تماس کلیک کنید 02121000140

وقت سفارت آمریکا

9 / 10
از 37 کاربر

اگر علاقه مند به سفر به کشورهای آمریکایی هستید می بایستی ویزای این کشور را دریافت نمایید در سال های گذشته بسیاری از ایرانیان علاقه مند سفر به آمریکا شده اند. از این رو کشور آمریکا شرایط خاصی را برای متقاضیان سفر به این کشور در نظر گرفته است. برای اینکه ویزای این کشور را دریافت کنید می بایستی وقت سفارت آمریکا را اخذ نمایید. با توجه به این که آمریکا در ایران سفارت ندارد می بایستی از طریق سفارت کشورهای همسایه اقدام نمایید. در این مطلب در مورد وقت سفارت آمریکا صحبت خواهیم کرد.

وقت سفارت آمریکا

بر اساس قوانینی که آمریکا برای متقاضیان سفر به این کشور در نظر گرفته هر فردی که بخواهد وارد آمریکا شود می بایستی ویزای این کشور را دریافت کند این ویزاها شامل ویزای تحصیلی آمریکا، ویزای کاری آمریکا، ویزای سرمایه گذاری آمریکا، ویزای توریستی آمریکا و انواع دیگر آن می باشد. تعیین وقت سفارت در این پروسه بسیار مهم است. در حال حاضر سفارت آمریکا در پاکستان، امارات، ارمنستان و ترکیه اتباع ایران را پذیرش می کند. البته در مقاطعی نیز سفارت آمریکا در آذربایجان، تاجیکستان، قبرس، قطر، عمان، لبنان، گرجستان و کنیا پذیرای مسافران ایرانی است.

اخذ وقت سفارت آمریکا

حتما قبل از اخذ وقت سفارت آمریکا شرایط این کشورها و سفارت آنها را بسنجید که پروسه صدور ویزا در کشورهای مورد نظر به چه صورتی می باشد. اغلب کشورهایی که در بالا به آن اشاره کردیم در صورتی که بخواهید برای وقت سفارت آمریکا به آنجا سفر کنید به راحتی برای شما ویزای خودشان را اعطا می کنند. جهت اخذ وقت سفارت آمریکا می بایستی با استفاده از کردیت کارت هزینه آن (MRV fee) را پرداخت نمایید. البته توجه داشته باشید که هزینه وقت سفارت آمریکا در پاکستان به صورت واریز بانکی صورت می گیرد. همه افرادی که می خواهند وقت سفارت آمریکا را اخذ نماید می بایستی MRV (Machine Readable Visa) را واریز نمایند.

نکات مهم در رابطه با وقت سفارت آمریکا

پس از واریز وجه تا یکسال فرصت دارید که برای وقت سفارت آمریکا اقدام کنید. در صورتی ریجکتی هم می بایستی هزینه آن را مجددا پرداخت نمایید. بعد از پرداخت هزینه این مبلغ قابل برگشت و استرداد نمی باشد. هزینه تعیین وقت سفارت در حالت عادی 160 دلار می باشد. نکته مهم دیگر اینکه معمولا وقت سفارت ها پر است از این رو می بایستی از 3 ماه قبل برای اخذ ویزای خود اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای آمریکا می توانید با کارشناسان ما در ویزا یونایتد در تماس باشید.

ارسال نظر و نظرات ثبت شده