ویزای کار ژاپن

 درخواست ویزای کار ژاپن

بنابر رأی مجلس ژاپن و علیرغم مخالفتهای شدید بعضی از گروههای مخالف نیروی کار خارجی، این کشور قانون جذب نیروهای خارجی بصورت ویزای کار ژاپن را تصویب نمود.

شرایط ویزای کار ژاپن خصوصا برای افرادی که دارای تخصصهای مختلف هستند مهیا گردیده است و احتمالا به چند صورت انجام میگردد که در ابتدا ویزای کار موقت ژاپن میباشد و در ادامه منجر به ویزای اقامت دائمی ژاپن خواهد شد.

با توجه به نرخ رشد جمعیت در ژاپن که در سالهای اخیر نزولی بوده است و با وجود میانگین سنی بالا در این کشور و نیاز مبرم به نیروی جوان و کارآزموده در صنایع و مشاغل، مجلس ژاپن با ورود ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر نیروی کار موافقت نمود.

با هماهنگیها و استعلام از سفارت ژاپن بزودی برای ایرانیانی که تمایل دارند از ویزای کار ژاپن استفاده نمایند شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار و اقامت ژاپن اعلام میگردد.

از ماه اپریل ۲۰۱۹ ثبت نام ویزای کار و اقامت ژاپن شروع میگردد ولی با توجه به حجم زیاد درخواستها، هموطنان عزیز میتوانند با تکمیل فرم اطلاعات فردی در سایت ویزا یونایتد از اخبار قطعی شرایط کار و اقامت ژاپن مطلع گردند.

لطفا جهت ثبت اطلاعات خود بر روی ویزای کار ژاپن کلیک کنید.

 

 

9 / 10
از 126 کاربر
ارسال نظر
شيرين : ويزا کار
10 0
با سلام من ویزا توریستی ژاپن دارم آیا این برای ویزا کار امتیاز محسوب میشود برای گرفتن ویزا کار چه مدت زمان نیاز داریم ؟ با تشکر
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام بله داشتن ویزای توریستی ژاپن مزیت محسوب میگردد ولی در مورد ویزای کار ژاپن هم باید شرایط و تخصصهای مورد نیاز را داشته باشید.
لیلا : تقاضای ویزای کاردر ژاپن
6 0
باسلام آیا میتونم با داشتن ۱۸ سال کار در شغل پرستاری با داشتن مدرک تحصیلی لیسانس در کشور ژاپن مشغول به کار شوم .؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام میتوانید در قسمت ویزای کار ژاپن ثبت نام نمائید تا آخرین اخبار ویزای کار بشما اطلاع رسانی گردد.
محمد : ویزای کار
6 0
سلام من ۲۵سالمه کاردانی برق دارم وشغل خودمم برق ساختمونه می خواستم سوال کنم برای ویزای کار ژاپن می تونم اقدام کنم ؟اگر میشه شرایطش چیه ممنون
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام شرایط ویزای کار ژاپن هنوز اعلام نشده که چه مشاغلی مورد نیاز هست . بمحض اطلاع، اعلام میگردد هم از طریق اطلاع رسانی در سایت و هم از طریق فرم ویزای کار ژاپن که در سایت هست.
آیت : ویزای کار
2 0
سلام آیا راننده پایه یکم هم میخان؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام هنوز مشاغل مورد نیاز دقیقا مشخص نگردیده . میتوانید در بخش فرم ویزای کار ژاپن ثبت نام نمائید تا بمحض اعلام بشما اطلاع رسانی گردد.
سیدحمیدموسوی : دنبال ویزای کاری زاپن
2 0
باسلام وقت بخیر واحترام من دنبال ویزای کارزاپن هستم
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام لطفا در سایت ثبت نام کنید تا اخبار جدید ویزای کار ژاپن برای شما ارسال گردد.
مسعود : ویزای کاری ژاپن
3 0
آیا با ثبت نام در فرم ویزای کاری ژاپن من میتوانم قبل از آن ویزای توریستی ژاپن بگیرم و این شانس من را برای ویزای کاری ژاپن بالاتر میبرد؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام جهت اطلاع از خبرهای ویزای کاری ژاپن میتوانید ثبت نام انجام دهید و داشتن ویزای توریستی ژاپن و تخصص و همچنین دانستن زبان ژاپنی از اولویتهای ویزای کاری ژاپن میباشد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :