کار عمان

افرادی که قصد مهاجرت و یا کار را دارند یکی از مقاصد مهاجرتی مناسب برای انان کشور عمان است که فرصت های شغلی متعدد و بی نظیری را در اختیارشان قرار می دهد. مزیت استارت بیزینس در عمان این است که شما به بازارهای پر رونق خلیج فارس من جمله امارات، عربستان و قطر دسترسی دارید و این موضوع می تواند باعث فتح بازارهای جدید و دسترسی آسان به مشتریان شود. بدین منظور می توانید از طریق ثبت شرکت در عمان ویزای کار این کشور را دریافت نمایید.

اخذ ویزای عمان از طریق ثبت شرکت

در ابتدا باید توجه داشته باشید که ثبت شرکت در عمان با آن ثبت شرکتی که در ایران اتفاق می افتد و در ذهن مردم جا افتاده، متفاوت است. شما در عمان برای استارت هر نوع فعالیتی حتی داشتن یک سوپرمارکت و یا داشتن چرخ دستی که بتوانید بار را با آن جا به جا کنید نیاز به ثبت شرکت دارید. از این رو با ثبت شرکت در عمان می توانید ویزای کار خود را دریافت نمایید و با استارت بیزینس خود در عمان از مزایای آن بهره مند شوید. به منظور شروع این پروسه می بایستی در ابتدا نام، نوع فعالیت، ترکیب اعضای خود را مشخص کنید. با ثبت شرکت در این کشور شما مالک و مدیر حقوقی بیزینس خود خواهید بود و با اخذ ویزای کار عمان می توانید ضمن مهاجرت به این کشور وارد بازار کار عمان شوید.

بازار کار کشور عمان

کار در کشور عمان مزیت های فراوانی دارد که از آن می توان به عدم محدودیت های تجاری و یا تحریم ها اشاره کرد. در کنار این موضوع فرصت های شغلی و درامدی زیادی نیز در این کشور وجود دارد؛ از طرف دیگر پتانسیل ها و فرصت های تجاری که در اختیار شما قرار می گیرد منحصر به فرد است. از جمله صنایع پردرآمد در عمان می توان به صنایع تولیدی، گردشگری، فناوری اطلاعات، کشاورزی و باغداری و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. این کشور از نظر اقتصاد به عنوان یکی از مقاصد جذاب سرمایه گذاری شناخته می شود که فرصت های متعدد سودآوری را برای شما فراهم می کند.

ثبت شرکت در عمان

چندین نوع شرکت برای تاسیس در این کشور وجود دارد که از آن می توان به شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود اشاره کرد. در کنار این موضوع شما می توانید به همراه خانواده خود نیز به عمان مهاجرت نمایید و در کنار رفاه مالی که دارید می تواند به آسانی نسبت به برخی کشورهای آسیایی بیزینس خود را رشد دهید. اکنون نیز بسیاری از شرکت های مطرح ایرانی در این کشور مشغول به فعالیت هستند.

اخذ ویزای اقامت کاری از طریق ثبت شرکت

شما می توانید با هزینه نه چندان زیاد پروسه مهاجرت خود به عمان را استارت بزنید این فرصت برای اتباع افغان نیز وجود دارد و می توانند با ثبت شرکت در این کشور ویزای کاری عمان را دریافت نمایند بدین منظور و به جهت کسب اطلاعات بیشتر کافیست با شماره های 02121000140 و یا 09123988389 تماس گرفته و سوالات خود را در این زمینه از کارشناسان ما جویا شوید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هزینه این نوع ویزا به لینک زیر مراجعه نمایید. قیمت ها روزانه بر اساس نرخ ارز آپدیت می گردد.

 

اخذ ویزای آنلاین عمان

تماس با ما

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :