ویزای ژاپن

ویزای ژاپن

برای سفر گردشگری به کشور سحرآمیز ژاپن که به طور کامل با مرزهای آبی محصور شده است ، الزاما باید ویزای ژاپن دریافت نمایید.

ژاپن در واقع ترکیبی منحصربه فرد از قشر مدرن و سنتی است که دارای معابد و ساختمان های قدیمی با دستاوردهای موجود مدرن در معماری و فن آوری است ، با اخذ ویزای ژاپن قادر خواهید بود که از نزدیک با غنای تاریخی ، هنری و فرهنگی ژاپن بیشتر آشنا شده و به علاوه از طبیعت خیره کننده آن از ارتفاعات سفیدپوش تا جنگل ها و سواحل زیبایش لذت ببرید .

ژاپن مجموعه ای با بیش از سه هزار جزیره در شرق چین در دل اقیانوس آرام واقع شده است ، ژاپن در بین مردمش به " نیهون کوکو " ملقب می باشد که در زبان ژاپنی " خاستگاه خورشید " معنی می دهد .

ویزای ژاپن

ژاپن شرقی ترین کشور جهان بدون در نظر گرفتن خاک قطب محسوب می شود  ، منطقه کوهستانی ژاپن شامل کوههای قابل ملاحظه ای است که اکثرا آتشفشانی ، از جمله بلندترین آن " فوجی یاما " است که با بلندای حدود 3700 متر یک آتشفشان خاموش در ژاپن به شمار می رود . در عین حال ژاپن کشوری زلزله خیز است و روزانه با 1500 لرزش همراه است از این رو ژاپنی ها دارای دانش زیادی در حوزه زلزله هستند و توانسته اند با احداث ساختمان های ضد زلزله با این بحران غلبه کنند .

ژاپن با کشورهای چین ، کره جنوبی ، کره شمالی و روسیه از طریق اقیانوس آرام در همسایگی است ، کشور ژاپن با وجود اینکه متشکل از جزایر زیادی است ، اما بزرگترین جزایر آن شامل " هونشو " ، " هوکائیرو " ، " شیکوکو " می باشد که در مجموع 97درصد از خشکی های آن را تشکیل می دهد و بیش از سه چهارم جمعیت ژاپن در شهرهای ساحلی چهار جزیره کوهستانی و جنگلی زندگی می کنند .

ژاپنی ها دارای سلسله مراتب اداری و اجتماعی قوی هستند با جامعه ای سنتی می باشند به گونه ای که ژاپنی ها معتقدند فقط برای یک کارفرما در طول زندگی خود کار کنند .

در کشور ژاپن آداب و رسوم و سنت ها بسیار مهم هستند و به آسانی تغییر نمی کنند ولی در عین حال از لحاظ تکنولوژی و ارتباطات بسیار پیشرفته و مدرن است .

ژاپن پس از عبور از جنگ های جهانی و حوادث  بمب های اتمی با یک برنامه پیگیر توسعه صنعتی به رشد اقتصادی چشمگیری دست یافت و به یکی از بزرگترین اقتصادهای دنیا بدل شد .

حال برای یک سفر توریستی به ژاپن اخذ ویزای ژاپن ضامن ورود به این کشور است .

ویزای ژاپن بصورت لیبل صادر می شود ، 15 روزه یکبار ورود است و دارای اعتبار 3 ماهه می باشد و برای دریافت آن هفت روز کاری زمان نیاز داریم .

برای اخذ ویزای ژاپن مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشند :

1. اصل گذرنامه امضا شده با اعتبار حداقل 7 ماه .

2. فتوکپی رنگی از تمامی صفحات گذرنامه .

3. چهارقطعه عکس ( 5/4 * 5/4 ) رنگی ، جدید ، زمینه سفید .

4. اصل شناسنامه به همراه ترجمه همه صفحات .

.5 مدارک مالی مورد نیاز شامل ریز پرینت 3 ماه آخر همراه با نام و نام خانوادگی کامل مسافر و تاییدیه بانک مربوطه به زبان لاتین ممهور به مهر بانک برای حساب های کوتاه مدت یا جاری ، اما برای حساب های بلند مدت کارت حساب سپرده به همراه گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک مربوطه به زبان انگلیسی .

حداقل مانده حساب برای هر نفر 50 میلیون می باشد .

.6 ارائه چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی به مبلغ 75 میلیون تومان برای هر نفر در وجه آژانس هواپیمایی به عنوان ضمانت نامه بازگشت الزامی است .

7. مدارک شغلی  و سوابق بیمه

8. رزرو قطعی بلیط پرواز و واچر هتل

9 / 10
از 52 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :