ویزای صربستان

برای سفر به کشور صربستان و ورود به خاک این کشور دیگر نیازی به اخذ ویزای صربستان نیست

طبق توافق جدید میان دو کشور ایران و صربستان، ایرانیان میتوانند بدون اخذ ویزای صربستان به این کشور سفر کنند.

شما می توانید به این کشور زیبای اروپایی بدون اخذ ویزا سفر کرده و از تمام جاذبه های گردشگری آن دیدن فرمایید.

صربستان

اروپای سبز در مرکز خاوری خود صربستان با مردمی  خونگرم و مهمان نواز را در خود جای می دهد . صربستان یکی از گذرگاههای دانوب ، دومین رود پهناور اروپاست که یک سوم از این رود را در بر دارد . برخلاف تصوربسیاری افراد که سفر به اروپا را پرهزینه میپندارند باید گفت که صربستان می تواند یکی از مقاصد جالب توجه در جنوب شرقی اروپا با پایین ترین هزینه ها و جاذبه های هیجان انگیز نسبت به بسیاری از کشورهای آسیایی باشد . صربستان علاوه بر جاذبه های طبیعی و مناطق مرتفع سرسبز و چشم نواز در شهر بلگراد بسیاری موزه ها و گالری های منحصر بفرد و طیف بسیاری از رستورانها و کافه ها ، همچنین خیابانهای پرحرارت و دلپذیرترین زندگی های شبانه را در خود جای داده است .

خصیصه مهمان نوازی صربها که بسیار به آن مفتخرند بر فضای کسب و کار آنها تاثیرگذار بوده و این فضارا صمیمانه کرده است به این صورت که بسیاری از مصاحبتهای کاری به جای دفتر کار در کافه مورد علاقه همراه با صرف قهوه یا شام انجام می شود .

صربستان در تمامی فصول سال به لحاظ چهار فصل بودن مقصد مناسبی برای سفر محسوب می شود در واقع از شمال با آب و هوای سردتر تا جنوب با تپه زارهای دل انگیز چهار گوشه ی صربستان را جذاب و دیدنی نموده است .

خانه های روستایی در صربستان در ماههایی از سال به رنگ قرمز فلفلی در می آید چرا که ساکنان روستای منطقه ی لسکوواتس که شغل اصلیشان کشت فلفل قرمز است برای خشک کردن محصول خود و تبدیل آن  به ادویه پرطرفدار در بسیاری از نقاط جهان فلفلها را از دیوار خانه های خود آویزان می کنند که این کار ظاهر این روستاها را به رنگ قرمز فلفلی در می آورد و این خود جاذبه ای کم نظیر برای گردشگران است .

دهکده ی (( درون گراد )) ملقب به شهر چوبی و شهر (( نوویساد )) از قطبهای هنری صربستان به حساب می آیند به این صورت که شهر چوبی در غرب صربستان بعنوان قطب عالم سینماست و خالق آن کارگردان سرشناس بوسنیایی امیر کستوریتسُا است .

در واقع بسیاری از همایشها و رویدادهای خاص سینما در این دهکده برگزار می گردد از جمله جشنواره فیلم کوستندورف که قابل اشاره است .

 

 

 تور صربستان

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

ارسال نظر
اکبر مهرپویا : تور بلگراد
0 0
بادرود در مورد پکیج های اعلام شده شما امکان اضافه نمودن چند شب بیشتر هست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در مورد تور بلگراد هر تعداد شب میتوانید درخواست کنید و این خدمات را از ما بخواهید.
رامین : تور بلگراد صربستان
0 0
سلام واسه اردیبهشت تور بلگراد اگه دارین لطفا تاریخ و قیمت رو بفرستین مرسی
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر جهت استعلام تور صربستان لطفا تماس بگیرید.
غیر از پاس چیز ... : تور بلگراد
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
1 0
جهت تور بلگراد (صربستان) فقط پاسپورت لازم هست و مدارک دیگری نیاز ندارد
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :