ویزای مولتی کانادا

یکی از انواع ویزای کانادا که شاید نامش را نیز نشنیده باشید، ویزای مولتی کانادا میباشد. مدت زمان ویزای مولتی کانادا ۵ سال میباشد و شما با اخذ این ویزا قادر خواهید بود تا بتوانید چندین بار به کانادا سفر کنید. در واقع مدت اعتبار این ویزا ۱۰ ساله میباشد ولی به دلیل اینکه پاسپورت های ایرانی ۵ سل بیشتر اعتبار ندارند، این ویزا نیز به صورت ۵ ساله صادر میشود. با اخذ ویزای مولتی کانادا علاوه بر اینکه از مزیت ۵ ساله بودن آن بهره خواهید برد میتوانید از تمامی مرزهای ورودی کانادا به این کشور سفر کنید.

اگر قصد سفر به کانادا را دارید و شرایط اخذ این نوع ویزای کانادا را دارید بهتر است ویزای تک ورودی کانادا را فراموش کرده و ویزای مولتی کانادا را اخذ کنید تا بتوانید اجازه ورود به کانادا تا ۵ سال را دریافت کنید. ویزای مولتی کانادا بخصوص برای افرادی که سفر های زیادی را به کانادا انجام میدهند بسیار مناسب است.

ویزای مولتی کانادا

به یاد داشته باشید که برای اخذ ویزای مولتی کانادا باید افسر مهاجرت را از طریق فرم و اسناد مجاب کنید که بعد از گذشت پایان اعتبار ویزای مولتی کانادا به کشور مبدا باز خواهید گشت. در واقع یکی از مهمترین نکاتی که افسر مهاجرت در بررسی ها مورد توجه قرار میدهد همین موضوع میباشد.

مدارکی که برای اخذ ویزای مولتی کانادا مورد نیاز است:

  1. شناسنامه ترجمه شده.
  2. پرینت از حساب بانکی و یا گردش حساب از شش ماه گذشته.
  3. تکمیل و همچنین تایید فرم درخواست ویزا.
  4. دو قطعه عکس ۴*۶
  5. سند ملکی ترجمه شده.
  6. در صورتی که مشغول به کار هستید باید ترجمه سند شغلی را ارائه دهید.
  7. بیمه یکساله برای متقاضی.
  8. دعوتنامه(البته این مورد اختیاری میباشد).
  9. سند ازدواج ترجمه شده(این مورد اختیاری میباشد).
  10. ارائه نتیجه آزمایشات پزشکی از طرف پزشکی که امین باشد.
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :