ویزای امارات

نقشه دبی

بی تردید تا به امروز در مورد دبی و زیبایی‌هایش بسیار شنیده، خوانده و دیده اید. ما در این بخش قصد معرفی شهر زیبای دبی را نداریم چرا که برای آشنایی هرچه بیشتر در مورد جاذبه های گردشگری دبی می توانید به این بخش در سایت ویزایونایتد مراجعه کنید.

در این بخش قصد داریم با هدف ارائه مطالب کاربردی در خصوص ویزای دبی در خدمت شما عزیزان هموطن باشیم. مطالبی که براساس سوالات متداول متقاضیان اخذ ویزای دبی و تجربیات بیش از دودهه مجموعه ویزایونایتد در ارائه خدمات سفر به دبی، به هموطنان عزیز گردآوری شده است.

 مواردی که در این بخش خدمت شما هموطنان عزیز ارائه می‌شود، در داشتن سفری آسوده و لذت بخش به دبی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین با ما همراه شوید؛

طبیعتا برای سفر به کشورهایی که نیازمند اخذ ویزا هستند، جهت ارائه درخواست ویزا و اقداماتی شامل مصاحبه یا انگشت نگاری باید به دفتر سفارت آن کشور یا بخش کنسولگری مراجعه نمود. اما جالب است بدانید برای اخذ ویزای دبی، سفارت یا کنسولگری امارات در صدور ویزا کوچکترین نقشی ندارد و کلیه اقدامات لازم برای صدور ویزای دبی از طریق «اداره جوازات امارات» یا به عبارتی «اداره مهاجرت و وزارت کار امارات» انجام می‌‌پذیرد.

انواع ویزای دبی

اخذ ویزای دبی چندان دشوار نمی باشد و نیازمند وقت سفارت و مصاحبه و انگشت نگاری نیست، چرا که به صورت الکترونیک صادر می‌شود. البته نکته‌ای که در اخذ ویزای دبی بسیار حائز اهمیت است، حساسیت دولت امارات در رعایت قوانین این کشور از سوی گردشگران خارجی است.. پس لازم است که پیش از سفر به دبی همه جوانب را در روند اخذ ویزای دبی و شرایط سفر به دبی در نظر داشته باشید، تا ضمن داشتن سفری آسوده، دچار مشکلاتی مثل قرار گرفتن در «بلک لیست» نشوید.

انواع ویزای دبی

هدف از سفر به دبی، مدت اقامت و نوع ترددهای متقاضیان سفر توریستی به دبی تعیین کننده انواع ویزای دبی می‌باشد. این انواع شامل موارد زیر هستند؛

1- ویزای توریستی 14 روزه

2- ویزای توریستی 30 روزه یکبار ورود

3- ویزای توریستی 30 روزه چند بار ورود

4- ویزای توریستی 90 روزه یکبار ورود

5- ویزای توریستی 90 روزه چند بار ورود

6- ویزای توریستی 14 روزه خانوادگی

7- ویزای توریستی 14 روزه ویژه همراهان

8- ویزای توریستی 30 روزه خانوادگی

9- ویزای توریستی 30 روزه ویژه همراهان

مدارک لازم جهت اخذ ویزای دبی

جهت اخذ ویزای دبی آماده کردن مدارک زیر الزامی است؛

مدارک ویزای دبی

1- اسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از زمان ورود

2- اسکن شناسنامه

3- اسکن کارت ملی

4- اسکن عکس پرسنلی4*3 رنگی جدید زمینه سفید

5- بیمه مسافرتی مورد تایید امارات

6- بیمه مخصوص بیماری کووید-19

مدت زمان صدور ویزای دبی

مدت زمان صدور ویزای دبی از زمان ثبت درخواست ویزا دو روز کاری به طول می‌انجامد، مگر آنکه تحت تاثیر شرایط خاصی ویزای مورد نظر نیاز به بررسی های بیشتر داشته باشد. البته منظور از دو روز کاری بدون در نظر گرفتن روزهای جمعه و شنبه است، چرا که این روزها، روزهای کاری در اداره جوازات امارات به حساب نمی‌آیند و ایام تعطیل این مجموعه می‌باشند. به علاوه باید در نظر داشت، در مناسبت‌های ملی امارات از جمله 2 دسامبر که روز استقلال و اتحاد هفت شیخ نشین امارات است، اداره جوازات تعطیل می‌باشد.

مدت زمان صدور ویزای دبی

ویزای دبی به دو صورت عادی و فوری صادر می گردد، که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت؛

ویزای امارات را به دو صورت میتوان اخذ نمود:

  • عادی: طی ۷ الی ۱۰ روز
  • اضطراری یا فوری : طی ۳ روز

به دلیل عدم دخالت سفارت برای اخذ ویزای امارات نیازی به مصاحبه حضوری نیست.
ویزای امارات در اعتبار های ۱۴ روزه،یک ماهه و سه ماهه صادر میشود که در زیر به انواع آن میپردازیم:

  • ویزای ۱۴ روزه به دو صورت توریستی و سرویس میباشد و حداکثر ۱۴ روز اعتباراقامت دارد که نوع توریستی آن قابل تمدید تا۳۰ روز هم میباشد.ویزای کوتاه مدت دبی

  • ویزای یک ماهه دو نوع سینگل و مالتیپل دارد که ۳۰ روز اعتبار اقامت  دارند.    ویزای یک ماهه مولتی

  • ویزای سه ماهه نیز در دو  نوع سینگل و مالتیپل قابل اخذ است و اعتباراقامت۹۰ روزه دارند.

 ویزای سه ماهه مولتی

لازم به ذکر است که در ویزاهای نوع مالتیپل در طی مدت اعتبار ویزای مربوطه هرچند بار که بخواهید میتوانید به این کشور وارد شوید

ولیکن هر اقامت یک ماهه و سه ماهه نمی بایست بیش از ۳۰ و ۹۰ روز متوالی ادامه یابد.

مدت زمان اعتبار ورود ویزای دبی

کلیه ویزاهای دبی از تاریخ صدور ویزا به مدت 60 روز اعتبار ورود دارند یا به عبارتی می‌توان گفت که 59 روز پس از صدور برای ورود معتبر هستند. سوء تفاهم رایجی که در مفهوم دو عبارت «تاریخ صدور» و «تاریخ دریافت» ویزای دبی به وجود می‌آید بسیاری از هموطنان عزیز را دچار چالش‌های احتمالی و خسارت های مالی می‌کند، از این رو باید به تاریخ صدور ویزا دبی توجه لازم را داشته باشید. ضمنا تاریخ صدور و تاریخ منقضی شدن در ویزا دبی ذکر شده که باید با دقت به آن توجه نمود.

مدت زمان اعتبار ورود ویزای دبی

مدت زمان مجاز اقامت در دبی

با در دست داشتن ویزاهای 30،14و 90روزه توریستی دبی مجاز به اقامت همین تعداد روز مذکور در دبی هستیم، مشروط بر اینکه این روز شمار از نخستین روز ورود آغاز می‌شود و در صورتی که مسافر به هر دلیل از دبی خارج شود این بازه زمانی از روز ورود به مدت 30،14 و 90 روز محاسبه می‌گردد. به عبارتی می‌توان گفت که اگر روزهای اقامت متوالی نباشند و مابین آن‌ها به هر دلیل فاصله‌ای بیفتد روزهای اقامت برای سفرهای بعدی ذخیره نمی‌گردند و در موعد مشخص از روز ورود مسافر مورد محاسبه قرار می‌گیرند.

مدت زمان مجاز اقامت در دبی

تفاوت‌ ویزاهای سینگل و مولتیپل دبی

با در دست داشتن ویزای سینگل یا یکبار ورود دبی تنها یکبار می‌توان وارد دبی شد و در صورتی که قصد ورود مجدد داشته باشید باید دوباره اقدام به اخذ ویزای دبی کنید. اما ویزای مولتیپل یا چند بار ورود دبی این اجازه را به شما می دهد که به دفعات البته مشروط بر اینکه ویزای شما از اعتبار ساقط نشده باشد به شهر دبی ورود و خروج داشته باشید.

ویزای سینگل و مالتیپل

مرجع صادرکننده ویزای دبی

همانطور که گفته شد برخلاف تصور سفارت امارات صادر کننده ویزای دبی نمی باشد و مسئولیت صدور ویزای دبی به عهده «اداره جوازات دبی» می باشد. در واقع سفارت و بخش کنسولگری امارات هیچگونه نقشی در صدور ویزای دبی نخواهند داشت.

مرجع صادر کننده ویزای دبی

شرایط سنی دریافت ویزای دبی

ویزای توریستی دبی به طور معمول برای رده سنی بین 18 تا 70 سال به راحتی صادر می‌گردد و با چالش‌های آنچنانی و شرایط استثنایی مواجه نیست، به عبارتی برای متقاضیان این رده سنی هیچگونه محدودیتی وجود نخواهد داشت. اما برای متقاضیان زیر 18 سال شرایط متفاوت است و این افراد باید با همراهی یکی از وابستگان شامل برادر،خواهر و یا یکی از والدین برای دریافت ویزای توریستی دبی اقدام نمایند. ضمنا اگر پدر یا مادر متقاضی زیر 18 سال در دبی اقامت داشته باشند، شرایط متفاوت خواهد بود و این افراد در زمان ثبت درخواست خود جهت اخذ ویزای دبی ملزم خواهند بود که مدارک پدر یا مادر مقیم دبی شامل ویزا، اقامت، شناسنامه و کارت ملی را ضمیمه مدارک خویش نمایند. یک مورد استثنا برای متقاضیان بالای 70 سال وجود دارد که باید حتما در درنظر گرفته شود، آن هم پرداخت هزینه بیشتر برای بیمه مخصوص ویروس کروناست. در واقع بیمه کرونایی برای متقاضیان بالای 70 سال گران قیمت‌تر خواهد بود. مورد دیگر که به ندرت ممکن است اتفاق بیافتد، مربوط به متقاضیان بالای 90 سال است که توصیه می‌شود برای جلوگیری از ریجکتی ویزای این عزیزان، با همراهی یکی از بستگان نزدیک مثل فرزندان برای دریافت ویزا اقدام شود.

شرایط سنی ویزای دبی

مهر ورود و خروج دبی در پاسپورت

یکی از نکات بسیار مهم در سفر به دبی که به هموطنان عزیز توصیه می‌کنیم حتما به آن توجه داشته باشند، درج شدن قطعی  مهر ورود و خروج در پاسپورت است. از آنجایی که به دفعات شاهد این موضوع و ضررهای جبران ناپذیر و همچنین خسارت‌های مالی آن بوده‌ایم، از شما تقاضا می‌کنیم که حتما این موضوع را در نظر داشته باشید.

مهر ورود و خروج دبی

سفر با ویزای دبی به دیگر شیخ نشین های امارات

با در دست داشتن هریک از ویزاهای توریستی دبی علاوه بر سفر به دبی می‌توان به شش شیخ نشین دیگر امارات شامل ابوظبی، عجمان، فجیره، رأس الخیمه، شارجه، ام‌القیوین نیز سفر نمود.

هفت شیخ نشین امارات متحده عربی

درخواست اقامت و عواقب ریجکتی و تاثیر آن بر ویزای توریستی

در بسیاری از موارد تمدید اقامت دوساله شهروندان خارجی دبی به هر دلیل با ریجکتی همراه می‌شود و درهمین شرایط شخص متقاضی اقدام به ثبت درخواست ویزای توریستی دبی می‌نماید و این ویزا هم به سان اقامت وی ریجکت می‌شود. علت به وجود آمدن این مشکل حساس بودن اداره جوازات دبی بر اصرار بیش از حد متقاضیان ویزا و اقامت دبی است. پس توصیه می‌شود بلافاصله پس از ریجکتی تمدید اقامت برای اخذ ویزای توریستی دبی اقدام نفرمایید.

با توجه به مشکلاتی که برای هموطنان عزیز پیش آمده خاطرنشان میکنیم در صورتیکه اقدام به درخواست یا تمدید  ویزای اقامت دبی نموده اید و به هر دلیل ریجکت شده اید، پس از این اقدام، جهت جلوگیری از ورود به «بلک لیست»،  برای اخذ ویزای توریستی دبی درخواستی ارسال نفرمایید.

اقامت دبی

 

عواقب اقامت غیرمجاز در دبی

طبق قوانین وضع شده از سوی اداره جوازات امارات متحده عربی، در صورتی که اعتبار ویزای دبی به پایان رسیده باشد و مسافر همچنان در دبی اقامت داشته باشد، به ازای روز نخست مبلغ 200 درهم امارات و به ازای روزهای بعدی مبلغ 100 درهم امارات جریمه خواهد شد. در صورتی که به هر دلیل این مدت زمان اقامت غیر مجاز به بیش از 10 روز برسد، ممکن است متقاضی مذکور پس از ا‌قدام برای خروج از امارات به طور موقت 6 ماهه یا یکساله و یا به طور دائم وارد «بلک لیست» دبی شود.

اقامت غیر مجاز در دبی

ریجکتی ویزای دبی

دلایل ریجکتی ویزای دبی بسیار متعدد هستند،مهمترین دلایل ریجکتی ویزای دبی که می‌توان به آن اشاره کرد عبارتند از : مخدوش بودن مدارک، تشابه اسمی، اقامت غیر مجاز، استفاده نکردن مکرر از ویزای دبی پس از صدور این ویزا ، سابقه ورود غیرقانونی به امارات و شهر دبی، سابقه جرم و جنایت کیفری در خاک امارات.

ریجکتی ویزای دبی 

صدور ویزای دبی با پاسپورت قدیمی و سفر با پاسپورت جدید

در مواردی ممکن است به هر دلیل پاسپورت متقاضی سفر به دبی تعویض شده باشد، در این صورت به شما توصیه می‌کنیم که هر دو پاسپورت را در سفر به دبی همراه داشته باشید چرا که صدور ویزا براساس پاسپورت قدیمی انجام می‌شود و مهر ورود و خروج در پاسپورت جدید درج می‌گردد.

صدور ویزای دبی با پاسپورت جدید و قدیمی

عبور از ترانزیت دبی بدون اخذ ویزا

در صورتی که دبی محل توقف یک پرواز بین دو شهر دیگر در جهان باشد و مدت زمان توقف آنقدر طولانی نباشد که مسافر از سالن ترانزیت خارج شود، مسافر مذکور ملزم به اخذ ویزای توریستی دبی نمی‌باشد. به عبارتی می‌توان گفت اگر پرواز یکسره باشد و با یک توقف کوتاه در دبی انجام شود، مسافر بدون اخذ ویزای دبی از مرزهای هوایی امارات می‌تواند عبور نماید.

ویزای ترانزیت دبی

تمدید ویزای دبی

تمدید ویزای دبی از ویزای 14روزه به 30روزه،30روزه به 90روزه و 90 روزه برای یک ماه یا سه ماه دیگر در صورت حضور متقاضی در خاک امارات و عدم خروج وی قابل انجام می‌باشد. 

تمدید ویزای دبی

 

  با ثبت آنلاین ویزای دبی در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید

ویزای آنلاین دبی 

 تماس با ما

 

9 / 10
از 139 کاربر
ارسال نظر
ناشناس : ویزای دبی
26 2
سلام من قبلا چندین بار ویزای دبی گرفتم ولی آخرین بار که درخواست دادم ریجکت شدم. ممکنه توضیح بدید چرا ریچکت شدم؟
مدیریت : پاسخ
26 3
سلام ریجکت ویزای دبی بعلتهای متعددی میباشد و متاسفانه تا رفع مشکل نگردد مجدد ریجکت خواهید شد.
ناشناس : ویزای
15 1
سلام مجدد بهتر نیست درخواست مجدد ویزای دبی بدهم ؟ یا باید مثل ویزای شینگن مدتی صبر کنم و بعد اقدام کنم؟
مدیریت : پاسخ
17 1
سلام ویزای دبی برخلاف ویزای شینگن تا زمانی که رفع مشکل نگردد در سیستم باقی خواهد ماند و امکان صدور وجود ندارد. مواردی که منجر به ریجکت میگردد تشابه اسمی ،ارتکاب خلاف و یا جرمی در آخرین سفر که حتی ممکن هست که شما از آن بیخبر باشید، خروج پس از موعد اتمام ویزا در سفر قبلی بعضی از دلایل ریجکتی میباشد
محمود : ويزاى دبى
13 2
سلام ببخشيد سئوال من كمي تخصصى هست.اگر مطلع هستيد ممنون ميشم پاسخ بديد. من سالها پيش اقامت دبى رو داشتم و قبل از اتمام اقامتم به ايران برگشتم .چندى پيش جهت سفر به دبى از طريق آژانسى اقدام كردم براى ويزاى توريستى اما ويزاى من رد شد . آيا رد شدن ويزاى دبى من علت خاصى دارد ؟
مدیریت : پاسخ
21 0
سلام اگر ویزای اقامت خود را حتی با توجه باینکه پایان یافته کنسل نکرده و به ایران برگشتید ویزای توریستی دبی شما ریجکت نمیشود بلکه در اصل document میشود چون تو سیستم شما هنوز رزیدنس ویزا یا ویزای اقامت دارید.جهت رفع مشکل کفیل خودتان را پیدا کنید تا به اداره مهاجرت دبی مراجعه و ویزای اقامت دبی شما را کنسل کند .در صورتیکه سئوال بیشتری داشتید در اینمورد با شماره 09302036465 تماس بگیرید
رضا : اعتبار ویزا
12 3
سلام و خسته نباشید. می توانید به بنده بفرمایید که ویزای دبی چه مدت اعتبار ورود دارد؟ با تشکر
مدیریت : پاسخ
13 1
سلام، مدت اعتبار ورود ویزای دبی بمدت دو ماه میباشد البته بجز ویزای فوری یا سرویس که مدت اعتبار ورود 14 روزه هست .اعتبار اقامت هم بستگی به نوع ویزا از 14 روز تا سه ماه میباشد. موفق باشید
محمود رفيعى : قيمت ويزا
11 1
قيمت ويزاى دبى چنده؟ شما تور دبى هم داريد؟
مدیریت : پاسخ
10 1
سلام، 285 درهم. بله تور هم جزء خدمات شرکت هست . میتوانید با شرکت تماس و نرخها را دریافت نمائید
شاهرخ : تمديد ويزاي مولتي
11 0
با سلام.من چند ماه قبل ويزاي مولتي إمارات رو گرفتم اما حتي بكبار هم ورود نكردم تاريخ اعتبار ان دو ماه قبل به إتمام رسيده أيا ميتونم تمديد كنم.يا بايد دوباره درخواست بدم.
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام، ویزای دبی پس از اتمام اعتبار از درجه اعتبار ساقط است و حتی برای گرفتن ویزای مجدد باید ویزای خاتمه یافته شما در سیستم جوازات دبی کنسل گردد. موفق باشید
شیرین : ویزای دبی
12 0
سلام با ویزای دبی میشه به شهرهای دیگه رفت مثلا به شارجه؟
مدیریت : پاسخ
13 1
سلام با ویزای دبی به همه شهرهای امارات میتوانید سفر کنید .
محمد طهماسبی : اقامت کاری
13 1
سلام.مدارک لازم برا اقامت چیست؟.و این که چطور باید شرکتهای کاریابی فارسی زبان در امارات رو پیدا کرد؟ شرایط کار فنی چگونه است؟
مدیریت : پاسخ
14 1
سلام در امارات شرایط اقامت فقط از طریق درخواستیست که شرکتها یا موسسات و یا صاحب مشاغل به اداره کار ارسال میکنند که متاسفانه معمولا درخواست ویزای اقامت کاری برای ایرانیان رد میشود . در ضمن در صورت قبولی که احتمالش ضعیف هست شخص فقط میتواند در همان جایی کار کند که ویزای اقامتش متعلق بآنجاست.پس در مرحله اول جائی را پیدا کنید که خواستار شغل شما باشد. موفق باشید
Rafa : سوال
15 1
سلام ، براي من به صورت موازي از دو آژانس درخواست ويزا شده است. اولين درخواست قبول و ويزا صادر شده است ، درخواست دوم ريجكت شده است ايا لازم است كاري انجام شود يا ويزاي اول اعتبار خود را خواهد داشت ، نيازي به رفع ريجكتي ويزاي دوم قبل از سفر وجود دارد يا مي توان انرا بعدا انجام داد ؟
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام ویزای دبی اولیه شما اعتبار دارد.در مورد ویزای دوم اطمینان کافی پیدا کنید چون معمولا در این موارد ویزا document میشود. لطفا پس از بررسی نتیجه را ارسال کنید تا مسافران مشابه شرایط شما هم مطلع گردند. با سپاس
عباس : ريجكت ويزا
11 0
سلام وقت بخير قربان من ٣سال پيش درخواست ويزاي دبي كردم ريجكت شدم با اينكه تا اون موقع اصلا امارات نرفته بودم بعد از يكسال از اون داستان به پيشنهاد يكي از دوستاناز طريق يك اژانس اماراتي و با بليط هواپيمايي امارات موفق به اخذ ويزا شدم چند روز پيش با از طريق همان آژانس مجدد درخواست ويزا كردم و باز هم ريجكت شدم. الان هم واسه يكماه ديگه يك قرار كاري دارم ايا اميدي هست ؟ ايا راهي دارد ؟
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام مورد شما قریب به یقین تشابه اسمی هست و اگر شما دفعه قبل که وارد دبی شدید به اداره پلیس مراجعه میکردید و از آنجا نامه میگرفتید هربار که تقاضای ویزا میکردید به آژانسی که اقدام کننده بود نامه را ارائه میکردید تا با مدارک دیگر در سیستم آنلاین اپلای کند این مشکل برطرف میشد. احتمال اینکه تو این فرصت بشه کار خاصی کرد کمه و ممکنه مجدد ریجکت شوید.
نغمه : اعتبار
8 0
تاریخ ورود من ۲۲ام هست برای ویزای ۱۴روزه آخرین زمانی که زمان دارم برای خروج کی هست؟ چهارده روز بعدش میشه پنجم یعنی میشه روز پنجم برم
مدیریت : پاسخ
9 4
سلام متاسفانه توضیحات کامل نیست . در صورتی که امکان دارد با دفتر ما تماس بگیرید تا پاسخگوی سوال شما باشیم.
AHM : ویزای امارات
8 0
سلام .خسته نباشید.اگر ویزای توریستی 14 روزه بگیریم و بعد از یک هفته خارج بشیم باید کنسلش کنیم که برای گرفتن ویزای بعدی به مشکل نخوریم؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام در صورت استفاده از ویزای دبی(امارات)نیاز به کنسلی ویزا پس از بازگشت نیست.
AHM : ویزا امارات
9 0
تشابه اسمی چه زمانی اتفاق میفته؟یعنی شخصی هم اسم ما درامارات کار غیر قانونی انجام داده و بخاطر همین ویزای ما ریجکت میشه؟
مدیریت : پاسخ
7 2
سلام بله اگر شخصی در امارات که تشابه اسمی با شما داشته باشه امکان داره ویزای دبی به مشکل بخوره
AHM : ویزای امارات
8 0
بردن اسپری آسم و داروهای قلبیو دیابتی غیر قانونی محسوب میشه؟باید به تایید وزارت بهداشت دربیاد؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام لیست داروهای غیرمجاز در فرودگاه موجود هست و در صورت نیاز برای استفاده از دارو باید پزشک تجویز نماید و ضمنا مورد تایید قرار بگیرد . لیست داروهای غیرمجاز در لینک زیر میباشد.برگرفته از کنسولگری ایران در دبی http://dubai.mfa.ir/index.aspx?siteid=28&fkeyid=&siteid=28&pageid=22698
مسعود : ريجكت ويزاي امارات
8 0
سلام من اخيرا براي شركت در نتمايشگاه اديپك 2017 درخواست ويزا كردم كه ريجكت شدم. اين در صورتي هست كه من هيچ وقت قبلا به امارات سفر نكرده بودم. بهترين حدسي كه ميتونم بزنم اينه كه قبلا كه در يك شركت بين المللي كار ميكردم، برام درخواست ويزا داده باشن و پرونده به هر دليلي مفتوح مونده باشه (اين فقط يه حدسه) به هر حال سوال من اينه كه چطور ميتونم اين مشكل رو حل كنم كه بعدا درخواستهام ريجكت نشه؟ من شنيدم با پرداخت يه هزينه مشخص به سفارت امارات ميشه اين مشكل رو برطرف كرد. ممنون ميشم راهنمايي بكنيد.
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام موارد زیادی ممکنه باعث ریجکت ویزای شما شده باشه از جمله تشابه اسمی.به سفارت امارات با چه عنوانی میخواهید پول بدهید؟!لطفا تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمائی کنند.
امیر : ریجکت
10 0
سلام ایا تو مرحله صدور احتمال ریجکت هست
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام ویزای دبی در مرحله صدور چیزی نیست که ممکنه میدانید یا به شما گفتن . ویزای شما هنوز صادر نشده و قبل از صدور هم امکان ریجکت هست . ضمنا اگر در همین ایام هست که اداره جوازات دبی بعلت سال نو میلادی تعطیل میباشد. موفق باشید
Mani : سلام من با ویزا به دبی رفت وبرگشت میکنم ...
10 0
لطفا جوابمو ردین
مدیریت : پاسخ
9 1
سلام ، حتما باید تماس بگیرید تا سئوالاتی از شما بشه تا متوجه دلیل ریجکتی شما بشیم چون دلایل متعددی میتونه وجود داشته باشه.منتظر تماس شما هستیم
شیوا : ویزا دوبی
9 0
با سلام از زمان اقدام بنده برای اخذ ویزا 2 هفته ایی می گذردولی هنوز ویزا بنده صادر نشده است طبق تماس با آژانس هواپیمایی اعلام کردند هنوز کارگزار در حال بررسی می باشد و دلایل احتمالی را تشابه اسمی، مشکل امنیتی ، مشکل سیاسی و تعداد حروف زیاد اسم فامیل اعلام کردند دلیل عمده عدم صدور ویزا چه می باشد؟ در صورتی که نه مشکل ملی و سیاسی در پرونده بنده وجود ندارد
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام ، عواملی را که گفتید ممکن هست هر کدام باشد. ضمنا اگر تازه اقدام کرده بودید ممکنه به تعطیلات ژانویه مصادف شده باشه.
محمد : مدت اقامت
7 0
من ویزای دو هفته ای دارم، مدت اقامتم طبق بلیط برگشتی که گرفتم چهار روزه هست، ایا میتونم چند روز بیشتر بمونم و بلیط برگشت رو با تاریخ جدید بخرم؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله امکان دارد ، میتوانید تاریخ بلیط را تغییر دهید. موفق باشید.
mohammad niroum ... : salam
8 0
salam man vizaye dobey mikham albate teflis zendegi mikonam va eghamat daram mishe lotfan sari baram viza tahiye konid
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام لطفأ از طریق تلگرام با شماره 09357772364 خانم حیدری هماهنگ فرمائید.
سيدمرتضى : ريجكت ويزا دبى
8 0
سلام وخسته نباشيد من درخواست ويزا دادم با اينكه هيچ بار نرفتم دبى ريجكت شدم چه كار كنم با تشكر فراوان
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام امکان دارد که تشابه اسمی داشته باشید ولی علل دیگر را باید بررسی کرد . لطفأ تماس بگیرید. سپاس
سروین صفایی : ویزای دانشجویی
9 1
ایا امارات در سال جدید ویزای دانشجویی صادر میکند برای پاسپورت ایرانی واین زمان ویزا چقدره وایا به دانشگاه بستگی داره؟
علی : مشکل تشابه اسمی
8 0
سلام، در مواردی که ویزا احتمالا به دلیل تشابه اسمی ریجکت میشود، چه باید کرد تا مشکل حل شود؟ مثلا اگر از طریق شما به عنوان کفیل اقدام کرده باشیم، آیا خود شما قضیه را پیگیری خواهید کرد یا باید به صورت دیگری اقدام شود؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله کسی که برای شما اقدام کرده می تواند کفیل را بفرستد و پیگیری کند اما متاسفانه هزینه بالای دارد.
علی : مدت اعتبار ویزای توریستی 14 روزه
8 1
سلام مجدد، در پاسخ به سوال یکی از دوستان، اعلام کرده اید که مهلت ورود برای ویزای توریستی 14 روزه، 14 روز از تاریخ صدور ویزاست. فکر میکنم از تاریخ صدور ویزا، 2 ماه فرصت ورود وجود دارد. لطفا در این خصوص، راهنمایی کنید.
مدیریت : پاسخ
9 1
سلام اگر دقت کرده باشید گفته شده که ویزای 14 روزه عادی 2 ماه اعتبار ورود دارد اما 14 روز فوری فقط 14 روز اعتبار ورود دارد.
سيد مرتضى حقيقت : ريجكت ويزا
8 0
با اينكه هيچ بار دبى نرفتم ريجكت شدم چه بايد كنم
مدیریت : پاسخ
8 2
باید به آيانسی که برایتان اقدام کرده اند بخواهید که پیگیری کنند برای علت ریجکتی درصورتی که مشخص نشد این ویزا رو از روی سایت کنسل کنند و دوباره اقدام کنید.
جابر : سوال
10 2
اگر درخواست کار یک شرکت اروپایی مستقر در دبی که تایید شده نیاز است که خودم برای ویزا اقدام کنم یا آنها خودشان برایم ویزا اخذ میکنن؟
ناشناس : ریجکت
8 2
سلام‌ من درخاست اقامه دادم تودبی رفع خورد تو سیستم زده رفع بعد یک ماه درخاست ویزا یکماهه دادم ریجکت خورد بااین که قبلن همیشه میرفتم ولی از وقتی درخاست اقامه دادم ریجکت شد ویزام
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بدلیل اینکه ویزای اقامتتون رد شده شما بلک لیست شدین و دیگه ویزای توریستس هم براتون صادر نمیشه.
مريم : ويزا
9 0
با سلام من ويزا باكو گرفتم كلا سفرم كنسل شد ميشه مبلغ پس گرفته بشه؟؟؟
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام پس از صدور ویزای باکو امکان کنسلی متاسفانه وجود ندارد و هزینه قابل برگشت نیست.
شهباز : ویزای اقامت دبی
9 0
سلام ٱیا این موضوع صحت دارد که اگر برای ویزای اقامت دبی اقدام کنم و ریجکت شود حتی ویزای توریستی دبی هم نمیتوانم بگیرم ؟
مدیریت : پاسخ
10 0
سلام، بله متاسفانه و در صورتیکه اقدام و درخواست اقامت دبی نمائید و رد درخواست (ریجکت) شوید اقدام برای ویزای توریستی دبی هم منجر به ریجکتی خواهد شد حتی اگر قبلا بارها با ویزای توریستی دبی به این شهر سفر کرده باشید.
حمید : کنسل نکردن اقامت
8 0
حدود ده سال قبل اقامت سه ساله امارات را داشتم و بدون کنسل کردن بعد از دو سال امارات را ترک کردم الان میتوانم ویزا بگیرم یا نه؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام دوست عزیز در صورتیکه ویزای اقامت امارات را کنسل نکرده باشید امکان گرفتن ویزای توریستی امارات وجود ندارد ولی چون این موضوع مربوط به 10سال پیش هست امکان اینکه در سیستم پاک یا باصطلاح کلیدر شده باشد وجود دارد. بهترین و البته همراه با هزینه اینست که ویزای توریستی دبی اقدام کنید اگر ویزا صادر گردید هم میتوانید بعد از این ویزای توریستی دبی را بگیرید هم برای اقامت امارات اقدام کنید. البته لازم بذکر است طبق نوشته های قبلی در صورتیکه اقدام برای ویزای اقامت امارات کنید و اینکه شوید متاسفانه ویزای توریستی هم دیگر نمیتوانید بگیرید. موفق باشید
امیر سام : نبودن نظم و یکپارچگی ویزای دبی
8 0
با سلام خدمت مدیریت محترم من در ایران زندگی می کنم و چند ین بار مثل بقیه هموطنام تقا ضای ویزا دبی کردم در برخی مواقع ویزا می دادن و در برخی ریجکت می شدم . و سوال من از مدیریت محترم اینست من پاسپورت انگلستان را دارم در صورت استفاده باز هم مشکل شدن یا نشدن مثل ریجکت را دارم یا نه با سپاس از جواب شما
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بهترین روش برای جلوگیری از ریجکتی ویزای دبی در مورد پرونده شما بهتر است پس از دریافت ویزای دبی به اداره پلیس دبی مراجعه و آنجا نامه ای دریافت کنید و به اداره مهاجرت یا همان موازات دبی ببرید و اصل نامه را هم برای هر بار اقدام بهمراه درخواست ویزای خود اپلای کنید تا دوباره ریجکت نگردید.
حسین : ویزای دبی
7 0
من ویزای دبی گرفتم و استفاده کردم اما هنوز تاریخ اعتبارش تموم نشده . میتونم بازم از این ویزا استفاده کنم و به دبی برم یا باید ویزای جدید بگیرم؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام ویزای دبی در حالت عادی 14 روزه میباشد. اگر ویزای درخواستی شما مولتیپل یکماهه یا سه ماهه باشد میتوانید ورود و خروج مکرر به دبی داشته باشید در غیر اینصورت برای سفر به ویزای دبی مجدد احتیاج دارید.
هیواد : زیر سن
5 0
اگر زیر سن باشی ویزه میته
مدیریت : پاسخ
6 3
سلام ویزای دبی فقط برای افراد زیر 18سال در صورتی صادر میشود که بهمراه پدر یا مادر اقدام کنند. دقت کنیدبرادر یا خواهر بعنوان قیم محسوب نمیشوند!!! و امکان اپلای ویزای دبی بهمراه خواهر یا برادر یا بستگان دیگر بجز پدر یا مادر میسر نیست.
Hasti : سلام خسته نباشید میتوان ویزای معمولی د ...
5 0
سلام خسته نباشید میتوان ویزای معمولی دبی را تبدیل به ویزای مولتی کرد؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام امکان تبدیل ویزای کوتاه مدت دبی به ویزای بلند مدت وجود ندارد و پس از اتمام ویزای دبی در صورتیکه داخل دبی نیستید میتوانید درخواست ویزای مولتی سه ماهه دبی نمائید و اگر دبی هستید قبل از مدت اعتبار ویزای اولیه باید خارج شوید
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام خیر ویزای عادی دبی به ویزای مولتی تبدیل نمیشود باید مجددا ویزای مولتی تهیه کنید.
المان : ویزا
5 0
سلام اگه بخواهیم بریم دوبی. البته از فرودگاه شارجه یعنی منظورم اینکه با ایر عربی از فرودگاه امام برم و از آن جا به دبی. باید ویزای شارجه بگیرم. یا همان ویزای دبی
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام شارجه ویزای جداگانه ندارد باید همون ویزای دبی را اخذ نمایید.
فریبا : ویزای دبی
5 0
سلام ُ‌ من اخیرا دو بار ویزای دبی رو گرفتم ُ دفعه قبل نتونستم برم ، اینبار هم ممکنه شرایطش رو نداشته باشم ُ اگر از ویزام استفاده نکنم و نرم ُ مشکلی پیش میاد؟ ... مثلن میدونم برای شینگن حتمن باید رفت .
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام بله دچار مشکل میشود و ممکن است برای دفعه دیگر ویزاتون صادر نشود و در اینصورت باید هزینه بیشتری کنید تا ویزای قبل کنسل شده و دوباره ویزا بگیرید.
محمد امین : هجد ونیم سن دارم میگن تا بیست ویک نشی نم ...
5 0
سلام ببخشید اگر امکانش هست زود تر سوال من رو جواب بدید ممنون میشم من هجده ونیم سن دارم میخواستم امروز اقدام کنم واسه ویزا دفتر هواپیمایی گفت باید سنتون از بیست ویک بیشتر باشه آیا چنین چیزی صحت داره؟ من پاسبورت دارم و وثیقه هم گرفتم و دفعه اولی هست که میخوام سفر کنم اگر میشه و بنظرتون سنم مشکلی نداره میخواستم در عرصه وقت و اسم انجامش بدید
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام بله دفتر هواپیمائی صحیح گفتند اما در مورد ویزای دبی این بطور قطع و یقین نیست .امکان گرفتن ویزا ی دبی وجود دارد. تماس بگیرید تا انجام دهیم
محمد : ويزاي امارات از كشور ديگر
5 0
سلام خسته نباشيد! من تو روسيه دانشجوام يعني با ويزاي تحصيلي اينجا زندگي ميكنم، ميخواستم بدونم كلا راهي هست كه بتونم از اينجا ويزاي امارات ( دبي ) رو بگيرم؟ممنون ميشم كمك كنيد
مدیریت : پاسخ
6 1
سلام جهت ویزای دبی با شرکت یا شماره مسوول دبی درج شده در پائین سایت تماس بگیرید.
مهسا : ویزای برای دوقلوها
6 0
سلام. من خواهر دوقلو دارم. به یکیشون ویزا دادند ولی به یکی دیگشون به دلیل تشابه اسمی( اختلاف اسم ها فقط در یک حرف) با گذشت یک هفته هنوز پاسخی ندادند. پس فردا هم پرواز داریم. به نظرتن ویزا میدن یا ریجکت میشن ؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام اگر تا این لحظه جواب ندادن بعلت تعطیلی جوازات دبی در روزهای جمعه و شنبه متاسفانه ایشان پرواز دبی را از دست میدهند
سما : سفر کوتاه
5 0
با سلام، ببخشید با ویزای شینگن میشه چند شب در دبی موند ؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام با ویزای شینگن نمیتوانید وارد دبی بشوید و باید ویزای دبی بگیرید تا بتوانید در دبی بمانید
محبوبه : ترانزیت
6 0
من پروازم به بیروته اما تو دوبی توقف داره.میتونم از دوبی برگردم ایران؟با توجه به اینکه ویزای دوبی رو ندارم
مهدی : قضایی
5 0
سلام ،ببخشید اگر کسی وقت ویزای اماراتش تموم بشه ولی قاچاقی بمونه اونجا چه جرمی داره؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام بازای روز اول 200 درهم و به ازای روزهای بعدی 100 درهم جریمه میگردد و پس از آن بلک لیست خواهد شد. بهتر است آن شخص هر چه زودتر از امارات خارج گردد چون عواقب خوبی ندارد.
amir : expiration
6 0
دوستان کسی اطلاع داره تا چند روز مونده به تاریخ اتمام ویزا میشه وارد خاک دبی شد؟؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام در ویزای شما تاریخی درج شده که تاریخ صدور ویزا هست و در پائین آن تاریخ اتمام ویزای دبی درج شده است . تا قبل آن تاریخ اجازه ورود دارید و بستگی بنوع و مدت زمان اقامت در دبی میتوانید بمانید.
بها : اصل ویزا
1 0
سلام ایا برای خروج از ایران و وجود به دبی باید اصل ویزا و بلیط باشد یا اصلا نمی خواهد و با کپی میشه بری
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام و احترام ویزای دبی در حال حاضر بصورت الکترونیک صادر میگردد و بر روی یک کاغذ A4 میشود آنرا پرینت گرفت در مورد بلیت هم همینطور هست و بلیت الکترونیک هست .
امیر خان : چند روز قبل از سفر؟
3 0
سلام از چند روز قبل از سفر میشه درخواست صدور ویزای امارات رو داد؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام. اعتبار ویزای امارات (دبی) برای ورود به این کشور دو ماه میباشد . بهترین حالت اینست که 15 روز قبل از سفر ویزای خود را اقدام کنید.البته توجه داشته باشید اعیادی مثل عید قربان و یا جشن اتحاد امارات یکهفته تا ده روز امیگریشن دبی تعطیل است و باید در اینزمانها زمان بیشتری را درنظر بگیرید.
فتحی : سوال در مورد تغییر ویزا
3 0
شرایط تبدیل ویزای سه ماهه سینگل به سه ماهه مولتی را لطفا بفرمایید . بنده الان ویزای سه ماهه سینگل به دبی دارم و تقریبا یک ماه از حضورم د ردبی گذشته و برا ی کار فوری می خوام به ایران برگردم ولی نمی خوام ویزام باطل بشه و شرایط تبدیل به ویزای سه ماهه مولتی می خوام بدونم وجود داره ؟ با چه هزینه ای ؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام امکان تغییر ویزای سه ماهه سینگل با سه ماهه مولتی دبی پس از صدور متاسفانه وجود ندارد و اگر از دبی خارج شوید برای ورود مجدد نیاز به ویزای جدید دارید.
شايان : ديپورت
5 0
ببخشيد من اقامت دايم ابوظبي داشتم و نزديك ده ساا اونجا شاغل بودم.. يسال قبل باهام تماس گرفتن ك به مركز شرطه برم و اونجا اقامتم رو كنسل كردن و برگشتم ايران اياا راهي هست براي بازگشت در ضمن اون موقع بهم گاتن بعد يسال ميتوني برگردي ولي درخواست ويزا يماهه دادم و ريجكت شد ممنون ميشم جواب بديم
مدیریت : پاسخ
5 2
سلام نفرمودید در ابوظبی چه شغلی داشتید؟ در صورتیکه مایل هستید بیان فرمایید یا با مشاوران ویزا یونایتد تماس بگیرید. علت خاصی بوده که باحتمال زیاد در ارتباط با شغل شما بوده و در غیر اینصورت موارد دیگر بررسی باید گردد.
نگار : دیپورت شدن
4 0
سلام من در یک سفر تفریحی به دبی بنا به دلایلی دیپورت شدم.الان اگر بخوام به عمان یا قطر و یا دیگر کشورهای عربی سفر کنم برام مشکلی پیش نمیاد؟
مدیریت : پاسخ
5 -1
سلام با توجه به اینکه کشور امارات یکی از کشورهای عضو مجلس تعاون میباشد اگر مشکل دیپورتی شما مسئله حادی باشد ممکن است از این دو کشور هم ویزاتون ریجکت بشه. در صورت تمایل میتوانید تلفنی مسئله دیپورتی را مطرح کنید .
حسین : من ویزای سه ماهه دبی دارم و هنوز مدت ان ...
3 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام ویزای سه ماهه دبی قابل تمدید نیست و باید خروج کنید و بعد تقاضای ویزای جدید نمائید.
رسول : ویزای سه ماهه دبی
3 0
ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت جهت توضیحات کامل و صحیحی که ارسال میکنید.میخواستم بدونم با ویزای سه ماهه مولتی دبی در هر بار ورود چند روز میتونم اقامت داشته باشم ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام هم میتوانید سه ماه متوالی بدون خروج از امارات ،اقامت داشته باشید و یا ورود و خروج در این سه ماه داشته باشید مشروط بر اینکه روز اولین ورود بصورت روز شمار تا 90 روز معتبر است و خروج شما از امارات باعث توقف روزشمار ویزای شما نمیشود.
م. : ریجکت ویزا کار
1 0
با سلام عرض خسته نباشید برای من تو دبی ازطریق شرکتی که ایران کار میکیردم من رو برای دفتر دلی خواستن ویک بار من درخواست ویزای توریستی دادم که برم برای دریافت ویزای کار که شرکت گفت کنسل کن ما خودمان اقدام میکنیم من درخواست کنسلی دادم وانها گفتند که کنسل شد وبعد شرکت برای من درخواست ویزا داد که به من اطلاع دادن ریجکت شدم الان شما میتوانید راهنمایی کنید به چه دلیل ریجکتشدم وبلید چیکار کنم ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام متاسفانه باید عرض کنم پس از رد شدن درخواست ویزای اقامت دبی ، که برای هموطنان عزیزمان بسیار اتفاق میفتد پیگیری آن ثمری ندارد و بدتر اینکه ویزای توریستی دبی هم پس از ردی اقامت دبی ، رد خواهد شد . عذر میخواهم ولی مجبور بودم شفاف توضیح بدم چون این سایت مرجع مسافران هست و اطلاعات درست باید درج شود.
حسن : ويزا دوبي
1 0
سلام و خسته نباشيد من ايراني هستم و اسپانيا زندگي ميكنم و كارت اقامت دارم اما تابعيت و پاسپورت اسپانيا رو ندارم . جهت ورود به دوبي نياز به ويزا دارم ؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام به سوال شما پاسخ داده شد لطفا به قسمت ویزای امارات مراجعه فرمائید.
حسن : ويزاي دوبي
3 0
سلام و خسته نباشيد ، من يك ايراني هستم و در اسپانيا زندگي ميكنم و كارت اقامت دارم ، اما تابعيت و پاسپورت اسپانيا رو ندارم ، جهت سفر به دوبي نياز به ويزا دارم ؟
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام و روز بخیر با توجه باینکه پاسپورت اسپانیائی ندارید و اگر پاسپورت ایرانی فقط دارید باید با همان پاسپورت برای ویزای دبی اقدام کنید.
پگاه : سلام من در این کامل ویران برای دوبی اسم ...
1 0
سلام من در ویزای دبی که برام صادر شده اسم و فامیل و نام پدرم را به عنوان اسم کامل نوشته آمد آیا مشکلی است و اشتباه شده؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام سوال شما سوال بسیاری از مسافران دبی نیز هست. در ویزای دبی و کلا در زبان اعراب نام پدر پس از اسم کوچک و فامیلی در انتها درج میگردد.اشتباهی صورت نگرفته و نگران نباشید.
مهدی : ویزای ترانزیت دبی جهت تعویض هواپیما
1 0
سلام، آیا برای اقامت چند ساعته در فرودگاه دبی ( حرکت از تهران و فرود در ترمینال 3 فرودگاه بین المللی دبی و جابجایی به ترمینال یک و پرواز مجدد به سوی مقصدی خارج از دبی )نیاز به ویزای ترانزیت دبی هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام از سرویس مرحبا میتوانید استفاده کنید و از داخل باند فرودگاه جابجائی شما انجام میگردد ولی اگر قصد خروج از فرودگاه را دارید نیاز به گرفتن ویزای دبی دارید.
سلمان : ویزای کار امارات
1 0
با عرض سلام وتشکر بابت راهنمایی های خوبتون میخواستم لطف کنید بنده را راهنمایی کنید، من از طریق یکی از سایتهای کاریابی ، رزومه ام رو برای یک درخواست کار در ابوظبی به نام UNIVERSAL HOSPITAL ABU DHABI فرستادم، که بعد تقریبا دو هفته با درخواست من موافقت کردن و فرم قرارداد رو برای من فرستادن و از من خواستن پس از امضا برای دریافت ویزای کار یک نسخه هم برای آزانس مسافرتی IRENA TRAVEL LLC ABU DHABI ارسال کنم. بنده هم انجام دادم و از این آزانس ایمیلی دریافت کردم که باید مبلغ 1950 دلار برای ویزای انفرادی و یا 2950 دلار با خانواده برای شخصی به نام MUHAMMAD SUFYAN MUHAMMAD RAMZAN از طریق EXCHANGE/ XPRESS MONEY/ CASH EXPRESS TRANSFER ارسال کنم. خواهشن بنده رو راهنمایی کنید ، چطور میشه اعتماد کرد، و آیا ممکنه کلاهبرداری باشه؟؟ سپاس از توجه شما
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام با توجه به تجربه سالها زندگی در امارات توصیه میکنم اینکار را نکنید چون به ایرانیان ویزای کار معمولا نمیدهند. اگر هم میخواهید این ریسک را بپذیرید قید پولتان را بزنید و ضمنا اگر ویزای کار شما ریجکت شود ویزای توریستی هم در آینده نمیتوانید بگیرید و آنهم دچار مشکل میگردد.
سلمان : سپاس از توضیحات خوبتون
1 0
تشکر از واحد مدیریت بخاطر نصیحت خوبتون خودم هم شک کردم چون با سرچی که تو اینترنت زده بودم ، کارفرما اماراتی باید تمام هزینه ویزای کار را شخصا به دولت پرداخت کنه es for employment visa in UAE have changed from time to time. The employment visa is overseen by the Ministry of Labor and the UAE Immigration Department. Once the process is initiated, several steps are involved including legal documents, bank deposit, approvals, medical test and finally stamping. The cost of UAE employment Visa is around AED 6000 which includes the deposit of AED 3000. All these charges paid by the hosting party which in this case is the employer. و پس از سرچ نام آژانس IRENA TRAVEL LLC ABU DHABI همراه با عبارت work permit ، به این سایت رسیدم http://stop419scams.com/viewtopic.php?f=9&t=6019 که توضیح داده داده کهاین آژانس یک Fake Job Scam Fraud هست. سه روز کاملا وقتم گرفته شد ، ولی اشکال نداره ، تجربه ام زیاد شد.و از این طریق تجربه ام را در اختیار بقیه هموطنانم قرار میدم که خدایی نکرده گول این شیادها رو نخورید، در ضمن اگه کسی راهی بلده که بشه این کلاه برداران رو به مراجع قضایی و سفارت اطلاع داد ، راهنمایی کنه تشکر از سایت بسیار خوبتون
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام سپاس از لطف شما خوشحالم که تونستم راهنمائی درستی انجام بدهم. متاسفانه عدم آگاهی هموطنان عزیزمان به قوانین دیگر کشورها و همینطور بعضا عدم تسلط بزبان انگلیسی چه مبالغ هنگفتی را از دست داده اند. کشور امارات بنظر بنده فقط جهت سفر توریستی جاذبه های خاص خود را دارد ولی برای زندگی شرایط خوبی را برای ایرانیان فراهم نکرده و اقامتش هم دوساله هست که پس از آن باید تمدید کرد و در صورتیکه حتی 20 سال هم در این کشور باشید بشما پاسپورت شهروندی نمیدهند و این اقامت 20 ساله هم ممکن است در تمدید بعدی دوساله دیگر ادامه پیدا نکند و بشما ویزای اقامت بعدی را ندهند.
موتضي : ويزاي فوري دبي
2 0
كمترين زماني كه براي ويزاي دبي لازم است چند رًوز است؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام در شرایطی ویزا یک روزه صادر میشود این بستگی به تعداد درخواستها برای ویزای دبی دارد .
رضا : ویزای دبی استفاده نشده
1 0
سلام من فروردین ۹۶ ویزای دبی گرفتم‌ولی استفاده نکردم و باطل شد، الان برای گرفتن ویزای جدید چه کاری باید انجام بدم.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام ویزای قبلی خود را بر طبق قانون جدید امارات باید کنسل کنید و درخواست ویزای مجدد دبی نمائید.
قاسم رسول لاری : ویزا
1 0
من هیچ مشکلی نداشتم قبل از خلاص شدن ویزا در سال ۲۰۰۹یکه ماه مانده به تمام شدن ویزا اقدام برای رینیو کردم پول اقتصاد و دارایی سی هزار درهم دادم بعد پول اجاره آفیس سی و هشت هزار درهم دادم بعد ده هزار به کفیل دادم بعد اداره جواهرات مراجعه کردم گفتند شرکت را کفیل فروخته به کفیل غیر و ۱۶۰نفر داخل کرده برای اقامت و بیرون نرفته اند و شرکت قفل شده بعد من کیس شکایت از کفیل در دادگاه باز کردم و سریال دادگاه داشتم با توجه به اینکه وکیل هم گرفتم و سی و پنج هزار درهم هم به وکیل دادم و نهایت هزار در هم بعد از شش سال من جریمه و دستور خروج دادند ولی چون من خانه خریده بودم در اسپورت سیتی و تحویل نشده بود و کنسل شده بود و باید دنبال میکردم برای بازگشت پول خانه سه سال طول کشید و پس از اینکه من در یک وضعیت چکینگ دستگیر و زندانی شدن و با اعتراض به حکم اخراج وقت گرفتم برای رینیو اقامت ولی موفق نشدم انجام بدم نهایتا پس از چند ماه دوباره در چکینگ مجدد باز داشت و پس از زندانی دوماه دیپورت شدم .حالا میخواهم ببینم کی میتوانم بیام دبی برای پیگیری پول خانه اسپورت سیتی
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام واقعا متاسفیم که دچار مشکل شدید ولی واقعیت اینکه بعید میدونم بتونید با ویزا به دبی برگردید و بهتر است از وکیل یا دوستانی که در آنجا دارید کمک بگیرید . اگر مایل بودید با دفتر ما تماس بگیرید تا با توضیحات تکمیلی شما راهنمائی بیشتری بکنیم.
علی : ریجکت ویزا
1 0
سلام من تا حالا به دبی سفر نکردم اما درخواست ویزا دادم ویزا من ریجکت شد .آیا میتوانم دوباره درخواست urgent visa بدهم .؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام احتمالا دلیل ریجکتی شما تشابه اسمی هست .میتوانید سرویس ویزا یا همان ویزای فوری اقدام کنید . در صورتیکه بغز هم ریجکت بشید علت را باید جستجو کنید که هم هزینه بر هست هم برطرف کردن آن مشکل ولی نشدنی نیست.
اریا : ویزای توریستی 6ماهه
1 0
سلام دبی ویزای ۶ ماهه توریستی هم داره، چطور میتونم برای آن اقدام کنم؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام ویزای ۶ ماهه دبی در شرکت ویزا یونایتد انجام میگردد.
مصطفی : بلک لیست
1 0
سلام من در دبی در بلک لیست هستم.سابقه ۶ماه زندان در سال 86در دبی دارم.الان میخواستم ویزای دبی بگیرم.برای اینکه از بلک لیست در بیایم چه کار باید بکنم.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام متاسفانه و باحتمال زیاد این بلک لیست دائمی خواهد بود.
علی : دبی
1 0
سلام من 12 سال پیش اقامت دبی رو داشتم و اونجا زندگی میکردم متاسفانه بنابر دلایلی دیپورت شدم البته بلک لیست نشدم الان میخاستم سفری به دبی داشته باشم امکانش برام هست یا نه ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام تنها راهی که متوجه شوید ویزای دبی شم مشکل دارد یا نه اینست که ویزای جدید دبی اقدام کنید تا مشخص گردد. قطعا بهتر است پس از صدور و یزا اقدام به خرید بلیت و هتل نمائید.
Almas omari : تمام شدن وقت ویزا
1 0
سلام من در دبی کار میکنم و ویزای من سه ماه بود و الان دو روز از مدت زمان ویزا گذشت بعلاوه ده روز اضافه حالا مشکل من چی میشه
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بهتر است هر چه سریعتر از دبی خارج شوید . بازای روز اول 200درهم و بازای روزهای بعد 100درهم نیز در فرودگاه از شما دریافت میکنند.
محمد : ویزا
1 0
سلام ببخشید من چهار پیش اقامت دبی رو داشتم و بدون هیچ دلیلی اقامت منو تو امارات کنسلش کردن حالا میتونم اقدام کنم برای ویزا یا نمیشه
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.میتوانید اقدام کنید اما احتمال ریجکت شدن شما بسیار زیاد است
محمد ......... : ویزا دبی
1 0
سلام خسته نباشید من اقامت دبی رو داشتم و چهار سال قبل بدون هیچ دلیلی بهام تماس گرفتم و کنسل شدم حالا اقدام کنم میتونم ویزا توریستی بگیر یا نه یبار اقدام کردم ولی نشده
مدیریت : پاسخ
1 1
سلام روز بخیر در اینطورموارد بستگی به دلایلی که ممکن است از دید ما قانع کننده نباشد برای مدت زمان محدود یا نامحدود افراد را در کشور امارات بلک لیست نمایند.
Saeed : ویزای توریستی 6 ماهه
1 0
سلام .من ویزای 3 ماهه توریستی میخام بگیرم اگر اونجا برم داخل یک مغازه سر کار و پلیس یا اداره کار بفهمه. فقط بیرونم میکنه. یا جریمه ای برای خودم هم داره؟...و آیا جریمه ای هم برای صاحب مغازه اونجا داره؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.ویزای 3 ماه قطر و ویزای 6 ماهه قطر از نوع کاری هستند و مشکلی برای شما ایجاد نمی شود
مهسا : ویزا ۹۶ ساعته دبی
1 0
سلام هزینه ویزا ۹۶ ساعته چقدر هست و کی اماده میشود؟ با توجه به اینکه یکبار دبی رفتم و اینکه چطوری میشه از صحت این سایت اعتبار حاصل کرد؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.در حال حاضر ویزای 96 ساعته دبی لغو شده است
رضا : تمدید گذرنامه در زمان اعتبار ویزای مولت ...
1 0
سلام من ویزای مولتی 3 ماهه دبی دارم و گذرنامه ام هم 11 ماه اعتبار داره ولی برای یک سفر دیگه و گرفتن ویزا باید گذرنامه ام رو تمدید کنم اگر گذرنامه ام رو تمدید کنم, ویزای مولتی دوبی من که با گذرنامه قبلی صادر شده باطل میشه؟ هنگام ورود به دوبی, کدوم گذرنامه ام رو باید بدم برای مهر ورود؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.درهنگام ورود باید هم پاسپورت قدیمی و هم پاسپورت جدید همراهتون باشد
محمد.م : ویزای دبی
1 0
سلام وقت بخیر. با توجه به اینکه فرمودید سفارت در صدور روادید نقشی نداره میخواستم بدونم ویزای دبی مانند سایر ویزاها در پاسپورت درج میشهاگر بله توسط چه کسی؟ ممنون.
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.ویزای دبی به صورت الکترونیکی هستش و توسط جوازات صادر میشود
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.ویزای دبی به صورت الکترونیکی می باشد و توسط جوازات صادر می شود
حامد : ویزای نوریستی دبی بدون ورود
2 0
سلام من برای شنگن اقدام کردم و ریجکت شدم میخوام با اخذ چند تا ویزای توریستی پیشینه سفر خودم رو تقویت کنم تا در درخواست شنگن بعدی شانسم بیشتر شه معمولا برای کار چند بار در سال به کشور سریلانکا میرم که از فرودگاه دبی رد میشم میخواستم بدونم اولا ویزای دبی را در سفارت در پاسپورت پرینت میکنن یا در سالن فرودگاه اگر در فرودگاه است میشود قبل از ورود به دبی پرینت ان را در پاسپورت انجام داد و وارد دبی نشم میخوام ویزای توریستی رو داشته باشم تو پاسپورتم فقط
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر ویزای دبی ارزش چندانی برای سفارتهای شینگن ندارد و ضمنا ویزای دبی لیبلی نیست که در پاسپورت درج شود و ویزای الکترونیک میباشد.
محمد : ویزای کار و توریستی
1 0
سلام، من ویزای ۳ ماهه دوبی دارم و هم اکنون دوبی هستم، برای ویزای کار هم اقدام کردم ولی هنوز جوابی ندادن، نه ریجکت شده و نه اکسپت، حدود ۱۰ روز تا پایان مدت زمان اقامتم باقی مانده، سوالم این هست که بخاطر ویزای کار که تحت بررسی هست میتونم از دوبی خارج بشم؟ و اگر خارج شم دوباره میتونم ویزای توریستی اقدام کنم یا اینکه بخاطر بررسی و جواب ندادن ویزای کاری ویزای توریستی ریجکت میشه
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر در حال حاضر بهتر است از دبی خارج شوید و over stayنمانید. در صورتیکه ویزای اقامت شما در پروسه باشد نمیتوانید ویزای توریستی اقدام کنید.
پویان : ویزای زودتر از موعد
1 0
سلام من بلیط و هتل رو رزرو کردم برای اواخر دسامبر2019_آیا از الان میشه برای ویزا اقدام کرد؟یا حتما چند روز قبل سفر باید اقدام کرد؟؟...چون در صورت ریجکتی عودتی بلیط و هتل خیلی کمتر میشه برام ،تا الان که 10% هست ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام. ویزای توریستی دبی 58 روز اعتبار ورود دارد میتوانید اواخر نوامبر اقدام کنید.
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام اعتبار ورود ویزای عادی دبی 59 روز است.
امیر خسروی : تمدید اقامت کنسل شده
1 1
سلام من سال ۱۳۸۳ اقامت امارات را گرفتم بعد چند سال خودم اقامتم رو کنسل کردم الان مجدد میخوام اقامتم رو تمدید کنم اگه محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام با توجه به اینکه خودتان اقامت دبی را کنسل کردید احتمالا نتوانید دیگر اقامت دبی و یا حتا ویزای دبی را بگیرید.
عادل : سوال
1 0
سلام من و همسر و فرزند دوساله ام درخواست ويزا كرديم واسه من و همسرم اكي شد ولي مال پسرم ريجكت شده ؟ چرا؟
مدیریت : پاسخ
1 0
ویزای کودک باید همراه داشته باشد ممکن است شخص اقدام کننده ی ویزا برای کودک شما همراه نزده باشد یا تشابه اسمی باشد علت ریجکتی ایشان
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام قطعا اشتباهی صورت گرفته . امکان دارد که متوجه نشدن پسرتان همراه با پدر و مادر اقدام کرده است، با آژانس درخواست کننده در میان بگذارید.
شایان : ریجکت ویزا
1 0
من ۱۰ سال پیش رفتم دبی و بدون هیچ مشکلی برگشتم الان با همسرم درخواست دادم ولی من ریجکت شدم الان باید چیکار کنم؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام قطعا مشکلی پیش آمده مثل تشابه اسمی و یا مسائل دیگری. معمولا در سیستم جوازات دبی کمتر اشتباه صورت میگیرد.
شايان : ريجكت
1 0
من ١٠ سال پيش رفتم دوبي و بدون هيچ مشكلي سر تايم برگشتم الان با همسرم درخواست دادم ولي من رو ريجكت كردم بايد چيكار كنم امكانش هست بهم ويزا بدن يا نه؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام قطعا مشکلی پیش آمده مثل تشابه اسمی و یا مسائل دیگری. معمولا در سیستم جوازات دبی کمتر اشتباه صورت میگیرد.
سیما : ریجکتی ویزای دوبی
1 0
سلام.من‌برای ۱ دی ماه پرواز دبی گرفتم و برای خودم و همسرم و پسر ۹ سالم درخواست دادم..جواب ویزای خودم ۳ دسامبر اومد..ویزای پسرمم گفتن اومله ولی بهم ندادن..بعد از ده روز هنوز جواب ویزای همسرم نیومده..آژانسی که بهشون درخواست ویزا داده بودم میگن این عادی نیست و حتما میخوان ریجکت کنن!!!ما ۳ سال پیش هم دوبی بودیم..به نظرتون کاری از دستمون ساخته است که انجام بدیم تا ریجکت نشه همسرم؟به نظرنون علت این تاخیر چی میتونه باشه؟اون آژانس هم میگه کاری از ما ساخته نیست فقط باید منتظر بمونیم.کلی برای پرواز و هتل هزینه کردم و اگر همسرم ریجکت بشن تمام هزینه ها سوخت میشه
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام احتمالا ویزای همسرتون در قسمت امن دبی داره بررسی میشه. از آژانسی که براتون اقدام کرده بخوایین که پیگیر باشه و کفیل شون رو برای پیگیری بفرستن.
moona : راهنمایی خواستم
1 0
سلام وقت بخیر ببخشید من ویزای سیاحتی ۳ ماهه میخوام بگیرم بیشتر سالنها و اریشگرای دبی نیاز به مدل عروس دارن من میتونم با این ویزا به این حرفه کار کنم یا مشکلی برام پیش میاد
بیانی : ویزای کاری دبی
1 0
با سلام و خسته نباشید از طرف یک شرکت در دبی برای من درخواست ویزای کاری شده که متاسفانه ریجکت شده با مراجعه به جوابهای بالایی شما امکان درخواست مجدد وجود ندارد؟! ولی دلیل ریجکت من رو نواقص پرونده اعلام کردن آیا این درست هستش یا خیر؟ می خواستم مطمئن بشم ممنون میشم پاسخ بدین
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر متاسفانه قبلا هم اعلام کردیم که امارات و دبی ویزای اقامت به ایرانیان کمتر یا اصلا نمیدهد. بنظر بنده دوباره اقدام کردن هم باز هم نتیجه ای به بار نمیاورد و صد البته متاسفانه ویزای توریستی دبی شما هم اگر اقدام کنید باحتمال قریب به یقین ریجکت خواهد شد.
بیانی : پی گیری درخواست ویزا
1 0
با سلام مجدد و با سپاس فراوان از پاسخگویی شما جسارتا آیا می توان ادعای درخواست ویزا از طرف شرکت را به طریقی پی گیری کرد؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر میتوانید اپلیکیشن ویزای دبی درخواستی خود را از شرکت بخواهید.
مهناز حاتمی : دیدار خانواده
1 0
آیا میتوانیم ویزای دوبی را برای یک هفته بگیریم
مدیریت : ویزایونایتد
1 0
باسلام وخداقوت خیر متاسفانه کمترین زمان برای ویزای دبی،14 روز می باشد.
ياسمن : اعتبار ويزا
1 0
سلام ميخواستم ببينم تاريخ وليديتي كه روي ويزا ميخوره اعتبار ورود به دوبي است يا اعتبار كلي ويزا؟ يعني قبل اون تاريخ بايد از دوبي خارج بشم حتما؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر . تاریخ اعتباری که روی ویزای دبی می خورد آخرین تاریخی هست که می توانید به دبی وارد شوید و پس از آن بستگی به نوع ویزای شما بصورت روزشمار 30 تا 90 روز می توانید اقامت داشته باشید.
موسوی : اصالت درخواست
1 0
سلام. از طریق یک کارگزاری در ایران درخواست ویزای توریستی یک ماهه برای خود همسر و فرزندم دادم که هر سه ریجکت شده است. فرم اپلیکیشن را هم بهم داده اند. اما مشکوک هستم. در سایتی که مربوط به این کار در امارات است شماره درخواست را وارد میکنم نامعتبر می زند. لطفا بفرمایید از چه طریقی می توانم از اصالت نامه داده شده به من مبنی بر ریجکتی مطمئن شوم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر . با ما تماس بگیرید و اپلیکیشن ویزای دبی را از طریق واتساپ به شماره 02177939729 ارسال کنید.
ناشناس : بلاك شدن
1 0
با سلام، دوست من ويزا درخواست داد و تاييد شد اما كفيل ويزا را چند روز بعد كنسل كرد، درخواست ويزاي دوباره ريجكت شد و الان ميگن كه بلاك شده، چطور بفهميم كه دليل ريجكتي و بلاك شدن چه چيزي هست، با توجه به اينكه يكساله كه به دبي ورود نداشته
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر . ویزای دبی پس از صدور کنسل نمی شود مگر در شرایط خیلی حاد و اطمینان دارید که ویزایی در ابتدا صادر شده؟ ضمنا الان ریجکت شدن ویزا دبی برای ایرانیان زیاد شده و دلیل خاصی هم ندارد و تصمیمات کشور امارات است.
مریم : ریجکت ویزای دوبی
1 0
سلام من برای ویزای دوبی ۳ بار ریجکت شدم،مندوب هم نتونسته برام پاسخی بیاره،برای مصاحبه ی کاری میخوام برم دوبی،چیکار باید بکنم؟هم پولم هر بار میسوزه،هم شانس کاریم رو از دست میدم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام وقت بخیر . ویزای دبی الان بستگی به سن شخص برای مردها شهر محل تولد برای خانم ها و آقایان و سابقه سفر به دبی و خیلی عوامل دیگه دارد فقط در نظر داشته باشید هر بار که ریجکت شوید حتما باید از اقدام کننده بخواهید که ویزا را در سیستم کنسل کند در غیر این صورت دفعات بعدی هم درخواست و اقدام ویزای شما رد می شود . درخواست کننده می تواند درخواست ویزا ریفاند کند تا در سیستم پس از ریفاند پرونده ریجکتی دبی شما بسته شود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :