ویزای عمان

ویزای عمان

کشور عمان دومین کشور وسیع پس از عربستان سعودیست، کشوری در جنوب دریای عمان که مرزهای شرق و جنوب شرقی اش به دریای عرب، شمال غربی اش به کشور امارات متحده عربی (دبی) و جنوب غربی اش به یمن می رسد.

مسقط پایتخت این کشور پادشاهیست که یکی از لذیذترین سوغاتی ها از این شهر به نام حلوای عمانی یا همان مسقطی معروف است.

کشور عمان هم، چون دیگر کشورهای عربی درآمد اصلی اش از صنعت نفتش می باشد؛ حال آنکه در کنار آن منابعی چون کشاورزی و ماهیگیری نیز از دیگر گزینه های درآمد زایی برای این کشور به حساب می آید ولی گزینه ی دیگری نیز وجود دارد که صنعت توریسم آن کشور محسوب می گردد. یکی از جاذبه های توریستی این کشور شهر صلاله، زادگاه پادشاه فعلی عمان سلطان قابوس می باشد با آب و هوایی شبیه به شمال کشور ایران محل تفریح توریستهای زیادی می باشد.

 

برای سفر به کشور پادشاهی عمان، یکی از زیباترین کشورهای حوزه خلیج فارس، باید ویزای عمان اخذ گردد؛ به اتباع 66 کشور دنیا ویزای رایگان در بدو ورود کشور عمان تعلق می گیرد؛ حال آنکه شهروندان ایرانی برای ورود به کشور عمان باید از چند روز قبل از طریق آژانسهای مسافرتی اقدام نمایند.

ویزای عمان

ویزای عمان به صورت ویزای توریستی 10 و 30 روزه صادر می گردد. ویزای تک عمان در قالب ویزای توریستی 10 روزه صادر می گردد. ویزای عمان احتیاج به مصاحبه و انگشت نگاری ندارد و برای اخذ ویزای عمان باید گذرنامه ای با حداقل 9 ماه اعتبار داشته باشید.

مدارک لازم جهت دریافت ویزای کشور عمان:

  • اسکن صفحه اول گذرنامه مسافر با حداقل 6 ماه اعتبار گذرنامه از زمان ورود
  • اسکن صفحه اول شناسنامه
  • اسکن عکس رنگی 4*3
  • اعتبار ورود ویزای عادی و ویزای فوری عمان، 6 ماه از زمان صدور می باشد.
  • ضمانت نامه بازگشت مسافر الزامی می باشد
9 / 10
از 7 کاربر
ارسال نظر
وحید : اقامتش کجاست؟
40 3
بنر تبلیغاتی این صفحه در سایت های مختلف عنوان اقامت در عمان رو داره!! متاسفم برای جذب بازدید کننده تبلیغات دروغی در سایتهای معتبر کرده اید!!!!!!
مدیریت : پاسخ
36 10
سلام تعداد محدودی اقامت عمان با هزینه مشخص قابل انجام میباشد. لطفا در صورتیکه نیاز به اقامت عمان دارید تماس بگیرید.
حسین علیدوستی : ویزای عمان
10 4
سلام متشکر و ممنون از بایت سایت پرمحتوا و پربارتان آیا کشور عمان شهر دیدنی مثل دبی دارد و ویزای عمان را براحتی ویزای دبی میتوان دریافت کرد؟
مدیریت : پاسخ
8 3
سلام ممنون از حسن نظر و لطف شما دوست عزیز، کشور عمان شهر توریستی در کنار ساحل بنام صلاله را دارد که بسیار خوش آب و هواست. گرفتن ویزای عمان توسط شرکت ما بسیار آسان و در مدت زمان چند روزه انجام میگردد.
شهرام : ویزای عمان
4 0
آیا اخذ ویزای عمان شرایط و مدارک خاصی دارد؟ لطفا توضیح دهید
مدیریت : پاسخ
4 1
سلام جهت اخذ ویزای عمان اسکن پاسپورت خوانا مورد نیاز است و مدارک خاص دیگری احتیاج ندارد.
حسين : اخذ ويزاى عمان
4 0
سلام مدت زمان اخذ ويزاى توريستى عمان چند روزه ؟ آيا شما ويزاى كار و يا اقامت عمان را هم ميگيريد؟با ويزاى توريستى عمان ميتوان به امارات متحده عربى سفر كرد؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام مدت زمان اخذ ویزای عمان حداکثر 5 روز کاری میباشد که البته ویزا یونایتد با داشتن کفیل و اسپانسر معتبر اینزمان را معمولا در یکروز بانجام میرساند البته در روزهای کاری کشور عمان. بله شرکت ویزا یونایتد با هزینه مشخص امکان گرفتن ویزای کار عمان را انجام میدهد و در مورد سوال آخرتان اینکه با ویزای توریستی عمان امکان ورود به کشور امارات متحده عربی را ندارید و باید ویزای دبی یا ویزای دیگر امارتهای این کشور را دریافت کنید تا بتوانید به امارات وارد شوید.
سروش : هزينه ويزاى عمان
4 0
قيمت ويزاى عمان چنده و چه مداركى ميخواد؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام هزینه ویزای عمان در قسمت قیمت ویزای عمان درج شده است و برای اخذ ویزای عمان برای ایرانیان فقط اسکن پاسپورت نیاز هست و مدارک دیگری احتیاج ندارد.
شایان : سفارت عمان
4 0
سلام سفارت عمان ویزای توریستی صادر میکند یا مثل ویزای دبی باید از طریق شرکتهای توریستی اقدام کرد؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام جهت اخذ ویزای عمان باید از طریق شرکتهای توریستی که کفیل و اسپانسر رسمی و معتبر در قطر دارند اقدام کنید و سفارت عمان ویزای توریستی صادر نمیکند.
مصطفی : ویزای کار عمان
4 0
باسلام وخسته نباشید میخواستم در مورد ویزای بلند مدت کاری وهزینه آن توضیح دهید ممنون از توجه شما
مدیریت : پاسخ
7 2
سلام ویزای کار عمان دو ساله میباشد و پس از آن باید تمدید گردد و هزینه را میتوانید از ویزا یونایتد با تماس و استعلام ، از کارشناسان ما دریافت کنید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :