ویزای کار کانادا

این روزها بسیاری از افراد به دنبال کار در کشورهای اروپایی و آمریکایی هستند و یکی از مقاصد مناسب مهاجرتی برای کار کشور کانادا است. این کشور سالانه بیش از 3 هزار نیروی متخصص را جذب می کند که با داشتن مهارت ها و توانمندی های متنوع در استان های مختلف این کشور مشغول به کار می شوند. به منظور مهاجرت کاری به کانادا می بایستی ویزای کار کانادا را اخذ نمایید. که در این مطلب به صورت کامل ابعاد آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

ویزای کار کانادا

مزایای اخذ ویزای کاری کانادا

شاید از خود بپرسید دلیل این همه استقبال از ویزای کار کانادا چیست؟ متقاضیان با مهاجرت به کانادا می توانند از مزایایی که در ادامه به آن اشاره می شود برخوردار شوند. از این مزایا می توان به وضعیت اقتصادی و اجتماعی مطلوب این کشور، مالیات ها و هزینه های پایین، کیفیت زندگی بسیار بالا و شرایط مناسب برای مهاجران، قوانین و مقررات دقیق برای شروع کسب و کارها و حمایت از آنان و امنیت بالا اشاره کرد.

کار در کشور کانادا

همانطور که می دانید بسیاری از افراد علاقه مند مهاجرت کاری به کانادا هستند برای اینکه بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید می بایستی توانمندی ها خود را نشان داده و اثبات کنید که می توانید در این کشور موفق باشید. به منظور اخذ ویزای کار این کشور می توانید از 2 طریق اقدام کنید یکی روش اسکیل ورکر و دیگری روش جاب آفر می باشد.

در اسکیل ورکر (نیروی کار ماهر) فرد متقاضی باید دو مرحله را بگذارند مرحله اول مربوط به ارزیابی توانایی ها و مهارت ها می باشد که می بایستی حداقل امتیاز 67 از 100 را بدست آورد و در مرحله دوم از بین سایر متقاضیان بر اساس امتیاز کسب شده فرد مورد نظر انتخاب می شود. در این روش شما به مدرک آیلتس با حداقل نمره 6.5 نیاز دارید و می بایستی سنتان هم کمتر از 40 سال باشد.

ویزای کار کانادا

در روش جاب آفر کانادا نیز شما می بایستی از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد کاری داشته باشید که این کار را می توانید از طریق موسسات کاریابی انجام دهید. توجه داشته باشید که همه پارامترهایی که یک فرد دارد شامل تحصیلات، سابقه کاری، دانش زبان و دیگر توانمندی ها مورد بررسی قرار می گیرد.

روش های دیگر اخذ ویزای کار

غیر از دو روشی که در بالا به آن اشاره شد یعنی اسکیل ورکر و جاب آفر شما می توانید از طریق مسیرهای دیگری هم برای اخذ ویزای کاری کانادا اقدام نمایید که شامل اکسپرس اینتری، از طریق برنامه کوتاه مدت و یا برنامه IMP می شود. همچنین امکان تمدید ویزای شما به نسبت هر کدام از روش های مهاجرتی نیز وجود دارد که به صورت جداگانه می بایستی مورد بررسی قرار بگیرد.

 

تماس با ما

9 / 10
از 27 کاربر
ارسال نظر
حمید : میخواهان یک ویزه کاری میباشم شغلم رنگ ما ...
14 2
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام نیاز به اطلاعات بیشتری هست.لطفا تماس بگیرید
سلطانی : راننده پایه یک
5 0
باسلام همسر من ۳۹ ساله ودارای گواهینامه پایه یک هستند . ۱۲ سال سابقه بیمه دارند که دوسال اخیر در ارتباط با حمل و نقل با پایه یک هست .ایا شانسی جهت اخذ ویزای کار دارند ؟
مدیریت : پاسخ
9 2
سلام باید شرایط کار در کانادا بررسی شود که آیا نیاز هست یا خیر. ولی احتمالش هست.
سحر آسیابان : خواهان دریافت ویزای کار در کانادا هستم.
6 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام لطفأ تخصص و تحصیلات خود را تشریح و مدارک خود را پس از هماهنگی ارسال فرمائید . شرایط ویزای کار کانادا تابع شرایط و مدارک خاصیست.
احمد : شرایط ویژه کار
4 0
سلام، من شهروند افغانستانم و فعلا دانشجوی مقطع دوکتورا در یکی از دانشگاه های ترکیه میباشم. کارشناسی ارشد در بخش داروسازی دارم، ایا میشود برای ویزه کار و یا دریافت کار در کانادا اقدام نمایم؟
مدیریت : پاسخ
5 1
سلام شرایط اتباع افغانستان جهت اخذ ویزای کانادا را معلومات نداریم.
ناشناس : شرایط کار
4 0
سلام من لیسانس مکانیک وفوق لیسانس مدیریت اجاریی داریم حدود 17سال سابقه کار صنعت دارم ود رحال حاضر مدیر کارخانه هستم همسرم لیسنانس پرستاری دارن وحدود 15سال سال سابقه کار دارن کم 40سالمه وهمسرم 36سال آیا شانسی برا یاقامت کاری داریم یا خیر
مدیریت : پاسخ
4 2
سلام بله میتوانید برای ویزای کاری کانادا اقدام کنید. البته این پروسه حدود 3 سال طول میکشد.
جمالی : شرایط کار
5 1
سلام من لیسانس مکانیک وفوق لیسانس مدیریت اجاریی دارم حدود 17سال سابقه کار درصنعت دارم ود رحال حاضر مدیر کارخانه هستم همسرم لیسانس پرستاری دارند وحدود 15سال سال سابقه کار د. سن من 40سالمه وهمسرم 36سال آیا شانسی برا ی اقامت کاری داریم یا خیر
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام بله میتوانید برای ویزای کاری کانادا اقدام کنید. البته این پروسه حدود 3 سال طول میکشد.
علیرضا وکیلی : شرایط کار
5 0
سلام من لیسانس معماری هستم 2 سال سابقه کار در طراحی شهری دارم و کارمند کشتیرانی با 9 ماه سابقه کار ایا شرایط اخذ ویزا در کانادا را دارم؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام و روز بخیر شرایط ویزای اقامت کاری کانادا را باید در جلسه حضوری مطرح کنید چون به شرایط سنی و داشتن مدرک زبان و مدارک دیگری نیاز دارد.
امین : شرایط کار
5 0
با سلام و خسته نباشید من مهندسی کامپیوتر رسته سخت افزار دارم و دارای 3 سال سابقه کاری در شرکت کامپیوتری معتبر در ایران می باشم.بخش خرید بین الملل بر عهده اینجانب بوده و در زمینه اطلاعات سخت افزار کامپیوتر توانایی ویژه ای دارم.آیا شانسی برای پیدا کردن کار در کانادا دارم؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام و روز بخیر شرایط ویزای اقامت کاری کانادا را باید در جلسه حضوری مطرح کنید چون به شرایط سنی و داشتن مدرک زبان و مدارک دیگری نیاز دارد.
حامد : شرایط کار
4 1
ضمن عرض سلام و خسته نباشید، بنده مربی شنا و نجات غریق غریق هستم و حدود 10سال سابقه کار و عناوین مختلفی در این رشته ورزشی کسب کرده‌ام و سی و یک ساله هستم میخواستم بدونم که بنده شرایط اقدام برای ویزای کار را دارم، ممنون
مدیریت : پاسخ
4 1
سلام برای ویزای کار کانادا ابتدا باید کارفرمایی در کانادا پیدا کنید که شما را بپذیرد و به حرفه شما نیاز باشد.
محمد : لطفا محدودیت های سنی برای ویزای کار را ا ...
4 0
ضمن تشکر بخاطر راهنمایی های خودتان.آیا کانادایی داوطلبان تحصیلی دوره ارشد و دکترا و کلا تحصیل ویزا می دهد و شرایط عمومی آن چیست.دیگر اینکه ویزای کار تا چه سنی امکان گرفتنش هست.و هزینه ویزای توریستی چقدر است. دوباره تشکر
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام بله امکان تحصیل در تمام مقاطع در کانادا وجود دارد ولی هزینه های تحصیل بعهده شخص میباشد که البته ساپورتر مالی باید مشخص گردد و چون سوالات کلی و گسترده هست در صورت نیاز تماس بگیرید . شرط سنی بستگی به تخصص شخص دارد ولی سن 30 تا 35 ایده آل است .هزینه ویزای توریستی کانادا در سایت درج شده لطفا به قسمت قیمت ویزای کانادا مراجعه فرمائید. سپاس از لطف شما
آتوسا : ویزای کار
4 0
باسلام یکی از دوستانم ایرانی مقیم کانادا و دارای پاسپورت کانادایی، مهد کودک دارد آیا میتوانم از طریق ایشان برای خودم که دوره های مرتبط با کودک را گذرانده ام ویزای کار بگیرم.باسپاس
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام ایشان باید درخواست به دولت فدرال بزنند. صدالبته دانستن زبان و داشتن آیلتس و ارائه مدارک نیاز هست.
Ehsan : ویزای کار
1 0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم.من۲۱سالمه.لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات دارم.هیچ سابقه کاری خاصی هم ندارم.بنظرتون میتونم ب ویزا فکرکنم؟!
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام میتوانید ویزای دانشجوئی و کاری کانادا را اقدام کنید. مدرک زبان آیلتس 7 برای هر دو مورد ضروریست.
وریا : ویزای کار
2 0
با سلام من مدرک دیپلم برق خودرو دارم و سه سال سابقه کار و سنم 21 سال است میخواستم بدانم شانسی دارم برای ویزای کانادا ممنون اگه جواب بدید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام برای ویزای توریستی کانادا با توجه به سن کم امکان گرفتن ویزا زیاد نیست . برای ویزای کار کانادا هم نیاز به مدرک آیلتس و تحصیلات بالاتر دارید.
مرتضی : کار
0 0
باسلام من الان فاقد شغل و درآمد هستم و میخوام به این مهم دست پیدا کنم آیا میشه داخل کانادا به شغل مورد نظرم دسترسی پیدا کنم؟اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام تخصص و تحصیلات و موارد دیگری را باید اطلاع داشته باشیم تا بتوانیم پاسخ درستی بشما بدهیم. لطفا مشاوره رایگان حضوری یا مشاوره تلفنی بگیرید.
مهدیپور : خوبه
0 0
سلام من 49 سالمه ارشدروانشناسی عمومی وهم اکنون به عنوان پرستاربیماروسالمندوکودک فعالیت میکنم وبیمه ام روخودم آزادازقالی بافی پرداخت میکنم شانس ویزای کارواقامت درکانادا رودارم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و روز بخیر شرایط ویزای کاری منوط به موارد زیادیست که توضیحات کاملی ندادید ولی از لحاظ شرایط سنی شانس زیادی برای ویزای کار ندارید.
غلام عثمان : من از افغانستان هستم امکان ویژه گرفتن را ...
0 0
اگرامکان داره که از افغانستان ثبت نام کنم برایم احوال بتین تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام و درود متاسفانه فقط از ایران میتوانیم انجام دهیم.
امید : کار
0 0
سلام راننده پایه یک .جرثقیل.لیفتراک.لودر با ده سال سابقه کار در پالایشگاه به نظر شما میتونم برای کار به کاندا اقدام کنم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام نیاز به بررسی مدارک شما و مشاوره هست با این اطلاعات کمی که در مورد خودتان دادید نمیتوان ارزیابی کرد.
sisi : بیهوشی
0 0
سلام با مدرک کارشناسی بیهوشی احتمال دریافت ویزای کارچقدرهست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
متاسفانه شرکت ما برای اخذ ویزای کار کانادا فعالیتی ندارد
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام . لطفا با همکاران ما تماس بگیرید
یاسر عینعلی : شرایط ویزا کار
1 0
سلام.بنده کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه ازاد دارم و در حال حاضر معلم اموزش و پرورش هستم .ایا شرایطی برای اینکه کاری اقدام کنم داره؟؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شرایط کاری بستگی به خیلی از آیتم ها دارد . لطفا تماس بگیرید.
بهتر : ویزای کار
0 0
با سلام،خانمی مجرد هستم بهمراه فرزند دختر 7ساله،کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی دارم و 8سال سابقه کار و بیمه تامین اجتماعی و ی واحد اپارتمان ب نام خودم هم دارم،شانس من برای گرفتن ویزا کار چقدر هست.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام روز بخیر داشتن آیلتس و شرایط سنی و همچنین سابقه مدارک کاری نیز موثر است.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :