ویزای عمان

ویزای عمان

کشور عمان دومین کشور وسیع پس از عربستان سعودیست، کشوری در جنوب دریای عمان که مرزهای شرق و جنوب شرقی اش به دریای عرب، شمال غربی اش به کشور امارات متحده عربی (دبی) و جنوب غربی اش به یمن می رسد.

مسقط پایتخت این کشور پادشاهیست که یکی از لذیذترین سوغاتی ها از این شهر به نام حلوای عمانی یا همان مسقطی معروف است.

کشور عمان هم، چون دیگر کشورهای عربی درآمد اصلی اش از صنعت نفتش می باشد؛ حال آنکه در کنار آن منابعی چون کشاورزی و ماهیگیری نیز از دیگر گزینه های درآمد زایی برای این کشور به حساب می آید ولی گزینه ی دیگری نیز وجود دارد که صنعت توریسم آن کشور محسوب می گردد. یکی از جاذبه های توریستی این کشور شهر صلاله، زادگاه پادشاه فعلی عمان سلطان قابوس می باشد با آب و هوایی شبیه به شمال کشور ایران محل تفریح توریستهای زیادی می باشد.

 

برای سفر به کشور پادشاهی عمان، یکی از زیباترین کشورهای حوزه خلیج فارس، باید ویزای عمان اخذ گردد؛ به اتباع 66 کشور دنیا ویزای رایگان در بدو ورود کشور عمان تعلق می گیرد؛ حال آنکه شهروندان ایرانی برای ورود به کشور عمان باید از چند روز قبل از طریق آژانسهای مسافرتی اقدام نمایند.

ویزای عمان

ویزای عمان به صورت ویزای توریستی 10 و 30 روزه صادر می گردد. ویزای تک عمان در قالب ویزای توریستی 10 روزه صادر می گردد. ویزای عمان احتیاج به مصاحبه و انگشت نگاری ندارد و برای اخذ ویزای عمان باید گذرنامه ای با حداقل 9 ماه اعتبار داشته باشید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کشور عمان:

  • اسکن صفحه اول گذرنامه مسافر با حداقل 6 ماه اعتبار گذرنامه از زمان ورود
  • اسکن صفحه اول شناسنامه
  • اسکن عکس رنگی 4*3
  • اعتبار ورود ویزای عادی و ویزای فوری عمان، 6 ماه از زمان صدور می باشد.
  • ضمانت نامه بازگشت مسافر الزامی می باشد
  • در حال حاضر نیازی به شناسنامه و ضمانت نامه بازگشت نمیباشد.

 

تماس با ما

9 / 10
از 79 کاربر
ارسال نظر
وحید : اقامتش کجاست؟
54 3
بنر تبلیغاتی این صفحه در سایت های مختلف عنوان اقامت در عمان رو داره!! متاسفم برای جذب بازدید کننده تبلیغات دروغی در سایتهای معتبر کرده اید!!!!!!
مدیریت : پاسخ
52 12
سلام تعداد محدودی اقامت عمان با هزینه مشخص قابل انجام میباشد. لطفا در صورتیکه نیاز به اقامت عمان دارید تماس بگیرید.
حسین علیدوستی : ویزای عمان
29 4
سلام متشکر و ممنون از بایت سایت پرمحتوا و پربارتان آیا کشور عمان شهر دیدنی مثل دبی دارد و ویزای عمان را براحتی ویزای دبی میتوان دریافت کرد؟
مدیریت : پاسخ
22 5
سلام ممنون از حسن نظر و لطف شما دوست عزیز، کشور عمان شهر توریستی در کنار ساحل بنام صلاله را دارد که بسیار خوش آب و هواست. گرفتن ویزای عمان توسط شرکت ما بسیار آسان و در مدت زمان چند روزه انجام میگردد.
شهرام : ویزای عمان
16 0
آیا اخذ ویزای عمان شرایط و مدارک خاصی دارد؟ لطفا توضیح دهید
مدیریت : پاسخ
13 1
سلام جهت اخذ ویزای عمان اسکن پاسپورت خوانا مورد نیاز است و مدارک خاص دیگری احتیاج ندارد.
حسين : اخذ ويزاى عمان
14 1
سلام مدت زمان اخذ ويزاى توريستى عمان چند روزه ؟ آيا شما ويزاى كار و يا اقامت عمان را هم ميگيريد؟با ويزاى توريستى عمان ميتوان به امارات متحده عربى سفر كرد؟
مدیریت : پاسخ
14 0
سلام مدت زمان اخذ ویزای عمان حداکثر 5 روز کاری میباشد که البته ویزا یونایتد با داشتن کفیل و اسپانسر معتبر اینزمان را معمولا در یکروز بانجام میرساند البته در روزهای کاری کشور عمان. بله شرکت ویزا یونایتد با هزینه مشخص امکان گرفتن ویزای کار عمان را انجام میدهد و در مورد سوال آخرتان اینکه با ویزای توریستی عمان امکان ورود به کشور امارات متحده عربی را ندارید و باید ویزای دبی یا ویزای دیگر امارتهای این کشور را دریافت کنید تا بتوانید به امارات وارد شوید.
سروش : هزينه ويزاى عمان
15 0
قيمت ويزاى عمان چنده و چه مداركى ميخواد؟
مدیریت : پاسخ
16 0
سلام هزینه ویزای عمان در قسمت قیمت ویزای عمان درج شده است و برای اخذ ویزای عمان برای ایرانیان فقط اسکن پاسپورت نیاز هست و مدارک دیگری احتیاج ندارد.
شایان : سفارت عمان
14 0
سلام سفارت عمان ویزای توریستی صادر میکند یا مثل ویزای دبی باید از طریق شرکتهای توریستی اقدام کرد؟
مدیریت : پاسخ
12 0
سلام جهت اخذ ویزای عمان باید از طریق شرکتهای توریستی که کفیل و اسپانسر رسمی و معتبر در قطر دارند اقدام کنید و سفارت عمان ویزای توریستی صادر نمیکند.
مصطفی : ویزای کار عمان
12 1
باسلام وخسته نباشید میخواستم در مورد ویزای بلند مدت کاری وهزینه آن توضیح دهید ممنون از توجه شما
مدیریت : پاسخ
16 3
سلام ویزای کار عمان دو ساله میباشد و پس از آن باید تمدید گردد و هزینه را میتوانید از ویزا یونایتد با تماس و استعلام ، از کارشناسان ما دریافت کنید.
میچکا : ویزای کار عمان
9 0
سلام.بنده قصد دارم برام عمان کار کنم.ایاشرکت شما ویزای کار هم صادرمیکند تا بتونم برم عمان کارکنم
مدیریت : پاسخ
13 2
سلام بله ویزای کاری عمان را انجام میدهیم ولی پیدا کردن شغل بعهده خودتان هست.
فرزاد : سوال
9 0
سلام ممنون از سایت خیلی خوبتون .به دنبال ویزای کار هستم در عمان لطفا راهنمایی کنید و شرایط کار و چگونگی کار رو لطف کنید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
11 0
سلام شرکت ویزا یونایتد ویزای کاری دوساله را انجام میدهد ولی خودتان باید کار را پیدا کنید توصیه ما اینست که ویزای یکماهه توریستی بگیرید و به این کشور سفر کنید و شرایط کاری را بررسی کنید . موفق باشید
ملایری : سلام..من پزشک هستم میخاستم بپرسم شرایط ...
10 3
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
9 0
سلام در مورد مشاغل باید شخص به این کشور سفر کند و شرایط کار را بررسی کنید و شما نیز میتوانید با ویزای توریستی عمان این کار را انجام دهید. ولی در مجموع رشته پزشکی در عمان نیاز هست.
مرجان : ویزای عمان
7 1
آیا عمان هنوز هم ویزا میخواد؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله در حال حاضر برای ورود به کشور عمان باید ویزا داشته باشید.البته میتوانید از قبل ویزای عمان را تهیه کنید یا اینکه در فرودگاه مسقط تقاضای ویزا کنید.
سینا : اقامت کار
8 1
سلام.آیا با ارسال رزومه شما میتوانید ویزای کار بگیرید. و اینکه مدت زمان ویزای کار چقدر است . و در صورت اخذ ویزای کار آیا اجازه تردد در همه مناطق عمان را خواهیم داشت؟ ممنون از پاسختون
مدیریت : پاسخ
7 1
سلام ما فقط ویزای کار دوساله داریم.بله بجز منطقه بریمی که فقط برای چنج ویزاهای امارات استفاده میشود.
سحر : ویزای کار
7 0
سلام من کارشناس مامایی هستم برا ویزای کار عمان ؟؟؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام لطفا با کارشناسان ویزا یونایتد تماس بگیرید.
علیرضا : اقامت
6 0
با سلام اگر اقامت ۲ ساله در عمان داشته باشیم میتوانیم در انجا مشغول به کار شویم؟ یا باید از طریق ویزای کار اقدام کرد؟ از طرف یکی از اشناها پیشنهاد کار شده که قراربراین است که ایشون برای من اقامت بگیرن و من در کنارشون کار کنم و بهم دستمزد بدند ایا این امکان وجود دارد؟
مدیریت : پاسخ
8 0
سلام اقامت دوساله عمان همان اقامت کاریست و میتوانید با داشتن کارفرما مشغول بکار شوید. آشنای شما میتوانند برای شما ویزای کار بگیرند.
وحیدت : ویزای کار
4 1
شغل بنده مکانیک خودرواست وگواهینامه راهنمای ورانندگی هم دارم میشود ویزای کاروکار پیداکرد راهنماییم کنید
علی : ویزا
2 0
آیا برای گرفتن ویزای عمان نیاز به رزرو هتل هست چون من قصد دارم چند ماه دیگه به خونه یکی از دوستان عمانی برم خواستم راهنمایی بفرمایید و اینکه ویزای فرودگاهی رویه چجوری ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام مشکلی نیست و نیاز به رزرو هتل ندارید و ویزای عمان فرودگاهی را انجام میدهیم.
عباس : سلام. من عمان رفیق دارم ایا میتونه برام ...
6 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام و روز بخیر اگر منظورتان ویزای توریستی عمان هست که اینکار را ما در یکساعت انجام میدهیم.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :