ویزای کار قطر

بسیاری از ایرانیان مهاجرت به کشورهای عربی به خصوص مهاجرت به کشورهای حوزه خلیج فارس جزء برنامه کاری آن ها است. با توجه به این که برای کار در کشور قطر نیاز به ویزای کار قطر می باشد در این مطلب قصد داریم در این مورد برای شما عزیزان توضیحاتی را بیان کنیم که اطلاعات کامل تری از این موضوع در اختیار داشته باشید.

ویزای کار قطر

اخذ ویزای کار قطر در مقایسه با دیگر کشورها کمی متفاوت است زیرا کارفرما بعد از اعطای فرصت شغلی و اخذ مجوزهای لازم برای شما در حقیقت ضامن شما می باشد و در هنگام افتتاح حساب بانکی و یا امضای اجاره نامه وی مسئولیت شما را بر عهده دارد. همچنین ویزای که به شما بعد از اخذ فرصت شغلی اعطا می شود تا 3 ماه اعتبار دارد و شما در این مدت می بایستی به دنبال اخذ اقامت قطر باشید و اگر در فاصله این3 ماه از کشور قطر خارج شوید پروسه توضیح داده شده برای شما دوباره آغاز و تکرار می شود.

بعد از این که شما وارد کشور قطر شدید، بعد از 2 سال همکاری با یک کارفرما می توانید شغل و یا شرکت خود را تغییر دهید البته برای اینکار می بایستی یک گواهی رضایت شغلی که به آن NOC گفته می شود را از کارفرمای اول دریافت کنید. درصورتی که این گواهی را دریافت نکنید حمایت مالی شما از کارفرمای اول به کارفرمای جدید منتقل نمی شود.

انواع ویزای کار قطر

ویزای کار قطر به 3 دسته تقسیم می شود که شامل ویزای تجاری قطر، ویزای کار موقت قطر و ویزای سرمایه گذاری قطر می باشد:

  • ویزای تجاری قطر: مدت زمان اعتبار این ویزا 3 روز است و شما به منظور دریافت این ویزا می بایستی مدارکی را ارائه دهید که نشان دهنده هدف شما از سفر باشد.
  • ویزای کار موقت قطر: این نوع ویزا برای افرادی است که می خواهد در کوتاه مدت در این کشور مشغول به کار باشند، اعتبار این ویزا نیز در حدود 3 روز است.
  • ویزای سرمایه گذاری قطر: افرادی که قصد سرمایه گذاری در قطر را دارند می توانند با استفاده از این ویزا به قطر سفر کنند، اعتبار این ویزا بین 30 تا 90 روز است.

ویزای همراه برای کار در قطر

اگر قصد دارید خانواده خود را نیز به همراه خود به کشور قطر ببرید می بایستی درآمد شما حداقل 8 هزار ریال قطر باشد در این صورت مجوز اقامت همسر و فرزندان زیر 25 سال شما نیز فراهم خواهد شد. توجه داشته باشید که بعد از مهاجرت به این کشور می بایستی کارت شناسایی محلی که شامل اطلاعات شما همانند ویزا و ملیت شما می باشد را دریافت نمایید.

اخذ ویزای کار قطر

به منظور اخذ ویزای کار قطر می توانید از طریق مجموعه ویزا یونایتد اقدام نمایید، این مجموعه شما از ابتدای مسیر یعنی دریافت ویزای کار، رزرو هتل و بلیط هواپیما و بعد از آن ورود به کشور قطر همراهی خواهد کرد. البته توجه داشته باشید که ویزا یونایتد یک مجموعه مسافرتی و ارائه دهنده خدمات ویزا به مشتریان می باشد بدین صورت که برای شما ویزای کار قطر را اخذ خواهد کرد اما پیدا کردن کار در این کشور پس از ورود به قطر به عهده شما عزیزان می باشد.

نکته مهمی که می بایستی به ان توجه داشته باشید این است که باید به زبان انگلیسی و یا عربی در حد محاوره اشنایی داشته باشید که بتوانید در این کشور برای پیدا کردن کار و شغل اقدام نمایید. همچنین افرادی که دارای مدرک تحصیلی  و مهارت های شغلی هستند می توانند با شرایط بهتری در این کشور کار پیدا کنند. برای اخذ ویزای کار قطر شما تنها به یک قطعه عکس و تصویر پاسپورت خود نیاز دارید.

کار در کشور قطر

ویزا یونایتد می تواند از یک شرکت معتبر قطری تنها با پرداخت مبلغ اندکی ویزای کار در قطر را برای شما عزیزان فراهم نماید و پس از ورود به این کشور می توانید به مدت 6 ماه در قطر مشغول به کار شوید و بعد از این مدت در صورت تمایل کارفرما به همکاری با شما ویزای دو ساله برایتان صادر خواهد شد. بدین منظور جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

  با ثبت آنلاین ویزای قطر در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید

اخذ ویزای آنلاین قطر

تماس با ما

9 / 10
از 19 کاربر
ارسال نظر
پژمان : کارگر
8 0
استخدامی در قطر
مدیریت : پاسخ
6 2
سلام روز بخیر ما در زمینه ویزای کار قطر فعالیت داریم و دعوتنامه ویزای کاری شش ماهه میگیریم ولی پیشنهاد کاری نداریم.
عرفان : استخدام در قطر
3 0
سلام خسته نباشید من به هر کاری مهارت دارم
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام افرادی که دارای تخصص و مهارت هستند در کشور قطر براحتی کار پیدا خواهندکرد.
کاردو : کاری
2 0
چه اطمینانی میتونیم داشته باشیم ،ضمانتی وجود دارد
مدیریت : پاسخ
3 1
سلام منظورتان را دقیقا بیان کنید. اینکه آیا بتوانیم این نوع ویزا را بگیریم؟ شما میتوانید حضورا تشریف بیاورید و دعوتنامه ای که دیروز برای مسافر صادر شده ببینید. مطمئن باشید با مدارکی که موجود هست قانع خواهید شد.
علی اکبر سلیمان ... : آیا مهاجرت به قطر خوب هست
2 1
سلام بنده در کارهای برق ساختمان،در وپنجره آلومینیوم،کناف،آرایشگری کار کردم میتونم با این شغل ها مهاجرت به قطر داشته باشیم
مدیریت : پاسخ
2 2
سلام و روز بخیر اینکه بتوانید در قطر کار پیدا کنید با توجه به مهارتهائی که دارید باحتمال قوی انجام شدنیست ولی بحث اقامت در قطر کمی سخت هست.
نعمت الله پرماه : من گچکاری استاد هستم میتونم قطر کار پیدا ...
1 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام روز بخیر شرایط کاری قطر برای افرادی که مهارت در کار ساختمان و ساخت و ساز دارن خوب هست.
Ali : کار
2 2
سلام وقت بخیر ، من جوشکار ومونتاژکار سازه های فلزیم ؛ ۱۵سال تجربه دارم ، ۵سالم عراق بودم ، با این شرایط تو قطر امکان کار واسم هست ؟ باتشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر بله باحتمال قریب به یقین برای مهارت و تخصص شما کار در قطر هست.
عیسی : من کارگر ساده هستم و هر کاری که بشه انجا ...
1 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام ، روز بخیر معمولا افراد دارای تخصص و مهارت سریعتر در قطر کار پیدا میکنند.
حیدری : کار
1 0
من راننده تاکسی هستم برایم کارهاست وجمعاچقدرهزینه دارد
توحید : سلام‌ با گواهینامه پایه یک ایرانی میشه ت ...
1 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام بله این امکان وجود دارد که در قطر بعنوان راننده استخدام شوید.
حمزه : کار
1 0
سلام وقت بخیر همه جوره کار کردم آرموتور بند و غالبندی هم کار کردم هزینه تا خود قطر چقدر باید داشته باشم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
باسلام و وقت بخیر، هزینه ویزای 6 ماهه 700 درهم می باشد،ما دعوت نامه میزنیم با دعوت نامه تشریف می برید به فرودگاه و با پرداخت 1200ریال قطری در کشور مقصد ویزا رو دریافت میکنند
سعید : شرایط رنگکارمبلمان وساختمان چگونه است
2 0
سلام خسته نباشید شغل من رنگکارمبلمان هستم کاری هست در قطر؟
مدیریت : ویزا یونایتد
1 0
باسلام وقت بخیر در رابطه با کار باید با کاریابی در ارتباط باشید و در رابطه با ویزای می توانید از شرکت ما اقدام نمایید.
اميرحسين : کار
1 0
خسته نباشید اینکه برای کار میریم به مدرک ایلتس لازم هست،؟ جمعا هزینا ها به دلار چقدر میشه؟
مجتبی جویا : ویزه کاری
2 0
سلام محترم ویزه کاری قطر گرقته میتانید من در افعانستان استم
مدیریت : ویزا یونایتد
1 0
باسلام و احترام متاسفانه ویزای کار خیر و فقط ویزای توریستی.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :