ویزای مولتی کانادا

افرادی که قصد دارند به منظور تفریح، گردشگری و یا از این دست موارد وارد کشور کانادا شوند می توانند با استفاده از ویزای مولتی کانادا که یک نوع ویزای توریستی محسوب می شود به مدت 10 سال و هر بار حداکثر به مدت 6 ماه در کانادا به منظور انجام فعالیت هایی همچون گردشگری، دیدار با خانواده و آشنایان، شرکت در دوره ها و یا سمینار و یا حتی سفر به منظور بررسی شرایط برای زندگی دائم وارد کشور کانادا شوند. البته به علت اینکه پاسپورت های ایرانی اعتبار 5 ساله دارند این ویزا هم برای ایرانیان 5 ساله صادر می شود.

ویزای مولتی کانادا

چرا ویزای مولتی کانادا ؟

یکی از مزیت های این ویزا این است که شما می توانید به منظور تحصیل هم وارد این کشور شده و در دوره های آموزشی که زیر 6  ماه می باشد شرکت کرده و بدون اخذ مجوز تحصیلی نیز مشغول به تحصیل شوید. توجه داشته باشید که این ویزا امکان تبدیل مستقیم به اقامت دائم را ندارد و شما می توانید در صورتی که یک جاب آفر و یا پیشنهاد کاری معتبر در این کشور بدست آورید ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید و در نهایت با طی مراحل خاصی اقامت دائم این کشور را کسب کرده و تبدیل به شهروند کانادا شوید.

در حقیقت می توان این گونه بیان کرد که این ویزا مناسب برای افرادی است که به دفعات می خواهند به کانادا با اهداف مختلفی سفر نمایند. توجه داشته باشید که ویزای توریستی این کشور دارای دو نوع ویزای سینگل و مولتی است که در ویزای سینگل شما می توانید تنها یکبار وارد کشور کانادا شوید اما در ویزای مولتی چندین بار اجازه ورود به این کشور را خواهید داشت.

مزیت های ویزای مولتی کانادا

با اخذ این ویزا شما اجازه رفت و آمد بدون محدودیت را به کشور کانادا خواهید داشت و می توانید در هر بار ورود به این کشور تا 6 ماه در کانادا حضور داشته باشید. مزیت دیگر این ویزا این است که در هزینه های خود برای هر بار رفت و آمد صرفه جویی کنید. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که با اخذ این ویزا که تاثیر مثبتی بر هیستوری سفر شما دارد می توانید در آینده برای اخذ ویزای شینگن نیز اقدام نمایید و به مقاصد متنوع تری سفر نمایید.

ویزای مولتی کانادا

شرایط اخذ ویزای مولتی کانادا

بر اساس اطلاعات سایت canada.ca شما به منظور دریافت ویزای مولتی کانادا می بایستی یک سری شرایط را داشته باشید که به آفیسر پرونده نشان دهید و در واقع این موارد را اثبات کنید.

این موارد شامل اثبات توانایی مالی، تامین هزینه های افراد همراه (در صورت همراهی خانواده)، اثبات قصد خروج از کانادا در 6 ماه اقامت، عدم وجود سابقه جنایی و کیفری، تایید سلامت روانی و جسمی و تطابق هدف سفر با نوع ویزای درخواستی می باشد. مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا هم شامل ارائه پاسپورت، تهیه و ارائه 2 قطعه عکس، تکمیل فرم درخواست ویزا، ارائه مدارک مالی و بودجه کافی، گزارشات پزشکی سلامت، گواهی عدم سو سابقه، کپی برنامه سفر و از این دست موارد می باشد. توجه داشته باشید که غیر از مدارک گفته شده می بایستی مدارک تای (وابستگی فرد به مبدا) را هم نشان دهید.

 

اخذ ویزای کانادا

تماس با ما

9 / 10
از 6 کاربر
ارسال نظر
Foroud : سوال
2 0
سلام من علاوه بر پاسپورت ايران پاسپورت يكي از كشورهاي حوزه كاراييب رو هم دارم اعتبار پاسپورت ايران دو ساله ولي اعتبارات پاسپورت كاراييب ٥ سال اگر از طريق شركت شما بخوام اقدام كنم و بخوام با پاس كاراييب ويزا بگيرم مشكلي نيست ؟ ويزا شينكن و انگليس و ژاپن و استراليا رو هم دارم . متشكرم از پاسخكويي
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام ویزای مولتی پنجساله کانادا با پاسپورت ایرانی قابل قبول است جهت شرایط ملیتهای دیگر به سایت سفارت کانادا مراجع نمائید و شرایط دریافت ویزای کانادا با پاسپورت کشورهای حوزه کارائیب را مطالعه فرمائید.
زهرا : سوال
2 0
سلام من فرزندم مقیم و شهروند کاناداست و استاد دانشگاه است برای ویزای مولتیپل ایا مدارک پزشکی لازم است یا نه ، بیمه چی جز مدارک باید بفرستم یا خیر من سوپر ویزا نمی خواهم ویزای مولتیپل معمولی می خواهم و اینکه ایا پول را برا ویزا از کاندا می توان پرداخت کرد
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام شرایط دریافت ویزای مولتیپل کانادا در سایت موجود میباشد . فرزند شما که مقیم کاناداست میتواند برای شما دعوتنامه ارسال نماید.
شفق : ویزای مولتی کانادا
2 0
سلام و روز بخیر من میتوانم درخواست ویزای کانادا برای مدت زمان کمتر از 5 سال کنم که شانس بیشتری برای گرفتن ویزای کانادا داشته باشم؟مثلا ویزای 6 ماهه؟ضمنا شنیدم ویزای مولتی 5 ساله کانادا را فقط میتوان 6 ماه استفاده کرد آیا این موضوع صحت دارد؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و وقت بخیر در حال حاضر کلیه درخواستهای ویزای کانادا برای ایرانیان مولتی 5 ساله میباشد و گزینه دیگری نیست.البته اگر بطور مثال پاسپورت شما 3 سال اعتبار دارد ویزای شما هم 3 ساله خواهد شد.شما با ویزای مولتی کانادا در هر بار سفر میتوانید بمدت 6 ماه در کانادا اقامت داشته باشید و پس از آن باید خارج شوید و در صورت نیاز میتوانید دوباره وارد شده و 6 ماه مجددا بمانید.
سما : ويزاي كانادا بدون داشتن شينگن
2 0
با عرض سلام و وقت بخير بدون ويزاي شينگن به هيچ وجه نميتوان ويزاي كانادا را دريافت كرد؟ و ديگر اينكه من و خواهرم حدود ٥٠٠ ميليون باهم ميتونيم تمكن مالي داشته باشيم باتوجه به مجرد بودن ما پدرمان ميتواند تمكن رابراي هر دري ما بگذارد؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام شرایط شغلی و سن و سند ملکی .... و عوامل دیگری در گرفتن ویزای کانادا نقش دارد . لطفأ تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمائیتان کنند.
الهه : مدرک زبان
1 0
مدرک زبان برای ویزای مولتی پلی لازم هست؟؟و چقدر سرمایه ما باید داشته باشیم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام برای ویزای مولتیپل توریستی کانادا نیازی به داشتن مدرک زبان نیست و احتیاج به مدارکی هست که در قسمت مدارک ویزای کانادا در همین سایت درج شده.
Pedram : در مورد زمان بعد از انگشت نگاري
0 0
راهي وجود داره ك بعد از انگشت نگاري جوابش زودتر بياد معمولا روالش چند روز طول ميكشه تمكين مالي منم كمه يكم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام زمان مشخص و دقیقی نمیتوان گفت بستگی به مدارک شما و آفیسر یا بک گراندچک رفتن یا نرفتن دارد .نه با مبلغ بیشتر زمان جوابدهی تغییری نخواهد کرد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :