ویزای پاکستان

تصویر پاکستان

کشور پاکستان سیستم ویزای الکترونیک خود را راه اندازی نمود و از این پس می توانید بدون مراجعه به سفارت پاکستان ویزای خود را بصورت آنلاین اقدام کنید.

برای اینکار باید فرم اطلاعات فردی را پر نموده و پس از آن هزینه ویزا را پرداخت نمایید که متاسفانه در این مرحله داشتن کارت بانکی خارجی یا همان ویزا کارت یا مستر کارت مورد نیاز است.

نگران نباشید چون تمام مراحل درخواست ویزای پاکستان را می توانید به ما بسپارید و بدون دغدغه سفر خود را پس از صدور ویزا ادامه دهید.

مدت زمان اعتبار ویزای پاکستان از تاریخ صدور به مدت سه ماه بوده و با این ویزا می توانید تا سه ماه در این کشور اقامت داشته باشید.

مدت زمان صدور ویزای پاکستان نیز حدود 7 روز کاری طول می کشد البته این مدت زمان ممکن است بر اساس شرایط خاص مثل اعیاد و جشنها یا موارد فورس ماژور تغییر نماید.

همان طور که قبلا هم مطرح کردیم برای درخواست این نوع ویزا نیاز به حضور در سفارت جهت ارائه درخواست ویزا و یا مصاحبه و انگشت نگاری نمی باشد.

زبان رسمی و اداری این کشور انگلیسی می باشد ولی زبان اردو زبان محلی مردم پاکستان است که در محافل غیر رسمی استفاده می گردد.

واحد پول این کشور روپیه پاکستان است و اکثر مردم مسلمان سنی مذهب می باشند.

تعیین وقت دانشجوئی  سفارت آمریکا در پاکستان

واریزی سفارت آمریکا در پاکستان

هزینه ویزای سه ماهه پاکستان : 32 دلار

    با ثبت آنلاین ویزای پاکستان در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

اخذ ویزای آنلاین پاکستان

7 / 10
از 11 کاربر
ارسال نظر
Hasani : مرحله پرداخت پول
0 0
سلام ما از ماستر کارت عزيزي بانک استفاده میکنیم اما هرچه کوشش میکنیم مرحله پرداخت پول صورت نمیگیرد لطف نموده از کدام نوع ماستر کارت استفاده میگردد.
مدیریت : پاسخ
2 2
سلام وقت بخیر . جهت پرداختی ویزای پاکستان از هر دو نوع ویزا کارت و مستر کارت می توان استفاده نمود . ممکن هست که مستر کارت ایرادی دارد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :