفت ماه دارد. لطفا پاسخ دهىد
مدیریت : پاسخ
13 2
سلام شما باید به دولت فدرال درخواست دهید که میخواهید بیش از 6 ماه اقامت داشته باشید در صورتیکه بپذیرند مشکلی نیست در غیر اینصورت اگر به موقع خارج نشوید برای سفرهای بعدی برایتان مشکل ایجاد می شود.
امیدوار : تجدید ویزای کانادا
13 3
من در سال 93 ویزای مولتی کانادا گرفتم. و تا بحال دو بار هم به کانادا سفر کردم. اعتبار ویزای من دو ماه دیگه تموم میشه. چطور می تونم یه ویزای جدید بگیرم؟ آیا باید دوباره تمامی مراحل گرفتن ویزا را طی کنم؟ و آیا باید دوباره بیومتریک بدم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مدیریت : پاسخ
11 2
سلام این ویزا قابل تمدید نیست و شما باید مجددا درخواست ویزا بدهید و انگشت نگاری انجام دهید.
مهران : ويزاى ٥ ساله كانادا
12 1
آيا دعوتنامه هاي شركت هاى توريستى براى ويزاى٥ ساله كانادا معتبر هستند؟
مدیریت : پاسخ
13 1
سلام شرکت های توریستی دعوتنامه را بطور معمول از موسسه ای در کانادا اخذ می کنند و مشکلی ندارند.
ماندانا : سلام مدت اعتبار دعوتنامه چقدر است؟
11 2
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
13 1
سلام دعوتنامه کانادا معمولا زمان ندارد.
فتح الله : سوال
13 0
سلام بعد از مثبت بودن ویزا چقدر زمان میبرد تا ویزا رو دریافت کنم اگه خودم مستقیم برم vac.
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام با توجه به زمان ورودتان بین 4روز تا یکهفته زمان میبرد که لیبل ویزای کانادا را دریافت کنید.
منیره حیدری : میخواهم به کانادا مهاجهرت نمایم
10 0
علاقه مندی زیاد به کشور زیبا کانادا دارم
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام سئوال شما خیلی کلی است .لطفأ به سایت مراجعه کنید و شرایط دریافت ویزای کانادا را مطالعه فرمائید. موفق باشید
مهی : سوال
11 2
سلام در آذرماه اقدام به انگشت نگاری در استانبول جهت کانادا کردیم ولی تا کنون جواب نیامده و حسب اعلام موسسه ای که از طریق آن اقدام کردیم می گویند در حالت BACK GROUND CHECK می باشد. می خواستم بدانم حداکثر مدت زمانی که جواب ویزا می تواند مشخص شود چقدر است آیا تا یک سال می تواند طول بکشد ؟ آیا در صورت عدم صدور ویزا جواب منفی از سوی سفارت کانادا صادر می گردد؟
مدیریت : پاسخ
13 3
سلام طبق اطلاعیه جدید ممکنه تا 4ماه طول بکشه صبور باشید چون معمولأ وقتی زمان میگذرد احتمال مثبت بودن نتیجه بیشتر میگردد.در صورت منفی بودن هم از طریق ایمیل به موسسه اقدام کننده اعلام میگردد.
لیلا : ویزای توریستی
12 4
من و همسرم وپس ۵ ساله قصد سفر تفریخی به کانادا داریم برای یکماه.. تمام مدارک کامل است غیراز ویزای شینگن.. نگرانم که آیا ویزا میگیریم؟!!
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام در صورت نداشتن ویزای شینگن پوئن منفی خواهید داشت ولی باید مدارک بررسی گردد. عوامل زیادی در صدور و عدم صدور ویزای کانادا موثرند که با مطالعه پرونده میتوانیم راهنمائی کنیم. در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید
أمير : پاسپورت
11 1
پاسپورت قبلي من به علت مخدوشي عِوَض شده و صفحاتي كه مهر ورود خروج خورده قابل رويت نيست آيا واسه گرفتن ويزاي تحصيلي به مشكل خواهم خورد؟
مدیریت : پاسخ
9 1
سلام بهتر است جهت گرفتن هر ویزایی پاسپورت خود را تعویض نمایید.
هادی : مدت زمان چرا این قدر طولانی شده!
9 1
با سلام این مدت ۴ ماه که فرمودید آیا شامل تمامی دفاتر میباشد؟ میشه توضیح بدهید که از کجا آمده و چرا قبلا نبود؟ آیا طبق تجربه شما کسی اخیرا در مدت ۴ ماه جواب گرفته؟ چون چند نفر گفتند ۵ ماه شده و خبری نیست. من ساکن استرالیا هستم و از سیدنی اقدام کردم و تا الان ۲.۵ ماه گذشته . سفر من کاری هست و شرکت از من خواسته ۳ هفته دیگر آنجا باشم ولی از ویزا خبری نیست! این بار سوم سفرمن هست و دفعات پیش در مدت ۲-۳ هفته انجام میشد. بد تر اینکه جوابگو نیستند و فقط میگن صبر کنید و من این چهار ماه را اینجا دیدم . ممنون
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام قانون برای همه یکسان هست. جهت دریافت ویزای کانادا تا امروز 91 روزالی 119 روز کاری بود و از امروز طبق اعلام سایت 41 روز کاری میباشد.امکان جواب دادن قبل از اینمدت هم وجود دارد . بله قبلا و حتی الان هم ممکن هست چند روزه جواب بدن. Visitor visa (from outside Canada) Iran 41 days ? Does not include transit time between the VAC and IRCC office.
هادی : تغییر پاسپورت
10 2
یک سوال دیگه در مورد تغییر پاسپورت داشتم. آیا اگر من یک پاسپورت جدید بگیرم آیا کل این پروسه ویزا از اول باید انجام بشه؟ آیا موقع زدن لیبل میتونم بگم که این پاسپورت جدید من هست و در این لیبل را بزنید؟ علت اصلی این هست که از پاس یک سال مانده و شاید ویزا را به مدت پاس بزنند و با این کار میخواهم ویزای بلند مدت تری بگیرم ممنون از اطلاعات مفیدتون
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام جهت دریافت ویزای توریستی کانادا میتوانید پاسپورت را عوض کنید و با پاسپورت قدیم و جدید را ارائه دهید و لیبل ویزای کانادا در پاسپورت جدید زده میشود. ویزای 5ساله کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت ، معتبر میباشد.
رومینا : کانادا
10 1
من و همسرم ویزا کانادا میخوایم و احتیاج به کمک داریم میخوایم بریم پیش برادر شوهرم.پارسال همسرم (اون موقع مجرد بود)ریجکت شد دنبال راهی میگردم که من اقدام کنم
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام درحال حاضر میتوانید هم شما هم همسرتان در صورت داشتن مدارک لازم جهت ویزای کانادا اقدام فرمایید. لطفا به قسمت مدارک ویزای کانادا مراجعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
مجتبی : تعویض پاسپورت
10 0
سلام. من با ویزای دانشجویی در کانادا ساکن هستم. پاسپورتم درحال اتمامه، میخواستم بدونم اگر که زودتر برگردم ایران و پاسپورتم رو عوض کنم میتونم با ویزایی که در پاسپروت قبلی ثبت شده به کانادا ورود کنم؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام ، اگر ویزای دانشجوئی کانادا شما اعتبار داشته باشد بله میتوانید .موفق باشید
نغمه : ویزای کانادا
10 0
سلام وقتتون بخیر ,ببخشید حداکثر زمان جواب ویزا از روز انگشت نگاری چند روز کاری هستش ,چون در 3 ماه گذشته چند بار زمان تغییر کرده ,یه بار 118 روز اعلام کردن یه بار 96 روز الان دقیقا چند روز باید منتظر بمونیم؟؟؟سپاس از پاسخگویی
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام، در حال حاضر ویزای توریستی کانادا 41 روز کاری هست. متاسفانه این جابجائیهای مکرر زمانی موجب شده بعضی از پرونده ها پروسه بیشتری را طی کنن. پرونده های زیادی دچار همین مشکل شده اند
الناز : ویزای کانادا
9 1
با سلام،میبخشین الان ما درست ۵۵ روزه کاری برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم الان که شده ۴۱ روزه کاری یعنی جواب ما هم شامل این ۴۱ روزمیشه؟یعنی برای ما هم به زودی جواب میدن؟یا برای ما شامل همون ۹۱ روزه کاری اینا یا شایدم بیشتر طول میکشه؟
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام، در حال حاضر ویزای توریستی کانادا با توجه به تغییرات زیاد در مدت زمان پاسخگوئی از 91 روز به 119 و سپس 41 روز و در حال حاضر 121 روز همه را غافلگیر کردند و بعضأ مسافرانی هستند که بیش از 4 ماه هنوز در انتظار جواب سفارت میباشند.امیدواریم این پروسه هر چه زودتر مشخص گردد.
الناز : ویزای کانادا
9 0
با تشکر از پاسختون.میبخشین ما این تغییرات زمانی رو از کجا میتونیم بفهمیم.خیلی ممنونم
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام این قسمت در بخش انتهای ویزای کانادا با تیتر مدت زمان صدور ویزای کانادا در همین سایت ایجاد شده تا مسافران عزیز براحتی بتوانند استفاده کنند و آموزش لازم هم داده شده . موفق باشید
الناز : ویزای کانادا
10 0
با تشکر از پاسختون.میبخشین سایت یا کانالی هست که ما بتونیم این روزها که عوض میشن ازش مطلع بشیم.خیلی ممنون از لطفتون
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام این قسمت در بخش انتهای ویزای کانادا با تیتر مدت زمان صدور ویزای کانادا در همین سایت ایجاد شده تا مسافران عزیز براحتی بتوانند استفاده کنند و آموزش لازم هم داده شده . موفق باشید
شادي : ويزاي توريستي
10 0
سلام!من از طريق موسسه اي براي ويزاي تجاري كانادا اقدام كردم كه خروجي ان همون ويزاي توريستي هست،29 دسامبر به استانبول جهت انگشت نگاري مراجعه كردم اما تا امروز كه 83 روز هنوز جوابي دريافت نكردم،ايا ممكنه بعد از گذشت اين مدت جواب منفي باشه يا بعد از گذشت ٢٠ روز اول جواب مثبت هست؟
شادي : ويزاي توريستي
11 0
سلام،من از طريق يك موسسه براي ويزاي تجاري كانادا اقدام كردم و 29. دسامبر براي انگشت نگاري به دفتر وك استانبول مراجعه كردم، اما تا امروز كه 85 روز گذشته هنوز جوابي نيومده،ايا ممكنه بعد از گذشت اين مدت زمان جواب منفي باشه يا به احتمال زياد مثبت هست؟
مدیریت : پاسخ
13 2
سلام در مورد ویزای توریستی کانادا در حال حاضر همانطور که در قسمت مدت زمان صدور ویزای کانادا جهت مسافران عزیز و استعلام مدت زمان مشخص میگردد 121 روز کاری قید شده است. به تجربه در زمانیکه مدت زمان طولانی میگردد شانس گرفتن ویزای کانادا افزایش میابد ولی همیشه این موضوع 100% و قطعی نیست. امیدواریم ویزای کانادا خود را دریافت کنید. پیروز باشید
مدیریت : پاسخ
9 0
درود فراوان سلام در مورد ویزای توریستی کانادا در حال حاضر همانطور که در قسمت مدت زمان صدور ویزای کانادا جهت مسافران عزیز و استعلام مدت زمان مشخص میگردد 121 روز کاری قید شده است. به تجربه در زمانیکه مدت زمان طولانی میگردد شانس گرفتن ویزای کانادا افزایش میابد ولی همیشه این موضوع 100% و قطعی نیست. امیدواریم ویزای کانادا خود را دریافت کنید. پیروز باشید
Behrouz : Canada Visa
9 0
Salam, bebakhshid baraye Iranihaye sakene Canada, dar koja mishe passport ra tamdid kard ba tavajoh be inke Iran sefarati dar Canada nadarad? Be alave momkene befarmaeid aya ba dashtane visaye touristiye 5 saleye canada mishe bade 6 mah az marze canada kharej shod va dobare bade chand rooz varede canada shod? Ba sepase faravan
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام سفارت پاکستان در امریکا حافظ منافع ایران میباشد و شما که در کانادا هستید میتوانید پاسپورت خود را برای تعویض به آنجا بفرستید . در مورد ویزای توریستی کانادا بله میتوانید خارج و دوباره وارد شوید ولی خاطرنشان میکنیم ورود به هر کشوری با ویزای معتبر، مستلزم تایید ماموران مرزی آن کشور برای ورود به کشور متبوعشان میباشد.
نغمه : ویزای کانادا
10 0
سلام وقت بخیر با اجازه از ادمین محترم اگه اشکالی نداره دوستانی که ویزاشون میاد همینجا بگن ممنون میشم ,,چون من خودم 8 ژانویه انگشت نگاری انجام دادم و تصمیم داشتم برای تعطیلات نوروز ازش استفاده کنم ولی متاسفانه هنوز خبری نیست ,براد همین اگه دوستان لطف کنن هر وقت ویزاشون اومد بگن خیلی خوب میشه سپاس
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام مطلب شما عینا تایید گردید تا مسافران عزیز اطلاع رسانی کنند.
شادي : ويزاي توريستي
9 1
با سلام و درود، من شادي هستم قبلا هم براتون پيام گذاشتم و گفتم از طريق موسسه اي براي ويزاي تجاري كانادا اقدام كردم كه بعد از ٣ ماه هنوز جوابي نيومده و موسسه دائما به من ميگن كه اكثر پرونده ها داره ريجكت ميشه و دليلشرن هم اين هست كه ما قانع نشديم!! خواستم بدونم ايا امار ريجكتي ها واقعا لالاست؟، و ايا ميتونن دليلي براي ريجكتي بيارن كه به قول اين موسسه قابل پيگيري و اقدام مجدد نباشه؟ البته جواب من هنوز نيومده..
مدیریت : پاسخ
9 1
سلام مدت زمان پروسه ویزای کانادا تا 5ماه هم ممکن است طول بکشد . در صورتیکه مدارک کامل باشند و دعوتنامه کانادا قوی باشد شانس دریافت ویزا افزایش میابد. نتیجه رد یا قبول از طریق ایمیل ارسال میگردد و در صورت ریجکتی دلایل آن توضیح داده میشود.
مازیار : ویزای توریستی
9 2
سلام و خسته نباشید درسته که مدت زمان ویزای توریستی دوباره به ۷۵ روز تغییر کرده؟
مدیریت : پاسخ
9 2
سلام سایتی که جهت مدت زمان صدور ویزای کانادا در سایت ویزایونایتد میباشد مستقیما سایت سفارت کانادا و قابل استناد است فقط در مورد پرونده های در جریان صدق نمیکند.
سعیده : ویزای توریستی
10 0
باسلام.میبخشین الان ما حدود ۶۷ روز کاری و ۹۳ روز معمولی برا ویزای توریستی اقدام کردیم با توجه به آپدیتی که من دیروز دیدم شده ۷۵ روز به نظرتون یهنی تا ۷۵ روز کاری ویزای ما درمیاد یا اینا حالت سوری داره زیاد نباید رو این روزها حساب کرد؟
مدیریت : پاسخ
10 1
سلام سایتی که جهت مدت زمان صدور ویزای کانادا در سایت ویزایونایتد میباشد مستقیما سایت سفارت کانادا و قابل استناد است فقط در مورد پرونده های در جریان صدق نمیکند و پرونده شما ممکن است طبق روال قبلی بررسی گردد.
هادی : آیا ویزا پروسس میشود؟
11 0
سلام. من ۳.۵ ماه هست که در انتظارم. ۲ نفر دیگر هم میشناسم که از نوامبر منتظر هستند. آیا در ۳ ماه اخیر شما کسی را دیده اید که ویزا گرفته باشه؟‌به نظرم اصلا ویزای ایرانی ها پروسس نمیشه و این آمار روز پروسسینگ اصلا دقیق نیست. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید یا میدونید چند درصد انجام شده در میان بگذارید
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام عید مبارک برای ویزای شینگن فرانسه بهتر است در یک ایمیل درخواست وقت سفارت کنید موفق باشید
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام ویزای کانادا زمانبر هست و مطمئن باشید جواب خواهند داد و امیدوارم جواب مثبت بگیرید.
رسول : ویزای توریستی
9 0
می خواستم سوال کنم برادر برام دعوت نامه فرستاده ولی توی کانادا کار نمی کنه واز ایران ساپورت میشه امکان ریجکت شدن من بالا هست...
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام دعوتنامه قوی جهت ویزای کانادا موثر هست و اسپانسر یا همان دعوت کننده نقش موثری در دریافت یا عدم دریافت ویزای کانادا دارد ولی داشتن مدارک کافی و لازم نیز در گرفتن ویزا بسیار موثر هست.
نازي : ويزا كانادا
9 0
سلام براي براي ويزا كانادا اقدام كردم و ريجكت شدم چند ماه بعد مجدد مي توانم اقدام كنم دوستم دعوت نامه داده بود-يك ويزا شينگن داشتم -9 سال سابقه بيمه و در حال حاضر نيز مشغول بكار مي باشم -مدارم مالي من خوب بود و سپرده رقم بالا هم داشتم كه ارائه دادم -مجرد هستم ولي نامه ريجكت من به علت سفر كم-و امكان نداشتن بودجه براي مدتي كه در كانادا هستم بود-پدر و مارد هم گرين كارت آمريكا دارند و در حال حاضر در آمريكا هستند ولي من در فرم ها اعلام نكردم كه در آمريكا هستند مجدد كي و با چه شرايطي مي توانم اقدام كنم البته مي توانم اقدام كنم و يك ويزا شينگن ديگر هم بگيرم.
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام شما بهتر است پس از دو ماه جهت ویزای مجدد کانادا اقدام کنید و البته نفرموده بودید چند ساله هستید و چندین سوال دیگر نیز هست که توصیه میکنیم از مشاوره حضوری رایگان مجموعه ویزا یونایتد بهره بگیرید
نگار : ویزای توریستی
11 0
سلام ما برای ویزای توریستی کانادا در اول آذر اقدام کردیم و هنوز بعد از گذشت بیشتر از ۴ ماه جواب نیامده لطفا بگین حداکثر چند ماه طول میکشه تا جواب بیاد من یه جا خوندم حداکثر ۱۳۵ روز طول میکشه تا جواب بیاد.
مدیریت : پاسخ
11 1
سلام طبق سوالات متعددی که مسافران عزیز در مورد مدت زمان صدور ویزای کانادا داشتند اعلام نمودیم که بستگی به سفارت کانادا دارد و چاره ای جز صبر و تحمل نیست. مورد 6 ماهه هم بین مسافران بوده است. امیدواریم زودتر جواب مثبت را دریافت کنید. سپاس
هادی : ویزای توریستی
23 0
با درود . من سیزدهم آذر ماه به اتفاق همسرم در استانبول انگشت نگاری کردیم و دیروز ایمیل به دستم رسید و خوشبختانه ویزا شدیم . دقیقا صدو بیست و دو روز . امیدوارم بقیه دوستان هم ویزا بگیرن و سپاس بابت سایت خوبتون
مدیریت : پاسخ
18 1
سلام و تبریک دوست عزیز ، خوشحالیم که ویزای کانادای خود را دریافت و ممنون که اطلاع رسانی کردید جهت دوستان و مسافران عزیز . سپاس و تقدیر و تشکر شرکت ویزا یونایتد
مرتضی مرادی : ویزای دیدار
11 0
با سلام ضمن تشکر از شما بابت راهنمایی و جوابگویی به سوالات دوستان فرزند من ساکن کانادا می باشد و به دلیل اینکه برای زایمانش ما حضور داشته باشیم در تاریخ ۲۷ آبان ۹۶ در استانبول انگشت نگاری را انجام دادیم توضیح اینکه فرزند دیگرم که ایران است با همسرش نیز با ما هم زمان اقدام کردند که دو روز بعد پروند فرزندم و همسرش رجکت شد و ماه بعد در سفری که به آلمان داشتند اقدام کردند و در آلمان انگشت نگاری را انجام دادند و ویزای آنها صادر شده و ۱۵ فروردین ۹۷ به آنان ایمیل شد اما هنوز بعد از گذشت یکصدو چهل روز از ویزای من و همسرم خبری نیست تاریخ بلیط من برای ۲۸ فروردین می باشد به نظر شما تا آن زمان ویزای من آماده می شود یا نه ضمناً ویزای فرزندم ترکیه نیاید یا باید آلمان مراجعه کنند ؟ سپاس از زحمات شما
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام متاسفانه بعضا زمان صدور ویزای کانادا طولانی میگردد که معمولا و در بیشتر موارد جواب مثبت هست در حال حاضر کاری جز صبر نیست. با توجه به اینکه طی هفته پیش جوابهای زیادی دریافت کردیم لطفا ایمیل خود را چک کنید ممکن است جواب داده باشند. در مورد ویزای فرزندتان هم میتوانند از همان آنکارا ویزای خود را دریافت نمایند.
پونه : سلام
9 0
سلام ما برای ویزای ۵ساله درتاریخ۱۷ شهریور۹۶ توسط یک موسسه برای انگشت نگاری به استانبول مراجعه کردیم و تاکنون هیچ خبری دریافت نکردیم و موسسه شماره پیگیری را به ما نمیدهد لطفا راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام با کد روی برگه انگشت نگاری که بعنوان رسید دادن میتوانید وضعیت ویزای کانادا خود را چک کنید. tracking id
نغمه : ویزا کانادا
9 1
سلام ,بابت پاسخگویی از مدیریت سایت تشکر میکنم , یه سوالی داشتم الان زمان انتظار برای ویزا 128 روز شده میخواستم بدونم الان این 128 روز چطور حساب میشه ؟ روز کاری حساب میکنن؟؟ یا روز معمولی ؟؟؟والا توی این 3 ماه گذشته اینقدر زمان انتظار تغییر دادن ما بلاتکلیف موندیم بالاخره چقدر زمان میبره سپاس
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام کاملا حق با شماست و تغییراتی که در مدت زمان صدور ویزای کانادا اعمال میشه زیاد شده .این مدت زمان بر اساس روزهای کاری محسوب میشه و شما بهتره بین 4تا 5ماه رو برای پرونده خودتان در نظر بگیرید.
نغمه : ویزا کانادا
9 1
با سلام و خسته نباشید ,میخواستم بدونم الان این 128 روز که توی سایت برای انتظار ویزا نوشتن ,روز کاری حساب میشه یا روز معمولی؟؟؟؟
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام مدت زمان صدور ویزای کانادا بر اساس روزهای کاری محسوب میشه ،البته همانطور که قبلا گفتیم این زمان ممکن است کمتر نیز باشد و البته در مورد رد درخواست ویزای کانادا معمولا خیلی زود انجام میگردد.
انجدانی : ویزا کانادا
16 0
باسلام ما ۲۲ نوامبر برای ویزای کانادا انگشت نگاری کردیم و امروز بعد از گذشت ۹۵ روز کاری جواب مثبت ما به ایمیلمون اومد. ایشالا برای بقیه دوستان هم به زودی میاد.
مدیریت : پاسخ
15 0
سلام از اینکه در سایت ویرا یونایتد جهت اطلاع مسافران کانادا کامنت گذاشتید سپاسگزاریم . مسافرانی که درخواست ویزای کانادا داده تند و یا انگشت نگاری کانادا را انجام داده اند توجه نمایند که هر پرونده ویزای توریستی کانادا ممکن است مدت زمان متفاوتی داشته باشد. لطفا مسافرینی که تجربیاتی در زمینه ویزای کانادا دارند اطلاع رسانی نمایند.
رضا : ویزا کانادا
12 1
با سلام آیا کشوری که انگشت نگاری می کنیم روی زمان اعلام نتیجه ویزا تاثیر دارد
مدیریت : پاسخ
12 1
سلام سئوال خوبی مطرح کردید. انگشت نگاری یا همان بیومتریک را در هر کشوری انجام دهید تفاوتی در زمان اعلام نتیجه و جوابدهی سفارت کانادا ندارد. سپاس از شما
اردشیر : ویزا کانادا
13 0
سلام برای ویزای توریستی کانادا ، من به همراه خانواده در تاریخ 19 دسامبر در استانبول انگشت نگاری شدیم. امروز پاسپورت ریکوست شدیم. هیچ پیگیری با ایمیل یا تلفنی هم انجام ندادیم. از دوستان هم که یک نفر بود از ما 15 روز دیرتر اقدام کرد ولی 15 روزی هم زودتر از ما نتیجشون مثبت اومد. به نظرم دوستان نگران نباشید روال طولانی شده ، برای خانواده ها 4 تا 5 ماه طول میکشه افراد مسن و یک نفره خیلی زودتر جواب میاد.
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام سپاس از اطلاع رسانی شما دوست عزیز مسافران عزیز لطفا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.
اردشیر : تعویض پاسپورت
10 0
سلام لطفا راهنمایی فرمائید با توجه به اینکه پاسپورت من 2 سال اعتبار داره ، برای تعویض بهتره برم دفتر مرکزی گذرنامه در خیابان ستارخان? و اینکه ممکنه دفاتر پلیس + 10 هم انجام بدن ؟ متشکر
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام با توجه به 2 سال اعتبار باقیمانده پاسپورت باید به اداره گذرنامه مراجعه فرمائید. موفق باشید.
نینا : طول کشیدن زمان نتیجه وقت سفارت
9 0
اگر نتیجه وقت سفارت کانادا طول بکشد امکان ویزا شدن چقدر است؟ چون من شنیدم که میگن اگر طول بکشه یعنی ویزا میشید. ما 23 بهمن انگشت نگاری شدیم و الان 27 فروردین است و هنوز هیچ نتیجه ای از طرف سفارت کانادا در آنکارا نگرفته ایم .
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام همانطور که بارها اعلام کردیم در مورد طولانی شدن زمان صدور ویزای کانادا ، در اکثر موارد این طولانی شدن منجر به جواب مثبت میگردد البته این مسئله قطعی نیست و تجربی میباشد.
بهنام : تعویض پاسپورت
14 0
سلام 15آذرانگشت نگاری کردیم و حدود 5 روز است جواب مثبت به ایمیل ارسال شده است. در این مدت هم پاسپورتمان را تعویض کرده ایم. الان یکی از دوستان اعلام کرد که از اول فروردین به میزان اعتبار پاسپورت قبلی ویزا میدهند. این رویه عادی است یا قانون در حال تغییر است؟
مدیریت : پاسخ
11 3
سلام این موضوع که جهت ویزای کانادا بمدت زمان اعتبار پاسپورت ویزا میداند باین معنی که اگر پاسپورت را جدید دریافت کنید ویزای کانادا مولتی 5 ساله خواهد شد و اگر دو سال از مهلت اتمام پاسپورت باشد ویزای کانادا شما تا تاریخ اتمام پاسپورت تاریخ خواهد خورد و معتبر است قبلا نیز انجام میشد.
مرتضی مرادی : پیکان ویزا
12 1
با سلام من و همسرم در تاریخ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ در استانبول ترکیه انگشت نگاری انجام دادیم و بالاخره ۱۱ آپریل ۲۰۱۸ ویزای ما جوابش آمد به خاطر عجله ای که داشتیم هم ۲۸ آپریل بلیط رفت به کانادا داشتیم و هم فرزندم تا سه هفته دیگر وضع حمل می کند ، خودم به آنکارا آمدم و روز چهارشنبه ۱۲ آپریل پاسپورتم را تحویل وک آنکارا دادم اما هنوز بعد از یک هفته هنوز پاسپورتم آماده نشده و تا الان کلی هزینه کردم و ای کاش به دفاتر مراجعه می کردم تا ویزا را پیکاپ می کردند .
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام با توجه به زمان ، آماده شدن ویزای کانادا ممکن است حتی دو تا سه هفته طول بکشد و قاعدتا منطقیترین راه پیکاپ پاسپورت کانادا از طریق شرکتها و آژانسهای توریستی فعال در این زمینه میباشد.
سحر : ..
8 0
سلام. من انگشت نگاری کانادا رو انجام دادم. و از اون تاریخ برای اقامت ترکیه اقدام کردم. حدود ۵۰ روز قبل و ب ایران برنگشتم .میخواستم بدونم موقع دریافت لیبل ویزا مشکلی پیش نمیاد؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام خیر جهت دریافت ویزای کانادا به مشکلی برنخواهید خورد .
خداویسی : انگشت نگاری
8 0
سلام من درخواست ویزای توریستی (شرکت در کنگره) را داده بودم و انگشت نگاری هم انجام دادم ولی درخواستم رد شد. حالا دوباره درخواست کردم نامه آمده است که باید انگشت نگاری کنم آیا به فاصله یک ماه دوباره باید انگشت نگاری کنم؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام پس از ریجکت شدن درخواست ویزای کانادا ، اگر دوباره اقدام کنید تمام مراحل قبل تکرار میگردد.
ابراهیم محمدی : نتیجه درخواست اخذ ویزا
8 0
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید. احتراما با توجه به اینکه در تاریخ 13 فوریه جهت انگشت نگاری برای اخذ ویزای کانادا در شهر استانبول اقدام کردم ولی فعلا جوابی نیومده چطور میتونم پیگیر مرحله بررسی مدارکم و نتیجه باشم. ضمنا خدمتتون عرض کنم اقدام من از طرف یک دفتر وکالت انجام گرفته.
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام از طریق track unmber فقط میتوانید پیگیری نمائید و البته ایمیل جوابیه ویزای کانادا به همان دفتر ارسال میگردد.
امیر : زمان ورود به کانادا
8 0
با سلام و تشکر از زحمات شما ، در صورتیکه ویزای توریستی تا ماه مارچ سال ۲۰۲۰ اعتبار داشته باشد تا چه زمانی میتوان به کانادا وارد شد
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام و روز بخیر اگر ویزای مولتی کانادا دارید میتوانید هر زمان مایل بودید بروید.
جلال : سلام . ممنون از زحمات شما. اعتبار مولتی ...
8 1
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام سوال خود را در قسمت پیغام مطرح نمائید . قسمت عنوان فقط سرفصل سوال است
سما : ويزاي مالتيپل
8 0
سلام، من و همسرم براي مالتيپل كانادا اقدام كرديم ، رجكت شديم اعتراض كرديم ، پذيرفته شد و به بك گراند چك رفت، چهار روز بعد براي من ويزا صادر شد ولي همسرم هنوز نه، اقدامي نياز هست؟
علی : سوال در مورد ویزای توریستی
8 0
سلام من خارج از ایران هستم وبرای ارسال ترجمه شناسنامه جهت ویزای توریستی اصل شناسنامه رو دسترسی ندارم بهش اگر از روی کپی شناسنامه ترجمه بشه قابل قبوله سپاسگذارم
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام در صورتيكه نياز به ويزاى كانادا داريد ميتوانيد كپى شناسنامه رأ براى شركت ارسال نماييد تا ترجمه را انجام دهيم.
صوفیه : ویزای توریستی
8 0
سلام... امکانش هست که از سفارت کانادا در فرانسه اقدام کنم بجای کشورهای نزدیک؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله میشود.
مريم زارعي : پيكاپ ويزا
10 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام ؟؟؟؟؟
هدیه : سلام روز بخیر میشه باگرفتن ویزای توریستی ...
12 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله می توانید در آنجا از طریق دفاتر مهاجرتی کار اقامتی را انجام دهید.
ابوالفضل : سوال
9 0
سلام من ویزای کانادا دارم وخانمم ۶ماه بارداراست تا چند ماه دیگر فرصت پرواز به کانادا داریم
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام زمان مجاز برای پرواز به اجازه هر ایرلاین بستگی دارد. ولی احتمالا برای پرواز های بالای 2 ساعت تا آخر هفته 28 می توانند پرواز کنند.
نیما : ویزای اشخاص متاهل
8 1
سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون، ببخشید آیا تاریخ عقدو تاریخ درخواست ویزا تاثیری روی ویزای همراه داره؟ من همسرم ویزای تحصیلی میخواد بگیره و منم همراه اما تاریخ عقدمون خیلی نزدیک به تاریخ درخواست ویزا میشه!
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام سپاسگذارم از نظر مثبتتون. نه تاثیری ندارد.
سپنتا : پیکاپ ویزا کانادا
8 0
برای پیکاپ ویزای کانادا چه مدارکی نیاز است اگه شما زحمتشو بکشید چقدر هزینه داره با تراک نامبر میشه یا باید حتما ایمیل باشه
مدیریت : پاسخ
9 0
جهت پیکاپ ویزای کانادا نیاز به تکمیل کردن فرم وکالت و امضای آن و همچنین ایمیل ارسالی از سفارت نیاز هست . هزینه هم در حال حاضر 280000 تومان است.
محمد : تمکن مالی
9 0
تمکن مالی سه ماهه اشکالی دارد؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام معمولا برای ویزای کانادا بهتر است پرینت حساب 4 تا 6 ماهه داشته باشید ولی در صورتیکه ندارید میتوانید سه ماهه تهیه نمائید.
ارزو : ازدواج
8 0
سلام وقتتون بخیر . من 2ماه پیش مجرد بودم برا ویزا مولتی کانادا اقدام کردم . الان میخوام ازدواج کنم شناسنامه ام متاهل میشم . مشکلی پیش میاد جواب ويزام ???
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام ممنون نه هیچ ارتباطی ندراد حتا در صورت چک ثبت احوال ایران شما تاریخ اقدامتون برای ویزا جلوتر از تاریخ عقدتون هست.
مهران : ویزای کانادا
8 0
سلام و خسته نباشید ممنون از سایت باحال تان . من به همراه همسرم برای ویزای کانادا میخواهیم اقدام کنیم،میخواستم بپرسم که داشتن دو یا سه ویزای شینگن و چند کشور اطراف و سند ملکی و پیرینت حساب خوب و دعوتنامه از برادر در روند گرفتن ویزا برای من و همسر و دوتا بچه هام تاثیر دارد یا خیر
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام و متشکر از نظر مساعدتون بله مدارک هر چی بیشتر و قوی تر باشد در گرفتن ویزای کانادا تاثیر مثبت دارد. داشتن ویزای شینگن و دعوتنامه در قویتر کردن مدارک برای دریافت ویزای کانادا موثر است.
حمید : ویزا توریستی کانادا
8 0
با سلام من 42 ساله هستم و از طریق دفتر شرکتی در باکو اقدام به گرفتن ویزای توریستی کانادا کردم . متاهلم و یه دختر 10 ساله دارم که ایران هستن و انگشت نگاری هم در دفتر وک باکو انجام دادم درتاریخ سی ام اکتبر 2017 و تا الان که پنج جون 2018 هست ایمیلی دریافت نکردم . یه ایمیل 4 ماه پیش خود شرکت به سفارت کانادا در انکارا فرستاد و جواب این بود که از صبر شما سپاسگذاریم و چون پروندتون در کشور کانادا برسی میشه زمان بر هست .ضمنا یه ایدی دارم از پروندم . و ایمیل خودم رو هم دادم به دفتر وک باکو . هیچ ایمیلی هم برای من ارسال نشده . الان تقریبا شش هفت ماه هست ترکیه هستم و اقامت توریستی گرفتم و فقط دارم انتظار میکشم . رفتم سفارت کانادا توی انکارا ولی متاسفانه منو راه ندادن و گفتن برو دفاتر وک .... منم رفتم وک توی انکارا ولی اونها هم گفتن باید بری باکو چون دفاتر وک به هم وصل نیستن ..... لطفا راهنماییم کنید . متشکرم از محبتتون
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام سفارت کانادا جدیدا خیلی دیر جواب میده.باید ایمیل بزنید یا نهایتا به همون دفتر وک در باکو مراجعه کنید.
Alikhan : ددلاين دعوتنامه
8 0
من يك دعوتنامه از يكي از كالج هاي معتبر تورنتو داشتم براي يه دوره اموزشي سه ماهه كه ددلاينشون براي حضور من تمام شده ايا همچنان امكان ويزا براي من وجود دارد؟ چون هنوز جوابي از سفارت نگرفتم
مدیریت : پاسخ
8 1
سلام بله هنوز امکان صدور ویزا وجود داره. سفارت کانادا روند صدور ویزاهاش طولانی هست.
لیلی : ویزای کانادا
8 0
سلام روز بخیر،ممنون از راهنماییهای خوب شما،سوالی داشتم از شما،من و همسرم برای انگشت نگاری به ترکیه سفر کردیم و تمام مراحل را نجات دادیم،متاسفانه در برگشت از ترکیه پاسپورتهای ما کمی خیس شده البته به گذر نامه نشون دادم گفت مشکلی نیست ولی بهتره که عوض بشه،حالا من منتظر جواب هستم نمیدونم پاسپورت رو عوض کنم یا نه و اگه اونا جواب بدن باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام روز شما هم بخیر، ممنون از لطف شما مشکلی ایجاد نمیشه،شما می توانید پاسپورت خود را عوض کرده و زمانی که جواب ویزای کانادا صادر شد پاسپورت قبلی و پاسپورت جدید را با هم ارسال کنید برای دریافت ویزل در پاسپورت جدید.
ملینا : ویزای ۵ ساله توریستی مولتی
7 0
سلام. با تشکر از سایت خوبتون. من ویزای ۵ ساله مولتی توریستی کانادا رو دارم. می خوام بچم کانادا به دنیا بیادش. تا هفته ۲۸ اجازه پرواز دارم؟ وقتی بچم کانادا به دنیا بیادش پاس کانادایی دریافت میکنه؟
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام ممنون در مورد اجازه پرواز از پزشک خود و یا ایرلاین مورد نظر سوال کنید . فرزندتان میتواند پاسپورت کانادائی بگیرد
امیری : زایمان در کانادا
9 0
با سلام <اگر خانمی 3 ماهه باردار باشد با ویزای مولتی به کانادا برود و در مدت 6 ماه اقامت در آنجا زایمان کند وضعیت بچه متولد شده چی میشه؟ یعنی شهروند کانادا به حساب میاید؟چ تسهیلاتی داره؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله زمانی که فرزندتان از لحظه ای که در کانادا متولد شود شهروند کانادا محسوب میشود و از تمام تسهیلات یک شهروند کانادایی بهره مند میشود. فقط برای این امر باید وکیل بگیرید. و شما هم می توانید به این واسطه ویزای بلند مدت کانادا را اخذ نمایید ولی شما نمی توانید شهروند کانادا بشوید تا زمانی که فرزند شما به سن 18 سالگی برسد و برای شما از طریق اسپانسر شیپ اقامت کانادا را بگیرد.
نغمه : ویزای کانادا
8 0
با سلام مجدد ,با اینکه الان 120 روز کاری از زمان انگشت نگاری ما میگذره ولی جوابی نیومده و هر چی با وکیلمون تماس میگیرم ,میگه باید صبر کنید ,به نظر شما این موضوع طبیعی هستش ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم ,, و اینکه وکیلمون میگه هیچ جورس نمیتونه پیگیری کنه که چه زمانی جواب میاد ,,به نظر شما درست میگه ؟؟؟؟ الان 2 هفته هستش میگه پروندتون رفته برای آپلود ,اگه محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام در مورد مدت زمان صدور ویزای کانادا واقعا کاری نمیشه کرد ولی وکیل شما میتوانند از طریق ایمیل درخواست وضعیت کنند . البته ترجیحا اینکار برای یکبار مفیدست نه بیشتر. منظورتون رو از پرونده آپلود شده متوجه نشدم!!!!! لطفا بیشتر توضیح دهید تا بتوانیم راهنمائی بیشتری کنیم
فرزانه : ازدواج
8 0
سلام. وقتتون بخیر. مرسی از سایت خوبتون و راهنماییاتون که کمک زیادی به همه میکنه. من و همسرم واسه ویزای کانادا میخوایم اقدام کنیم. ولی ویزای شینگن نداریم ولی 6 بار کشورهای اسیایی سفر داشتیم. میخواستم بدونم که سفرهای اسیایی هم تاثیر داره به روی قبولی ویزا؟ حساب بانکی هم حدودا 100 میلیون و املاک هم به ارزش 200 میلیون داریم.
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام سپاس از حسن نظر شما در مورد مدارک ویزای کانادا در سایت توضیح داده شده اما جهت اطلاع رسانی بیشتر بعرض میرساند که مهمترین آیتم در ویزای کانادا موقعیت شغلی میباشد و نداشتن ویزای شینگن حدود 20% از شانس شما کم خواهد کرد. کشورهای آسیائی اگر شامل امارات و ترکیه باشد تاثیر چندانی ندارد. موفق باشید
رسول : ویزای توریستی
11 1
سلام دوستان ایمیل قبولی ما اومده ما ۱۰ اسفند برای انگشت نگاری رفته بودیم تازه ایمیل رو دریافت کردیم و پاس هامون رو فرستادیم آنکارا امیدوارم دوستان هم موفق بشن...
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام ویزایونایتد صمیمانه به شما تبریک میگوید و ویزای کشور کانادا سرزمین فرصتها مبارکتان باشد. ممنون میشویم دوستان و مسافران عزیز تجربیات خود را ارسال تا در سایت جهت اطلاع درج گردد. موفق باشید
علیرضا : پیگیری از وک آنگارا
8 0
باسلام وممنون غز پاسخگویی جنابعالی بنده ۴۸ ساله ومتاهل هستم با دعوتنامه برادرم که درکاناداست اقدام گرده ام الان حدود ۶ ماه گذشته است اما هنوز جوابی به من نداد ه اند بدون خانواده واز انکارا اقدام کرد ه ام آیا این مدت زمان طبیعی است و لازم به پیگیری است؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام متاسفانه بعضی از پرونده های ویزای توریستی کانادا زمان زیادی در بک گراند چک باقی میمانند که پرونده شما هم همینطور شده . امیدواریم جواب مثبت دریافت کنید تا بتوانید این کشور زیبا و دیدنی را از نزدیک ببینید. توضیحا اینکه در اکثر موارد زمان طولانی بررسی منجر به قبولی میگردد.
مهدی : سلام .برای ویزا مولتی آژانس اقدام کردیم ...
12 0
سوالات و نظرات شما
رها : سايتتون خيلي عاليه چون با حوصله جواب ميد ...
8 0
سلام مرسي از صبر و حوصله شما در پاسخ دهي كامل و دقيق كاربرهاتون من سه تا ويزا شنگن دارم و كثير السفر هم هستم، ميخوام با دعوتنامه يكي از دوستاموكه استاد دانشگاه هست توي تورنتو براي ويزاي توريستي كانادا اقدام كنم ، شرايط همسرم هم از لحاظ سفر و ويزاي شنگن مثل من هست اول ميخواستم بدونم تنها اقدام كنم بهتره يا فرقي نداره!؟ دوم اينكه فرقي ميكنه كه از چه كشوري اقدام كنم؟ مثلا اگه از فرانسه بيومتريك انجام بدم تفاوتي ميكنه!؟ ايراد نميگيرن كه چرا حوزه ي كشور ايران نرفتين و اثر منفي نداره!؟ دوم اينكه من براي اكسپرس اينتري هم ميخوام اقدام كنم مهم هست اول براي كدوم اقدام كنم و تاثيري روي هم نداره ويزاي اسكيل وركر و توريستي كانادا!؟ ممنون از سايت خوبتون
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام ممنون و سپاس و پوزش بابت تأخیر در جواب شرایط شما و همسرتان برای گرفتن ویزای توریستی کانادا مساعد است. در صورتیکه ویزای اسکیل ورکر یا کاری اقدام کنید نمیتوانید همزمان یا تا زمانیکه پرونده ویزای اسکیل ورکر در جریان هست جهت ویزای توریستی اقدام کنید. پیشنهاد ما اینست اول جهت ویزای توریستی کانادا اقدام کنید چون پس از دریافت ویزای توریستی کانادا جهت اکسپرس اینتری و یا اسکیل ورکر میتوانید اقدام کنید و اخذ ویزای توریستی کانادا پوئم مثبتی جهت پرونده اسکیل ورکر شما محسوب میگردد. سپاس
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام ممنون و سپاس و پوزش بابت تأخیر در جواب شرایط شما و همسرتان برای گرفتن ویزای توریستی کانادا مساعد است. در صورتیکه ویزای اسکیل ورکر یا کاری اقدام کنید نمیتوانید همزمان یا تا زمانیکه پرونده ویزای اسکیل ورکر در جریان هست جهت ویزای توریستی اقدام کنید. پیشنهاد ما اینست اول جهت ویزای توریستی کانادا اقدام کنید چون پس از دریافت ویزای توریستی کانادا جهت اکسپرس اینتری و یا اسکیل ورکر میتوانید اقدام کنید و اخذ ویزای توریستی کانادا پوئن مثبتی جهت پرونده اسکیل ورکر شما محسوب میگردد. سپاس
حسین : اعتبار پاسپورت
8 0
باسلام و خسته نباشید من ۳تا سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدید ۱: میخوام برای ویزای توریستی کانادا از طریق شمااقدام کنم از لحظه ارسال مدارک تا زمان انگشت نگاری چقدر زمان طول میکشه؟ ۲: خودم ویزای شنگن دارم آیا این امتیازی برای همسرم محسوب میشه یا همسرم هم باید جداگانه شنگن داشته باشه؟ ۳: اعتبار پاسپورتم حدودا ۷ ماه دیگه تموم میشه تقریبا اواخر بهمن ماه ، آیا بهتره تعویض بشه یا نه؟ با تشکر از سایت خوبتون
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام پس از انگشت نگاری این زمان با توجه به تجربیات بنده متغیر از سه روز تا بیش از 6 ماه اتفاق افتاده است. امتیازی برای خود شما محسوب میشه و امتیاز اندکی هم برای همسرتان. پاسپورت خود را حتما تعویض کنید.
سارا : پیکاپ
8 0
با سلام. خواستم دو مطلب را عرض کنم خدمتتون. اول اینکه برای تمدید پاسپورت دیگه گذرنامه اقدامی انجام نمیده. هفته ی پیش ما پس از بازگشت از انگشت نگاری برای تمدید گذرنامه ای که فقط ۲ سال و ۷ ماه از مدتش باقی مونده بود به گذرنامه شهرآرا رفتیم و گفتند که دیگه تمدید نمیکنند‌ و اجازه ی این کارو ندارند‌. و یک سوال هم دارم که ممنون میشم اگه پاسخ بدید، وقتی در مرحله ی پیکاپ پاسپورت هستیم آیا صدور و مهر ویزا قطعی است؟؟
مدیریت : پاسخ
8 1
سلام ممنون از اطلاع رسانی شما . بله در حال حاضر پاسپورت با کمتر از دو سال و دوماه اعتبار تعویض میگردد و بیش از این مدت باشد تعویض نمیشود. در صورتیکه جواب مثبت بوده بله قطعی هست مگر اتفاق غیر معمولی رخ دهد.
ساری : ویزا کانادا
8 0
با سلام . داشتن ویزای شنگن درسه سال اخیر را به عنوان یکی از موارد لازم قید کرده بودی سوال من اینه که من وهمسرم هم ویزای شنگن داریم هم ویزای انگلیس وامریکا اما بیش از سه سال گذته میخواستم بدونم امکان دریافت ویزای کانادا چقدره وسوال دوم این که پسر 17 ساله من که این ویزاها را ندارد و همراه ما بخواهد ویزا بگیرد ممکن هست یا نه؟ با تشکر
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله امکان گرفتن ویزای کانادا را در صورتیکه باقی مدارک لازم که در سایت درج شده داشته باشید مقدور است. فرزندتان هم چون هنوز تحت سرپرستی شماست و زیر 18سال برای ایشان هم میتوانید اقدام کنید.
ارش : ویزای همراه
8 0
خانوم من ویزای همراه گرفته و پسرم ویزای تحصیلی...هر دو مالتیپل...ایا خانوم من میتونه اونجا وام بگیره برای خرید منزل...خرید ماشین چطور واسش امکان پذیره؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام فقط در صورت داشتن اقامت کانادا میتوانید وام دریافت کنید و در غیر اینصورت با ویزای توریستی و تحصیلی امکان گرفتن وام میسر نمیباشد.
نغمه : ویزا کانادا
9 0
با سلام وخسته نباشید ,,سپاس بابت پاسخگوییتون راستیتش منم اصلا متوجه نشدم منظورشون از اینکه پروندتون آپلود خورده یعنی چی!! وکیلمون میگه یعنی شما جواب مثبت گرفتین و پروندتون رفته برای صدور ویزا!!! الان یک ماه هست که همین حرفو میزنه .میخواستم بدونم به نظر شما درست میگه چون شما در این زمینه اطلاعات دارید, یا اینکه فقط مارو میخواد معطل کنه ؟؟؟؟همچین چیزی صحت داره ؟؟؟ چون ما الان 130 روز کاری هستش که منتظریم ,,ممنون از راهنماییتون یه سوال دیگه اینکه ما دو تا بچه زیر 12 سال داریم وکیلمون میگه اول باید ویزای شما توی پاسپورت بخوره بعد که به دستتون رسید کپی ازش بگیرید بفرستید سفارت با پاسپورت بچه ها تا ویزای اونا هم صادر بشه سپاس
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام اگر نوع درخواست ویزای شما توریستی کاناداست در صورتیکه جواب مثبت گرفته باشید باید پاسپورت را به سفارت کانادا جهت چسباندن لیبل ویزا ارسال فرمائید. بهتر بود جهت فرزندانتان همراه خود اقدام میکردید .
نغمه : پیکاپ ویزا
8 0
با سلام مجدد میخواستم بدونم پیکاپ حداکثر چقدر زمان میبره ,چون الان با خیلی از شرکتهاکه تماس میگیرم میگن خیلی شلوغه و ممکنه ماه ها زمان ببره ؟؟؟؟ واقعا این مسئله ویزا و پیکاپ یه دغدغه ای توی زندگیم شده اگه لطف کنید یه راهنمایی کنید ممنون میشم ,چون همه میگن این روزا خیلی تقاضا زیاده و خیلی بیشتر زمان میبره
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام بله ممکن است پیکاپ پاسپورت تا دوهفته طول بکشد ولی ماهها!!! قطعأ طول نخواهد کشید. ویزایونایتد این خدمات را انجام میدهد.
Saemeh : شینگن
8 0
سلام.خسته نباشید.درصورت نداشتن شینگن گرفتن ویزای کانادا امکان پذیر هست ؟؟؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بهتر است ویزای شینگن و یا حداقل سفرهای متعدد به کشورهائی نظیر سنگاپور ،صربستان،بلغارستان،چینو ... داشته باشید
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بهتر است ویزای شینگن و یا حداقل سفرهای متعدد به کشورهائی نظیر سنگاپور ،صربستان،بلغارستان،چین و ... داشته باشید
نغمه : بیشترین زمان صدور ویزای کانادا
8 0
سلام خسته نباشید بابت پاسخگوییتون سپاسگذارم. میخواستم بدونم حداکثر زمان برای جواب ویزا چقدر هستش ,معمولا میگن 6 ماه حتما جواب میاد ولی اگه از 6 ماه گذشته باشه با توجه به تجربیاتتون چقدر ممکنه زمان ببره
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام و روز بخیر در مورد مدت زمان صدور ویزای کانادا معمولا قبل از 5 ماه جواب میدهند ولی موارد خاصی ممکن است خیلی طولانیتر شود.
امین : محل ارسال گذرنامه برای لیبل
8 0
سلام، همسر و فرزندانم برای انگشت نگاری ویزای کانادا به استانبول رفتند و الان جواب مثبت برای ارسال گذرنامه و زدن لیبل آمده، آیا میتونم پاسپورتهای آنها را خودم به دبی ببرم و نه استانبول؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله میتوانید اینکا را انجام دهید اما باید فرم وکالت را پر و امضا کنند تا شما بتوانید پاسپورت را واگذار و سپس بهمراه ویزا دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.
مژده روغنی : ویزا کانادا
8 0
سلام خسته نباشید من ویزا مالتیپل 5 ساله کانادا گرفتم آیا میتونم در صورت ورود به خاک کانادا در آن 6ماه سفری کوتاه و یک هفته ای به آمریکا داشته باشدم ؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام اول بابت دریافت ویزای کانادا بشما تبریک میگم و در مورد سوالتان نه متاسفانه این امکان وجود ندارد که با ویزای کانادا وارد امریکا شد. حتی اگر درخواست ویزای امریکا دهید ریجکت میشود . ولی بشما و مسافرانی که عازم کانادا هستند توصیه میکنم حتما از آبشار نیاگارا در مرز کانادا و امریکا دیدن کنند و مطمئنا سفری به یاد ماندنی خواهد بود.
محمدرضا سلیمانی : ویزای کانادا
9 0
سلام و عرض ادب، من تمام سوالات را خواندم و استفاده کردم و تشکر ویژه دارم بابت این سایت و اطلاعات، بنده و همسرم در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ از فرانسه و اسپانیا و ایتالیا ویزا گرفتیم و در سال ۲۰۱۶ برای کانادا در شرکت دبی اقدام کردیم که ریجکت شدیم و مجبور به سفر به آفریقای جنوبی شدیم، سوال من این است که چند راه جلوی پای من بزارید که چطوری میتونم ویزای کانادا را بگیرم، به مظرم اگر ویزای فرانسه بگیرم و برم از اونجا برای کانادا اقدام کنم بهتر از دبی و ترکیه است، یا اینکه دعوتنامه داشته باشم، نظرتون چیه؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام با توجه به مدارکی که دارید میتوانید مجدد ویزای کانادا اقدام کنید البته ویزای توریستی کانادا . نیازی نیست الزاما فرانسه بروید فقط خاطر نشان میکنم بهتر است همراه با دعوتنامه کانادا اقدام کنید و ترجیحا کار را بدست کاردان بسپارید جون ممکن است کوچکترین اشتباه به ریجکتی مجدد بیانجامد . در صورتیکه سوالات دیگری داشتید یا اطلاعات بیشتری نیاز بود حتما برای ما ارسال فرمائید. سپاس و عرض ادب و احترام
ستاره : ویزای توریستی کانادا
8 0
با سلام وقت بخیر، من حدود 5 سال پیش درخواست ویزای توریستی کانادا برای دیدن خواهرم دادم اما ریجکت شدم اون زمان سفارت تهران بود دو سال قبل هم دوباره درخواست دادم و رفتم آنکارا انگشت نگاری و باز هم ریجکت شدم خواهرم با بخش مهاجرت مکاتبه کرده بودند که چرا به خواهرم ویزا نمیدید، گفته بودند که شرایط عوض شد دوباره اقدام کنند الان شرایطم عوض شده و متاهل هستم و کسری مدارک هم نداشتیم حدود یک ماه میشه انگشت نگاری شدیم ممکنه این بارهم ریجکت بشیم؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام و درود اینکه در حال حاضر یک ماه گذشته و هنوز هم جواب نگرفتید خوب است چون معمولأ ریجکتی ویزا قبل از یک ماه میاید . امیدوار باشید و در صورت دریافت ویزا در سایت درج نمائید تا مسافران و دوستان عزیزی که ممکن است شرایط شما را داشته اند اقدام کنند و دلگرمی بیشتری داشته باشند. منتظر ویزای شما هستیم
رامك : پيكاپ ويزاي كانادا
8 0
سلام و خسته نباشيد ، تأيديه ويزاي توريستي كانادا ايميلش اومده و حالا بايد پاسپورتهامون و براي ثبت ويزا بفرستيم ، اعتبار پاسپورت من ٤سال و همسرم ٣ سال ديگه است آيا هنوز ميشه پاسپورت جديد گرفت و ضميمه پاسپورت قبلي كنم و بفرستم ؟ چون شنيدم چند وقته كه ديگه قبول نميكنن،متشكرم
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله شنیده شما کاملا درست هست و در ایران هم تعویض پاسپورت در صورتی امکان دارد که کمتر از دو سال و دوماه اعتبار داشته باشد.
فاطمه : انگشت نگاری
8 0
سلام و خسته نباشید خدمت شما خواستم از شما سوال کنم برای کسی که در ایران زندگی میکند در ویزای اسپانسر شیپ کانادا برای انگشت نگاری چه کسی کشوری که سفارت کانادا را دارد تعیین میکندکه انگشت نگاری انجام شود خود شخص تصمیم میگیرد مثلا ترکیه یه دوبی یا ارمنستان را انتخاب کند یا خود انها انتخاب میکنند. ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام و درود جهت ویزای توریستی کانادا انتخاب شما هر کشوری که سفارت کانادا مستقر است میتواند باشد.باین معنی که شما میتوانید با برگه انگشت نگاری بهر کشوری که مایل بودید برای انگشت نگاری بروید.
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام و درود جهت ویزای توریستی کانادا انتخاب شما هر کشوری که سفارت کانادا مستقر است میتواند باشد.باین معنی که شما میتوانید با برگه انگشت نگاری بهر کشوری که مایل بودید برای انگشت نگاری بروید. و جهت ویزای اسپانسر شیپ معمولا کشور ترکیه و شهر آنکارا
علی : ویزای توریستی کانادا
8 0
با سلام و تشکر از سایت خوبتون من و همسرم حدودا 37 ساله هستیم و تقریبا در 5 سال اخیر تمام کشورهای آسیایی را رفتیم شمال سنگاپور، مالزی، اندونزی، تایلند و اخیرا هم ویزای چین را گرفتیم ولی فاقد ویزای شینگن و دعوت نامه از کانادا من دارای یک شرکت 3 ساله هستم در زمینه IT و مدیر عامل هستم و خانمم هم کارشناس HR هستش هر دو دارای سابقه بیمه هستیم گردش حساب مناسب و سند خانه هم داریم به نظر شما برای ویزای توریستی اقدام بکنیم؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بهتر است دعوتنامه تهیه کنید یا از دوستان و آشنایان مقیم کانادا یا از شرکتهای توریستی معتبر. قطعأ مشاوره حضوری بهترین نتیجه را حاصل میکند.
علی : ویزای توریستی
8 0
سلام و عرض ادب سوال داشتم از حضورتون حدود سه ماه پیش من از طریق وکیلی برای اخذ ویزای توریستی اقدام کردم وکیل مربوطه دو هفته پیش به من اعلام کردن که با ویزای توریستی شما موافقت شده لیکن یکسری مدارکو براتون تیک زده بودم اما نفرستاده بودم که سفارت از من خواسته و من اونها رو توسط ایمیل ارسال کردم و تا به الان ما منتظر جواب هستیم خواستم بدونم یه همچین مطلبی از طرف وکیل اصلا صحت داره و سفارت یک همچینایمیایو ارسال میکنه که درش نوشته باشد با ویزا موافقت شده ااما مدارک کمبود رو ارسال کنید ممنون میشماگر پاسخ بفرمایید
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام اینکه سفارت درخواست مدارک بیشتر داده باشد مورد خاصی نیست ولی اینکه اعلام کرده باشند ویزای شما اکی شده ولی مدارک بیشتر نیاز هست صحت ندارد.
فاطمه : آدرس ایمیل
8 0
باسلام مجدد و تشکر از پاسخ سوالم در ایمیل قبلی در صورت امکان آدرس ایمیل شما را برای سوالی که دارم میخواستم.ممنون از همکاری شما
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام ایمیل ما در پایین همین صفحه درج شده است. سپاس
علی : ویزای توریستی
8 0
ممنون از پاسختون یعنی با این اوصاف احتمال ریجکتی کم هست و اینکه احتمال داره با ویزای ما موافقت بشه؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام مجدد پاسخی که دادم جامع و کلی بود .در صورتیکه باز هم سوالی داشتید با کمال میل پاسخگو هستم. سپاس و با آرزوی موفقیت شما
علی : ویزای توریستی
9 0
با سلام مجدد و سپاس فراوان بابت پاسخگوییها و سایت بسیار خوبتان و همچنین اطلاعات دقیقی که در اختیار من و دوستان دیگرقرارمیدید من یه مقدار سوالم را باز میکنم وکیل به ما گفت با ویزای توریستی شما موافقت شده لیکن یکی از مدارک را من در لیست تیک زده بودم که دارند که فرامش شد براتون بفرستم و الان سفارت ان مدرک را نیز خواسته میخواستم ببینم این صحبت وکیل صحت داره و واقعا با ویزای توریستی ما موافقت شده ؟ باز هم ممنون
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام در صورتیکه ویزای شما مورد موافقت قرار گرفته باشد نیاز به مدارک بیشتر نیست ولی اینکه مدارک بیشتر خواستن نشانه این مطلب است که احتمالأ ویزای شما مورد موافقت قرار میگیرد ولی من تمام جوابها را بر اساس توضیحات شما یا وکیل میدهم.
سیاوش : سو پیشینه
7 0
سلام وقتتون بخیر خواستم بدونم کسیکه ۱۰ سال پیش در کشور امارات عربی به تشخیص این کشور مجرم به رابطه نامشروع شده( هر چند مدارک این را ثابت نکرده)و با توجه به اینکه در زندان بسر برده تا نوبت دادگاه رسیدنش شود ودر نهایت حکم قاضی جریمه ۱۰۰۰ درهمی بوده که با توجه به سپری کردن یکماه در زندان جریمه هم بخشیده میشود و از ان کشور دیپورت میشود در گرفتن ویزای مهاجرتی به کانادا مشکل ساز خواهد بود این موضوی و سو پیشینه محسوب میشود؟ ممنون میشم جوابمو بدید
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام در صورتیکه اقامت امارات را داشته جهت ویزای مهاجرتی و در فرم ویزا ایشان باید قید کنند که در 10 سال گذشته اقامت کشوری را داشته یا خیر . در صورتیکه اعلام کنند سفارت کانادا درخواست گرفتن عدم سوء پیشینه یا همان سیر و سلوک را خواهد نمود. قطعأ با توجه به تجربه زیادی که در مورد دبی دارم میتوانید در صورت تمایل تماس بگیرید تا راهنمائی بیشتری در اختیار شما بگذارم.
سارا نظام : ویزای کانادا
7 0
با سلام، من برای هفته آخر آبانماه باید در نمایشگاهی در تورنتو شرکت کنم، آیا اگر هفته آخر شهریور برای انگشت نگاری مراجعه کنم، ممکنه تا قبل از اون تاریخ ویزا بشم و اگه زمان ویزا شدن بیشتر طول بکشه بخاطر تمام شدن تایم نمایشگاه آیا شانسی واسه ویزا شدن دارم؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام پروسه زمانی ویزای توریستی کانادا با توجه به تجربه بنده از 3 روز تا حتی 10 ماه ممکن است طول بکشد اما بطور متوسط معمولأ 2/5 تا 3 ماه خواهد بود. در صورتیکه مدارک لازم ویزای کانادا کامل باشد حتی در صورتیکه تایم نمایشگاه باتمام رسیده باشد ویزای شما صادر خواهد شد.
علی : ویزای توریستی
7 0
ممنونم از پاسختون فقط بفرمایید از تاریخی که مدرک ارسال میشه حدودا چقدر تا اعلام نتیجه زمان میبره ؟
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام معمولأ در صورت نقص مدرک و درخواست سفارت برای مدرک یا مدارکی برای ارسال ، زیر 20 روز نتیجه اعلام میگردد.علت هم اینست که مدارک دیگر شما بررسی شده است.
علی : ویزای توریستی
7 0
سلام بعد از تقاضای مدرک کسری برای برسی چه مدت زمان میبره برای اعلام نتیجه؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام سوال شما پاسخ داده شد دوست عزیز
سیاوش : سوء پیشینه
7 1
با تشکر از پاسخ شما در سوال قبلی اینجانب در رابطه با اتفاقی که در ۱۰ سال پیش در امارات متحده عربی(ابوظبی) اتفاق افتاد.من با ویزای توریستی سفر کرده بودم و در کل حدود ۳ ماه با توجه به اتفاقی که برام افتاد اونجا بودم.با این حال این موضوع را باید در فرم اعلام کنم؟ایالازم به عنوان کردن این موضوع هست با توجه به اینکه۱۰ سال گذشته و با توجه به اینکه رابطه نامشروع در کانادا جرم شناخته نمیشود.ممنون و سپاسگزارم از پاسخ شما
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام اگر ویزای توریستی بوده و بیش از ده سال پیش اتفاق افتاده نیازی نیست قید کنید و در صورتیکه کمتر از ده سال بوده نیز میتوانید قید نکنید ولی اگر متوجه شوند به دردسر میافتید.
موسوی : ویزای مولتی
7 0
سلام جهت انگشت نگاری ویزای مولتی کدام کشور بهتر است ایا گرجستان گزینه خوبی است
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام پیشنهاد ما معمولأ آنکارا جهت انگشت نگاری ویزای کانادا هست بعلت سرعت عمل و خلوت بودن اما تفاوت چندانی نیست که کجا انگشت نگاری انجام شود .
نگار : ویزای توریستی کانادا
8 0
سلام.امیدوارم که خوب باشید و از صبر و حوصله شما در پاسخ دادن به سوالات خیلی ممنونم.الان دقیقا 112 روز کاری هستش که از زمان انگشت نگاری من و همسرم میگذره میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم که با توجه به تجربیات شما ماکزیمم چقدر زمان میبره؟ممنون از لطفتون
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام و سپاس، بطور معمول 3-4 ماه طول میکشه ولی زمان مشخصی نداره البته در حال حاضر بعلت اینکه های سیزن کانادا در حال اتمامه معمولأ روند جوابدهی سریعتر از قبل انجام میشه امیدواریم که بزودی ویزای خود را دریافت کنید.
امیر : پرینت وک آنکارا
6 0
با سلام من ۴ مرداد برای انگشت نگاری آنکارا بودم و ۱۲ مرداد جواب اومد که پاسهارو برای ویزا بفرستیم . در برگه پرینت رسید پول جلوی ویزا کتگوری نوشته بود سینگل اینتری یعنی ویزای مالتی نمیدن و فقط یکبار ورود دادن؟ در صورتیکه نوع ویزا روز انگشت نگاری که مشخص نیست ؟
مدیریت : پاسخ
6 1
سلام اینکه سریع جواب دادن عجیبه ولی اینکه به شما ویزای سینگل اینتری کانادا رو دادن واقعأ عجیبه چون در حال حاضر در فرم سفارت کانادا مدت زمان ویزا وجود ندارد و بطور معمول برای ایرانیان ویزای مولتیپل 5 ساله صادر میگردد هرچند این تشخیص آفیسر پرونده هست که تعیین کند ولی در مدت یکسال اخیر اولین بار است که چنین اتفاقی را شنیدم. در صورتیکه مایل بودید ویزای خود را به شماره 09123988389 از طریق واتسپ ارسال کنید تا بررسی کنم
مجتبي : سوال
6 0
سلام و عرض ادب خدمت شما،پيش از هر چيز تشكر ميكنم كه با صبر و شكيبايي جوابهاي جامع و كاملي به سوالهاي دوستان ميدهيد،من براي ويزاي مولتي ٥ساله از طريق آژانس هواپيمايي اقدام كردم و در تاريخ ١٤ ژانويه جهت انگشت نگاري به استامبول رفتم،الان با گذشت بيش از ٦ماه هنوز جوابي دريافت نكردم،وقتي هم از آژانس سوال ميكنم فقط به من جواب ميده كه بايد صبر كنم،با توجه به تجربه هاي زياد شما اين مدت زمان غير معمول نيست؟؟اگه از آژانس بخوام كه ايميل بزنه به سفارت تاثيري به منفي بودن يا مثبت بودن جواب ويزا داره؟بعد از گذشته ٧ ماه از انگشت نگاري امكان اينكه ريجكت بشه چقدره؟
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام و سپاس معمولأ بعضی از پرونده های ویزای توریستی کانادا طولانی میشود . بهتر است که بفرمائید ایمیل ارسال کنند تا مشخص گردد در پروسه هست البته در صورتیکه قبلأ ایمیل نزده اند. ریجکتی پس از یکماه معمولأ اتفاق نمیفتد
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام و سپاس معمولأ بعضی از پرونده های ویزای توریستی کانادا طولانی میشود . بهتر است که بفرمائید ایمیل ارسال کنند تا مشخص گردد در پروسه هست البته در صورتیکه قبلأ ایمیل نزده اند. ریجکتی پس از یکماه معمولأ اتفاق نمیفتد
حسيني : اعتبارپاسپورت
6 0
براساس پاسپورت كه اعتبارش دوسال است تقاضاي ويزاي توريستي به سفارت كانادا فرستادم امروز به من گفتن پاسپورت رو ارسال كن ويزا رو به پاسپورت بزنيم ميخاستم بپرسم اگر الان يه پاسپورت جديد با اعتبار ٥ساله بگيرم آيا به من ويزا بر اساس پاسپورت جديد ميدن؟ يا همون پاسپورت اول كه باهاش اقدام كردم ملاك صدور ويزاست
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام طبق رویه جدیدسفارت کانادا متاسفانه دیگر نمیتوانید پس از جواب مثبت گرفتن پاسپورت خود را تعویض کنید و ملاک همان پاسپورت فعلی شماست
علی : ویزای توریستی
6 0
با عرض سلام و خسته نباشید مجدد در پاسخ ایمیل به سفارت برای جواب ویزای توریستی عنوان شده که صبور باشید این بدین معناست که با ویزای ما موافقت میشه؟؟ ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام جناب علی صبور باشید یعنی منتظر نتیجه باشید. اگر ویزای شما تأیید شده بود اعلام میکردند پس هنوز تا زمان جواب صبور باشید.
علی : ویزای توریستی
6 0
عرض ادب مجدد پیرو سوال قبلی بنده که وکیل مربوطه مدرک کسری را حدود دوهفته پیش برای سفارت ارسال کردند هم اکنون در پاسخ ایمیلی که چند روز پیش وکیل برای سفارت فرستاده امده صبور باشید خواستم ببینم احتمال داره که با ویزای ما موافقت بشه ؟ باز هم ممنون
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام بله احتمال زیاد ویزای کانادا شما کانفرم میشه
نگین : تعویض پاسپورت
4 0
با سلام و خسته نباید میواستم بپرسم که اگه جواب ویژا مثبت باشه و پاسپورت رو تعویض کنیم ایا لیبل رو توی پاسپورت جدید با اعتبار ساله میزنن؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام پس از جواب مثبت دیگر نمیتوانید پاسپورت را تعویض و پاسپورت جدید را ارسال کنید متأسفانه این امکان دیگر وجود ندارد و ویزا رادر پاسپورتی که اقدام کردید الصاق میکنند.
نگین : تعویض پاسپورت
4 0
سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم ایا با تعویض پاسپورت ویزارو توی پاسپورت جدید با اعتبار 5ساله میزنند؟یا در همون پاسپورتی که از ابتادا اقدام کردیم میزنند؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام پس از جواب مثبت دیگر نمیتوانید پاسپورت را تعویض و پاسپورت جدید را ارسال کنید متأسفانه این امکان دیگر وجود ندارد و ویزا رادر پاسپورتی که اقدام کردید الصاق میکنند.
علی : پاسپورت
4 0
سلام در خصوص پاسپورت اگر چنانچه پاسپورت به فرض دوماه اعتبار داشته باشه باز هم ویزا رو در همون پاسپورت میزنن یا پاسپورتی که تمدید شده؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام با توجه به مدت زمان کمی که از پاسپورت مانده میتوانید پاسپورت خود را تعویض کنید و هر دو پاسپورت را جهت لیبل ویزای کانادا ارسال کنید تا ویزا در پاسپورت جدیدتان الصاق گردد.
علی : پاسپورت
2 0
سلا مجدد ما بعد از انگشت نگاری مبادرت به تمدید پاسپورت کردیم چون پاسپورت بنده تا دو ماه دیگر منقضی میشه با این اوصاف اگر ویزا رو داخل پاسپورت منظور بزنن به هنگام ورود به کانادا به مشکل بر نمیخوره؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام ویزای کانادا در پاسپورت جدیدتان چسبانده میشود.
علی : پاسپورت
2 1
عذر خواهی میکنم من مجدد سوال میکنم با تمدید پاسپورت قبلی پانچ میشه یعنی در پاسپورت پانچ شده ویزا رو میزنن ؟ ممنون میشم اگر مانند همیشه که پاسخهای جامعی میدهید توضیح مختصری هم راجع به این مسیله بدهید
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام در صورتیکه پاسپورت 2-3 سال اعتبار داشته باشد و شخصی پس از اقدام مبادرت به تعویض پاسپورت کند و حتی پاسپورت پانچ شده باشد ویزای کانادا در همان پاسپورت الصاق میگردد ولی برای شما که دوماه مهلت داشته در پاسپورت جدید ثبت میگردد. موفق باشید.
زهرا : اعتبار ویزا
3 1
با سلام . پاسپورت من آبان 68 تموم میشه تو این مدت چطوری میتونم 3 تا ویزای شینگن داشته باشم ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و عرض ادب دوست عزیز سال 68 که گذشته ولی اگر منظورتان سال 98 هست نهایت تا دو ویزا در این پاسپورت فعلی ممکن است ولی میتوانید پاسپورت خود را تعویض کنید .
زهرا : قیمت ویزای کانادا
2 0
قیمت تمام شده ویزای کانادا رو میفرمایید ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و عرض ادب قسمت قیمت ویزای کانادا در سایت را مطالعه فرمایید و در صورت تمایل به دانستن اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
وانيما : انگشت نگاري
2 0
سلام و عرض ادب من براي گرفتن ويزاي توريستي كانادا ويزاي شينگن به اسلولكي گرفتم. يه اژانس هواپيمايي به من گفت اگه انگشت نگاري رو زر فرانسه انجام بدم تاثير زيادي روي ويزاي كانادا خواهد گذاشت ايا اين حرف درست است؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و عرض ادب در اینکه شما از اروپا انگشت نگاری شوید تاثیر خاصی در پرونده شما ندارد ولی اینکه ویزای شینگن گرفتید تاثیرگذار است . البته فکر میکنم تلفنی نیز تماس گرفتید که بیشتر توضیح دادم. سپاس
حسین۳۵۷۲ : پناهندگی
2 0
باسلام و خسته نباشید. میخواستم بدونم میشه از طریق ویزای توریستی به کانادا وارد شد و در آنجا اقدام به پناهندگی اجتماعی کرد و در زمان مقرر بازنگشت؟ باسپاس
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و احترام متاسفانه سوالات پناهندگی را نمیتوانیم پاسخگو باشیم
مهسا : انگشت نگاری
2 0
سلام و خسته نباشید اگر چنانچه برای ویزای توریستی کانادا نامه انگشت نگاری صادر بشه و بنا به دلایلی نتونیم در ان تایمی که برای انگشت نگاری مشخص شده نریم مشکلی به وجود میاره ؟وایا بعدا مجدد میشه تقاضای ویزای توریستی کرد؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و روز بخیر در صورت اتمام یکماهه زمان انگشت نگاری باید مجددأ درخواست دهید.بله مجدد میتوانید درخواست ویزای توریستی کانادا را بدهید.
ali kouhestani : زمان جواب درخواست ویزا
3 0
باسلام و خسته نباشید بنده 27/12/2017 ویزا توریستی با دعوتنامه از طریق برادرم اقدام کرد ه و هنوز جوابی مبنی بر رد و یا مثبت بودن ویزا برای من نیامده است . امروز یک ای میل فرستادم که گفتند ما از طریق ای میل با تجه به حجم بالای در خواست ها قادر به پاسخگویی نیستیم .به نظر جنابعالی با توجه به گدشت زمان در حدود 8 ماه امکان اینکه اصلا پاسخی ندهند وجود دارد؟( بنده 49 سال سن و به صورت انفرادی اقدام کرده ام . وصاحب خانواده خانه و شغل هستم .البته قبلا ریجکت در 7 سال قبل شده ام)
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام و عرض ادب اطمینان داشته باشید که سفارت کانادا بشما پاسخ میدهد ولی زمان خاصی را اعلام نمیکنند البته بطور معمول پرونده هایی که زمان طولانی در پروسه هست معمولا جواب مثبت هست . ریجکتی 7 سال پیش شما اگر تراول هیستوری یا عدم تمکن مالی و کمبود یا ضعیف بودن مدارک قبلی شما باشد تاثیری در پرونده فعلی شما نخواهد داشت.
دکتر حمیدی منفر ... : ویزای سینگل کانادا
2 0
سلام من دکتر متخصص با ویزای شینگن و مدارک مالی و شغلی خوب هستم ولی ماه گذشته ویزای مولتی من را شرکت..... به جای مولتی ، سینگل و 4ماهه گرفت. حتی فامیل هم در کبک دارم می فرمایند که از عید بعضی موارد سینگل داشتیم و مولتی به همه نمی دهند. من مشکل مالی ندارم شما میتوانید برای من ویزای مولتی تضمینی بگیرید
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام در فرم سفارت آپشنی که بشود انتخاب کرد که ویزا چند وقته مورد نظر هست وجود ندارد و تعیین کننده مدت زمان آفیسری هست که پرونده شما را بررسی میکند ولی اگر میخواهید میتوانید با اینکه ویزا دارید دوباره اقدام کنید و شاید اینبار بشما 5 ساله بدهند. اگر مایل بودید تماس بگیرید.
لیلا : ریجکتی
2 0
سلام خسته نباشد ی سوال داشتم. ما ی خانواده چهار نفره هستیم و برای ویزای کانادا اقدام کردیم و فقط دو سفر به دبی داشتیم در ضمن وکیلی که کارمون رو انجام میده در کانادا هست . همه به ما میگن چون خانواده ایم ریجکت میشیم میخواستم ببینم این حرف درسته؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام در مورد ویزای کانادا با توجه به تجربیاتی که داریم نمیتوان هیچوقت 100% ویزایی را ریجکت یا قبول شده دانست ولی داشتن مدارک کافی شانس گرفتن ویزا را بالاتر خواهد برد. بهتر است دو ویزای شینگن خصوصأ در سه سال اخیر رفته باشید ولی در هر صورت فقط باید منتظر جواب نهائی از طرف سفارت باشید.
نگین : عدم دریافت پاسخ از سفارت
3 0
سلام,ببخشید من و همسرم با دعوت نامه معتبر جهت رکت در همایش در تورنتو برای ویزا اقدام کردیم اما بعد از دو ماه و نیم از گذشت انگشت نگاری هنوز جوابی دریافت نکردیم با توجه به اینکه وقت همایش هفته ی قبل بود و گذشته یا هنوز امیدی برای دریافت ویزا هست؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام متأسفانه یا خوشبختانه سفارت کانادا فقط مدارک شفلی و مالی و سفرهای قبلی را بررسی میکند و اگر حتی زمان همایش یا کنفرانس یا دلایل دیگری داشته باشید باز هم زمان لازم را طی میکنند و در این شرایط هم ممکن است بعد از همایش برای شما ویزا صادر گردد.
نگین : ویزا
2 1
سلام من و همسرم هردو به صورت جداگانه دارای دعوت نامه هستیم و بصورت جداگانه سابمیت کردیم مدارکمون رو میخواستم بدونم که 1: اگه وقت دعوت نامه بگذره بازم ویزا میاد برامون؟2:ممکنه یکمیون قبول و یکیمون رجکت شیم ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام اگر در زمانیکه اقدام میکنید دعوتنامه زمان داشته باشد و سفارت دیر جواب بدهد مشکلی نیست و در مورد دوم سفارت کانادا مختار است درخواست ویزای هر شخص را حداگانه بررسی کند حتی اگر یک خانواده باشند و یک دعوتنامه ممکن است به یکنفر ویزا بدهند و به نفر دیگر ویزا ندهند و اینحالت با دعوتنامه جدا قطعأ بستگی به نظر آفیسرهای هر پرونده دارد.
فرزانه : اعتراض ویزا
2 0
با سلام و خسته نباشین خدمت مدیر محترم. بعد از 25 روز از انگشت نگاری ویزای ما ریجکت شدو دلیلشم travel history &purpose of travel بود . الان میتونیم اعتراض بزاریم دوباره؟ به نظرتون تاثیری داره؟ و اینکه بایستی هزینه پرداخت کنیم دوباره واسه اعتراض؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام اگر بدرستی تعداد سفرهای شما را کم زده اند و سفراروپائی نداشته اید بهتر است دو سفر اروپائی بروید و پس از آن مجدد اقدام کنید.
افسانه : ويزاي تحصيلي
1 0
سلام خسته نباشيد، پسرم ١١ سالشه ، وبزاي تحصيلي كانادا اقدام كرديم الان شش هفته گذشته وخبري از ويزا نشده، به سفارت ايميل زديم جوابشون اين بوده تا يك ماه ونيم اينده به ما ايميل نزنيد ؟ ايا اين معنيش اينه كه تا يك ماه ونيم اينده خبري از ويزا نيست؟؟؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام اگر اعلام کرده اند که تا یکماه و نیم دیگر ایمیل نزنید منظورشان اینست که ممکن است قبل از اینزمان ویزا آماده شود در صورتیکه آماده نشد پس از این مدت میتوانید با ایمیل پیگیری کنید. پس باین معنی نیست که قطعأ تا 45 روز آینده ویزا نمیدهند
احسان : اقامت دائم
3 0
با سلام و احترام اگر من وهمسرم شرایط لازم جهت اخذ اقامت را نداشته باشیم و بخواهیم بخاطر آینده بچه 7 سالم و بچه ای که هنوز بدنیا نیومده درخواست اقامت تحصیل بچه هامون را درخواست بدیم چطور میشه اقدام کرد؟ واگر با ویزای توریستی با خانواده سفر کنم و بچه من اونجا متولد بشه آیا شناسنامه بچه دوم ما اونجا صادر میشه و می تونیم به این شکل اقامت بگیریم؟
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام روز بخیر ویزای تحصیلی شرایط سختی داره و فقط یکی از والدین می توانند به عنوان همراه با فرزندتون اقامت همراه بگیرند و این موقت هست، اگر فرزندتان در کانادا متولد شود فقط ایشان مقیم کانادا میشود و پاس کانادایی میگیرد و شما می توانید به عنوان والدین باشید ولی اقامت دائم ندارید ولی می توانید وکیل بگیرید و کار اقامتتون رو انجام دهید.
Negar : ويزاي كانادا
2 0
سلام اميدوارم كه حالتون خوب باشه.من و همسرم ٢٢ فوريه براي انگشت نگاري vac استانبول اقدام كرديم و تا الان تقريبا 160 روز كاري شده.آيا شما تا بحال موردي داشتين كه انقدر طول بكشه و بعد جواب سفارت چي بوده؟ممنون ميشم جواب بدين.اينطور كه آژانس ميگه ظاهرا به سفارت هم ايميل زدن و جوابشون اين بوده كه چون شلوغ هستش بايد صبر كنين ولي واقعا نميدونم كه اين پاسخ آژانس چقدر صحت داره.در ضمن ما دو تا ويزاي شينگن و يه ريزاي آمزيكا توي پاسمون هستش.ميشه لطفا نظر شما رو بدونيم در اين مورد؟ممنون
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بله مورد داشتیم که یکسال طول کشیده و آژانس و هیچکس کاری از دستش برنمیاد چون جوابدهی با سفارته و نهایتا میتوانند ایمیل بزنند که فرمودید اینکار را کردند.احتمال گرفتن ویزای کانادا را قطعا دارید.
درسا طوطی : ویزای کانادا
2 0
آیا گرفتن ویزای تحصیلی برای کانادا سخت است‌ یعنی ممکن هست از دانشگاه پذیرش بگیریم ولی ویزا ندن بهمون؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بله این امکان وجود دارد و سفارت کانادا در رد یا قبول ویزا تصمیم گیرنده نهائیست.
راحله : گم شدن پاسپورتی که ویزای کانادا در آن بو ...
2 0
با سلام حدوداً 20 روز پیش در بارسلون کیف دستی من در بارسلون به سرقت رفت که علاوه بر پول و موبایل، پاسپورت هم داخل کیف بود. گزارش کامل پلیس اسپانیا موجود است. حال با توجه به آن که 2 سال از اعتبار ویزای کانادا باقی مانده بود، من چه کاری می توانم انجام دهم که ویزا را در پاسپورت جدید مجدداً الصاق نمایم؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام نامه ای از شرح ماوقع تهیه کرده بهمراه گزارش پلیس اسپانیا و اگر کپی از صفحه اول و صفحه لیبل ویزای کانادا دارید به سفارت کانادا در آنکارا از طریق ایمیل ارسال کنید.
تورج : اعتبار کمتر از ۶ ماه
2 0
با سلام و ممنون . من اعتبار ویزای مولتی و پاسپورتم حدود ۵ ماه دیگه تموم میشه. آیا می توانم برای حدود ۳ ماه برم کانادا. در ضمن تا الان ۲ بار رفتم و برگشتم.
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام مهم خروج از ایران است و بهتر است پاسپورت خود را تعویض کنید و با پاسپورت قدیم و جدید با خیال راحت سفر کنید.
امین : ویزا 5 ساله
2 0
سلام وقت بخیر، من مدارکم را با مدت 2 ساله پاسپورت فرستادم و اپلای کردم برای ویزای توریستی. الان یکماه فرصت دادن برم vac استانبول برای انگشت نگاری . اول اینکه الان میتونم پاسپورت را تجدید اعتبار کنم و 5 ساله بگیرم؟ و اگر این کار را انجام بدم مبنای تعیین مدت ویزای من کدام پاسپورت بوده و چه مدت ویزا میتوانند بدهند؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام باید قبل از اپلای ویزای کانادا اقدام به تعویض میکردید الان امکان تغییر وجود ندارد. مدت زمان ویزای شما تا پایان زمان پاسپورتتان خواهد شد.
امین2 : گردش مالی
2 0
با سلام و احترام، گردش حساب دست کم بایست 100 میلیون بشود یا مانده حساب ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بهترین حالت پرینت حساب ،حسابیست که هیچوقت مانده حساب در 6 ماه اخیرش کمتر از 80 تا 100 میلیون نشده باشد.
کریم : درخواست رضایت نامه
3 0
سلام من خانمم به همراه فرزندم برا ویزا توریستی اقدام کردن بعد انگشت نگاری ایمیلی دریافت کردم مبنی بر رضایت محضری پدر برا خروج از کشور.ایا این یعنی با ارسال این مدرک ویزا قبول میشه یا ممکنه بازهم با ارسال رضایت نامه ریجکت بشه.من تو این سفر همراهشون نیستم.
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام احتمال قریب به یقین با ویزای کانادا موافقت شده لطفا مدرک مورد نیاز که همان رضایت نامه محضری میباشد و تاکیدأ اجازه خروج از کشور قید شده باشد را تهیه و ترجمه و ارسال کنید. موفق باشید
الناز : بيومتريك دوباره
2 0
سلام ، من پارسال براي ويزاي توريستي اقدام كردم و انگشت نگاري هم رفتم ، منتها ريجكت شدم. آيا امسال براي اقدام دوباره نياز به انگشت نگاري دوباره هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام با توجه به قانون جدید نیازی به انگشت نگاری (بیومتریک) مجدد ندارید.
پروانه : پیکاپ
1 0
من درتاریخ 16 August برای انگشت نگاری آنکارا بودم وخوشبختانه 28 August برام ایمیل زدند که پاسپورتم بفرستم29 August من پاسمو به آژانس فرستادم برای پیکاپ ، حدود ۵۰ روز که من منتظرم و هنوز جوابی نیومده ، وقتی ۱۲ روزه جواب میدن که پاسپورت رو بفرستید چرا اینقدرطول کشیده که پاسپورت رو تحویل نمیدن
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام این مدت زمان غیر معمول هست میتوانید از طریق همان آژانس پیگیری نمائید .
مرضيه : مولتي كانادا
1 0
سلام وقت بخير ،من جواب ويزا كانادام اومده پاسمو پيكاپ كردم منتهي تاريخي كه توي اپليكيشن نوشتم كه ميخوام برمو بيام سه ماهه كه تو گواهي اشتغالم نوشته تو اين تاريخ با مرخصيشون موافقط ميشه حالا ميخوام بليط شش ماهه بگيرم براي ديدن برادرم و با اون تاريخ فرق داره ولي چند ماه اينور اونور ايا تو سينگل يا مولتي دادن ويزا از جانب افيسر تاثير ميذاره؟ واينكه افيسر به اپليكيشن و مطالبش دسترسي داره كه بگه مغايرت داره اپليكيشنو بليطتون نميتونم بگم مرخصي بيشتر گرفتم؟ ميترسم جاي مولتي به اين خاطر سينگل ويزا بدن يا شك كنن و اينكه با توريستي رفتم كانادا كالج پذيرش گرفتم از همونجا ميتونم اقدام كنم ويزامو تبديل به تحصيلي كنم يا حتما بايد از كشور خودم اقدام كنم خارج از خاك كانادا؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0