ویزای کانادا

کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان شناخته شده که سالیانه افراد با اهداف متفاوت وارد این کشور میشوند.

نقشه کانادا

اگر شما نیز در زمره ی این افراد می باشید در وهله ی اول ملزوم به مشخص کردن موضع خود برای اخذ ویزای کانادا میباشید.

از انواع ویزاهایی که برای مهاجران صادر میشوند:

  • ویزای توریستی
  • ویزای شغلی
  • ویزای سرمایه گذاری
  • ویزای تحصیلی را میتوان نام برد.

متداول ترین نوع ویزایی که به طور معمول برای صدور ویزای کانادا تقاضا میشود نوع توریستی اش میباشد که در زیر به شرح آن خواهیم پرداخت.
(نمونه ای از ویزای پنج ساله کانادا)

ویزای کانادا
ویزای کانادا اعتباری 10 ساله دارد ولی با توجه به اعتبار 5 ساله ی گذرنامه های ایرانی این ویزا با توجه به اعتبار پاسپورتتان صادر میگردد ، بدین معنی که اگر گذرنامه ی شما تنها 2 سال اعتبار داشته باشد ویزای کانادا نیز برای شما 2 ساله صادر می گردد.
پس با توجه به اعتبار 5 ساله ی پاسپورت ایران می گوییم ، ویزای کانادا اعتبار ۵ ساله دارد و به شما فرصت اقامت شش ماهه را در هر بار ورود میدهد.با توجه به شرایط خاص و مورد نیاز هر فرد این ویزا را میتوان در انواع

  •  سینگل
  •  مولتی
  •  سوپر ویزا

اخذ نمود.در حالت سینگل تنها  یک بار حق ورود به کشور کانادا را دارید که میتواند از یک روز تا شش ماه به طول بیانجامد.
در نوع مولتی شما مجاز به ورود به خاک این سرزمین بیش از یک بار هستید اما نکته حائز اهمیت این است که هر ورود نباید بیش از شش ماه به طول بیانجامد.
در ویزای نوع سوپر مدت اقامتتان از شش ماه به دو سال تغییر خواهد کرد .
اما دانستن این اطلاعات برای اخذ ویزای کانادا مکفی نیست.
برای اخذ ویزای تضمینی کانادا شما نیاز به مشاورین و کارشناسان مجرب در این زمینه دارید چراکه مسیر اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان مسیر تقریبا ناهمواریست و شما نیازمند متخصصانی هستید که به شما مشاوره دقیق و کاملی ارائه دهند و با همراهیتان مسیر  پیش رو را برایتان هموارتر و سریع تر نمایند.

 

اخذ ویزای کانادا

حال اگر قصد سفر به کانادا را دارید چه به جهت توریستی یا دیدار اقوام و آشنایان، تحصیل یا تحقیق و غیره، فرقی نمی کند، کاری که باید انجام دهید یکسان است. جمع آوری یکسری مدارک ، ترجمه آنها و ارائه آن به ما هست. ما مدارک  را با دقت بررسی کرده و اگر احتیاج به مدارک بیشتر بود شما را در جریان قرار می دهیم. فرم های لازمه را تکمیل کرده و وجوه لازم را پرداخت می نماییم، پس از این مراحل نامه انگشت نگاری دریافت می گردد و به شما تحویل می دهیم. شما یک ماه فرصت دارید که برای انگشت نگاری به کشورهای که دفاترVFS  بیومتریک دارند، مانند ترکیه، امارات، ارمنستان تا کشورهای دیگر مراجعه نمایید.

کانادا در حال حاضر احتیاج به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری را در هر روز و هر زمان که در این یکماه فرصت دارید می توانید انجام دهید. توجه نمایید که ویزای کانادا مصاحبه ندارد.

پس از طی این مراحل بررسی پرونده شما توسط افسران صورت می گیرد، که ممکن است در این زمان هم احتیاج به مدارک بیشتر باشد که درصورت درخواست ما به شما اعلام می کنیم، و باید منتظر جواب آن قرار بگیریم که ممکن است از یک روز تا چند ماه به طول بیانجامد. در صورت منفی بودن جواب، نامه رد ویزا که دلایل آن ذکر شده به شما تحویل داده می شود.

در صورت مثبت بودن جواب، گذرنامه از شما دریافت شده و جهت الصاق ویزا به سفارت کانادا ارسال می شود. مرحله فرستادن گذرنامه به سفارت و برگشت آن "پیکاپ" گفته می شود.

 

مدارک مورد نیاز

1.کپی از تمام گذرنامه های جدید و قدیم (صفحه ی اول + صفحات مهر و ویزا خورده)

2.ترجمه رسمی شناسنامه( مهر دادگستری و مهر امورخارجه)

3.ترجمه رسمی مدارک شغلی ( نامه اشتغال به کار، بیمه ، مالیات، آخرین فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کار و مدارک مربوط به نوع کار متقاضی)

4. مدارک بانکی و مالی بصورت لاتین(تمکن مالی ، گردش سه ماه یا شش ماه)

5.ترجمه اسناد ملکی

6.عکس پرسنلی ( پشت زمینه سفید، بدون روتوش، 3.5*4.5)

7.در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج

8.سفرهای خارجی و داشتن ویزای شینگن در سه سال اخیر

ارسال نظر
مصطفی : ویزای 5 ساله کانادا
5 0
در صورتی که موفق بشیم ویزای کانادا را به صورت 5 ساله توسط شما اخذ کنیم، چه تعداد سفر به این کشور می توانیم داشته باشیم؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام پس از دریافت ویزای 5ساله کانادا محدودیتی برای رفت و آمد ندارید مشروط بر اینکه هربار سفر شما به کانادا بیش از 6ماه نباشد مگر در موارد خاص
سعیدی : ویزای کانادا برای کار یا تحصیل
1 0
اگر موفق بشیم ویزای کار کانادا یا ویزای تحصیل در کانادا را بگیریم، آیا به راحتی میتوانیم ویزای کانادا را به صورت دائم دریافت کنیم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام، ويزاى كار كانادا(اسكيل وركر)خودش يك نوع ويزاى اقامت كاناداهست و در مورد ويزاى دانشجوئي كانادا هم تا زماني كه مشغول تحصيل هستيد ميتوانيد در كانادا بمانيد و پس از آن يا بايد ويزاى خود را تبديل به ويزاى كار يا سرمايه گذارى كنيد تا بتوانيد در اين كشور بمانيد.
کریمی : واریز هزینه
2 1
سلام،واریزی هزینه ویزا حتما باید بصورت آنلاین باشد؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام، امکان پرداخت هزینه بیومتریک ویزای کانادا در بانک نیز وجود دارد ولی مثلا در آنکارا حتما باید شخصی که در آنجا مقیم هست واریزی را انجام دهد و امکان پرداخت بانکی در ایران وجود ندارد.
م. رجبی : ویزای کانادا تورستی
1 0
اگر بخواهم سفر تفریحی برم کانادا ، ویزای کانادا شرایطش چه گونه است؟ چقدر هزینه داره و چند روز میتوانم با این ویزا کانادا در اونجا بمونم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام برای اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کانادا می توانید به سایت مراجعه نمایید هزینه ویزا با دعوتنامه و بدون دعوتنامه متغییر است. با ویزای کانادا با تایید افسر مرزی حداکثر تا 6 ماه می توانید در کانادا اقامت داشته باشید و پس از 6 ماه خارج و در صورت تمایل مجدد وارد شوید.
هما رهبر : تجدید پاسپورت برا ی افزایش اعتبار
3 0
مدت اعتبار پاسپورت من 2 سال است و با همان انگشت نگاری ویزای کانادا را در اسانبول انجام دادم . اگر پاسپورت ام را تجدید کنم که مدت آن 5 سال بشود وپاسپورت جدید را برای پیکاپ ویزا ارسال کنم اشکالی پیش نمی آید؟ یا با همان پاسپورت اول که اعتبارش کمتر است باید اقدام کنم؟ راهی برای اعلام پاسپورت تجدید شده به خدمات ویزای توریستی کانادا در استانبول هست؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام میتوانید پاسپورت جدید بگیرید و پاسپورت قبلی و جدید را به سفارت جهت دریافت ویزا ارائه دهید تا لیبل ویزا در پاسپورت جدیدتان درج گردد.
جواهری : چگونه ویزای کانادا بگیریم
3 0
اگر تمام مدارکی که فرمودید را داشته باشیم و حدود هزینه ای که گفتید را پرداخت کنیم آیا میشه ویزای کانادا واقعا گرفت؟ یا به جز این مدارک چیز دیگه ای باید برای گرفتن ویزای کانادا باید داشت؟
مدیریت : پاسخ
1 0
بله اینکار ممکن هست با دقیق و درست پرکردن فرمها و دعوتنامه قوی امکان گرفتن ویزا بالاست .تجربه و دقت عامل مهمی در پروسه دریافت ویزای کانادا میباشد. پیروز باشید
حسینی : ویزای کانادا
2 0
اگر کسی ویزای شینگن نداشته باشد نمی تواند برای ویزای توریستی یا تحصیلی اقدام کند؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام امکان گرفتن ویزا وجود دارد ولی شانس کمتری خواهید داشت.
اعتمادیان : شرکت ویزا کار خوب کانادا
1 0
با تشکر از سایت خوبتون و توضیحات کاملتون درباره ویزای کانادا و سایر ویزا ها . بسیاری از سوالاتم را پاسخ داده بودید. کمال تشکر را از مدیرت مجموعه ویزا کار شما دارم.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام عرض ادب و احترام وسپاس از شما. موفق و پیروز باشید
مهرانا : باسلام،
1 0
با سلام، من رسید سفارت و بعد از انگشت نگاری گم کردم،حالا چه مشکلی پیش میا و باید چکار کنم؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام نگران نباشید .جواب سفارت کانادا از طریق ایمیلی که ثبت نام کردید ارسال میشود و نیازی به رسید نیست.منتظر جواب باشید و کار خاصی نکنید. موفق باشید
اشکان : ورود به کانادا
1 0
با سلام و احترام من 2 سال پیش ویزای 5 ساله کانادا گرفتم ولی به علت مشغله کاری هنوز نرسیدم برم و میخوام این تابستون سفر کنم آیا به دلیل اینکه 2 سال از ویزای من گذشته برای وروود به کانادا مشکلی برام پیش نمیاد؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام ، شما میتوانید از ویزای کانادا خود استفاده کنید.
سیاوش : درخواست مجدد ویزا
0 0
سلام.من پارسال در حالی که 1 سال و نیم از اعتبار پاسپورتم مونده بود برای یه کنفرانس در کانادا اپلای کردم و دعوتنامه گرفتم و تونستم ویزای مالتیپل تا پایان تاریخ پاسپورتم بگیرم. و یک سفر رفتم کانادا و برگشتم الان با اینکه 6 مال از اعتبار پاسپورت و ویزام مونده میخام دوباره برای کنفرانس کانادا اپلای کنم.مشکلی نیست که من با اینکه الان ویزا دارم بخوام برای 1 کنفرانس که 1 ماه بعد از پایان ویزام برگزاز میشه اپلای کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام متاسفانه نمی تونین از این ویزا بعد از انقضای پاسپورت استفاده کنین و همزمان با انقضای پاسپورت تمام میشود. شما بایست قبل از فرستادن پاسپورت برای الصاق ویزا تمدید میکردید تا 5 ساله مولتیپل دریافت کنید.
hossein : سوال
0 0
سلام، ویزای شیگن چه ربطی به کانادا دارد مگر از شینگن استعلام میگیرند؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ویزای شینگن برای کانادا اعتبار بالایی دارد به این دلیل مهم هست که بدانند شما چقدر اهل سفر هستید و بعد از سفر اروپا برگشت داشته اید.
علیرضا : سفربلافاصله ضروری هست؟
0 0
سلام اگر ویزا صادر شد باید حتما یک سفر داشته باشیم ؟مثلا میشود بعداز 2 سال بعداز صدور ویزا سفر رفت یا بلا فاصلا باید یک بار به کانادا رفت؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ، پس از صدور ویزای کانادا نیازی نیست بلافاصله وارد کانادا شوید ولی بهتر هست که 2سال هم طول نکشه هر چند منعی وجود نداره.
محمد : زمان صدور ویزا
0 0
سلام و خسته نباشید. ببخشید بنده در تاریخ 26 مهر 96 به vfs برای ویزای مولتی مراجعه نموده و انگشت نگاری شده ام و حدود 3 ماه و 5 روز هست که نتیجه مشخص نشده است. چه مدت زمان طول میکشه تا جواب ویزا بیاد؟ تشکر و سپاس
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بطور معمول 90 روز طول می کشه ولی ممکنه در مواردی طولانی تر هم بشود. شما ذکر نکرده اید چه نوع ویزای اقدام کرده اید.
سید مصطفی سعادت : سلام بند از اتباه افغانستان هستم من میتو ...
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله میتوانید ولی باید از طریق سفارت کانادا در کشور خود اقدام کنید. البته شرایط دریافت ویزای کانادا برای اتباع افغانستان با ایرانیان متفاوت هست.
زینب : ویزای کانادا
0 0
سلام ، من و همسرم برای ویزای ۵ ساله کانادا حدود ۶ ماه پیش اقدام کردیم اما وقتی track number رو جستجو میکنم not found میگه و هنوز جواب نیومده ، هنوز باید صبر کرد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام لطفأ بنویسید که خودتان برای ویزای توریستی 5ساله کانادا اقدام کردید یا دفتری برای شما اقدام کرده؟
رضا : ممنون از راهنماییهای سا،نده تون
1 0
سلام لعد از اخذ ویزا وسغر به کنادا تکلیف تحصیل فرزندمان چگونه است من یک دحر هفت ساله ویک دختر دوماهه دارم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورتیکه با ویزای توریستی باشید هزینه تحصیل فرزندتان بعهده خودتان میباشد و اگر ویزای اقامتیست بعهده دولت فدرال کانادا میباشد.موفق باشید
كاميار آقايي : سوال
0 0
سلام ميخواستم بپرسم با ويزاي كانادا به چه كشور هاي ديگه اي سفر كرد ؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام ویزای کانادا مختص کشور کاناداست و فقط میتوانید به این کشور سفر کنید.
شمیلا : ویزای شغلی
0 1
سلام.من با مدرک کارشناسی ارشد طراحی دوخت.وداشتن ۴۲ مدرک در زمینه ی خیاطی.و ۲۷ سال سابقه کار.میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در حال حاضر در زمینه ویزای کار کانادا متأسفانه فعالیتی نداریم.
علیرضا : ویزای آموزشی
0 0
سلام آیا از طریق ثبت نام در آموزشگاه های زبان انگلیسی کانادا می توان ویزا جهت آموزش زبان دریافت کرد و بعد از دریافت آیلتس در خواست اقامت دائم داد؟
محمد شاکر : تمدید گذرنامه
0 0
آیا بعد اینکه در vfs جهت ویزای کانادا انگشت نگاری کردیم امکان تعویض گذرنامه جهت گرفتن ۵ ویزا هست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله مشکلی نیست. بعد از تعویض پاسپورت برای دریافت ویزا پاسپورت قدیمی و پاسپورت جدید رو با هم ارسال کنید برای درج ویزا در پاسپورت جدید. موفق باشید.
شیدا : صدور ویزای توریستی
0 0
سلام من و همسرم از طریق یک موسسه برای ویزای توریتی اقدام کردیم تا دیروز تو سایت که اطلاعات رو میزدم میزد در حال بررسی است ولی از دیروز میزنه رکوردی پیدا نشد! مشکلی هست یعنی؟ چون ایمیل خودمون رو ندادیم فقط ایمیل موسسه هست آیا ممکنه ما میزنیم چیزی نیاد و فقط ایمیل بشه؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام اون چیزی که شما با اون چک می کنید یک شماره هست که از طرف vfs به شما موقع انگشت نگاری داده شده و با اون نمی تونید مراحل دقیق رو ببینید. جواب اصلی در اپلیکشن داده میشود که دست موسسه است. به ایمیل هم جواب فرستاده نمی شود فقط زمانی که آماده میشه ایمیل میزنن که اپلیکشن رو چک کنید.
مانا : ویزا و تعویض پاسپورت
0 0
سلام وقتتون بخیر من و همسرم برای ویزای تحصیلی و کاری اقدام کردیم، بیومتریک رو در تاریخ 1 آبان 96 انجام دادیم ولی هنوز مدارک در حال بررسی هست! الان بیشتر از سه ماه! چقدر زمان میبره تا جواب برای ما ارسال بشه!؟ و سوال دیگه اینکه پاس من 4 سال اعتبار داره اما برای همسرم 2 سال، دفاتر پلیس+10 به ما گفتن باید کمتر از یکسال اعتبار داشته باشه و یا مخدوش باشه تا عوضش کنیم، الان اگر ویزا دوساله توی پاس همسرم بخوره ما مشکلی پیدا نمی کنیم؟ ممنون از راهنمایی تون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر در مورد زمان فقط باید صبر کنید و کار خاصی انجام ندید. اگر میخواهید تعویض پاسپورت کنید مستقیم به اداره گذرنامه مراجعه کنید. اگر سئوال بیشتری داشتید مجدد مطرح نمائید. موفق باشید
مونا : استعلام مدارك شغلي
1 0
سلام ايا مدارك ارسالي به سفارت كانادا براي ويزاي توريستي استعلام گرفته ميشود
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام قطعأ مدارک شما جهت ویزای توریستی کانادا بررسی میگردند.
اردشیر : پیگیری ویزا کاناد
1 0
سلام اینجانب و همسر جهت امور انگشت نگاری ویزای توریستی در تاریخ 19 دسامبر 2017 به دفتر VAC استانبول مراجعه و پس از پایان انگشت نگاری رسیدهای بیومتریک را دریافت کردیم که برای هرکدام شماره پیگیری دارد.از سایت VFSglobal Turkey با استفاده از شماره پیگیری وضعیت هر دومون را کنترل و پیغام زیر را نشان داد. Your processed passport has been forwarded to the Canada Visa Office,Ankara on 19/12/2017 اما ابتدای هفته که مجدد(چندبار) وضعیت را کنترل کردم پیام زیر را برای هر دو ما می دهد : No Record Found لذا خواهشمند است بفرمائید که آیا در وضعیت پرونده ما تغییری ایجاد شده؟ و مشکلی نیست ؟ با تشکر فراوان
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر در این سایت مراحل کامل رو نشون نمیدن فقط اطلاع دادن که پرونده شما به سفارت کانادا فرستاده شده جهت بررسی، شما باید از جایی که اقدام کرده اید پیگیری کنید که جواب داده اند یا خیر.
اردشیر : پیگیری ویزا توریسیتی
0 0
در ادامه سوال قبل ، ما از طریق موسسه اقدام کردیم و دسترسی به اطلاعات پرونده برای پیگیری مستقیم هم نداریم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله شما بصورت مستقیم نمی توانید و فقط خود موسسه می تواند ولی درصورتیکه جوابی صادر شود به شما اعلام می کنند.
homan : ويزاي
0 0
سلام من در تاريخ١٩ مهر ٩٦ به سفارت استانبول جهت ويزاي كانادا اقدام كردم اما متاسفانه هنوز بعد از ٥ ماه در سايت چك ميكنم ميزنه در حال بررسي. ايا اين زمان غير معقول نمي باشد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام متاسفانه این اواخر بررسی و صدور ویزاها طولانی شده.
مجید : نداشتن ویزای شینگن
0 0
سلام. وقت بخیر به نظر شما آیا ممکنه شخص مجردی که بدون داشتن ویزای شینکن توانسته ویزای کانادا رو بگیره، در فرودگاه ترکیه بنا بر همین دلیل واسش مانع تراشی بکنن و مانع سوار شدنش به هواپیما بشن؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام نه به هیچ عنوان، وقتی کشور اصلی ویزا را صادر می کند کشور ثالث حق دخل و تصرف ندارد.
کورش : ماندن بىشتر شش ماه وىزاى پنج ساله
0 0
سلام مادرم وىزاى پنج ساله دارد و اىن بار سوم است ب کانادا مداىد .ولى به دلاىل مشکلى قصد ماندن ب مدت هفت ماه دارد. لطفا پاسخ دهىد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شما باید به دولت فدرال درخواست دهید که میخواهید بیش از 6 ماه اقامت داشته باشید در صورتیکه بپذیرند مشکلی نیست در غیر اینصورت اگر به موقع خارج نشوید برای سفرهای بعدی برایتان مشکل ایجاد می شود.
امیدوار : تجدید ویزای کانادا
0 0
من در سال 93 ویزای مولتی کانادا گرفتم. و تا بحال دو بار هم به کانادا سفر کردم. اعتبار ویزای من دو ماه دیگه تموم میشه. چطور می تونم یه ویزای جدید بگیرم؟ آیا باید دوباره تمامی مراحل گرفتن ویزا را طی کنم؟ و آیا باید دوباره بیومتریک بدم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام این ویزا قابل تمدید نیست و شما باید مجددا درخواست ویزا بدهید و انگشت نگاری انجام دهید.
مهران : ويزاى ٥ ساله كانادا
1 0
آيا دعوتنامه هاي شركت هاى توريستى براى ويزاى٥ ساله كانادا معتبر هستند؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام شرکت های توریستی دعوتنامه را بطور معمول از موسسه ای در کانادا اخذ می کنند و مشکلی ندارند.
ماندانا : سلام مدت اعتبار دعوتنامه چقدر است؟
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دعوتنامه کانادا معمولا زمان ندارد.
فتح الله : سوال
0 0
سلام بعد از مثبت بودن ویزا چقدر زمان میبرد تا ویزا رو دریافت کنم اگه خودم مستقیم برم vac.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با توجه به زمان ورودتان بین 4روز تا یکهفته زمان میبرد که لیبل ویزای کانادا را دریافت کنید.
منیره حیدری : میخواهم به کانادا مهاجهرت نمایم
0 0
علاقه مندی زیاد به کشور زیبا کانادا دارم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سئوال شما خیلی کلی است .لطفأ به سایت مراجعه کنید و شرایط دریافت ویزای کانادا را مطالعه فرمائید. موفق باشید
مهی : سوال
0 0
سلام در آذرماه اقدام به انگشت نگاری در استانبول جهت کانادا کردیم ولی تا کنون جواب نیامده و حسب اعلام موسسه ای که از طریق آن اقدام کردیم می گویند در حالت BACK GROUND CHECK می باشد. می خواستم بدانم حداکثر مدت زمانی که جواب ویزا می تواند مشخص شود چقدر است آیا تا یک سال می تواند طول بکشد ؟ آیا در صورت عدم صدور ویزا جواب منفی از سوی سفارت کانادا صادر می گردد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام طبق اطلاعیه جدید ممکنه تا 4ماه طول بکشه صبور باشید چون معمولأ وقتی زمان میگذرد احتمال مثبت بودن نتیجه بیشتر میگردد.در صورت منفی بودن هم از طریق ایمیل به موسسه اقدام کننده اعلام میگردد.
لیلا : ویزای توریستی
0 0
من و همسرم وپس ۵ ساله قصد سفر تفریخی به کانادا داریم برای یکماه.. تمام مدارک کامل است غیراز ویزای شینگن.. نگرانم که آیا ویزا میگیریم؟!!
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورت نداشتن ویزای شینگن پوئن منفی خواهید داشت ولی باید مدارک بررسی گردد. عوامل زیادی در صدور و عدم صدور ویزای کانادا موثرند که با مطالعه پرونده میتوانیم راهنمائی کنیم. در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید
أمير : پاسپورت
0 0
پاسپورت قبلي من به علت مخدوشي عِوَض شده و صفحاتي كه مهر ورود خروج خورده قابل رويت نيست آيا واسه گرفتن ويزاي تحصيلي به مشكل خواهم خورد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بهتر است جهت گرفتن هر ویزایی پاسپورت خود را تعویض نمایید.
هادی : مدت زمان چرا این قدر طولانی شده!
0 0
با سلام این مدت ۴ ماه که فرمودید آیا شامل تمامی دفاتر میباشد؟ میشه توضیح بدهید که از کجا آمده و چرا قبلا نبود؟ آیا طبق تجربه شما کسی اخیرا در مدت ۴ ماه جواب گرفته؟ چون چند نفر گفتند ۵ ماه شده و خبری نیست. من ساکن استرالیا هستم و از سیدنی اقدام کردم و تا الان ۲.۵ ماه گذشته . سفر من کاری هست و شرکت از من خواسته ۳ هفته دیگر آنجا باشم ولی از ویزا خبری نیست! این بار سوم سفرمن هست و دفعات پیش در مدت ۲-۳ هفته انجام میشد. بد تر اینکه جوابگو نیستند و فقط میگن صبر کنید و من این چهار ماه را اینجا دیدم . ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام قانون برای همه یکسان هست. جهت دریافت ویزای کانادا تا امروز 91 روزالی 119 روز کاری بود و از امروز طبق اعلام سایت 41 روز کاری میباشد.امکان جواب دادن قبل از اینمدت هم وجود دارد . بله قبلا و حتی الان هم ممکن هست چند روزه جواب بدن. Visitor visa (from outside Canada) Iran 41 days ? Does not include transit time between the VAC and IRCC office.
هادی : تغییر پاسپورت
0 0
یک سوال دیگه در مورد تغییر پاسپورت داشتم. آیا اگر من یک پاسپورت جدید بگیرم آیا کل این پروسه ویزا از اول باید انجام بشه؟ آیا موقع زدن لیبل میتونم بگم که این پاسپورت جدید من هست و در این لیبل را بزنید؟ علت اصلی این هست که از پاس یک سال مانده و شاید ویزا را به مدت پاس بزنند و با این کار میخواهم ویزای بلند مدت تری بگیرم ممنون از اطلاعات مفیدتون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام جهت دریافت ویزای توریستی کانادا میتوانید پاسپورت را عوض کنید و با پاسپورت قدیم و جدید را ارائه دهید و لیبل ویزای کانادا در پاسپورت جدید زده میشود. ویزای 5ساله کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت ، معتبر میباشد.
رومینا : کانادا
0 0
من و همسرم ویزا کانادا میخوایم و احتیاج به کمک داریم میخوایم بریم پیش برادر شوهرم.پارسال همسرم (اون موقع مجرد بود)ریجکت شد دنبال راهی میگردم که من اقدام کنم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام درحال حاضر میتوانید هم شما هم همسرتان در صورت داشتن مدارک لازم جهت ویزای کانادا اقدام فرمایید. لطفا به قسمت مدارک ویزای کانادا مراجعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
مجتبی : تعویض پاسپورت
0 0
سلام. من با ویزای دانشجویی در کانادا ساکن هستم. پاسپورتم درحال اتمامه، میخواستم بدونم اگر که زودتر برگردم ایران و پاسپورتم رو عوض کنم میتونم با ویزایی که در پاسپروت قبلی ثبت شده به کانادا ورود کنم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ، اگر ویزای دانشجوئی کانادا شما اعتبار داشته باشد بله میتوانید .موفق باشید
نغمه : ویزای کانادا
0 0
سلام وقتتون بخیر ,ببخشید حداکثر زمان جواب ویزا از روز انگشت نگاری چند روز کاری هستش ,چون در 3 ماه گذشته چند بار زمان تغییر کرده ,یه بار 118 روز اعلام کردن یه بار 96 روز الان دقیقا چند روز باید منتظر بمونیم؟؟؟سپاس از پاسخگویی
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام، در حال حاضر ویزای توریستی کانادا 41 روز کاری هست. متاسفانه این جابجائیهای مکرر زمانی موجب شده بعضی از پرونده ها پروسه بیشتری را طی کنن. پرونده های زیادی دچار همین مشکل شده اند
الناز : ویزای کانادا
0 0
با سلام،میبخشین الان ما درست ۵۵ روزه کاری برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم الان که شده ۴۱ روزه کاری یعنی جواب ما هم شامل این ۴۱ روزمیشه؟یعنی برای ما هم به زودی جواب میدن؟یا برای ما شامل همون ۹۱ روزه کاری اینا یا شایدم بیشتر طول میکشه؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام، در حال حاضر ویزای توریستی کانادا با توجه به تغییرات زیاد در مدت زمان پاسخگوئی از 91 روز به 119 و سپس 41 روز و در حال حاضر 121 روز همه را غافلگیر کردند و بعضأ مسافرانی هستند که بیش از 4 ماه هنوز در انتظار جواب سفارت میباشند.امیدواریم این پروسه هر چه زودتر مشخص گردد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :