ویزای انگلیس

ویزای انگلیس مجوزی است که به فرد جهت ورود به کشور انگلیس داده می شود. ویزای انگلیس دارای انواع مختلفی می باشد که دارای اهداف مشخصی است که اعتبار آن ها نیز برحسب نوع ویزا متفاوت می باشد و قبل از تمام شدن تاریخ ویزا شما موظف خواهید بود کشور را ترک کنید و یا اینکه در بعضی شرایط خاص می توانید ویزای خود را تمدید کنید.

ویزای انگلیس

یکی از انواع ویزای انگلیس ویزای تحصیلی می باشد. انگلیس یکی از بهترین و محبوب ترین نقاطی است که افراد بسیاری علاقمند به تحصیل در آنجا می باشند. برای دریافت ویزای تحصیلی از کشور انگلستان باید شما توسط یک مرکز آموزش عالی حمایت مالی شوید.

ویزای انگلیسی کار یکی دیگر از انواع ویزای انگلیس می باشد. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد تا طبق شرایط و محدودیت هایی به طور قانونی در این کشور به کار مشغول شود.

ویزای ازدواج هم وقتی به متقاضی اعطا می شود که وی با یک شهروند انگلیسی ازدواج کرده باشد. زمان بررسی این ویزا بین 2 هفته تا 12 هفته زمان خواهد برد. در صورتی که درخواست ویزای ازدواج خارج از کشور انگلیس انجام شود ویزای همسر برای 33 ماه و اگر از داخل درخواست شود برای 30 ماه ویزا صادر خواهد شد.

اخذ ویزای انگلیس شهروندی دارای قوانین مشکلی است. کسانی که می خواهند شهروند این کشور شوند باید به مدت طولانی در این کشور مانده و سپس اقدام به دریافت اقامت دائمی کنند.

ویزای انگلیس

ویزاها در کل به سه دسته یک بار ورود، چند بار ورود یا مولتی و ویزای ترانزیت تقسیم می شوند. ویزای یک بار ورود برای فقط سه ماه معتبر می باشد. اگر در طول یک سال بیشتر از یک بار به انگلیس سفر کنید ویزای شما باید ویزای مولتی باشد. این ویزا برای مدت یک سال اعتبار داشته و هر ورود برای 30 روز می باشد و قابل تمدید نیست. ویزای ترانزیت نیز برای ورود به فرودگاه یک کشور برای رفتن به دیگر کشورها صادر می شود.

دریافت ویزای انگلیس شامل مراحل زیر می شود:

 • یک حساب کاربری در سایت سفارت انگلستان باز کنید
 • ویزای مورد نظر را با دقت انتخاب کنید.
 • فرم اطلاعات شخصی را برای هر شخصی که قصد اخذ ویزا دارد پر کنید.
 • با امضای الکترونیک اطلاعات را تایید کنید.
 • وقت سفارت را دریافت کنید.
 • هزینه های اخذ ویزای انگلیس را پرداخت کنید.
 • اطلاعات گذرنامه را ثبت کنید.

ویزای انگلیس

در ثبت اطلاعات باید نکاتی را رعایت کنید که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد

 • بعد از ثبت درخواست امکان ارسال اسناد یا اطلاعات دیگری را ندارید و تنها اسنادی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید مورد بررسی قرار می گیرد.
 • حتی الامکان ویزای خود را سه ماه قبل زمان مورد نظر برای رفتن به انگلستان درخواست کنید و چون ممکن است ویزا با کمی تاخیر صادر شود ملزومات سفر خود را بعد از دریافت ویزای انگلیس تایید کنید.

شما برای دریافت ویزای انگلیس مدارک زیر را نیاز دارید:

 • شناسنامه و کارت ملی
 • گذرنامه با اعتبار بیش از شش ماه از مدت سفر
 • پرینت سه ماه آخر از گردش حساب
 • دو قطعه عکس که دارای زمینه سفید باشد. لازم به ذکر است که عکس باید در ابعاد 3.5*4.5 تهیه شود.
 • مدارک مربوط به اشتغال (فیش حقوقی، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار )
 • سند و یا اجاره نامه املاک میزبان در انگلستان
 • اصل یا کپی از دعوت نامه ( دعوت نامه باید از بستگان درجه یک شما باشد.)
 • مدارک  برگ مالیاتی پرداخت‌شده و قبوض پرداختی مثل آب ، برق ، گاز از میزبان نیز مورد نیاز است.
 • واچر هتل ( در صورتی که بدون دعوتنامه سفر می کنید باید برای اخذ ویزای انگلیس ، برگه رزرو رسمی هتل در اروپا (واچر هتل) را داشته باشید.)
 • اگر با همسرتان سفر می کنید به مدارک ازدواج احتیاج دارید. به طور کلی در صورت تاهل نیاز به اصل عقدنامه و ترجمه آن دارید.
 • علاوه بر این برای دریافت ویزای انگلیس به پرینت برگه فرم درخواست و همچنین تاییدیه آن که توسط سفارت انگلستان قبل از آغاز مصاحبه ارائه می شود، نیاز دارید. 

توجه داشته باشید که همگی مدارک بالا باید ترجمه رسمی انگلیسی را نیز دارا باشند.

ویزای انگلیس

ارسال نظر
ف.ا.ق : سوال
1 0
آیا با اخذ ویزای انگلیس می توانم به کشورهای اروپایی دیگر (شینگن) هم بروم؟!؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام در حال حاضر برای سفر به کشورهای عضو شینگن باید درخواست ویزای شینگن بدهید. انگلیس از شینگن خارج گردیده.
اع : ویزای تحصیلی
2 1
سلام خسته نباشید ی سوال داشتم...ویزای تحصیلی چند روزه میاد؟ایا راهی هست که زود تر ویزا تحصیلی گرفت؟!
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بطور معمول 3 ماه طول می کشد که حتی ممکن است بخاطر درخواست مدارک بیشتر این پروسه طولانی تر هم بشود. نه راهی نیست فقط باید منتظر جواب باشید.
افسون : تجديد پاسپورت انگليسي
0 0
سلام ميخواستم بدونم أيا امكان اين هست من در دبي پاسپورت انگليسي خودم و Renew كنم در سفارت انگلاستان در دبي اَي كار رو انجام ميدن؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام در این مورد متأسفانه اطلاعی نداریم .
مصطفی : سوال
0 1
سلام ، من برای انجام عکاسی و تصویربرداری از یک سمینار خاص در سال انتهای سال ۲۰۱۸ نیاز دارم به انگلستان کمتر از یک هفته مسافرت کنم ، چه نوع ویزایی رو باید بگیرم !؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام ویزای توریستی باید اخذ نمایید. از سمینار هم دعوتنامه داشته باشید.
لادن عباسیان : تاخیر در صدور ویزا
0 1
سلام من هیئت علمی هستم و برای یک دوره شش ماه با ساپورت دانشگاه برای فرصت مطالعاتی در انگلیس از طریق ایران اقدام کرده ام . شش هفته از ارسال مدارک می گذرد ولی خبری نیست به نظر شما غیر معمول نیست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بطور معمول 20 تا 25 روز برای پاسخ دهی زمان لازم هست، بدلیل تغییر مکتن به پالادیوم در جواب دهی تاخیر افتاده. می توانید به دفتر vac در پالادیوم مراجعه کنید.
نسرین : ویزای دائم
0 1
سلام . همسرم تبعه انگلیس هستن . ما چند ماهه ازدواج کردیم . میخواستم بدونم برای گرفتن ویزا باید از کجا شروع کنیم ؟
مهران : عالی
0 1
سلام ویزای انگلیس نیاز به ارائه عکس دارد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله به عکس نیاز هست
هستی : تمکن مالی ویزای انگلیس
0 0
سلام ،برای ویزای انگلیس چه مبلغ تمکن مالی باید داشته باشیم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام، جهت اخذ ویزای انگلیس تمکن بالای 50میلیون نیاز هست.
نوروزیان : ویزای شینگن توریستی
0 0
سلام ویزای توریستی بدون دعوتنامه هم میشه ویزای انگلستان دریافت کرد، من ویزای یکساله شینگن هم دارم.
مدیریت : پاسخ
0 1
سلام بله با داشتن ویزای شینگن و بدون دعوتنامه برای ویزای انگلیس میشود اقدام نمود.
مریم سیادتی : درخواست ویزای توریستی
0 0
سلام من و همسر و پسرم دوسال پیش یه سفر به آلمان داشتیم و برای شینگن تو پاسپورت ما خورده و یک بار هم به ترکیه سفر کردیم و لی سفر به کشور دیگری تا کنون نداشتیم و دعوت نامه هم از کسی در انگلیس نداریم به نظر شما شانسی برا درخواست ویزای توریستی انگلیس داریم...ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام جهت ویزای انگلیس میتوانید اقدام کنید . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ویزا یونایتد تماس حاصل فرمایید.
مریم : تمدید کردن ویزا
1 0
باعرض سلام من ویزای انگلیس راداشتم ولی به دلیل اینکه پدرم فوت شدن حالم خوب نبود وافسردگی گرفته بودم نرفتم ووقتش گذشت می خواستم سوال کنم میتونم از طریق این ویزا اقدام به گرفتن ویزای جدید بکنم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله میتوانید درخواست ویزای انگلیس نمائید. در صورت نیاز با کارشناسان ویزا یونایتد تماس حاصل فرمائید
میترا : درخواست ویزای توریستی
0 0
با عرض سلام ، من و همسرم و بچه 2 ساله برای ویزای انگلیس چقدر باید تمکن داشته باشیم؟و بدون ویزای شینگن و دعوت نامه امکان گرفتن ویزای توریستی انگلیس را داریم ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام تمکن حداقل 70میلیون به بالا و در صورتیکه قبلا ویزای شینگن نداشتید و دعوتنامه هم ندارید متاسفانه شانس زیادی برای گرفتن ویزای انگلیس ندارید.
الی : درخواست ویزای توریستی
0 0
با سلام همسر من حدودا 12 سال پیش به مدت 6 سال با ویزای دانشجویی در انگلیس اقامت داشته آیا مجددا میتونه برای انگلیس اقدام کنه در ضمن سابقه کار و بیمه و سند ملکی هم داره و آیا اقامت ایشان در گذشته کمکی به اخذ ویزای جدید میکنه؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام شرایط همسر شما برای گرفتن ویزای انگلیس بسیار مناسب است و میتوانند ویزا دریافت کنند.درصورت کسب اطلاعات بیشتر با ویزا یونایتد تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمائی بیشتری نمایند. سپاس
پروانه : ویزای انگلیس
0 0
من برای ویزای انگلیس می خواستم اقدام کنم ولی از یک شرکت حقوق میگیرم واز یک شرکت دیگه بیمه برام رد میشه برای اقدام ویزا مشکلی پیش نمیاد
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام جهت ویزای انگلیس باید از شرکتی که مشغول بکار هستید بیمه باشید در غیر اینصورت سوابق بیمه را ارائه ندهید.
آرش : ویزای انگلیس
0 0
من یک جوان 32 ساله هستم برای کار در انگلیس می توانم ویزا بگیرم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام جهت ویزای کار انگلیس مدارک فنی و مدیریت و حسابداری در اولویت است.
شقایق : ویزای انگلیس
0 0
من خانم هستم وتخصصی ورزش میکنم ایا می توانم ویزای ورزشی بگیرم برای ادامه تخصص ورزشیم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام ویزای انگلیس جهت ورزش وجود ندارد و نوع دیگری از ویزای انگلیس مانند ویزای انگلیس توریستی مولتی را میتوانید اقدام کنید.
سعید : ضمانت برای ویزای انگلیس
0 0
با سلام آیا شرکت شما برای دریافت ویزای انگلیس ضمانت مالی اخذ میکنه؟ من دو تا شنگن تو پاسپورت دارم و میخوام تابستون برم لندن . ولی نمیخوام علاوه بر هزینه های ضروری مبلغی هم بعنوان ضمانت بانکی نزد شرکت بزارم. آیا مقدوره؟ لطفا در صورت امکان پاسخ را بصورت ایمیل برایم بفرستید. ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام خیر برای ویزای انگلیس ضمانت نامه بانکی لازم نیست.
مژان : ويزاي توريستي
0 0
باسلام من وهمسرم وپسر ١١ سالم چهارتا ويزاي شنگن داريم وشش باربه اروپا سفر كرديم كه دو سفر اخير با ويزاي مولتي آلمان بوده كه تا سال آينده هم اعتبار داره مدارك شغلي ومالي خوب وملك هم داريم البته ملك ومدارك مالي متعلق به من است ،آيا بااين سابقه ميتوانيم ويزاي مولتي انگستان بگيريم البته بدون دعوتنامه درصد اينكه به هرسه نفرمون ويزابدن چقدر است ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام جهت اخذ ویزای انگلیس میتوانید با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره و در صورت نظر مساعد ویزا یونایتد اخذ ویزای انگلیس را با شما انجام خواهد داد.
سعید : ویزای انگلستان
0 0
سلام برای ویزای انگلیس از چند وقت قبل باید اقدام کرد که بتوانم 8 سپتامبر لندن باشم ( با یک هفته اقامت در لندن)؟ وقت سفارت انگلستان از زمان اعلام به موسسه شما چند روز طول میکشه؟ ( برای آماده کردن مدارک و ترجمه آنها) ممنون
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام اگر ویزای فوری بخواهید که می توانیم از استانبول بگیریم می توانید هر زمان اقدام کنید ولی در تهران برای 1 ماه و نیم آینده وقت میدهد. معمولا یکهفته طول می کشد.
فرشته : ویزای انگلیس
0 0
با سلام من طی سه سال اخیر سه مرتبه ویزای شنگن گرفتم که آخرین با رویزای مولتی 3 ماهه بوده . احتمال گرفتن ویزای انگلستان برای من چقدر میتونه باشه با توجه به اینکه چند تا از آزانس های هواپیمایی به من گفتن که انگلستان ویزای توریستی نمیده. من شاغل هستم و مجرد و سابقه بیمه 16 ساله دارم.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام احتمال گرفتن ویزای انگلیس برای شما با توجه به شرایطی که دارید بسیار بالاست. ولی برای اطمینان بیشتر و اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای انگلیس لطفا با شماره 09356662362 تماس بگیرید.
سعید : ویزای انگلبس
0 0
با سلام مدت زمان برای دریافت وقت سفارت انگلیس چند روز است؟ اگر بخواهیم شهریور به لندن مسافرت نماییم چه زمانی بابد اقدام نمایبم؟ هزینه خدمات ویزای انگلیس چقدر است؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام مدت زمان وقت سفارت انگلیس از تهران 1 ماه و نیم آینده هست و هزینه اش 400 دلار می باشد و دریافت وقت سفارت انگلیس از استانبول فوری هست و هزینه آن 468 دلار می باشد.
مریم : ویزای انگلیس
0 0
سلام من کارمند هستم و دعوتنامه هم دارم. ایا سفارت انگلیس در تهران فعالیت میکنه‌؟ بویژه قسمت مربوط به ویزا.
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام بله فعالیت دارد ولی برای 1 ماه و نیم آینده وقت سفارت انگلیس در تهران را میشود گرفت.
باقری : سلام .من برای فرصت مطا لعاتی دعوتنامه ا ...
0 0
سوالات و نظرات شما
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام لطفا سوال خود را در قسمت سوالات و نظرات مطرح کنید نه در قسمت عنوان بدلیل اینکه سوال شما کامل درج نمیشود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :