قیمت ویزای ژاپن

ویزای ژاپن

همان طور که می دانید به جز اتباع تعدادی از کشورها که می توانند بدون داشتن ویزا به ژاپن سفر نمایید، اتباع بقیه کشورها می بایستی برای سفر به این کشور، ویزای ژاپن را دریافت نمایید. ایران نیز جزء کشورهایی می باشد که اتباع آن برای سفر به ژاپن می بایستی حتما ویزای این کشور را دریافت نمایند. توجه داشته باشید که در برخی از سفارت های ژاپن نمی توان به صورت تکی یا انفرادی برای دریافت ویزای این کشور اقدام کرد و تنها می بایستی از طریق یک نماینده تور این کار انجام شود.

قیمت ویزای ژاپن

قیمت ویزای ژاپن ممکن است با توجه به سیاست های این کشور و نرخ ارز قیمت متفاوتی داشته باشد اما شما می توانید با ورود به سایت سفر هالیدی و انتخاب گزینه ویزای ژاپن در زمان نوشتن این مطلب با پرداخت 700 دلار این ویزا را دریافت نمایید. مزیت اخذ ویزای توریستی ژاپن از سفر هالیدی این است که شما نیاز به صرف زمان زیاد ندارید و می توانید هزینه های مربوط به اخذ ویزای خود را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. این ویزا برای شما نهایت در 5 روز کاری صادر خواهد شد.

نکات مهم در زمینه اخذ ویزای ژاپن

به یاد داشته باشید که قوانین مرتبط به اخذ ویزای ژاپن از جمله قیمت آن به دلیل تحول سیاست ها و قوانین این کشور ممکن است در گذر زمان تغییر کند، از این رو همیشه از آخرین اطلاعات و مقررات موجود در این زمینه اطلاع داشته باشید. نکته بعد این که صدور ویزای توریستی ژاپن ممکن است تا یک هفته کاری زمان ببرد اما صدور بقیه انواع ویزاهای این کشور به زمان بیشتری نیاز دارد.

توجه داشته باشید که موفقیت در اخذ ویزای این کشور به تکمیل بودن مدارک ارائه شده توسط شما، نداشتن سابقه کیفری و سو پیشینه و همچنین تکمیل دقیق فرم ها بستگی دارد، با این وجود امکان رد ویزای شما توسط سفارت این کشور وجود دارد که می توانید با مکاتبه کتبی با سفارت نسبت به رفع ریجکتی ویزای ژاپن اقدام نمایید.

قیمت ویزای ژاپن با سفر هالیدی

برای اخذ ویزای توریستی ژاپن به اصل پاسپورت، اصل شناسنامه (شامل ترجمه آن به همراه تایید دادگستری) دو قطعه عکس، مدرک شغلی (شامل ترجمه آن به همراه تایید دادگستری)، گردش 3 ماهه حساب بانکی، تمکن مالی و ضمانتنامه بانکی نیاز دارید. شما می توانید از طریق ویزا یونایتد که یکی از زیر مجموعه های سفر هالیدی است ویزای خود را دریافت نمایید. این مجموعه در زمینه اخذ ویزای کشورهای اروپایی، آمریکایی، آسیایی، آفریقایی و عربی مشغول به فعالیت است. اگر در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما سوالات خود را مطرح نمایید.

 با ثبت آنلاین ویزای ژاپن در لینک زیر از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

اخذ ویزای ژاپن

 

تماس با ما

8 / 10
از 52 کاربر
ارسال نظر
حسن جهاندیده : اخذ ویزای توریستی
0 0
میخواستم اقدام کنم برا ویزا توریستی که شما کمکم کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
تماس بگیرید کارشناسان ما در خدمتتان هستند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :