ویزای کار قطر

ظرفیت کار قطر

با توجه به پیشرفت قابل ملاحظه کشور قطر به‌ویژه در سال‌های اخیر، و در پیش بودن جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، این کشور سرمایه‌گذاری سنگینی در زیرساخت‌ها و امکانات کشور انجام داده که موجب رونق اقتصاد کشور قطر شده است.

در نتیجه این رونق اقتصادی و به خاطر جمعیت کم قطر، ظرفیت کار کم‌نظیری ایجاد شده است که دولت قطر با آغوش باز به دنبال پر کردن ظرفیت بازار کارش با نیروهای کاربلد است.

از جمله اقدامات قطر برای توسعه می‌توان به ساخت چندین ورزشگاه جدید و امکانات لازم برای آن‌ها، ساخت هتل‌های جدید، مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ، و زیرساخت‌های مختلف شهری اشاره کرد.

اخذ ویزای کار قطر

ویزا یونایتد تنها مجموعه‌ای در ایران است که توانایی اخذ ویزای کار قطر را دارا است.

ویزا یونایتد با دریافت دعوتنامه کار و راهنمایی شما برای رزرو و گرفتن بلیت پرواز قطر، ورود به قطر و دریافت ویزای کار شما را در تمامی مراحل کار همراهی می‌کند.

توجه: ویزا یونایتد یک مجموعهٔ خدمات ویزا و مسافرتی است و نمی‌تواند برای شما در قطر کار پیدا کند و تنها ویزای کار قطر را برای شما فراهم می‌کند. پیدا کردن کار مناسب پس از ورود به قطر برعهدهٔ خود شما است.

مدارک لازم برای گرفتن ویزای کار قطر

  1. اسکن پاسپورت
  2. یک قطعه عکس
  3. چک ضمانت بازگشت شخص ثالث به مبلغ ۲۰ میلیون تومان

هزینه ویزای کار قطر

ویزا یونایتد با دریافت دعوتنامه کار از یک شرکت معتبر قطری، به شما این امکان را می‌دهد که در ورود به قطر با پرداخت مبلغ ماهانه تنها ۲۰۰ ریال قطری ویزای کار دریافت کنید. پس از ورود و یافتن کار مورد نظر، شما می‌توانید تا شش ماه ویزای کار خود را ماهانه تمدید کنید. پس از شش ماه، باید از قطر خارج شده و مجددا با دعوتنامه وارد شوید، یا اینکه کارفرمای شما درخواست ویزای کار دو ساله برای شما بدهد.

شما برای ورود باید مبلغ نقدی ۵۰۰۰ ریال قطری یا ۱۵۰۰ دلار آمریکا به همراه مدارک دست‌کم یک شب رزرو قطعی هتل همراه خود داشته باشید.

هزینه = هزینه دریافت دعوتنامه + ماهانه ۲۰۰ ریال قطری + ۵۰۰۰ ریال قطر یا معادل دلاری آن وجه نقد + اقامت یا هتل + هزینه پرواز قطر

برای اطلاع از هزینهٔ کلی یا جزیی، با کارشناسان ویزا یونایتد تماس بگیرید:

تماس با ما

8 / 10
از 8 کاربر
ارسال نظر
پژمان : کارگر
3 0
استخدامی در قطر
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام روز بخیر ما در زمینه ویزای کار قطر فعالیت داریم و دعوتنامه ویزای کاری شش ماهه میگیریم ولی پیشنهاد کاری نداریم.
عرفان : استخدام در قطر
0 0
سلام خسته نباشید من به هر کاری مهارت دارم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام افرادی که دارای تخصص و مهارت هستند در کشور قطر براحتی کار پیدا خواهندکرد.
کاردو : کاری
0 0
چه اطمینانی میتونیم داشته باشیم ،ضمانتی وجود دارد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام منظورتان را دقیقا بیان کنید. اینکه آیا بتوانیم این نوع ویزا را بگیریم؟ شما میتوانید حضورا تشریف بیاورید و دعوتنامه ای که دیروز برای مسافر صادر شده ببینید. مطمئن باشید با مدارکی که موجود هست قانع خواهید شد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :