ویزای کانادا

کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان شناخته شده که سالیانه افراد با اهداف متفاوت وارد این کشور میشوند.

نقشه کانادا

اگر شما نیز در زمره ی این افراد می باشید در وهله ی اول ملزوم به مشخص کردن موضع خود برای اخذ ویزای کانادا میباشید.

از انواع ویزاهایی که برای مهاجران صادر میشوند:

  • ویزای توریستی
  • ویزای شغلی
  • ویزای سرمایه گذاری
  • ویزای تحصیلی را میتوان نام برد.

متداول ترین نوع ویزایی که به طور معمول برای صدور ویزای کانادا تقاضا میشود نوع توریستی اش میباشد که در زیر به شرح آن خواهیم پرداخت.
(نمونه ای از ویزای پنج ساله کانادا)

ویزای کانادا
ویزای کانادا اعتباری 10 ساله دارد ولی با توجه به اعتبار 5 ساله ی گذرنامه های ایرانی این ویزا با توجه به اعتبار پاسپورتتان صادر میگردد ، بدین معنی که اگر گذرنامه ی شما تنها 2 سال اعتبار داشته باشد ویزای کانادا نیز برای شما 2 ساله صادر می گردد.
پس با توجه به اعتبار 5 ساله ی پاسپورت ایران می گوییم ، ویزای کانادا اعتبار ۵ ساله دارد و به شما فرصت اقامت شش ماهه را در هر بار ورود میدهد.با توجه به شرایط خاص و مورد نیاز هر فرد این ویزا را میتوان در انواع

  •  سینگل
  •  مولتی
  •  سوپر ویزا

اخذ نمود.در حالت سینگل تنها  یک بار حق ورود به کشور کانادا را دارید که میتواند از یک روز تا شش ماه به طول بیانجامد.
در نوع مولتی شما مجاز به ورود به خاک این سرزمین بیش از یک بار هستید اما نکته حائز اهمیت این است که هر ورود نباید بیش از شش ماه به طول بیانجامد.
در ویزای نوع سوپر مدت اقامتتان از شش ماه به دو سال تغییر خواهد کرد .
اما دانستن این اطلاعات برای اخذ ویزای کانادا مکفی نیست.
برای اخذ ویزای تضمینی کانادا شما نیاز به مشاورین و کارشناسان مجرب در این زمینه دارید چراکه مسیر اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان مسیر تقریبا ناهمواریست و شما نیازمند متخصصانی هستید که به شما مشاوره دقیق و کاملی ارائه دهند و با همراهیتان مسیر  پیش رو را برایتان هموارتر و سریع تر نمایند.

 

اخذ ویزای کانادا

حال اگر قصد سفر به کانادا را دارید چه به جهت توریستی یا دیدار اقوام و آشنایان، تحصیل یا تحقیق و غیره، فرقی نمی کند، کاری که باید انجام دهید یکسان است. جمع آوری یکسری مدارک ، ترجمه آنها و ارائه آن به ما هست. ما مدارک  را با دقت بررسی کرده و اگر احتیاج به مدارک بیشتر بود شما را در جریان قرار می دهیم. فرم های لازمه را تکمیل کرده و وجوه لازم را پرداخت می نماییم، پس از این مراحل نامه انگشت نگاری دریافت می گردد و به شما تحویل می دهیم. شما یک ماه فرصت دارید که برای انگشت نگاری به کشورهای که دفاترVFS  بیومتریک دارند، مانند ترکیه، امارات، ارمنستان تا کشورهای دیگر مراجعه نمایید.

کانادا در حال حاضر احتیاج به تعیین وقت سفارت ندارد و انگشت نگاری را در هر روز و هر زمان که در این یکماه فرصت دارید می توانید انجام دهید. توجه نمایید که ویزای کانادا مصاحبه ندارد.

پس از طی این مراحل بررسی پرونده شما توسط افسران صورت می گیرد، که ممکن است در این زمان هم احتیاج به مدارک بیشتر باشد که درصورت درخواست ما به شما اعلام می کنیم، و باید منتظر جواب آن قرار بگیریم که ممکن است از یک روز تا چند ماه به طول بیانجامد. در صورت منفی بودن جواب، نامه رد ویزا که دلایل آن ذکر شده به شما تحویل داده می شود.

در صورت مثبت بودن جواب، گذرنامه از شما دریافت شده و جهت الصاق ویزا به سفارت کانادا ارسال می شود. مرحله فرستادن گذرنامه به سفارت و برگشت آن "پیکاپ" گفته می شود.

 

مدارک مورد نیاز

1.کپی از تمام گذرنامه های جدید و قدیم (صفحه ی اول + صفحات مهر و ویزا خورده)

2.ترجمه رسمی شناسنامه( مهر دادگستری و مهر امورخارجه)

3.ترجمه رسمی مدارک شغلی ( نامه اشتغال به کار، بیمه ، مالیات، آخرین فیش حقوقی، روزنامه رسمی، جواز کار و مدارک مربوط به نوع کار متقاضی)

4. مدارک بانکی و مالی بصورت لاتین(تمکن مالی ، گردش سه ماه یا شش ماه)

5.ترجمه اسناد ملکی

6.عکس پرسنلی ( پشت زمینه سفید، بدون روتوش، 3.5*4.5)

7.در صورت تاهل ترجمه سند ازدواج

8.سفرهای خارجی و داشتن ویزای شینگن در سه سال اخیر

ارسال نظر
مصطفی : ویزای 5 ساله کانادا
6 1
در صورتی که موفق بشیم ویزای کانادا را به صورت 5 ساله توسط شما اخذ کنیم، چه تعداد سفر به این کشور می توانیم داشته باشیم؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام پس از دریافت ویزای 5ساله کانادا محدودیتی برای رفت و آمد ندارید مشروط بر اینکه هربار سفر شما به کانادا بیش از 6ماه نباشد مگر در موارد خاص
سعیدی : ویزای کانادا برای کار یا تحصیل
3 1
اگر موفق بشیم ویزای کار کانادا یا ویزای تحصیل در کانادا را بگیریم، آیا به راحتی میتوانیم ویزای کانادا را به صورت دائم دریافت کنیم؟
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام، ويزاى كار كانادا(اسكيل وركر)خودش يك نوع ويزاى اقامت كاناداهست و در مورد ويزاى دانشجوئي كانادا هم تا زماني كه مشغول تحصيل هستيد ميتوانيد در كانادا بمانيد و پس از آن يا بايد ويزاى خود را تبديل به ويزاى كار يا سرمايه گذارى كنيد تا بتوانيد در اين كشور بمانيد.
کریمی : واریز هزینه
2 1
سلام،واریزی هزینه ویزا حتما باید بصورت آنلاین باشد؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام، امکان پرداخت هزینه بیومتریک ویزای کانادا در بانک نیز وجود دارد ولی مثلا در آنکارا حتما باید شخصی که در آنجا مقیم هست واریزی را انجام دهد و امکان پرداخت بانکی در ایران وجود ندارد.
م. رجبی : ویزای کانادا تورستی
1 1
اگر بخواهم سفر تفریحی برم کانادا ، ویزای کانادا شرایطش چه گونه است؟ چقدر هزینه داره و چند روز میتوانم با این ویزا کانادا در اونجا بمونم؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام برای اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای کانادا می توانید به سایت مراجعه نمایید هزینه ویزا با دعوتنامه و بدون دعوتنامه متغییر است. با ویزای کانادا با تایید افسر مرزی حداکثر تا 6 ماه می توانید در کانادا اقامت داشته باشید و پس از 6 ماه خارج و در صورت تمایل مجدد وارد شوید.
هما رهبر : تجدید پاسپورت برا ی افزایش اعتبار
3 0
مدت اعتبار پاسپورت من 2 سال است و با همان انگشت نگاری ویزای کانادا را در اسانبول انجام دادم . اگر پاسپورت ام را تجدید کنم که مدت آن 5 سال بشود وپاسپورت جدید را برای پیکاپ ویزا ارسال کنم اشکالی پیش نمی آید؟ یا با همان پاسپورت اول که اعتبارش کمتر است باید اقدام کنم؟ راهی برای اعلام پاسپورت تجدید شده به خدمات ویزای توریستی کانادا در استانبول هست؟
مدیریت : پاسخ
7 3
سلام میتوانید پاسپورت جدید بگیرید و پاسپورت قبلی و جدید را به سفارت جهت دریافت ویزا ارائه دهید تا لیبل ویزا در پاسپورت جدیدتان درج گردد.
جواهری : چگونه ویزای کانادا بگیریم
5 1
اگر تمام مدارکی که فرمودید را داشته باشیم و حدود هزینه ای که گفتید را پرداخت کنیم آیا میشه ویزای کانادا واقعا گرفت؟ یا به جز این مدارک چیز دیگه ای باید برای گرفتن ویزای کانادا باید داشت؟
مدیریت : پاسخ
2 0
بله اینکار ممکن هست با دقیق و درست پرکردن فرمها و دعوتنامه قوی امکان گرفتن ویزا بالاست .تجربه و دقت عامل مهمی در پروسه دریافت ویزای کانادا میباشد. پیروز باشید
حسینی : ویزای کانادا
2 1
اگر کسی ویزای شینگن نداشته باشد نمی تواند برای ویزای توریستی یا تحصیلی اقدام کند؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام امکان گرفتن ویزا وجود دارد ولی شانس کمتری خواهید داشت.
اعتمادیان : شرکت ویزا کار خوب کانادا
1 0
با تشکر از سایت خوبتون و توضیحات کاملتون درباره ویزای کانادا و سایر ویزا ها . بسیاری از سوالاتم را پاسخ داده بودید. کمال تشکر را از مدیرت مجموعه ویزا کار شما دارم.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام عرض ادب و احترام وسپاس از شما. موفق و پیروز باشید
مهرانا : باسلام،
2 0
با سلام، من رسید سفارت و بعد از انگشت نگاری گم کردم،حالا چه مشکلی پیش میا و باید چکار کنم؟
مدیریت : پاسخ
1 3
سلام نگران نباشید .جواب سفارت کانادا از طریق ایمیلی که ثبت نام کردید ارسال میشود و نیازی به رسید نیست.منتظر جواب باشید و کار خاصی نکنید. موفق باشید
اشکان : ورود به کانادا
1 0
با سلام و احترام من 2 سال پیش ویزای 5 ساله کانادا گرفتم ولی به علت مشغله کاری هنوز نرسیدم برم و میخوام این تابستون سفر کنم آیا به دلیل اینکه 2 سال از ویزای من گذشته برای وروود به کانادا مشکلی برام پیش نمیاد؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام ، شما میتوانید از ویزای کانادا خود استفاده کنید.
سیاوش : درخواست مجدد ویزا
0 1
سلام.من پارسال در حالی که 1 سال و نیم از اعتبار پاسپورتم مونده بود برای یه کنفرانس در کانادا اپلای کردم و دعوتنامه گرفتم و تونستم ویزای مالتیپل تا پایان تاریخ پاسپورتم بگیرم. و یک سفر رفتم کانادا و برگشتم الان با اینکه 6 مال از اعتبار پاسپورت و ویزام مونده میخام دوباره برای کنفرانس کانادا اپلای کنم.مشکلی نیست که من با اینکه الان ویزا دارم بخوام برای 1 کنفرانس که 1 ماه بعد از پایان ویزام برگزاز میشه اپلای کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام متاسفانه نمی تونین از این ویزا بعد از انقضای پاسپورت استفاده کنین و همزمان با انقضای پاسپورت تمام میشود. شما بایست قبل از فرستادن پاسپورت برای الصاق ویزا تمدید میکردید تا 5 ساله مولتیپل دریافت کنید.
hossein : سوال
0 0
سلام، ویزای شیگن چه ربطی به کانادا دارد مگر از شینگن استعلام میگیرند؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام ویزای شینگن برای کانادا اعتبار بالایی دارد به این دلیل مهم هست که بدانند شما چقدر اهل سفر هستید و بعد از سفر اروپا برگشت داشته اید.
علیرضا : سفربلافاصله ضروری هست؟
0 1
سلام اگر ویزا صادر شد باید حتما یک سفر داشته باشیم ؟مثلا میشود بعداز 2 سال بعداز صدور ویزا سفر رفت یا بلا فاصلا باید یک بار به کانادا رفت؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ، پس از صدور ویزای کانادا نیازی نیست بلافاصله وارد کانادا شوید ولی بهتر هست که 2سال هم طول نکشه هر چند منعی وجود نداره.
محمد : زمان صدور ویزا
0 0
سلام و خسته نباشید. ببخشید بنده در تاریخ 26 مهر 96 به vfs برای ویزای مولتی مراجعه نموده و انگشت نگاری شده ام و حدود 3 ماه و 5 روز هست که نتیجه مشخص نشده است. چه مدت زمان طول میکشه تا جواب ویزا بیاد؟ تشکر و سپاس
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام بطور معمول 90 روز طول می کشه ولی ممکنه در مواردی طولانی تر هم بشود. شما ذکر نکرده اید چه نوع ویزای اقدام کرده اید.
سید مصطفی سعادت : سلام بند از اتباه افغانستان هستم من میتو ...
2 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله میتوانید ولی باید از طریق سفارت کانادا در کشور خود اقدام کنید. البته شرایط دریافت ویزای کانادا برای اتباع افغانستان با ایرانیان متفاوت هست.
زینب : ویزای کانادا
0 0
سلام ، من و همسرم برای ویزای ۵ ساله کانادا حدود ۶ ماه پیش اقدام کردیم اما وقتی track number رو جستجو میکنم not found میگه و هنوز جواب نیومده ، هنوز باید صبر کرد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام لطفأ بنویسید که خودتان برای ویزای توریستی 5ساله کانادا اقدام کردید یا دفتری برای شما اقدام کرده؟
رضا : ممنون از راهنماییهای سا،نده تون
5 1
سلام لعد از اخذ ویزا وسغر به کنادا تکلیف تحصیل فرزندمان چگونه است من یک دحر هفت ساله ویک دختر دوماهه دارم
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام در صورتیکه با ویزای توریستی باشید هزینه تحصیل فرزندتان بعهده خودتان میباشد و اگر ویزای اقامتیست بعهده دولت فدرال کانادا میباشد.موفق باشید
كاميار آقايي : سوال
0 0
سلام ميخواستم بپرسم با ويزاي كانادا به چه كشور هاي ديگه اي سفر كرد ؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام ویزای کانادا مختص کشور کاناداست و فقط میتوانید به این کشور سفر کنید.
شمیلا : ویزای شغلی
0 1
سلام.من با مدرک کارشناسی ارشد طراحی دوخت.وداشتن ۴۲ مدرک در زمینه ی خیاطی.و ۲۷ سال سابقه کار.میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام در حال حاضر در زمینه ویزای کار کانادا متأسفانه فعالیتی نداریم.
علیرضا : ویزای آموزشی
0 0
سلام آیا از طریق ثبت نام در آموزشگاه های زبان انگلیسی کانادا می توان ویزا جهت آموزش زبان دریافت کرد و بعد از دریافت آیلتس در خواست اقامت دائم داد؟
محمد شاکر : تمدید گذرنامه
0 0
آیا بعد اینکه در vfs جهت ویزای کانادا انگشت نگاری کردیم امکان تعویض گذرنامه جهت گرفتن ۵ ویزا هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله مشکلی نیست. بعد از تعویض پاسپورت برای دریافت ویزا پاسپورت قدیمی و پاسپورت جدید رو با هم ارسال کنید برای درج ویزا در پاسپورت جدید. موفق باشید.
شیدا : صدور ویزای توریستی
0 0
سلام من و همسرم از طریق یک موسسه برای ویزای توریتی اقدام کردیم تا دیروز تو سایت که اطلاعات رو میزدم میزد در حال بررسی است ولی از دیروز میزنه رکوردی پیدا نشد! مشکلی هست یعنی؟ چون ایمیل خودمون رو ندادیم فقط ایمیل موسسه هست آیا ممکنه ما میزنیم چیزی نیاد و فقط ایمیل بشه؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام اون چیزی که شما با اون چک می کنید یک شماره هست که از طرف vfs به شما موقع انگشت نگاری داده شده و با اون نمی تونید مراحل دقیق رو ببینید. جواب اصلی در اپلیکشن داده میشود که دست موسسه است. به ایمیل هم جواب فرستاده نمی شود فقط زمانی که آماده میشه ایمیل میزنن که اپلیکشن رو چک کنید.
مانا : ویزا و تعویض پاسپورت
0 0
سلام وقتتون بخیر من و همسرم برای ویزای تحصیلی و کاری اقدام کردیم، بیومتریک رو در تاریخ 1 آبان 96 انجام دادیم ولی هنوز مدارک در حال بررسی هست! الان بیشتر از سه ماه! چقدر زمان میبره تا جواب برای ما ارسال بشه!؟ و سوال دیگه اینکه پاس من 4 سال اعتبار داره اما برای همسرم 2 سال، دفاتر پلیس+10 به ما گفتن باید کمتر از یکسال اعتبار داشته باشه و یا مخدوش باشه تا عوضش کنیم، الان اگر ویزا دوساله توی پاس همسرم بخوره ما مشکلی پیدا نمی کنیم؟ ممنون از راهنمایی تون
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام روز بخیر در مورد زمان فقط باید صبر کنید و کار خاصی انجام ندید. اگر میخواهید تعویض پاسپورت کنید مستقیم به اداره گذرنامه مراجعه کنید. اگر سئوال بیشتری داشتید مجدد مطرح نمائید. موفق باشید
مونا : استعلام مدارك شغلي
2 0
سلام ايا مدارك ارسالي به سفارت كانادا براي ويزاي توريستي استعلام گرفته ميشود
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام قطعأ مدارک شما جهت ویزای توریستی کانادا بررسی میگردند.
اردشیر : پیگیری ویزا کاناد
1 0
سلام اینجانب و همسر جهت امور انگشت نگاری ویزای توریستی در تاریخ 19 دسامبر 2017 به دفتر VAC استانبول مراجعه و پس از پایان انگشت نگاری رسیدهای بیومتریک را دریافت کردیم که برای هرکدام شماره پیگیری دارد.از سایت VFSglobal Turkey با استفاده از شماره پیگیری وضعیت هر دومون را کنترل و پیغام زیر را نشان داد. Your processed passport has been forwarded to the Canada Visa Office,Ankara on 19/12/2017 اما ابتدای هفته که مجدد(چندبار) وضعیت را کنترل کردم پیام زیر را برای هر دو ما می دهد : No Record Found لذا خواهشمند است بفرمائید که آیا در وضعیت پرونده ما تغییری ایجاد شده؟ و مشکلی نیست ؟ با تشکر فراوان
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر در این سایت مراحل کامل رو نشون نمیدن فقط اطلاع دادن که پرونده شما به سفارت کانادا فرستاده شده جهت بررسی، شما باید از جایی که اقدام کرده اید پیگیری کنید که جواب داده اند یا خیر.
اردشیر : پیگیری ویزا توریسیتی
0 1
در ادامه سوال قبل ، ما از طریق موسسه اقدام کردیم و دسترسی به اطلاعات پرونده برای پیگیری مستقیم هم نداریم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله شما بصورت مستقیم نمی توانید و فقط خود موسسه می تواند ولی درصورتیکه جوابی صادر شود به شما اعلام می کنند.
homan : ويزاي
0 0
سلام من در تاريخ١٩ مهر ٩٦ به سفارت استانبول جهت ويزاي كانادا اقدام كردم اما متاسفانه هنوز بعد از ٥ ماه در سايت چك ميكنم ميزنه در حال بررسي. ايا اين زمان غير معقول نمي باشد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام متاسفانه این اواخر بررسی و صدور ویزاها طولانی شده.
مجید : نداشتن ویزای شینگن
0 1
سلام. وقت بخیر به نظر شما آیا ممکنه شخص مجردی که بدون داشتن ویزای شینکن توانسته ویزای کانادا رو بگیره، در فرودگاه ترکیه بنا بر همین دلیل واسش مانع تراشی بکنن و مانع سوار شدنش به هواپیما بشن؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام نه به هیچ عنوان، وقتی کشور اصلی ویزا را صادر می کند کشور ثالث حق دخل و تصرف ندارد.
کورش : ماندن بىشتر شش ماه وىزاى پنج ساله
1 0
سلام مادرم وىزاى پنج ساله دارد و اىن بار سوم است ب کانادا مداىد .ولى به دلاىل مشکلى قصد ماندن ب مدت هفت ماه دارد. لطفا پاسخ دهىد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شما باید به دولت فدرال درخواست دهید که میخواهید بیش از 6 ماه اقامت داشته باشید در صورتیکه بپذیرند مشکلی نیست در غیر اینصورت اگر به موقع خارج نشوید برای سفرهای بعدی برایتان مشکل ایجاد می شود.
امیدوار : تجدید ویزای کانادا
0 1
من در سال 93 ویزای مولتی کانادا گرفتم. و تا بحال دو بار هم به کانادا سفر کردم. اعتبار ویزای من دو ماه دیگه تموم میشه. چطور می تونم یه ویزای جدید بگیرم؟ آیا باید دوباره تمامی مراحل گرفتن ویزا را طی کنم؟ و آیا باید دوباره بیومتریک بدم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام این ویزا قابل تمدید نیست و شما باید مجددا درخواست ویزا بدهید و انگشت نگاری انجام دهید.
مهران : ويزاى ٥ ساله كانادا
1 1
آيا دعوتنامه هاي شركت هاى توريستى براى ويزاى٥ ساله كانادا معتبر هستند؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام شرکت های توریستی دعوتنامه را بطور معمول از موسسه ای در کانادا اخذ می کنند و مشکلی ندارند.
ماندانا : سلام مدت اعتبار دعوتنامه چقدر است؟
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام دعوتنامه کانادا معمولا زمان ندارد.
فتح الله : سوال
1 0
سلام بعد از مثبت بودن ویزا چقدر زمان میبرد تا ویزا رو دریافت کنم اگه خودم مستقیم برم vac.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با توجه به زمان ورودتان بین 4روز تا یکهفته زمان میبرد که لیبل ویزای کانادا را دریافت کنید.
منیره حیدری : میخواهم به کانادا مهاجهرت نمایم
0 0
علاقه مندی زیاد به کشور زیبا کانادا دارم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سئوال شما خیلی کلی است .لطفأ به سایت مراجعه کنید و شرایط دریافت ویزای کانادا را مطالعه فرمائید. موفق باشید
مهی : سوال
0 1
سلام در آذرماه اقدام به انگشت نگاری در استانبول جهت کانادا کردیم ولی تا کنون جواب نیامده و حسب اعلام موسسه ای که از طریق آن اقدام کردیم می گویند در حالت BACK GROUND CHECK می باشد. می خواستم بدانم حداکثر مدت زمانی که جواب ویزا می تواند مشخص شود چقدر است آیا تا یک سال می تواند طول بکشد ؟ آیا در صورت عدم صدور ویزا جواب منفی از سوی سفارت کانادا صادر می گردد؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام طبق اطلاعیه جدید ممکنه تا 4ماه طول بکشه صبور باشید چون معمولأ وقتی زمان میگذرد احتمال مثبت بودن نتیجه بیشتر میگردد.در صورت منفی بودن هم از طریق ایمیل به موسسه اقدام کننده اعلام میگردد.
لیلا : ویزای توریستی
0 1
من و همسرم وپس ۵ ساله قصد سفر تفریخی به کانادا داریم برای یکماه.. تمام مدارک کامل است غیراز ویزای شینگن.. نگرانم که آیا ویزا میگیریم؟!!
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورت نداشتن ویزای شینگن پوئن منفی خواهید داشت ولی باید مدارک بررسی گردد. عوامل زیادی در صدور و عدم صدور ویزای کانادا موثرند که با مطالعه پرونده میتوانیم راهنمائی کنیم. در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید
أمير : پاسپورت
0 0
پاسپورت قبلي من به علت مخدوشي عِوَض شده و صفحاتي كه مهر ورود خروج خورده قابل رويت نيست آيا واسه گرفتن ويزاي تحصيلي به مشكل خواهم خورد؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام بهتر است جهت گرفتن هر ویزایی پاسپورت خود را تعویض نمایید.
هادی : مدت زمان چرا این قدر طولانی شده!
0 1
با سلام این مدت ۴ ماه که فرمودید آیا شامل تمامی دفاتر میباشد؟ میشه توضیح بدهید که از کجا آمده و چرا قبلا نبود؟ آیا طبق تجربه شما کسی اخیرا در مدت ۴ ماه جواب گرفته؟ چون چند نفر گفتند ۵ ماه شده و خبری نیست. من ساکن استرالیا هستم و از سیدنی اقدام کردم و تا الان ۲.۵ ماه گذشته . سفر من کاری هست و شرکت از من خواسته ۳ هفته دیگر آنجا باشم ولی از ویزا خبری نیست! این بار سوم سفرمن هست و دفعات پیش در مدت ۲-۳ هفته انجام میشد. بد تر اینکه جوابگو نیستند و فقط میگن صبر کنید و من این چهار ماه را اینجا دیدم . ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام قانون برای همه یکسان هست. جهت دریافت ویزای کانادا تا امروز 91 روزالی 119 روز کاری بود و از امروز طبق اعلام سایت 41 روز کاری میباشد.امکان جواب دادن قبل از اینمدت هم وجود دارد . بله قبلا و حتی الان هم ممکن هست چند روزه جواب بدن. Visitor visa (from outside Canada) Iran 41 days ? Does not include transit time between the VAC and IRCC office.
هادی : تغییر پاسپورت
0 0
یک سوال دیگه در مورد تغییر پاسپورت داشتم. آیا اگر من یک پاسپورت جدید بگیرم آیا کل این پروسه ویزا از اول باید انجام بشه؟ آیا موقع زدن لیبل میتونم بگم که این پاسپورت جدید من هست و در این لیبل را بزنید؟ علت اصلی این هست که از پاس یک سال مانده و شاید ویزا را به مدت پاس بزنند و با این کار میخواهم ویزای بلند مدت تری بگیرم ممنون از اطلاعات مفیدتون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام جهت دریافت ویزای توریستی کانادا میتوانید پاسپورت را عوض کنید و با پاسپورت قدیم و جدید را ارائه دهید و لیبل ویزای کانادا در پاسپورت جدید زده میشود. ویزای 5ساله کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت ، معتبر میباشد.
رومینا : کانادا
0 1
من و همسرم ویزا کانادا میخوایم و احتیاج به کمک داریم میخوایم بریم پیش برادر شوهرم.پارسال همسرم (اون موقع مجرد بود)ریجکت شد دنبال راهی میگردم که من اقدام کنم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام درحال حاضر میتوانید هم شما هم همسرتان در صورت داشتن مدارک لازم جهت ویزای کانادا اقدام فرمایید. لطفا به قسمت مدارک ویزای کانادا مراجعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
مجتبی : تعویض پاسپورت
0 0
سلام. من با ویزای دانشجویی در کانادا ساکن هستم. پاسپورتم درحال اتمامه، میخواستم بدونم اگر که زودتر برگردم ایران و پاسپورتم رو عوض کنم میتونم با ویزایی که در پاسپروت قبلی ثبت شده به کانادا ورود کنم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ، اگر ویزای دانشجوئی کانادا شما اعتبار داشته باشد بله میتوانید .موفق باشید
نغمه : ویزای کانادا
1 0
سلام وقتتون بخیر ,ببخشید حداکثر زمان جواب ویزا از روز انگشت نگاری چند روز کاری هستش ,چون در 3 ماه گذشته چند بار زمان تغییر کرده ,یه بار 118 روز اعلام کردن یه بار 96 روز الان دقیقا چند روز باید منتظر بمونیم؟؟؟سپاس از پاسخگویی
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام، در حال حاضر ویزای توریستی کانادا 41 روز کاری هست. متاسفانه این جابجائیهای مکرر زمانی موجب شده بعضی از پرونده ها پروسه بیشتری را طی کنن. پرونده های زیادی دچار همین مشکل شده اند
الناز : ویزای کانادا
1 1
با سلام،میبخشین الان ما درست ۵۵ روزه کاری برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردیم الان که شده ۴۱ روزه کاری یعنی جواب ما هم شامل این ۴۱ روزمیشه؟یعنی برای ما هم به زودی جواب میدن؟یا برای ما شامل همون ۹۱ روزه کاری اینا یا شایدم بیشتر طول میکشه؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام، در حال حاضر ویزای توریستی کانادا با توجه به تغییرات زیاد در مدت زمان پاسخگوئی از 91 روز به 119 و سپس 41 روز و در حال حاضر 121 روز همه را غافلگیر کردند و بعضأ مسافرانی هستند که بیش از 4 ماه هنوز در انتظار جواب سفارت میباشند.امیدواریم این پروسه هر چه زودتر مشخص گردد.
الناز : ویزای کانادا
0 0
با تشکر از پاسختون.میبخشین ما این تغییرات زمانی رو از کجا میتونیم بفهمیم.خیلی ممنونم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام این قسمت در بخش انتهای ویزای کانادا با تیتر مدت زمان صدور ویزای کانادا در همین سایت ایجاد شده تا مسافران عزیز براحتی بتوانند استفاده کنند و آموزش لازم هم داده شده . موفق باشید
الناز : ویزای کانادا
0 0
با تشکر از پاسختون.میبخشین سایت یا کانالی هست که ما بتونیم این روزها که عوض میشن ازش مطلع بشیم.خیلی ممنون از لطفتون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام این قسمت در بخش انتهای ویزای کانادا با تیتر مدت زمان صدور ویزای کانادا در همین سایت ایجاد شده تا مسافران عزیز براحتی بتوانند استفاده کنند و آموزش لازم هم داده شده . موفق باشید
شادي : ويزاي توريستي
1 0
سلام!من از طريق موسسه اي براي ويزاي تجاري كانادا اقدام كردم كه خروجي ان همون ويزاي توريستي هست،29 دسامبر به استانبول جهت انگشت نگاري مراجعه كردم اما تا امروز كه 83 روز هنوز جوابي دريافت نكردم،ايا ممكنه بعد از گذشت اين مدت جواب منفي باشه يا بعد از گذشت ٢٠ روز اول جواب مثبت هست؟
شادي : ويزاي توريستي
2 0
سلام،من از طريق يك موسسه براي ويزاي تجاري كانادا اقدام كردم و 29. دسامبر براي انگشت نگاري به دفتر وك استانبول مراجعه كردم، اما تا امروز كه 85 روز گذشته هنوز جوابي نيومده،ايا ممكنه بعد از گذشت اين مدت زمان جواب منفي باشه يا به احتمال زياد مثبت هست؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام در مورد ویزای توریستی کانادا در حال حاضر همانطور که در قسمت مدت زمان صدور ویزای کانادا جهت مسافران عزیز و استعلام مدت زمان مشخص میگردد 121 روز کاری قید شده است. به تجربه در زمانیکه مدت زمان طولانی میگردد شانس گرفتن ویزای کانادا افزایش میابد ولی همیشه این موضوع 100% و قطعی نیست. امیدواریم ویزای کانادا خود را دریافت کنید. پیروز باشید
مدیریت : پاسخ
0 0
درود فراوان سلام در مورد ویزای توریستی کانادا در حال حاضر همانطور که در قسمت مدت زمان صدور ویزای کانادا جهت مسافران عزیز و استعلام مدت زمان مشخص میگردد 121 روز کاری قید شده است. به تجربه در زمانیکه مدت زمان طولانی میگردد شانس گرفتن ویزای کانادا افزایش میابد ولی همیشه این موضوع 100% و قطعی نیست. امیدواریم ویزای کانادا خود را دریافت کنید. پیروز باشید
Behrouz : Canada Visa
0 0
Salam, bebakhshid baraye Iranihaye sakene Canada, dar koja mishe passport ra tamdid kard ba tavajoh be inke Iran sefarati dar Canada nadarad? Be alave momkene befarmaeid aya ba dashtane visaye touristiye 5 saleye canada mishe bade 6 mah az marze canada kharej shod va dobare bade chand rooz varede canada shod? Ba sepase faravan
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سفارت پاکستان در امریکا حافظ منافع ایران میباشد و شما که در کانادا هستید میتوانید پاسپورت خود را برای تعویض به آنجا بفرستید . در مورد ویزای توریستی کانادا بله میتوانید خارج و دوباره وارد شوید ولی خاطرنشان میکنیم ورود به هر کشوری با ویزای معتبر، مستلزم تایید ماموران مرزی آن کشور برای ورود به کشور متبوعشان میباشد.
نغمه : ویزای کانادا
1 0
سلام وقت بخیر با اجازه از ادمین محترم اگه اشکالی نداره دوستانی که ویزاشون میاد همینجا بگن ممنون میشم ,,چون من خودم 8 ژانویه انگشت نگاری انجام دادم و تصمیم داشتم برای تعطیلات نوروز ازش استفاده کنم ولی متاسفانه هنوز خبری نیست ,براد همین اگه دوستان لطف کنن هر وقت ویزاشون اومد بگن خیلی خوب میشه سپاس
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام مطلب شما عینا تایید گردید تا مسافران عزیز اطلاع رسانی کنند.
شادي : ويزاي توريستي
0 0
با سلام و درود، من شادي هستم قبلا هم براتون پيام گذاشتم و گفتم از طريق موسسه اي براي ويزاي تجاري كانادا اقدام كردم كه بعد از ٣ ماه هنوز جوابي نيومده و موسسه دائما به من ميگن كه اكثر پرونده ها داره ريجكت ميشه و دليلشرن هم اين هست كه ما قانع نشديم!! خواستم بدونم ايا امار ريجكتي ها واقعا لالاست؟، و ايا ميتونن دليلي براي ريجكتي بيارن كه به قول اين موسسه قابل پيگيري و اقدام مجدد نباشه؟ البته جواب من هنوز نيومده..
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام مدت زمان پروسه ویزای کانادا تا 5ماه هم ممکن است طول بکشد . در صورتیکه مدارک کامل باشند و دعوتنامه کانادا قوی باشد شانس دریافت ویزا افزایش میابد. نتیجه رد یا قبول از طریق ایمیل ارسال میگردد و در صورت ریجکتی دلایل آن توضیح داده میشود.
مازیار : ویزای توریستی
0 0
سلام و خسته نباشید درسته که مدت زمان ویزای توریستی دوباره به ۷۵ روز تغییر کرده؟
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام سایتی که جهت مدت زمان صدور ویزای کانادا در سایت ویزایونایتد میباشد مستقیما سایت سفارت کانادا و قابل استناد است فقط در مورد پرونده های در جریان صدق نمیکند.
سعیده : ویزای توریستی
1 0
باسلام.میبخشین الان ما حدود ۶۷ روز کاری و ۹۳ روز معمولی برا ویزای توریستی اقدام کردیم با توجه به آپدیتی که من دیروز دیدم شده ۷۵ روز به نظرتون یهنی تا ۷۵ روز کاری ویزای ما درمیاد یا اینا حالت سوری داره زیاد نباید رو این روزها حساب کرد؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام سایتی که جهت مدت زمان صدور ویزای کانادا در سایت ویزایونایتد میباشد مستقیما سایت سفارت کانادا و قابل استناد است فقط در مورد پرونده های در جریان صدق نمیکند و پرونده شما ممکن است طبق روال قبلی بررسی گردد.
هادی : آیا ویزا پروسس میشود؟
1 0
سلام. من ۳.۵ ماه هست که در انتظارم. ۲ نفر دیگر هم میشناسم که از نوامبر منتظر هستند. آیا در ۳ ماه اخیر شما کسی را دیده اید که ویزا گرفته باشه؟‌به نظرم اصلا ویزای ایرانی ها پروسس نمیشه و این آمار روز پروسسینگ اصلا دقیق نیست. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید یا میدونید چند درصد انجام شده در میان بگذارید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام عید مبارک برای ویزای شینگن فرانسه بهتر است در یک ایمیل درخواست وقت سفارت کنید موفق باشید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ویزای کانادا زمانبر هست و مطمئن باشید جواب خواهند داد و امیدوارم جواب مثبت بگیرید.
رسول : ویزای توریستی
0 0
می خواستم سوال کنم برادر برام دعوت نامه فرستاده ولی توی کانادا کار نمی کنه واز ایران ساپورت میشه امکان ریجکت شدن من بالا هست...
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام دعوتنامه قوی جهت ویزای کانادا موثر هست و اسپانسر یا همان دعوت کننده نقش موثری در دریافت یا عدم دریافت ویزای کانادا دارد ولی داشتن مدارک کافی و لازم نیز در گرفتن ویزا بسیار موثر هست.
نازي : ويزا كانادا
0 0
سلام براي براي ويزا كانادا اقدام كردم و ريجكت شدم چند ماه بعد مجدد مي توانم اقدام كنم دوستم دعوت نامه داده بود-يك ويزا شينگن داشتم -9 سال سابقه بيمه و در حال حاضر نيز مشغول بكار مي باشم -مدارم مالي من خوب بود و سپرده رقم بالا هم داشتم كه ارائه دادم -مجرد هستم ولي نامه ريجكت من به علت سفر كم-و امكان نداشتن بودجه براي مدتي كه در كانادا هستم بود-پدر و مارد هم گرين كارت آمريكا دارند و در حال حاضر در آمريكا هستند ولي من در فرم ها اعلام نكردم كه در آمريكا هستند مجدد كي و با چه شرايطي مي توانم اقدام كنم البته مي توانم اقدام كنم و يك ويزا شينگن ديگر هم بگيرم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شما بهتر است پس از دو ماه جهت ویزای مجدد کانادا اقدام کنید و البته نفرموده بودید چند ساله هستید و چندین سوال دیگر نیز هست که توصیه میکنیم از مشاوره حضوری رایگان مجموعه ویزا یونایتد بهره بگیرید
نگار : ویزای توریستی
2 0
سلام ما برای ویزای توریستی کانادا در اول آذر اقدام کردیم و هنوز بعد از گذشت بیشتر از ۴ ماه جواب نیامده لطفا بگین حداکثر چند ماه طول میکشه تا جواب بیاد من یه جا خوندم حداکثر ۱۳۵ روز طول میکشه تا جواب بیاد.
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام طبق سوالات متعددی که مسافران عزیز در مورد مدت زمان صدور ویزای کانادا داشتند اعلام نمودیم که بستگی به سفارت کانادا دارد و چاره ای جز صبر و تحمل نیست. مورد 6 ماهه هم بین مسافران بوده است. امیدواریم زودتر جواب مثبت را دریافت کنید. سپاس
هادی : ویزای توریستی
9 0
با درود . من سیزدهم آذر ماه به اتفاق همسرم در استانبول انگشت نگاری کردیم و دیروز ایمیل به دستم رسید و خوشبختانه ویزا شدیم . دقیقا صدو بیست و دو روز . امیدوارم بقیه دوستان هم ویزا بگیرن و سپاس بابت سایت خوبتون
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام و تبریک دوست عزیز ، خوشحالیم که ویزای کانادای خود را دریافت و ممنون که اطلاع رسانی کردید جهت دوستان و مسافران عزیز . سپاس و تقدیر و تشکر شرکت ویزا یونایتد
مرتضی مرادی : ویزای دیدار
2 0
با سلام ضمن تشکر از شما بابت راهنمایی و جوابگویی به سوالات دوستان فرزند من ساکن کانادا می باشد و به دلیل اینکه برای زایمانش ما حضور داشته باشیم در تاریخ ۲۷ آبان ۹۶ در استانبول انگشت نگاری را انجام دادیم توضیح اینکه فرزند دیگرم که ایران است با همسرش نیز با ما هم زمان اقدام کردند که دو روز بعد پروند فرزندم و همسرش رجکت شد و ماه بعد در سفری که به آلمان داشتند اقدام کردند و در آلمان انگشت نگاری را انجام دادند و ویزای آنها صادر شده و ۱۵ فروردین ۹۷ به آنان ایمیل شد اما هنوز بعد از گذشت یکصدو چهل روز از ویزای من و همسرم خبری نیست تاریخ بلیط من برای ۲۸ فروردین می باشد به نظر شما تا آن زمان ویزای من آماده می شود یا نه ضمناً ویزای فرزندم ترکیه نیاید یا باید آلمان مراجعه کنند ؟ سپاس از زحمات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام متاسفانه بعضا زمان صدور ویزای کانادا طولانی میگردد که معمولا و در بیشتر موارد جواب مثبت هست در حال حاضر کاری جز صبر نیست. با توجه به اینکه طی هفته پیش جوابهای زیادی دریافت کردیم لطفا ایمیل خود را چک کنید ممکن است جواب داده باشند. در مورد ویزای فرزندتان هم میتوانند از همان آنکارا ویزای خود را دریافت نمایند.
پونه : سلام
0 0
سلام ما برای ویزای ۵ساله درتاریخ۱۷ شهریور۹۶ توسط یک موسسه برای انگشت نگاری به استانبول مراجعه کردیم و تاکنون هیچ خبری دریافت نکردیم و موسسه شماره پیگیری را به ما نمیدهد لطفا راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با کد روی برگه انگشت نگاری که بعنوان رسید دادن میتوانید وضعیت ویزای کانادا خود را چک کنید. tracking id
نغمه : ویزا کانادا
0 1
سلام ,بابت پاسخگویی از مدیریت سایت تشکر میکنم , یه سوالی داشتم الان زمان انتظار برای ویزا 128 روز شده میخواستم بدونم الان این 128 روز چطور حساب میشه ؟ روز کاری حساب میکنن؟؟ یا روز معمولی ؟؟؟والا توی این 3 ماه گذشته اینقدر زمان انتظار تغییر دادن ما بلاتکلیف موندیم بالاخره چقدر زمان میبره سپاس
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام کاملا حق با شماست و تغییراتی که در مدت زمان صدور ویزای کانادا اعمال میشه زیاد شده .این مدت زمان بر اساس روزهای کاری محسوب میشه و شما بهتره بین 4تا 5ماه رو برای پرونده خودتان در نظر بگیرید.
نغمه : ویزا کانادا
0 0
با سلام و خسته نباشید ,میخواستم بدونم الان این 128 روز که توی سایت برای انتظار ویزا نوشتن ,روز کاری حساب میشه یا روز معمولی؟؟؟؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام مدت زمان صدور ویزای کانادا بر اساس روزهای کاری محسوب میشه ،البته همانطور که قبلا گفتیم این زمان ممکن است کمتر نیز باشد و البته در مورد رد درخواست ویزای کانادا معمولا خیلی زود انجام میگردد.
انجدانی : ویزا کانادا
5 0
باسلام ما ۲۲ نوامبر برای ویزای کانادا انگشت نگاری کردیم و امروز بعد از گذشت ۹۵ روز کاری جواب مثبت ما به ایمیلمون اومد. ایشالا برای بقیه دوستان هم به زودی میاد.
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام از اینکه در سایت ویرا یونایتد جهت اطلاع مسافران کانادا کامنت گذاشتید سپاسگزاریم . مسافرانی که درخواست ویزای کانادا داده تند و یا انگشت نگاری کانادا را انجام داده اند توجه نمایند که هر پرونده ویزای توریستی کانادا ممکن است مدت زمان متفاوتی داشته باشد. لطفا مسافرینی که تجربیاتی در زمینه ویزای کانادا دارند اطلاع رسانی نمایند.
رضا : ویزا کانادا
1 1
با سلام آیا کشوری که انگشت نگاری می کنیم روی زمان اعلام نتیجه ویزا تاثیر دارد
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام سئوال خوبی مطرح کردید. انگشت نگاری یا همان بیومتریک را در هر کشوری انجام دهید تفاوتی در زمان اعلام نتیجه و جوابدهی سفارت کانادا ندارد. سپاس از شما
اردشیر : ویزا کانادا
3 0
سلام برای ویزای توریستی کانادا ، من به همراه خانواده در تاریخ 19 دسامبر در استانبول انگشت نگاری شدیم. امروز پاسپورت ریکوست شدیم. هیچ پیگیری با ایمیل یا تلفنی هم انجام ندادیم. از دوستان هم که یک نفر بود از ما 15 روز دیرتر اقدام کرد ولی 15 روزی هم زودتر از ما نتیجشون مثبت اومد. به نظرم دوستان نگران نباشید روال طولانی شده ، برای خانواده ها 4 تا 5 ماه طول میکشه افراد مسن و یک نفره خیلی زودتر جواب میاد.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام سپاس از اطلاع رسانی شما دوست عزیز مسافران عزیز لطفا تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.
اردشیر : تعویض پاسپورت
1 0
سلام لطفا راهنمایی فرمائید با توجه به اینکه پاسپورت من 2 سال اعتبار داره ، برای تعویض بهتره برم دفتر مرکزی گذرنامه در خیابان ستارخان? و اینکه ممکنه دفاتر پلیس + 10 هم انجام بدن ؟ متشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام با توجه به 2 سال اعتبار باقیمانده پاسپورت باید به اداره گذرنامه مراجعه فرمائید. موفق باشید.
نینا : طول کشیدن زمان نتیجه وقت سفارت
0 0
اگر نتیجه وقت سفارت کانادا طول بکشد امکان ویزا شدن چقدر است؟ چون من شنیدم که میگن اگر طول بکشه یعنی ویزا میشید. ما 23 بهمن انگشت نگاری شدیم و الان 27 فروردین است و هنوز هیچ نتیجه ای از طرف سفارت کانادا در آنکارا نگرفته ایم .
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام همانطور که بارها اعلام کردیم در مورد طولانی شدن زمان صدور ویزای کانادا ، در اکثر موارد این طولانی شدن منجر به جواب مثبت میگردد البته این مسئله قطعی نیست و تجربی میباشد.
بهنام : تعویض پاسپورت
4 0
سلام 15آذرانگشت نگاری کردیم و حدود 5 روز است جواب مثبت به ایمیل ارسال شده است. در این مدت هم پاسپورتمان را تعویض کرده ایم. الان یکی از دوستان اعلام کرد که از اول فروردین به میزان اعتبار پاسپورت قبلی ویزا میدهند. این رویه عادی است یا قانون در حال تغییر است؟
مدیریت : پاسخ
3 3
سلام این موضوع که جهت ویزای کانادا بمدت زمان اعتبار پاسپورت ویزا میداند باین معنی که اگر پاسپورت را جدید دریافت کنید ویزای کانادا مولتی 5 ساله خواهد شد و اگر دو سال از مهلت اتمام پاسپورت باشد ویزای کانادا شما تا تاریخ اتمام پاسپورت تاریخ خواهد خورد و معتبر است قبلا نیز انجام میشد.
مرتضی مرادی : پیکان ویزا
3 1
با سلام من و همسرم در تاریخ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ در استانبول ترکیه انگشت نگاری انجام دادیم و بالاخره ۱۱ آپریل ۲۰۱۸ ویزای ما جوابش آمد به خاطر عجله ای که داشتیم هم ۲۸ آپریل بلیط رفت به کانادا داشتیم و هم فرزندم تا سه هفته دیگر وضع حمل می کند ، خودم به آنکارا آمدم و روز چهارشنبه ۱۲ آپریل پاسپورتم را تحویل وک آنکارا دادم اما هنوز بعد از یک هفته هنوز پاسپورتم آماده نشده و تا الان کلی هزینه کردم و ای کاش به دفاتر مراجعه می کردم تا ویزا را پیکاپ می کردند .
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام با توجه به زمان ، آماده شدن ویزای کانادا ممکن است حتی دو تا سه هفته طول بکشد و قاعدتا منطقیترین راه پیکاپ پاسپورت کانادا از طریق شرکتها و آژانسهای توریستی فعال در این زمینه میباشد.
سحر : ..
0 0
سلام. من انگشت نگاری کانادا رو انجام دادم. و از اون تاریخ برای اقامت ترکیه اقدام کردم. حدود ۵۰ روز قبل و ب ایران برنگشتم .میخواستم بدونم موقع دریافت لیبل ویزا مشکلی پیش نمیاد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام خیر جهت دریافت ویزای کانادا به مشکلی برنخواهید خورد .
خداویسی : انگشت نگاری
0 0
سلام من درخواست ویزای توریستی (شرکت در کنگره) را داده بودم و انگشت نگاری هم انجام دادم ولی درخواستم رد شد. حالا دوباره درخواست کردم نامه آمده است که باید انگشت نگاری کنم آیا به فاصله یک ماه دوباره باید انگشت نگاری کنم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام پس از ریجکت شدن درخواست ویزای کانادا ، اگر دوباره اقدام کنید تمام مراحل قبل تکرار میگردد.
ابراهیم محمدی : نتیجه درخواست اخذ ویزا
0 0
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید. احتراما با توجه به اینکه در تاریخ 13 فوریه جهت انگشت نگاری برای اخذ ویزای کانادا در شهر استانبول اقدام کردم ولی فعلا جوابی نیومده چطور میتونم پیگیر مرحله بررسی مدارکم و نتیجه باشم. ضمنا خدمتتون عرض کنم اقدام من از طرف یک دفتر وکالت انجام گرفته.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام از طریق track unmber فقط میتوانید پیگیری نمائید و البته ایمیل جوابیه ویزای کانادا به همان دفتر ارسال میگردد.
امیر : زمان ورود به کانادا
0 0
با سلام و تشکر از زحمات شما ، در صورتیکه ویزای توریستی تا ماه مارچ سال ۲۰۲۰ اعتبار داشته باشد تا چه زمانی میتوان به کانادا وارد شد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و روز بخیر اگر ویزای مولتی کانادا دارید میتوانید هر زمان مایل بودید بروید.
جلال : سلام . ممنون از زحمات شما. اعتبار مولتی ...
0 1
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام سوال خود را در قسمت پیغام مطرح نمائید . قسمت عنوان فقط سرفصل سوال است
سما : ويزاي مالتيپل
0 0
سلام، من و همسرم براي مالتيپل كانادا اقدام كرديم ، رجكت شديم اعتراض كرديم ، پذيرفته شد و به بك گراند چك رفت، چهار روز بعد براي من ويزا صادر شد ولي همسرم هنوز نه، اقدامي نياز هست؟
علی : سوال در مورد ویزای توریستی
0 0
سلام من خارج از ایران هستم وبرای ارسال ترجمه شناسنامه جهت ویزای توریستی اصل شناسنامه رو دسترسی ندارم بهش اگر از روی کپی شناسنامه ترجمه بشه قابل قبوله سپاسگذارم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورتيكه نياز به ويزاى كانادا داريد ميتوانيد كپى شناسنامه رأ براى شركت ارسال نماييد تا ترجمه را انجام دهيم.
صوفیه : ویزای توریستی
0 0
سلام... امکانش هست که از سفارت کانادا در فرانسه اقدام کنم بجای کشورهای نزدیک؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله میشود.
مريم زارعي : پيكاپ ويزا
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ؟؟؟؟؟
هدیه : سلام روز بخیر میشه باگرفتن ویزای توریستی ...
1 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله می توانید در آنجا از طریق دفاتر مهاجرتی کار اقامتی را انجام دهید.
ابوالفضل : سوال
0 0
سلام من ویزای کانادا دارم وخانمم ۶ماه بارداراست تا چند ماه دیگر فرصت پرواز به کانادا داریم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام زمان مجاز برای پرواز به اجازه هر ایرلاین بستگی دارد. ولی احتمالا برای پرواز های بالای 2 ساعت تا آخر هفته 28 می توانند پرواز کنند.
نیما : ویزای اشخاص متاهل
0 0
سلام خیلی ممنون از سایت خوبتون، ببخشید آیا تاریخ عقدو تاریخ درخواست ویزا تاثیری روی ویزای همراه داره؟ من همسرم ویزای تحصیلی میخواد بگیره و منم همراه اما تاریخ عقدمون خیلی نزدیک به تاریخ درخواست ویزا میشه!
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سپاسگذارم از نظر مثبتتون. نه تاثیری ندارد.
سپنتا : پیکاپ ویزا کانادا
0 0
برای پیکاپ ویزای کانادا چه مدارکی نیاز است اگه شما زحمتشو بکشید چقدر هزینه داره با تراک نامبر میشه یا باید حتما ایمیل باشه
مدیریت : پاسخ
0 0
جهت پیکاپ ویزای کانادا نیاز به تکمیل کردن فرم وکالت و امضای آن و همچنین ایمیل ارسالی از سفارت نیاز هست . هزینه هم در حال حاضر 280000 تومان است.
محمد : تمکن مالی
0 0
تمکن مالی سه ماهه اشکالی دارد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام معمولا برای ویزای کانادا بهتر است پرینت حساب 4 تا 6 ماهه داشته باشید ولی در صورتیکه ندارید میتوانید سه ماهه تهیه نمائید.
ارزو : ازدواج
0 0
سلام وقتتون بخیر . من 2ماه پیش مجرد بودم برا ویزا مولتی کانادا اقدام کردم . الان میخوام ازدواج کنم شناسنامه ام متاهل میشم . مشکلی پیش میاد جواب ويزام ???
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ممنون نه هیچ ارتباطی ندراد حتا در صورت چک ثبت احوال ایران شما تاریخ اقدامتون برای ویزا جلوتر از تاریخ عقدتون هست.
مهران : ویزای کانادا
0 0
سلام و خسته نباشید ممنون از سایت باحال تان . من به همراه همسرم برای ویزای کانادا میخواهیم اقدام کنیم،میخواستم بپرسم که داشتن دو یا سه ویزای شینگن و چند کشور اطراف و سند ملکی و پیرینت حساب خوب و دعوتنامه از برادر در روند گرفتن ویزا برای من و همسر و دوتا بچه هام تاثیر دارد یا خیر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و متشکر از نظر مساعدتون بله مدارک هر چی بیشتر و قوی تر باشد در گرفتن ویزای کانادا تاثیر مثبت دارد. داشتن ویزای شینگن و دعوتنامه در قویتر کردن مدارک برای دریافت ویزای کانادا موثر است.
حمید : ویزا توریستی کانادا
0 0
با سلام من 42 ساله هستم و از طریق دفتر شرکتی در باکو اقدام به گرفتن ویزای توریستی کانادا کردم . متاهلم و یه دختر 10 ساله دارم که ایران هستن و انگشت نگاری هم در دفتر وک باکو انجام دادم درتاریخ سی ام اکتبر 2017 و تا الان که پنج جون 2018 هست ایمیلی دریافت نکردم . یه ایمیل 4 ماه پیش خود شرکت به سفارت کانادا در انکارا فرستاد و جواب این بود که از صبر شما سپاسگذاریم و چون پروندتون در کشور کانادا برسی میشه زمان بر هست .ضمنا یه ایدی دارم از پروندم . و ایمیل خودم رو هم دادم به دفتر وک باکو . هیچ ایمیلی هم برای من ارسال نشده . الان تقریبا شش هفت ماه هست ترکیه هستم و اقامت توریستی گرفتم و فقط دارم انتظار میکشم . رفتم سفارت کانادا توی انکارا ولی متاسفانه منو راه ندادن و گفتن برو دفاتر وک .... منم رفتم وک توی انکارا ولی اونها هم گفتن باید بری باکو چون دفاتر وک به هم وصل نیستن ..... لطفا راهنماییم کنید . متشکرم از محبتتون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سفارت کانادا جدیدا خیلی دیر جواب میده.باید ایمیل بزنید یا نهایتا به همون دفتر وک در باکو مراجعه کنید.
Alikhan : ددلاين دعوتنامه
0 0
من يك دعوتنامه از يكي از كالج هاي معتبر تورنتو داشتم براي يه دوره اموزشي سه ماهه كه ددلاينشون براي حضور من تمام شده ايا همچنان امكان ويزا براي من وجود دارد؟ چون هنوز جوابي از سفارت نگرفتم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله هنوز امکان صدور ویزا وجود داره. سفارت کانادا روند صدور ویزاهاش طولانی هست.
لیلی : ویزای کانادا
0 0
سلام روز بخیر،ممنون از راهنماییهای خوب شما،سوالی داشتم از شما،من و همسرم برای انگشت نگاری به ترکیه سفر کردیم و تمام مراحل را نجات دادیم،متاسفانه در برگشت از ترکیه پاسپورتهای ما کمی خیس شده البته به گذر نامه نشون دادم گفت مشکلی نیست ولی بهتره که عوض بشه،حالا من منتظر جواب هستم نمیدونم پاسپورت رو عوض کنم یا نه و اگه اونا جواب بدن باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز شما هم بخیر، ممنون از لطف شما مشکلی ایجاد نمیشه،شما می توانید پاسپورت خود را عوض کرده و زمانی که جواب ویزای کانادا صادر شد پاسپورت قبلی و پاسپورت جدید را با هم ارسال کنید برای دریافت ویزل در پاسپورت جدید.
امیری : زایمان در کانادا
1 0
با سلام <اگر خانمی 3 ماهه باردار باشد با ویزای مولتی به کانادا برود و در مدت 6 ماه اقامت در آنجا زایمان کند وضعیت بچه متولد شده چی میشه؟ یعنی شهروند کانادا به حساب میاید؟چ تسهیلاتی داره؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله زمانی که فرزندتان از لحظه ای که در کانادا متولد شود شهروند کانادا محسوب میشود و از تمام تسهیلات یک شهروند کانادایی بهره مند میشود. فقط برای این امر باید وکیل بگیرید. و شما هم می توانید به این واسطه ویزای بلند مدت کانادا را اخذ نمایید ولی شما نمی توانید شهروند کانادا بشوید تا زمانی که فرزند شما به سن 18 سالگی برسد و برای شما از طریق اسپانسر شیپ اقامت کانادا را بگیرد.
نغمه : ویزای کانادا
0 0
با سلام مجدد ,با اینکه الان 120 روز کاری از زمان انگشت نگاری ما میگذره ولی جوابی نیومده و هر چی با وکیلمون تماس میگیرم ,میگه باید صبر کنید ,به نظر شما این موضوع طبیعی هستش ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم ,, و اینکه وکیلمون میگه هیچ جورس نمیتونه پیگیری کنه که چه زمانی جواب میاد ,,به نظر شما درست میگه ؟؟؟؟ الان 2 هفته هستش میگه پروندتون رفته برای آپلود ,اگه محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام در مورد مدت زمان صدور ویزای کانادا واقعا کاری نمیشه کرد ولی وکیل شما میتوانند از طریق ایمیل درخواست وضعیت کنند . البته ترجیحا اینکار برای یکبار مفیدست نه بیشتر. منظورتون رو از پرونده آپلود شده متوجه نشدم!!!!! لطفا بیشتر توضیح دهید تا بتوانیم راهنمائی بیشتری کنیم
فرزانه : ازدواج
0 0
سلام. وقتتون بخیر. مرسی از سایت خوبتون و راهنماییاتون که کمک زیادی به همه میکنه. من و همسرم واسه ویزای کانادا میخوایم اقدام کنیم. ولی ویزای شینگن نداریم ولی 6 بار کشورهای اسیایی سفر داشتیم. میخواستم بدونم که سفرهای اسیایی هم تاثیر داره به روی قبولی ویزا؟ حساب بانکی هم حدودا 100 میلیون و املاک هم به ارزش 200 میلیون داریم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سپاس از حسن نظر شما در مورد مدارک ویزای کانادا در سایت توضیح داده شده اما جهت اطلاع رسانی بیشتر بعرض میرساند که مهمترین آیتم در ویزای کانادا موقعیت شغلی میباشد و نداشتن ویزای شینگن حدود 20% از شانس شما کم خواهد کرد. کشورهای آسیائی اگر شامل امارات و ترکیه باشد تاثیر چندانی ندارد. موفق باشید
رسول : ویزای توریستی
2 0
سلام دوستان ایمیل قبولی ما اومده ما ۱۰ اسفند برای انگشت نگاری رفته بودیم تازه ایمیل رو دریافت کردیم و پاس هامون رو فرستادیم آنکارا امیدوارم دوستان هم موفق بشن...
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام ویزایونایتد صمیمانه به شما تبریک میگوید و ویزای کشور کانادا سرزمین فرصتها مبارکتان باشد. ممنون میشویم دوستان و مسافران عزیز تجربیات خود را ارسال تا در سایت جهت اطلاع درج گردد. موفق باشید
علیرضا : پیگیری از وک آنگارا
0 0
باسلام وممنون غز پاسخگویی جنابعالی بنده ۴۸ ساله ومتاهل هستم با دعوتنامه برادرم که درکاناداست اقدام گرده ام الان حدود ۶ ماه گذشته است اما هنوز جوابی به من نداد ه اند بدون خانواده واز انکارا اقدام کرد ه ام آیا این مدت زمان طبیعی است و لازم به پیگیری است؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام متاسفانه بعضی از پرونده های ویزای توریستی کانادا زمان زیادی در بک گراند چک باقی میمانند که پرونده شما هم همینطور شده . امیدواریم جواب مثبت دریافت کنید تا بتوانید این کشور زیبا و دیدنی را از نزدیک ببینید. توضیحا اینکه در اکثر موارد زمان طولانی بررسی منجر به قبولی میگردد.
مهدی : سلام .برای ویزا مولتی آژانس اقدام کردیم ...
3 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام خدا رحمتشون کنه .ولی پیام خود را در عنوان ثبت کرده اید و ما دقیقا متوجه سوالتان نشدیم .لطفا مجددا در قسمت سوالات و نظرات شما سوال خود را مطرح نمائید .
ارش : ویزای همراه
0 0
خانوم من ویزای همراه گرفته و پسرم ویزای تحصیلی...هر دو مالتیپل...ایا خانوم من میتونه اونجا وام بگیره برای خرید منزل...خرید ماشین چطور واسش امکان پذیره؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام فقط در صورت داشتن اقامت کانادا میتوانید وام دریافت کنید و در غیر اینصورت با ویزای توریستی و تحصیلی امکان گرفتن وام میسر نمیباشد.
نغمه : بیشترین زمان صدور ویزای کانادا
0 0
سلام خسته نباشید بابت پاسخگوییتون سپاسگذارم. میخواستم بدونم حداکثر زمان برای جواب ویزا چقدر هستش ,معمولا میگن 6 ماه حتما جواب میاد ولی اگه از 6 ماه گذشته باشه با توجه به تجربیاتتون چقدر ممکنه زمان ببره
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر در مورد مدت زمان صدور ویزای کانادا معمولا قبل از 5 ماه جواب میدهند ولی موارد خاصی ممکن است خیلی طولانیتر شود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :