مدارک ویزای روسیه

روسیه با توجه به موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد دارای آب و هوایی متفاوت با سایر نقاط کره زمین می باشد که همین امر سبب شده است تا افراد زیادی همه ساله برای مسافرت و دیدن جاذبه های روسیه به خصوص در فصل زمستان وارد این کشور شوند و از این کشور بازدید کنند.

دغدغه بسیاری از افراد برای مسافرت به روسیه گرفتن ویزا می باشد، بسیاری از افراد اطلاعات کافی در رابطه با مدارک ویزای روسیه ندارند و نمیدانند برای سفر به روسیه به چه مدارکی باید برای اخذ ویزای روسیه ارائه نمایند. در جواب این دست از افراد باید به آنها بگوییم که در ابتدا باید مشخص کنید که به چه قصدی مایلید تا وارد روسیه شوید زیرا مدارک ، زمان ، هزینه و مدت اقامت شما در روسیه با توجه به نوع ویزای دریافتی متفاوت می باشد.

مدارک ویزای روسیه

اولین نوع از مدارک ویزای روسیه ویزای توریستی می باشد که به شما اجازه ی اقامت 14 روزه در روسیه را خواهد داد برای دریافت این ویزای روسیه باید پاسپورت ، عکس ، بلیط و فاکتور رزرو هتل شما از قبل مهیا باشد. دریافت ویزای توریستی روسیه نیازی به مراجعه حضوری در سفارت این کشور ندارد

نوع دوم از مدارک ویزای روسیه به صورت ویزای توریستی یکماهه صادر می شود که برای دریافت این نوع ویزای روسیه همان مدارک ویزای 14 روزه لازم می باشد فقط در میزان هزینه و میزان زمانی که طول میکشد تا ویزای شما آماده شود متفاوت می باشند.

نوع سوم از مدارک ویزای روسیه به صورت ویزای تجاری یک ماهه صادر می شود، برای دریافت چنین ویزایی نیازی به ارائه بلیط و رزو هتل و هم چنین مراجعه حضوری به سفارت نیازی نیست. انواع دیگری از ویزای تجاری روسیه نیز در سفارت به متقاضیان داده میشود که به ترتیب سه ماهه و یک ساله می باشند. تفاوت ویزای یک ماهه و سه ماهه تنها از نظرهزینه و زمان انتظار برای صدرو تفاوت میکنند اما برای دریافت ویزای تجاری یک ساله می بایست علاوه بر حضور در سفارت ، آزمایش های پزشکی خاصی را دریافت نمایند تا بتوانند اقدام به اخذ ویزای روسیه نمایند.

 

تماس با ما

10 / 10
از 19 کاربر
ارسال نظر
فوتبالی : جام‌ جهانی روسیه
7 0
سلام ٱیا با گرفتن ویزای روسیه به هر شهری که تیم ملی فوتبال ایران بازی دارد میتوانیم برویم ؟
مدیریت : پاسخ
7 0
سلام بله با گرفتن ویزای روسیه به شهرهای مورد نظر میتوانید بروید فقط در صورتیکه به شهرهای مرزی روسیه با اروپا بخواهید بروید شهر مورد نظر را باید ذکر کنید.
مونا : اعتبار پاسپورت
1 0
سلام من پاسپورتم 7ماه اعتبار دارد ایا میتونم اقدام کنم برای ویزا ی روسیه ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام در صورتیکه بازه زمانی سفرتان کمتر از یکماه باشد میتوانید برای ویزای روسیه اقدام کنید.
رضا : سلام اگر ویزای روسیه را بگیریم به شهر ها ...
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شما هم مثل بعضی از دوستان سوالتان را در قسمت عنپان مطرح نمودید و سوالتان کامل مشخص نیست. برای گرفتن ویزای روسیه باید شهرهای مورد نظر را به سفارت روسیه اعلام کنید و امکان تغییر در سفر وجود ندارد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :