تماس کلیک کنید 02121000140

ویزای ازبکستان

10 / 10
از 41 کاربر

ازبکستان جزء کشورهایی است که تنوع رنگ ها در این کشور و سبک خاص معماری مورد توجه بسیاری از مسافران و گردشگران قرار گرفته است. ایرانیانی که قصد یک تجربه جدید از خرید را در کشورهای خارجی دارند پیشنهاد ما سفر به این کشور است. توجه داشته باشید که برای سفر به ازبکستان می بایستی ویزای ازبکستان را اخذ نمایید در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 سفر به ازبکستان

پایتخت این کشور ازبکستان است معمولا مسافران زمستان های سرد و تابستان های گرمی را تجربه می کنند. این کشور 32 میلیون نفر جمعیت دارد که 80 درصد از این جمعیت را ازبک ها تشکیل می دهند. مردم ازبکستان عاشق خورد و خوراک هستند و لهجه بسیاری شیرینی دارند از شهرهای بزرگ و جذاب این کشور می توان به سمرقند، بخارا و خیوه اشاره کرد. اگر قصد سفر به این کشور را دارید پیشنهاد ما این است که فصل پاییز و بهار را انتخاب کنید. در واقع بسیاری از خانواده ها که به ازبکستان سفر می کنند بهترین فصل را بهار می دانند. این کشور سالانه جشن های متنوعی را برگزار می کند که شامل جشن موسیقی با حضور هنرمندان و بسیاری جشنواره های دیگر است. از مزیت های سفر به ازبکستان این است که توریست ها به کشوری بسیار امنی سفر می کنند و از همه جهت خیالشان از این سفر راحت است. همچنین در اکثر شهرهای این کشور جوی آرام برقرار است و هیچ مشکلی از بابت رفت و آمد و یا نگرانی از جرم و جنایت وجود نخواهد داشت.

اخذ ویزای ازبکستان

برای سفر ازبکستان نیاز است ویزای این کشور را اخذ نمایید همانند دیگر کشورها نیز بسته به اهداف شما از سفر می بایستی ویزای مرتبط را اخذ نمایید. به صورت کلی ویزای این کشور به دو دسته تقسیم بندی می شوند. ویزای کوتاه مدت شامل ویزای توریستی، ویزای درمانی، ویزای تجاری، ویزای تبلیغاتی و یا ویزای کاری پرسنل و همچنین ویزای بلند مدت شامل ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری، ویزای الحاق خانواده و یا ویزای بشر دوستانه می باشد. اما یکی از مهمترین ویزاها که برای ایرانیان جذاب است ویزای توریستی ازبکستان می باشد.

ویزای الکترونیکی ازبکستان

بر اساس بخش نامه این کشور از سال 2019 ایرانیان می توانند به منظور سفرهای توریستی و تجاری خود ویزای الکترونیکی ازبکستان را دریافت نمایند. از آن زمان به بعد ایران جزو کشورهایی مجاز برای درخواست ویزای الکترونیکی قرار گرفته است. خوبی این نوع ویزا این است که نیاز به حضور در سفارت و یا مصاحبه ندارد و شما می توانید از طریق سایت سفر هالیدی ویزای خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری دریافت نمایید. مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا شامل 1 قطعه عکس، بلیط هواپیما، دعوت نامه، گواهی تمکن مالی، گواهی سلامت و عدم سو پیشینه می باشد.

ویزای توریستی ازبکستان

از زمانی که این ویزا برای شما صادر شود به مدت 3 ماه زمان دارید که از ویزای خود استفاده نمایید و با ویزای الکترونیکی توریستی خود می توانید به مدت 30 روز در این کشور حضور داشته باشید. لازم به ذکر است که با دریافت این ویزا از هر کشوری می توانید وارد ازبکستان شوید و تفاوتی بین مرز زمینی و هوایی ان وجود ندارد. توجه داشته باشید برای سفر به این کشور حتما از قبل ویزای خود را تهیه نمایید زیرا ازبکستان ویزای فرودگاهی ندارد. این ویزا از طریق ویزا یونایتد در کمتر از 3 روز کاری برای شما اخذ خواهد شد. همچنین صدور ویزای لیبل نیز طی 5 الی 7 روز کاری انجام می شود.

اخذ ویزای ازبکستان از طریق ویزا یونایتد

مزیت اخذ ویزا از طریق سایت سفر هالیدی و یا ویزا یونایتد این است که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را ثبت نمایید و بدون مراجعه حضوری و یا پیگیری تلفنی ویزا به دست شما خواهد رسید. پرداخت برای اخذ ویزا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی صورت می گیرد و پس از پرداخت و ارائه مدارک لازم و در زمان صدور ویزای خود می توانید با مراجعه به حساب کاربریتان ویزا خود را مشاهده و پرینت نمایید همچنین این ویزا در حساب کاربری شما باقی می ماند و هرزمان که نیاز داشتید می توانید آن را مشاهده نمایید.

    با ثبت آنلاین ویزای ازبکستان در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

اخذ ویزای آنلاین ازبکستان

ارسال نظر و نظرات ثبت شده