اقامت و مهاجرت

از دیرباز افراد بدلیل مسائل اقتصادی ، دینی ، سیاسی یا امکانات بیشتر از شهری به شهر دیگر و یا از کشوری به کشور دیگر مهاجرت میکرده اند. قوانین مهاجرت و اقامت در هر کشور شرایط خود را دارد.

در بعضی از کشورها مانند امارات متحده عربی قانون اقامت بر اساس ویزای اقامت تعریف شده و اعطای ملیت یا پاسپورت شهروندی مقدور نمیباشد و ویزای اقامت در این کشورها هر ساله یا هر دو سال یکبار تمدید میگردد ولی در بعضی از کشورها مانند کشورهای اتحادیه اروپا از جمله فرانسه  و همچنین کشورهای کانادا ، استرالیا ، انگلیس منجر به اعطای پاسپورت موقت و پس از آن پاسپورت دائم یا همان شهروندی میگردد که در اینحالت از کلیه مزایای خدماتی و بهداشتی بطور کامل بهره مند خواهند گردید.

اقامت و مهاجرت

کشورهای مهاجرپذیر نیز از این شرایط استفاده خواهند برد بطور مثال جذب نیروی متخصص و جذب سرمایه های خارجی باعث رونق در صنایع این کشورها خواهد گردید . در سالهای اخیر فروش ملک از دیگر راههای درآمدزائی جهت جذب سرمایه گذاری در صنعت ساختمان میباشد که همراه با اعطای اقامت در اکثر کشورها ارائه میگردد.

در ادامه با توجه به قوانین و شرایط متفاوت در هر کشور بهتر است تحقیقات و بررسیهای لازم انجام پذیرد در غیر اینصورت ممکن است صدمات جبران ناپذیری چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ روحی متوجه شما گردد. کارشناسان و مشاوران ویزا یونایتد بر آنند با توجه به دسترسی به وکلا و کارگزاران مجربی که در کشورهای محدود و مختلفی که دارند شما را یاری کنند.

 

تماس با ما

10 / 10
از 25 کاربر
ارسال نظر
پیمان : نوع شغل
2 0
با درود چه شغل هایی در پاریس مناسب و درامد زا است؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بهترین و پردرآمدترین شغلها در پاریس ، شامل رستورانها ، فست فودها، کافه ها میباشد و علت آن توریستهای زیادیست که هر ساله از فرانسه و خصوصا پاریس بازدید میکنند.
محسن صدرا : ۸چگونگی اخذ ملیت
2 0
با سلام آیا از طریق ملک میشود پلیت فرانسه رو گرفت؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بله با خرید ملک میتوانید اقامت فرانسه را دریافت کنید.
سیاوش : چگونگي اخذ ملیت
0 0
سلام من 16سالمه قصد سفر به قطر دارم برای زندگی چطور باید ویزا بگیرم بعد چه مدارک دیگه لازمم بعد میخوام فوتبالیست بشم درخواست پناهندگی بدم قبول میکنن به نظر شما بعد حداقل چقدر پول لازم هست بعد چند ماهه جواب میدن راستی چطوری باید درخواست پناهندگی بدیم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در صورتیکه در تستهای باشگاه پذیرفته شوید میتوانید اقامت بگیرید در آینده ولی قطر پناهنده نمیگیرد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :