مدارک ویزای روسیه

روسیه با توجه به موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد دارای آب و هوایی متفاوت با سایر نقاط کره زمین می باشد که همین امر سبب شده است تا افراد زیادی همه ساله برای مسافرت و دیدن جاذبه های روسیه به خصوص در فصل زمستان وارد این کشور شوند و از این کشور بازدید کنند.

دغدغه بسیاری از افراد برای مسافرت به روسیه گرفتن ویزا می باشد، بسیاری از افراد اطلاعات کافی در رابطه با مدارک ویزای روسیه ندارند و نمیدانند برای سفر به روسیه به چه مدارکی باید برای اخذ ویزای روسیه ارائه نمایند. در جواب این دست از افراد باید به آنها بگوییم که در ابتدا باید مشخص کنید که به چه قصدی مایلید تا وارد روسیه شوید زیرا مدارک ، زمان ، هزینه و مدت اقامت شما در روسیه با توجه به نوع ویزای دریافتی متفاوت می باشد.

مدارک ویزای روسیه

اولین نوع از مدارک ویزای روسیه ویزای توریستی می باشد که به شما اجازه ی اقامت 14 روزه در روسیه را خواهد داد برای دریافت این ویزای روسیه باید پاسپورت ، عکس ، بلیط و فاکتور رزرو هتل شما از قبل مهیا باشد. دریافت ویزای توریستی روسیه نیازی به مراجعه حضوری در سفارت این کشور ندارد

نوع دوم از مدارک ویزای روسیه به صورت ویزای توریستی یکماهه صادر می شود که برای دریافت این نوع ویزای روسیه همان مدارک ویزای 14 روزه لازم می باشد فقط در میزان هزینه و میزان زمانی که طول میکشد تا ویزای شما آماده شود متفاوت می باشند.

نوع سوم از مدارک ویزای روسیه به صورت ویزای تجاری یک ماهه صادر می شود، برای دریافت چنین ویزایی نیازی به ارائه بلیط و رزو هتل و هم چنین مراجعه حضوری به سفارت نیازی نیست. انواع دیگری از ویزای تجاری روسیه نیز در سفارت به متقاضیان داده میشود که به ترتیب سه ماهه و یک ساله می باشند. تفاوت ویزای یک ماهه و سه ماهه تنها از نظرهزینه و زمان انتظار برای صدرو تفاوت میکنند اما برای دریافت ویزای تجاری یک ساله می بایست علاوه بر حضور در سفارت ، آزمایش های پزشکی خاصی را دریافت نمایند تا بتوانند اقدام به اخذ ویزای روسیه نمایند.

10 / 10
از 10 کاربر
ارسال نظر
فوتبالی : جام‌ جهانی روسیه
5 0
سلام ٱیا با گرفتن ویزای روسیه به هر شهری که تیم ملی فوتبال ایران بازی دارد میتوانیم برویم ؟
مدیریت : پاسخ
5 0
سلام بله با گرفتن ویزای روسیه به شهرهای مورد نظر میتوانید بروید فقط در صورتیکه به شهرهای مرزی روسیه با اروپا بخواهید بروید شهر مورد نظر را باید ذکر کنید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :