هزینه ویزای دبی

هزینه ویزای دبی

هزینه ویزای امارات (دبی)


اگر به دنبال اخذ ویزای دبی با بهترین قیمت ویزا و دریافت برترین خدمات هستید، این مژده را به شما می دهیم که به درستی  روی آدرس ما کلیک کرده اید، چرا که مجموعه ویزایونایتد با سابقه بیش از دودهه در امر اخذ ویزای کشورهای مختلف به ویژه به صورت  اختصاصی در خصوص اخذ ویزای دبی دارای تجربه و سابقه طولانی و درخشان است.

در این بخش قصد داریم در مورد هزینه ویزای دبی و مطالبی در این زمینه بحث کنیم، پس با ما همراه شوید.

شاید، یا بهتر بگوییم بی شک مهمترین فاکتور در انتخاب یک تور قیمت تور است که شامل قیمت ویزا، قیمت پرواز رفت و برگشت، قیمت هتل محل اقامت و...می باشد. حال اگر تور مورد نظر مقصدش کشوری باشد که برای سفر به آن نیازمند اخذ ویزا نباشیم یکی از هزینه ها که هزینه ویزاست کسر می گردد، در غیر این صورت هزینه ویزا را هم باید به دیگر هزینه های سفر افزود.

قیمت ویزادبی و خدماتی که به آن تعلق می گیرد یکی از مهمترین مواردی است که توجه هر متقاضی سفر به دبی را به خود جلب می کند. مطمئنا اگر قیمت ویزای دبی و خدماتی که شامل آن می شود مناسب باشد، شخص متقاضی در سفر به دبی  با خیالی آسوده تر می تواند تعداد بیشتری از جاذبه های گردشگری دبی را رویت نماید و در این شهر مدت بیشتری اقامت داشته باشد.

در مجموعه ویزایونایتد علاوه بر دریافت ویزای دبی با قیمت مناسب، خدمات و تخفیفات ویژه ای به شما هموطنان عزیز در صورت اخذ ویزای دبی از این مجموعه، ارائه می گردد.

طبیعتا نخستین گام برای سفر به امارات اخذ ویزای این کشور است، مسلما هدف متقاضی از سفر به این کشور،نوع ویزای وی را تعیین خواهد نمود. براساس نوع ویزا قیمت ویزا متفاوت است.

هزینه ویزای دبی با توجه به نوع ویزای دبی متغییر است. در واقع هزینه ویزای عادی، ویزای فوری، ویزای یک ماهه، ویزای سه ماهه، ویزای مولتی و ویزای یکبار ورود براساس نوع نیاز متقاضی متفاوت می باشد. 

 • ویزای 14 روزه دبی 300 درهم 
 • ویزای توریستی 30 روزه دبی یکبار ورود 310 درهم
 • ویزای توریستی 30 روزه دبی چند بار ورود  690 درهم
 • ویزای توریستی 90 روزه دبی یکبار ورود 760 درهم
 • ویزای توریستی 90 روزه دبی چندبار ورود 1800 درهم
 • ویزای 14 روزه دبی خانوادگی 295 درهم
 • ویزای 14 روزه دبی ویژه همراهان 100 درهم 
 • ویزای 30 روزه دبی خانوادگی 300 درهم
 • ویزای 30 روزه دبی ویژه همراهان 120 درهم
 • تمدید ویزای 30 روزه دبی 960 درهم
 • تمدید ویزای 90 روزه دبی 2000 درهم 

 به علت نوسانات ارزی و دلاری در اینجا قیمت ویزای دبی به درهم آورده شده است. شما هموطنان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات هزینه ویزای دبی می توانید با همکاران ما در مجموعه ویزایونایتد تماس حاصل فرمایید. 

موارد مهم در اخذ ویزای دبی

 ورود اتباع خارجی به خاک امارات متحده عربی،مستلزم  اخذ ویزای دبی می باشد.   اخذ ویزای امارات اگرچه نیازمند گردآوری مدارک چندانی نیست، ولی شامل انواع متعددی می شود که هرکدام منحصراً هزینه مخصوص به خود را دارا می باشد. در ادامه به شرح انواع هزینه ویزای دبی خواهیم پرداخت.

موارد مهم ویزای دبی

1- جهت درخواست ویزای دبی اسکن پاسپورت، خوانا کفایت میکند ونیازی به اصل پاسپورت نیست.

2- مدت زمان صدور ویزای دبی بصورت تقریبی بین 4 تا 7 روز کاری به طول می انجامد.

3- پس از اتمام درخواست باید هزینه ویزای دبی در سایت جوازات پرداخت گردد تا به اصطلاح ویزا پست گردد. ضمنا این هزینه قابل بازگشت نمی باشد.

4- در صورتی که ویزای دبی ریجکت شود اقدام به درخواست ویزای مجدد ننمائید چون ویزای بعدی هم ریجکت خواهد شد.

5- قبل از اقدام مجدد برای ویزای دبی در صورتی که ریجکت شده اید حتما نیاز است علت ویزای ریجکتی را مشخص نموده و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایید. آنگاه پس از رفه مشکل اقدام به ثبت درخواست جدید مبنی براخذ ویزای دبی نمایید.

6- از تاریخ صدور، دو ماه فرصت دارید از ویزای دبی جهت ورود به امارات استفاده کنید.ضمنا در ویزا  تاریخ اتمام اعتبار ویزا درج گردیده است . دقت نمایید وجود تاریخ صدور و تاریخ آخرین اعتبار در ویزای دبی به این معنا نیست که می توانید تا همان تاریخ آخرین اعتبار در دبی اقامت داشته باشید. همچنین بدین معنا نیست که در صورت داشتن ویزای کوتاه مدت دبی ،پس از بازگشت از دبی می توانید دوباره از آن ویزا استفاده کنید.

درصورتی پس از بازگشت به دبی می توانید مجدد از ویزای دبی استفاده کنید که ویزای طولانی مدت و مولتیپل داشته باشید.

7- در زمان ورود و خروج از دبی مهر ورود و خروج را که توسط مامورهای مرزی در پاسپورت درج می شود.به شما توصیه می کنیم، اطمینان حاصل کنید مهر ورود و خروج دقیقا درج شده باشد، چرا که در مواردی به خاطر ازدحام جمعیت، درج مهر ورود و خروج توسط مامور مربوطه به فراموشی سپرده شده است. 

8- در بدو ورود به فرودگاه دبی و قبل از چک پاسپورت باید اسکن چشم را انجام دهید.

9- از همراه بردن هر داروی آرامبخش و یا کدئین دار جدا خودداری کنید.

10- نکته آخر اینکه پس از دریافت ویزای دبی و ورود به این شهر، اولین روز محاسبه میگردد و اکیدأ توصیه میکنیم بیش از مدت قانونی در این شهر اقامت ننمانید چون علاوه بر جریمه نقدی ممکن است برای ویزاهای بعدی دچار مشکل شوید.

 

برخی قوانین و مقررات در دبی

 در بدو ورود به فرودگاه دبی پس از کنترل گذرنامه، معمولا از اتباع ایرانی و چند کشور دیگر، اسکن چشم به عمل می آید، از این رو به شما توصیه می کنیم که اگر از لنز  استفاده می کنید،پیش از ورود به گیت کنترل گذرنامه، لنز را از چشم خود خارج نمایید تا دچار مشکل نشوید.

فرودگاه دبی

جالب است بدانید که در دبی هیچگونه مالیات بر ارزش افزوده ای دریافت نمی گردد، اما با این وجود در هتل ها و رستوران ها ۱۰% مالیات شهرداری و ۱۰% حق سرویس منظور می گردد، که معمولاً این مالیات در قیمت ها از پیش محاسبه شده است. در واقع مالیات بر ارزش افزوده در قیمت ها مستتر است !

شهر دبی

در شهر زیبای دبی اگر علاقه مند به رانندگی باشید یا دوست دارید برای یکبار هم که شده رانندگی در خیابان های دبی را تجربه کنید، این امکان وجود دارد، به این صورت که برای گردشگران می توانند با داشتن گواهینامه بین المللی اتومبیل مورد علاقه خود را اجاره کنند و در شهر دبی رانندگی نمایند. 

جالب است بدانید که نرخ جرم و جنایت در امارات، بسیار پایین است اما نرخ تصادفات بسیار بالاست. بنابراین هنگام رانندگی و نیز عبور از خیابان بسیار مراقب خطرات آن باشید!

برج العرب

 در فرودگاه دبی در صورتی که مشکوک به استفاده از مواد مخدر یا مشروبات الکلی باشید، خون شما مورد آزمایش قرار خواهد گرفت و در صورت اثبات این موضوع برابر قوانین کیفری دبی علاوه بر پرداخت جریمه نقدی، بازداشت و زندانی خواهید شد.

به علاوه استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی در مکان های عمومی ممنوع بوده و جرم به حساب می آید.

 جالب است بدانید که تنها گردشگران غیر مسلمان در مکان های مشخص شده و هتل ها می توانند، از مشروبات الکلی استفاده نمایند یا اینکه از فروشگاه ها و سوپرمارکت ها این محصولات را خریداری نمایند!

طبق قوانین امارات ابراز احساسات در ملا عام ممنوع است، این موضوع یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در سفر به دبی آن را مد نظر داشته باشید.در مکان های عمومی توصیه می شود که شریک زندگی خویش را به آغوش نگیرید و از ابراز احساسات عمیق در این مکان ها خودداری فرمایید، چرا که این موضوع علاوه بر اینکه با فرهنگ مردم امارات و شهر دبی مغایرت دارد، خلاف مقررات این کشور است.

هتل آتلانتیس

برخی از داروهای کدوئین‌دار و آرام بخش که به همراه داشتنش در ایران مجاز است، طبق قوانین امارات حمل آن غیرقانونی محسوب می‌شود. در صورتی که به همراه داشتن دارو یا داروهایی برای هموطنان عزیز در سفر به دبی ضرورت دارد، باید به سفارت امارات در تهران مراجعه نموده و با ارائه مدارک پزشکی مجوزهای لازم جهت حمل این داروها را دریافت نمایید.همچنین برای اطلاع کامل از فهرست داروهای ممنوع در امارات می‌توانید به سایت سفارت امارات در تهران یا سایت سفارت ایران در دبی مراجعه نمایید.

داروهای ممنوعه در دبی

حمل و نقل عمومی برای گردشگران خارجی در دبی از مهمترین موارد به شمار می رود. بهترین روش و در عین حال مقرون به صرفه ترین روش برای رفت و آمد در دبی استفاده از مترو می باشد، چرا که از هر نظر نسبتا بهتر از تاکسی و اتوبوس می باشد.

ساعت کار مترو در دبی از 6:30 صبح آغاز می شود و تا ساعت 23:30 شب ادامه خواهد یافت. مترو دبی دارای دو خط  قرمز و سبز می باشد، به گونه ای که خط قرمز با طول 52 کیلومتر و تعداد 29 ایستگاه، منطقه راشدیه در شرق دبی را به منطقه جبل علی در غرب متصل می کند. خط سبز نسبت به خط قرمز کوتاهتر است و با تعداد 20 ایستگاه، از ایستگاه اتصالات در خیابان النهده آغاز و در نهایت به ایستگاه خور در منطقه الجداف ختم می شود.لازم به ذکر است که مسافران می توانند در دو ایستگاه برجمان و الاتحاد تغییر مسیر داده  و وارد خط قرمز شوند.

مترو دبی

 

 با ثبت آنلاین ویزای دبی در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

اخذ ویزای آنلاین دبی 

 

تماس با ما

 

 

9 / 10
از 148 کاربر
ارسال نظر
عبدالله : بخاطر ساحت میخاهم صفرنمایم
45 8
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
66 4
سلام اگر قصد سفر دارید تماس بگیرید.
َسید مرتضی حقیق ... : من هزینه ویزا را پرداخت کرده ام ولی نه و ...
81 9
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
34 7
سلام شما نفرموده اید چه زمان برای ویزا اقدام کرده اید. زمانی که برای ویزا اقدام می کنید در صورت رد ویزا هم هزینه ویزا برگشت داده نمی شود. شما از جایی که ویزا را اقدام کرده اید باید پیگیری کنید. موفق باشید.
سيد مرتضى حقيقت : رد ويزا
31 6
علت رد ويزا و رَاحلش
مدیریت : پاسخ
30 5
سلام علت رد ویزا بحث گسترده ای دارد مثل تشابه اسمی و معمولأ امن دبی پاسخ نمیدهد چون امنیتی و محرمانه هست.
علی : سلام.اگه ویزای دبی ریجکت بشه.برای سفر به ...
43 4
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
32 1
سلام اگر ویزای توریستی دبی ریجکت گردد و مشکل امنیتی نباشد هیچ مشکلی برای دریافت ویزا به دیگر کشورها بوجود نمیایید.
محمد حسن : سفارت امارات متحده عربى
29 2
به سفارت امارات متحده عربی مراجعه کردم جهت گرفتن ویزای توریستی دبی ولی پاسخ دادند که ویزا دبی را فقط میتوانید از جوازات دبی تهیه کنید .حال سوال من اینست که چطور میتوانم با جوازات دبی ارتباط برقرار کنم و چطور باید ویزای دبی بگیریم؟ ممنون میشم راهنمائی کنید. ما یک خانواده چهارنفری هستیم
مدیریت : پاسخ
30 2
سلام، دوست عزیز اداره جوازات دبی یا همان امیگریشن دبی مسوول ویزاهای اقامت و توریستی دبی میباشد و فقط میتوان از طریق شرکتهای توریستی اقدام به دریافت و اخذ ویزای دبی نمود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا درخواست ویزای دبی با کارشناسان ما تماس بگیرید. سپاس
ارش : سلام من بار اولمه میخام ویزا بگیرم هزینش ...
48 7
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
26 2
سلام اسکن از پاسپورت را برای ما بفرستید به وسیله تلگرام یا واتساپ یا ایمیل تا برای شما اقدام شود.
مدیریت : پاسخ
28 3
سلام برای اطلاع از هزینه با این شماره تماس بگیرید 09357772364
خیرالله : من ویزای کار میخوام چطور میتاتم بگیرم
36 5
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
26 3
سلام نه متاسفانه ما نمی تونیم ویزای کار بگیریم.
روشنک حموله : ویزای یک ساله
28 4
درود به شما ایا برای یک سال اقامت موقت ، ویزای دبی داریم ؟ اگر بله ، شرایط و نوع ویزا رو بفرمایید لطفا
مدیریت : پاسخ
29 4
سلام ویزای اقامت یا کاری دبی دوساله هست و در حال حاضر به ایرانیان عزیز بسختی این نوع ویزای اقامت را میدهند.برای این نوع ویزا درخواست از طریق شرکتی که خواهان شماست به اداره عمل و جوازات ارسال میگردد و در صورت موافقت ویزای اقامت صادر میگردد.
احسان : ویزا و بلیط
30 2
سلام خسته نباشید ببخشید ویزای یک هفته ای هم هست؟ میشه قیمت بلیط و ویزا رو بهم بگن ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
27 3
سلام هزینه ویزای دبی همانطور که در سایت درج شده برای ویزای 14 روزه و کمتر 290 درهم میباشد و قیمت بلیت بستگی به زمان پرواز و یا ایرلاین دارد.
رضی : باسلام.بخدمت شما دوست گرامی .آقا ویزای ک ...
32 5
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
27 2
سلام در حال حاضر ویزای کار در دبی بسختی و حتی غیرقابل انجام هست. ضمنأ اینکار از طریق شرکت یا موسسه ای که خواهان کارگر باشد انجام میگردد.
اكرم : تمديد ويزا
26 3
سلام من ويزاي دبي گرفتم ولي در تاريخ ويزا قصد رفتن ندارم ايا ميتوانم ويزاي خود را تمديد كنم يا در صورت انصراف هزينه انرا عودت مي كنند ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
27 4
سلام و عرض ادب نه متاسفانه ویزای دبی را نه تنها نمیتوانید تمدید کنید حتی اگر از ویزا استفاده نکنید برای ویزای بغدی با صرف هزینه باید ویزای اولی را کنسل و بعد مبادرت به درخواست ویزای بعدی کنید.در صورت انصراف هم هزینه ویزا سوخت میگردد. موفق باشید
Hussain : هزینه ویزه دوساله
15 2
هزینه ویزه دوساله می خواستم
مدیریت : پاسخ
15 1
سلام ویزای دو ساله دبی همان ویزای اقامت است که در حال حاضر کمتر صادر میشود و در صورتیکه ویزای اقامت اقدام کنید و ریجکت شوید ویزای توریستی دبی هم پس از این ریجکت خواهد شد.
حسن : هزينه ويزا
14 2
سلام ميخوام از طريق بندرلنگه به دبي سفر كنم ايا هزينه ويزا تفاوتي با سفر هوايي ندارد
مدیریت : پاسخ
13 1
سلام قیمت ویزای دبی تفاوتی ندارد.
نورالله : اتباع خارجی
14 2
سلام من از اتباع افغانستان هستم ودارای پاسپورت واقامت ایران هستم میخواستم بدونم میتونم برای ویزا اقدام کنم؟
مدیریت : پاسخ
18 2
سلام اگر پاسپورت ایرانی دارید میتوانید از طریق شرکت ما اقدام کنید.
مهدی : ویزا
15 2
سلام ویزا سه ماه بگیریم کل سه ماه رو میتونیم اونجا بمونیم؟ درموردویزا مولتی سه ماه که بیش از 14روز نمیتوانیم اونجا بمونیم هم اگه توضیح بدهید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
16 3
سلام با ویزای ۳ ماهه مولتیپل دبی میتوانید ۳ ماهه بدون وقفه یا با خروج و ورود به دبی تردد کنید .ذکر این نکته را به مسافرین عزیز خاطرنشان میکنیم که ملاک ۹۰ روز ویزای ۳ ماهه از روز ورود به امارات بصورت روزشمار محاسبه میگردد و اگر از امارات خارج شوید و ویزای شما مولتیپل باشد ایامی که در امارات پس از خروج نبوده اید هم جزء روزشمار محسوب میگردد.
شادي : هزينه ويزاي دبي
12 1
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
11 2
سلام هزینه ویزای دبی در سایت درج شده لطفا به قسمت هزینه ویزای دبی در سایت ویزا یونایتد مراجعه فرمائید.
زيبا : تهيه ويزا
7 3
سلام براى اخذ ويزاى توريستى ١٤ روزه ميتوانم شخصا از سفارت تقاضا كنم يا بايد توسط آژانس هواپي بهمراه تهيه بليط اقدام كنم و اينكه سفرم براى نيمه دوم بهمن ماه است چه موقع بايد اقدام كنم
مدیریت : پاسخ
6 1
سلام شخصا برای ویزای دبی نمیتوانید اقدام کنید و باید از طریق آژانس هواپیمائی اقدام نمائید و اعتبار ورود ویزای دبی 58 روز است بهتر است از اوایل بهمن اقدام کنید.
ويزاي فوري دبي : مرتضي
9 2
سوالات و نظرات شما
حسین : لایک و دیسلایک
7 1
سلام چرا بعضی از سوال و جوابهایی که شده دیسلایک میدن ؟! جوابهای شما خیلی دقیق و منطقیه و البته تعداد لایکها خیلی بیشتره.ببخشید شاید سوالم در مورد ویزای دبی نباشه ولی برام این سوال پیش اومد. ممنون میشم جواب بدید.
مدیریت : پاسخ
19 2
سلام دوست عزیز ما سعی کردیم منصفانه برخورد کنیم و هر دو حالت را باز گذاشتیم که هر شخصی هم بتوتند نظر مثبت یا منفی بدهد. بهرحال نظرات متفاوت است و البته دقت بفرمائید متوجه میشوید تعدادی از دیسلایکها مربوط به این موضوع است که چون با کلمه هزینه ویزای دبی و همچنین قیمت ویزای دبی رتبه اول گوگل را داریم بهرحال رقبائی هم داریم که لطف دارن.
Golpesar : سلام توانایی دریافت ویزای کویت رو هم دار ...
7 1
سلام توانایی دریافت ویزای کویت رو هم دارید یا فقط ویزای دبی؟؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام درخال حاضر وبزای کویت برای ایرانیان صادر نمیگزدد.
محمد : هزینه ویزا دو ساله
6 0
با سلام خدمت اقای مدیر ،هزینه ویزای دو ساله اگر کارفرما در دبی داشته باشیم چقدر میباشد؟
مدیریت : پاسخ
5 1
سلام اگر از ویزای دوساله اقامت هست که هزینه زیادی ندارد و کارفرما رسوم و پرداختها را انجام میدهد البته این توافقی هست.
عادل کیارشی راد : ویزای سه ماهه
7 1
من یک خانواده ۴ نفره دارم آیا ویزا هزینه آن همون ۹۰۰ درهم هست
شیوا : تمدید ویزای یک ماهه
4 1
سلام من میخوام به سفارت انگلیس برم در دبی و زمان قطعی برای گرفتن جواب ندارم. اگر ویزای یک ماهه بگیرم در صورت طولانی شدنم کارم میتونم ویزامو تمدید کنم ؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله می توانید ویزای یکماهه رو دوباره تمدید کنید. موفق باشید.
کیان حبیبی : درمورد ویزا
2 1
سلام خسته نباشید من ۴ روز هست همزمان با پدرم ویزا گرفتم ویزا پدرم اومده ویزای من نیومده میشه راهنمایی کنید در ضمن هنوز فعلا ریجکت هم نشدم
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام اگر مشکلی نداشته باشید قطعا ویزای دبی شما هم صادر خواهد گردید.
سیاوش : سلام
2 0
سلام و خسته نباشید به شما ایا تو امارات و یا شهر دبی سایتی مثل سایت دیوار هست که بشه تو ش نیازهای روز و پیدا کرد؟ ممنون از شما
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام روز بخیر معمولا همانند سایت دیوار در دبی و امارات نیست ولی خریدهای اینترنتی وجود دارد . سایتهای برندهای زیادی فروش اینترنتی دارند.
سیاوش : سلام
3 0
سلام دوست عزیز تو دبی میتونم واسه مدت یکماه یا بیشتر که ویزا میگیرم خونه اجاره کنم البته شنیدم از بنگاه و املاک اونجا میشه اما آیا سایتی اینترنتی هست که بشه راحت وارد شد و شخصا اقدام به رزرو اجاره کرد یا قوانین خاصی واسه اینکار هست البته منظورم اجاره توریستی یا کوتاه مدت هستش مثل سایت دیوار که تو قسمت املاک گزینه سوئیت کوتاه مدت داره و میشه مالک و مسنجر باهم.توافق کنند واسه اجاره
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر معمولا افرادی که آپارتمان اجاره میدهند وجود دارند که برای مدت کوتاه اجاره میدهند که البته مبلغ اجاره را در ابتدا دریافت میکنند.
مهدی : سفر
1 0
سلام خسته نباشید ما قصد سفر به دبی داریم الان اقدام کنیم ویزا تا ۴شنبه میاد
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر ویزای دبی معمولا دو سه روز آماده میشود حتی بعضا یکروزه صادر میگردد ولی گاهی هم بستگی به سیاستهای جوازات دبی ممکن است ده روز هم طول بکشد، در حال حاضر ویزای دبی یکی دو روزه صادر میگردد.
بیات : اخذ ویزا دبی
2 0
سلام وقت بخیر من پاسپورت الکترونیک دارم در ایران اقامت دارم مراحل اخذ ویزا برای من ب چ صورتی است
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر منظورتان از پاسپورت الکترونیک را متوجه نشدم .بیشتر توضیح دهید.
صادق : ویزا ۱۴ روزه دبی
2 0
با سلام و عرض ادب ببخشید می خواستم بدونم با ویزا ۱۴ روزه دبی می توان بیشتر در دبی ماند و جریمه نشد مثلا تا سه چهار روز . بخاطری اینکه من شنیدم ویزا ۱۴ روزه دبی همان یک ماهه است . ولی اگر بیشتر از ۱۴ روز در دبی اقامت داشتیم در آنجا مشکلی نداریم . ولی در ایران باید مقدار کمی پول به دفتر آژانس بدهیم . آیا این شنیده من درست است یا نه . ث
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.بله شما برای اینکه بیشتر از 14 روز در دبی اقامت داشته باشید باید هزینه ی تمدید ویزا را پرداخت کنید
sayhe : سلام اقای مدیر یک سوال!
2 0
سلام اقای مدیر یک سوال! مه شهروند افغانستان هستم و پاسپورت منم از افغانستان است ایا ممکنه ویزا از هرات بگیرم ولی از ایران با تور سفر دبی کنم؟؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام و روز بخیر بله این امکان وجود دارد . ویزای دبی بصورت الکترونیک هست و از هر کشوری میتوانید پرواز کنید و به دبی بروید.
مریم : ویزای دوبی از اروپا
2 0
سلام من در حال حاضر در اروپا زندگی میکنم ولی پاسپورت ایرانی دارم. آیا میتونم از ایران درخواست ویزای دوبی بدم؟ ویزا بصورت کاغذی هست یا الکترونیکی؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.ویزای دبی به صورت الکترونیکی و کاغذی می باشد . بله میتوانید اقدام کنید لطفا با شماره موبایل های درج شده در سایت با همکاران ما در ارتباط باشید
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام روز بخیر بله میتوانید با پاسپورت ایرانی خود ویرای دبی اقدام کنید.از ایران هم میتوانید برای ویزای دبی اقدام کنید.ویزای الکترونیک بصورت کاغذی قابل چاپ هست و در پاسپورت فقط در حین ورود یا خروج مهر ، خروج و ورود درج میگردد. پرینت ویزا را حتما همراه خود داشته باشید و تا انتهای سفر آنرا حفظ کنید.
مرتضی : نرخ ویزا دبی برای نوزاد زیر دو سال
1 0
سلام نرخ ویزای دبی برای نوزاد زیر دوسال با نرخ بزرگسال برابراست ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام.بله نرخ ویزای دبی برای بزرگسال و کودک یکی می باشد
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر نرخ ویزای دبی برای هر جلد پاسپورت چه بزرگسال و چه کودک در حال حاضر یکسان است.
فرهاد م : دخانیات و سیگار
2 0
سلام و خسته نباشید عرض میکنم خواستم بدونم اگه بخوام سیگار با خودم ببرم دبی تا چند تا میتونم ببرم مجاز است ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام روز بخیر بنده چون قبلا ساکن دبی بودم تا دو باکس بردم ولی بیشتر از این تعداد رو اطلاع ندارم.
mehdi : ویزای دبی
1 0
باسلام من یک سال قبل ویزای ۱۴روزه دبی گرفتم ولی بنا به دلایلی نتوانستم به سفردبی بروم الان دوباره میخوام درخواست ویزا کنم آیا مشکلی پیش خواهد آمد یا ویزا صادر میشود؟ ممنون
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام احتمال 90 درصد ویزا صادر میشه ولی ممکن هم هست ریجکت بشه برای اطمینان بیشتر از آژانسی که درخواست کردید بخواین که ویزای قبلی رو از روی سیستم کنسل کنن بعد اقدام کنید.
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام روز بخیر ، اقاعدتا برای درخواست مجدد ویزای دبی خود، مشکلی نخواهید داشت
mehdi : اقامت دبی
1 0
باسلام پدر من مدت ۳۰یا ۴۰سال است که درامارات صاحب کسب وکار تولیدی میباشد از چند سال قبل چندین مرتبه برای من ازطریق شرکت پدرم درخواست اقامت دادیم ولی هر دفعه درخواست رد شده آیا راهی برای اخذاقامت هست لطفا راهنمایی بفرمائید
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام مجدد متاسفانه امارات کمتر به ایرانیان اقامت میدهد ولی اگر پدرتان که ساکن امارات هست با شرکت بزرگی که از دوستانش نیز باشد میتواند صحبت کند و اینبار با لایسنس آن شرکت درخواست اقامت برای شما بدهند.
mehdi : اقامت
1 0
باسلام خدمت شما پدر من درامارات بیش از۳۰سال است که صاحب کسب وکار تولیدی میباشدواقامت دارد چگونه میتوانم من ازاین طریق اقامت بگیرم میشودگرفت؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام پدرتان میتوانید برای شما درخواست ویزای کارمندی روی لایسنس کسب و کار خودشان بدهند.
کیانا : اقامت در دبی
2 0
با سلام من میخواهم ویزای 1 ماهه امارات بگیرم و عموی بنده ساکن دبی هستن میخواستم بدونم من حتما باید هتل رزرو کنم یا اینکه مدت زمانی که در دبی هستم میتوانم منزل عمویم باشم
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام مشکلی نیست شما می توانید فقط ویزای یک ماهه دبی بگیرید و بمدت 28 روز در دبی و منزل عمویتان سکونت داشته باشید و الزاما نیاز به رزرو هتل ندارید.
هوشیار : اینترنت ایران
2 1
سلام جناب مدیر باتوجه به قطح اینترنت بین المللی در کشورمون و ضروری بودن سفر کاری آیا میشه اول به کشوری مثل ترکیه سفر کرد و از اونجا درخواست ویزا امارات کرد و از همان ترکیه بری امارات
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام روز بخیر در حال حاضر نیز ویزایونایتد توان اخذ ویزای دبی را دارد و نیازی نیست این مسیر طولانی را طی کنید، البته اگر ضرورت دارید به ترکیه بروید و بهد به دبی باز هم مشکلی نیست چون ویزای دبی الکترونیکی هست و از هر نقطه جهان که پرواز داشته باشید با وجود همراه داشتن ویزای دبی میتوانید به این شهر ورود کنید.
رامین : اخذ ویزا
5 0
سلام.من پاسپورت افغانستان رو دارم با اقامت ایران.از این اقامت های یکساله ک باید تمدید بشه.آیا میشه با این پاسپورت بتونم ویزای سه ماهه دبی رو بگیرم.یا امکان پذیر نیست؟
milad : اخذ ویزا
6 2
سلام‌. ببخشید من ۱۷سالم است ایا میتوانم به دبی سفر کنم؟
مدیریت : ویزا یونایتد
3 0
برای ویزا باید یکی همراهیتون کنه در صورت نداشتن همراه ما براتون اقدام میکنیم فقط مبلغی اضافه میشه به هزینه ویزا.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :